Żelazny ja

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Nie przegap kolejnych odcinków podcastu, w których z powagą, czasem humorem, lecz zawsze z zaangażowaniem zmierzymy się z tym co zwykle zwano męskością.
Data dodania: 2019-01-14 21:53:36
Data aktualizacji: 2019-02-21 07:35:02
Audycji w katalogu: 9
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 2 dni temu
ZDROWIE
Jak szybko przebiec kilkaset metrów nie wypluwając płuc? Czyli rozterki wieku przejściowego mężczyzny.
pobierz 11.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 dni temu
Poranek
Jak sprawić by Twój poranek dawał Ci energię na cały dzień. Koniec złych poniedziałków - zacznij każdy dzień jak należy.
pobierz 10.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 16 dni temu
ZWIĄZEK
Dzisiaj powiem Wam jak znaleźć wspaniałą kobietę i żyć długo i szczęśliwie póki smierć Was nie rozłączy. Ponadto dowiedziecie się dlaczego warto być zabawnym.
pobierz 10.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 23 dni temu
Narzędzia Sequel
Czy przeprowadzając się z miasta na wieś powinieneś pomyśleć nad tym jakie narzędzia ogrodowe będą ci potrzebne?? Stihl czy Husqvarna a może najtańsze narzędzia z marketu budowlanego.
pobierz 11.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 29 dni temu
Narzędzia
Jakich narzędzi potrzebujesz do budowy domu. Młotek, kombinerki czy zwijana miara powinna znaleźć się w skrzynce z narzędziami każdego mężczyzny. Lista narzędzi dla początkujących. Jeśli chciałbyś zostać bohaterem z peleryną we własnym domu pora uzupełnić warsztat o kilka niezbędnych narzędzi. Jaki multitool wybrać. Niekoniecznie potrzebujesz całej skrzynki z narzędziami czasami narzędzie wielofunkcyjne wystarczy.
pobierz 8.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
DOM ZE SŁOMY
Dlaczego postanowiliśmy zastąpić drewnem, słomą i gliną tradycyjne materiały budowlane jak beton czy cegła? Czyli o słomianym domu
pobierz 12.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Zima
pobierz 11.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Niedźwiedź
Ryknął niedźwiedź i echem napełnił las cały. Ryk okropny! boleści, wściekłości, rozpaczy…
pobierz 6.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Żelazny Ja – PROLOG
Odcinek 1: Poznajmy się Urodziłem się w 1985 roku, w Tarnowie, w dzień wagarowicza. Kilkanaście lat temu, będąc nastolatkiem, zakochałem się w mądrej i pięknej kobiecie o imieniu Ewa. Dziś wspólnie z Nią i czwórką dzieciaków: Izą, Adamem, Alą i Michałem mieszkamy w słomianym domu na jednym ze wzgórz Małopolskiego podgórza. Mam też kudłatego czworonoga […]
pobierz 4.8 MB odcinki RSS iTunes www
miodek