Dobra treść

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast o projektowaniu treści i kreatywnym pisaniu.
Data dodania: 2018-11-24 01:20:18
Data aktualizacji: 2020-01-23 02:45:11
Audycji w katalogu: 6
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 27 dni temu
Strategi treści na 2020 rok, czyli sztuka proporcji - wywiad z Pauliną Sionkowską
Wywiad z Pauliną Sionkowską, copywriterką na co dzień zajmującą się tworzeniem treści do blogów i mediów społecznościowych. U progu 2020 roku rozmawiamy o tym, jak podejść kompleksowo do swoich publikacji. Kiedy i ile publikować? Co zniechęca odbiorców? Jakie błędy najczęsciej popełniają przesiębiorcy prowadzący własne media?
pobierz 56.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Jak osiągnąć sukces w pozycjonowaniu? Biznes oczko wyżej
Rozmowa ze specjalistą SEO, Pawłem Jarzyniewskim z agencji SEMCORE z Poznania. Jakie działania w ramach SEO są skuteczne? Jak wygląda proces pracy nad treściami? Jakie działania płatne mają sens? Ile należy wydać na pozycjonowanie? Jak wygląda proces współpracy z agencją SEO? Z Pawłem Jarzyniewskim rozmawia Kamila Paradowska.
pobierz 54.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Narzędzia design thinking i tworzenie treści
Skuteczne tworzenie treści? Wykorzystaj design thinking! W tym odcinku podcastu krok po kroku prześledzisz proces kreacji treści używając narzędzi design thinking. Na konkretnych przykładach pokażemy, jak za pomocą empatyzacji, definiowania problemu, generowania pomysłów, tworzenia prototypów i testowania można stworzyć treści, których poszukują nasi odbiorcy. Moim gościem jest Krzysztof Ożóg z agencji Fuzers z Lublina, która współpracuje z wieloma firmami i instytucjami projektując nowe usługi i doświadczenia. Zapraszam, Kamila Paradowska.
pobierz 55.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Pokochaj prostą polszczyznę
Jasne i zrozumiałe? Proste, zwięzłe i oczywiste? Jak mówić i pisać, żeby w mig się skomunikować? W podcaście mówię o zasadach prostej polszczyzny, o tym, jak ją wrdażać i jakie narzędzia warto stosować. Zdradzam też jakie słowo, które wypowiedziała ostatnio moja córka, najbardziej mnie ujęło.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Praca w IT dla poetów. Co to jest UX Writing?
Projektowanie słowem? Tekst, jako element wyróżniający aplikację? Wysokie zarobki za pisanie? O tym, cennego co mogą włożyć humaniści do świata IT rozmawiam z Kariną Ślęzak, która jest projektantką treści dla Google.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Jak zostać MacGyverem dobrej treści
Odcinek o tym, co to jest dobra treść i czym jest marketig treści. Dlaczego kluczowa jest nasza kreatywność? Co przeszkadza w kreatywności i jak sobie z tym radzić? Jakie style pisania są najbardziej skuteczne w dzisiejszej komunikacji - w aplikacjach, newsletterach i na stronach? Prowadzenie: Kamila Paradowska (dobratresc.com).
pobierz odcinki RSS iTunes www
miodek