Słuchowisko

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: W moich podcastach znajdziesz dużo zwykłego życia, bo takie - moim zdaniem - jest najfajniejsze.
Data dodania: 2018-11-24 01:23:30
Data aktualizacji: 2020-04-02 17:00:09
Audycji w katalogu: 131
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 4 dni temu
130. Nowy świat
Marzec 2020 to z pewnością najbardziej pokręcony miesiąc w naszych życiach. Zostań moim Patronem! [link] Dołącz do grupy, pogadajmy o życiu: [link] _________________ Nazywam się Justyna Mazur i piszę blog Krótki poradnik, jak ogarnąć życie. Jestem pół ponuraczką, pół błaznem. Pół samotniczką, pół duszą towarzystwa. Pół optymistką, pół wizjonerką najgorszych scenariuszy. Pół pedantką, pół bałaganiarą. Trochę zakompleksioną i trochę pewną siebie. Po latach dołów, pechów i nieszczęść wszelakich znalazłam odpowiednią perspektywę do patrzenia na świat, żeby był fajniejszy. W dodatku postanowiłam się nią podzielić. Ślązaczka, która z miłości przeprowadziła się do Warszawy - to właśnie ja. Postanowiłam wyjść poza blog i do słowa pisanego dodać mówione. W moich podcastach znajdziesz dużo zwykłego życia, bo takie - moim zdaniem - jest najfajniejsze. _________________ Możesz mnie spotkać: Instagram: [link] Facebook: [link] [link]
pobierz 46.4 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 17 dni temu
129. Co mogę zrobić?
Siedzenie w domu bywa nudne i trudne. Ale trudna sytuacja spotkała wiele przedsiębiorstw. Jak możemy im pomóc w tym trudnym czasie?
pobierz 21.6 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 19 dni temu
128. Kwarantanna
Pierwszy odcinek z kwarantannowego powodu. Nagrywam codziennie, pod warunkiem, że siedzisz w domu!
pobierz 33.1 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 21 dni temu
127. Adidasy
Szybsza niż ktoś inny? Nie. Szybsza na tyle, na ile potrafię. Dziś o mojej historii ze sportem, ruchem i butami w roli głównej. Odcinek powstał we współpracy z marką Adidas.
pobierz 57.6 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 26 dni temu
126. Biały fartuch
Dzisiaj o bohaterach noszących białe fartuchy lub czerwone mundury. Dlaczego tak podziwiamy strażaków, lekarzy i policjantów? Co nas ciągnie do seriali o ich przgodach? „911 Teksas” to spin-off popularnego „911”, który premierę będzie miał 10 marca o 22:00 w stacji FOX. Każdy kolejny odcinek będzie emitowany we wtorki o 22:00. Zapraszam!
pobierz 49.2 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 2 miesiące temu
125. Ludzie z innego świata
Zaprosiłam do rozmowy byłych Świadków Jehowy - Sarę i Edwina, którzy przez 27 lat byli mocno zaangażowani w religię, aż do dnia, w którym postanowili odejść. Jak to jest zmienić całe swoje życie w ciągu kilku tygodni? Jak to jest żyć jako wyznawca bardzo restrykcyjnej religii? Co grozi wykluczonemu Świadkowi Jehowy? Jak możemy pomóc osobom w tej wspólnocie oraz tym, którzy zaczynają życie poza nią? Posłuchajcie tej najdłuższej w historii moich podcastów rozmowy z dwójką wspaniałych i odważnych osób. Kanał Światusy: [link]
pobierz 231.6 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 2 miesiące temu
124. All you need is... what?!
Do czego potrzebna nam miłość? Co jest w niej najtrudniejsze? Dziś odcinek z dwiema wspaniałymi kobietami: Gabi Grzelak i Anną Marią Szutowicz z Y&Lovers, które przez ostatnie miesiące badały miłość, a dziś opublikowały obszerny raport o tym, czym jest miłość Boomersa a czym Millenialsa. Posłuchajcie naszej rozmowy, a raport znajdziecie tu: [link]
pobierz 87.9 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 2 miesiące temu
123. Mega wiedźma
Co Książę Harry jest w stanie nam powiedzieć w nowym roku? Uważam, że baaardzo dużo!
