PoRO Podcast

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: PoRO podcast to miejsce rozmów i dyskusji o szeroko pojętym świecie kreatywnym ze szczególnym naciskiem na motion design, filmy animowane, postprodukcję wideo, efekty specjalne i compositing. Dyskusje, wywiady z ludźmi z branży kreatywnej oraz poradniki.
Data dodania: 2019-02-21 14:27:04
Data aktualizacji: 2019-03-22 06:55:06
Audycji w katalogu: 5
Stan: Aktywny :-)
opublikowany wczoraj
PoRO Podcast ep5 – O kulturze motion designera
Rozmawiamy o kulturze motion designera czyli o kulturze pracy, odpowiednich zachowaniach w kontaktach z klientem, z innymi motion designerami a także o czasem braku kultury i podstawowych zasad oraz błędach. Artykuł PoRO Podcast ep5 – O kulturze motion designera pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 75.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 dni temu
PoRO Podcast ep4 – O inspiracji do pracy
Rozmawiamy o tym, co nas zainspirowało do rozpoczęcia pracy, jako motion designerzy, kto i co nas inspiruje w codziennej pracy. Jaka muzyka, jakie filmy etc. O tym gdzie szukać codziennej inspiracji, napędu do kreowania nowych ciekawych obrazków i gdzie są miejsca, w których warto karmić swoją kreatywność. Artykuł PoRO Podcast ep4 – O inspiracji do pracy pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 70.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 15 dni temu
PoRO Podcast – O motywacji do pracy i prokrastynacji
Rozmawiamy o motywacji do pracy, o tym jak wygląda nasz dzień pracy, jak radzimy sobie z prokrastynacją i niechciejstwem a także o Titanicu, Szybkich i wściekłych i tym, że wszystko jest remiksem. Artykuł PoRO Podcast – O motywacji do pracy i prokrastynacji pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 71.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 22 dni temu
PoRO Podcast ep2 – O skryptach do After Effects i Oskarach
Artykuł PoRO Podcast ep2 – O skryptach do After Effects i Oskarach pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 52.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 29 dni temu
PoRO podcast ep.1 – Porozmawiajmy o ruchomych obrazkach
PoRO podcast epizod 1. Rozmawiamy o tym czym ma być nasz podcast, nagrodach Bafta i Oskarach oraz darmowych programach postprodukcyjnych (HitFilm, Resolve). Artykuł PoRO podcast ep.1 – Porozmawiajmy o ruchomych obrazkach pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 87.6 MB odcinki RSS iTunes www
miodek