pobierz 36.7 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 3 miesiące temu
122. Koncert życzeń
Świąteczne życzenia od Was dla Waszych bliskich, oraz ode mnie dla Was :) WESOŁYCH ŚWIĄT!
pobierz 24.1 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 3 miesiące temu
121. Gwiazda Betlejemska
Dziś odcinek niezwykły i jeden z najfajniejszych, jakie udało mi się nagrać. Wraz z moim rozmówcą, Danielem Gołębiowskim, pokazujemy, jak wyglądają święta po arabsku. Szukamy tam korzeni Świąt Bożego Narodzenia na Bliskim Wschodzie i rozmawiamy o tym, jak tamtejsi chrześcijanie świętują narodziny Jezusa. Moim gościem jest Daniel Gołębiowski, współzałożyciel fundacji Nahda: [link] Utwór na końcu odcinka, to "Cicha noc" w wykonaniu George'a Martinosa: [link]
pobierz 145.1 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 4 miesiące temu
120. Opowieść Wigilijna (część druga)
Niesamowite historie Waszych Świąt, spośród których wybieram swoje ulubione i nagradzam! Stężenie świątecznej atmosfery WYSOKIE!
pobierz 40.5 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 4 miesiące temu
119. Opowieść Wigilijna (część pierwsza)
Niesamowite historie Waszych Świąt, spośród których wybieram swoje ulubione i nagradzam! Stężenie świątecznej atmosfery WYSOKIE!
pobierz 66.1 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 4 miesiące temu
118. Na kliszy
Jakie zdjęcia znajdują się w Waszych albumach rodzinnych? Jakie okazje są utrwalone na kasetach VHS? A co macie w galerii na smartfonie? Dzisiaj o tym, jak analogowa fotografia nauczyła ludzi szacunku do chwil. Wspomnienia możesz utrwalić tu: [link] Kod rabatowy -60%: SLUCHOWISKO60 (bez polskich znaków i spacji).
pobierz 47.0 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 4 miesiące temu
117. Agenda świąt
W tym odcinku słyszycie, jak bardzo jestem przeziębiona i jak bardzo daleko od domu jestem. Ale wszystko rekompensuje mi obecność Gościni na antenie - mojej siostry Judyty!
pobierz 57.1 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 4 miesiące temu
116. Kupa śmiechu (część druga)
Dziś odcinek specjalny, czyli taki, który powstał z Waszych komentarzy. A że było ich grubo ponad 200, rozbiję to na kilka odcinków. W tym od razu dowiecie się, skąd taki tytuł!
pobierz 38.2 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 4 miesiące temu
115. Kupa śmiechu (część pierwsza)
Nie mogę przestać Was rozpieszczać, dlatego dziś odcinek specjalny, czyli taki, który powstał z Waszych komentarzy. A że było ich grubo ponad 200, rozbiję to na kilka odcinków. W tym od razu dowiecie się, skąd taki tytuł!
pobierz 41.4 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 4 miesiące temu
114. Prezent!
Nie mogę przestać Was rozpieszczać w tym okresie przedświątecznym, a już jutro Mikołajki, więc mam dla Was prezent. Prawdziwy materialny prezent. W dodatku ze srebra!
pobierz 46.9 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 4 miesiące temu
113. Filmy i seriale
Co lubię sobie włączyć w Adwencie i w okresie świątecznym? Czy są to filmy o śmiesznych elfach, czy raczej ciężkie egzystencjalne rozkminy? A może uwielbiam oglądać rozterki sprzedawczyni oddanej socjalizmowi? Mój przewodnik po Warszawie: [link]
pobierz 37.8 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 4 miesiące temu
112. Czekanko
W tym odcinku mówię o tylu rzeczach, że aż trudno mi je zliczyć. Ale głównie mówię o czekaniu.
pobierz 47.4 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 4 miesiące temu
111. Światełka
O tym, jak moje mieszkane spowiło kilkaset rozżarzonych żaróweczek.
pobierz 29.6 MB odcinki RSS iTunes
Starsze
»
miodek