PoRO podcast

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: PoRO podcast to miejsce rozmów i dyskusji o szeroko pojętym świecie kreatywnym ze szczególnym naciskiem na motion design, filmy animowane, postprodukcję wideo, efekty specjalne i compositing. Dyskusje, wywiady z ludźmi z branży kreatywnej oraz poradniki.
Data dodania: 2019-02-21 14:27:04
Data aktualizacji: 2020-10-01 23:10:02
Audycji w katalogu: 27
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 12 miesięcy temu
PoRO Podcast ep27 – Joker i embargo Adobe dla Wenezueli
Rozmawiamy o ostatnich premierach filmowych, uniwersum filmowo komiksowym ale przede wszystkim o banie na produkty Adobe w Wenezueli. Artykuł PoRO Podcast ep27 – Joker i embargo Adobe dla Wenezueli pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 93.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
PoRO Podcast ep26 – O alternatywach dla Adobe Creative Cloud
Rozmawiamy o darmowych oraz płatnych alternatywach dla programów z pakietu Adobe Creative Cloud. O tych naszym zdaniem najlepszych i tych odrobinę gorszych.  Artykuł PoRO Podcast ep26 – O alternatywach dla Adobe Creative Cloud pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 58.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
PoRO Podcast ep25 – Jednoosobowa firma – wyzwania i korzyści
Rozmawiamy o życiu na freelance, jednoosobowej działalności gospodarczej, korzyściach z tego płynących ale także o problemach i wyzwaniach stojących przed motion designerem który taką drogę obrał.   Artykuł PoRO Podcast ep25 – Jednoosobowa firma – wyzwania i korzyści pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 54.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
PoRO Podcast ep24 – O szkole dla motion designera
Rozmawiamy o szkole dla motion designera, cy warto jakąś wybrać oraz o tym czy istnieje jedna droga do sukcesu dla wszystkich.  Artykuł PoRO Podcast ep24 – O szkole dla motion designera pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 54.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
PoRO Podcast ep23 – Paulina Hippe vel Ina – wywiad
Rozmowa z naszym gościem Pauliną Hippe vel INA na temat pracy, życia motion designera w Polsce, pracy w korporacji i rozwijaniu własnej kreatywności.  Artykuł PoRO Podcast ep23 – Paulina Hippe vel Ina – wywiad pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 69.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
PoRO Podcast ep22 – O Comic Con, The Boys i Pograniczu w Ogniu
Kolejne spotkanie popkulturalne. czyli o tegorocznym Comic-Con, Wiedźminie od Netflixa i starym polskim serialu Pogranicze w Ogniu. Artykuł PoRO Podcast ep22 – O Comic Con, The Boys i Pograniczu w Ogniu pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 43.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
PoRO Podcast ep21 – O deep fake, faceapp i nowych skryptach do AE
Tym razem kolejna porcja newsów ze świata szeroko pojętej popkultury i motion designu, o skandalach i skandalikach a także o nowych skryptach do Adobe After Effects. Artykuł PoRO Podcast ep21 – O deep fake, faceapp i nowych skryptach do AE pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 59.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
PoRO Podcast ep20 – O rzeczach ze światów 1
O tym, co w naszej branży motion design i grafiki i jej okolicach przyniosły ostatnie dwa tygodnie, o Blackmagic Design, Red Giant, DaVinci Resolve i PZPNie. Artykuł PoRO Podcast ep20 – O rzeczach ze światów 1 pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 56.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
PoRO Podcast ep19 – O tym dlaczego właśnie motion design
O tym jak zaczynaliśmy swoją przygodę z ruchomą grafiką i motion designem, jak wyglądał nasz rozwój i nasza droga oraz o tym dlaczego stało się to naszą karierą. Artykuł PoRO Podcast ep19 – O tym dlaczego właśnie motion design pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 67.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
PoRO Podcast ep18 – O pisaniu kreatywnego CV i rozmowach kwalifikacyjnych
O tym jak zbudować skuteczne i kreatywne CV, jak radzić sobie z paniką w okresach bez zleceń i pracy oraz o co ciekawszych rozmowach kwalifikacyjnych w których braliśmy udział.  Artykuł PoRO Podcast ep18 – O pisaniu kreatywnego CV i rozmowach kwalifikacyjnych pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 89.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
PoRO Podcast ep17 – O komputerze dla motion designera
O tym jakie podzespoły komputera są najważniejsze dla motion designera i grafika, jakie parametry są najważniejsze i na co zwrócić uwagę składając jednostkę roboczą. Artykuł PoRO Podcast ep17 – O komputerze dla motion designera pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 58.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
PoRO Podcast ep16 – O peryferiach i sprzęcie dodatkowym
Z jakich urządzeń peryferyjnych korzystamy? Czy klawiatura ma znaczenie a myszka robi różnicę. Czyli o urządzeniach do komunikacji z naszymi stacjami roboczymi. Artykuł PoRO Podcast ep16 – O peryferiach i sprzęcie dodatkowym pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 85.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
PoRO Podcast ep15 Czy warto tworzyć do szuflady?
Czy warto tworzyć do szuflady aż będziemy perfekcyjni czy lepiej pokazywać swoją pracę światu i dać się skrytykować. Czyli o tym, kiedy ze swoją pracą kreatywną ruszyć w świat. Artykuł PoRO Podcast ep15 Czy warto tworzyć do szuflady? pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 54.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
PoRO Podcast ep14 – Paweł Łaźniak
Gościem podcastu jest Paweł Łaźniak, twórca marki Lazniak.com, współtwórca kilku innych marek związanych z branżą filmową, technologiami VR i wideo 360. Artykuł PoRO Podcast ep14 – Paweł Łaźniak pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 87.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
PoRO Podcast ep13 – O co chodzi z ograniczeniami licencji Adobe
Rozmawiamy o drastycznych zmianach w licencjach programów firmy Adobe, czyli ograniczeniu pobierania i korzystania z wersji jedynie do dwóch najnowszych. Także o serialu Czarnobyl, nowej oprawie graficznej Wiadomości TVP i Grze o Tron. Artykuł PoRO Podcast ep13 – O co chodzi z ograniczeniami licencji Adobe pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 78.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
PoRO Podcast ep12 – O najlepszych pluginach do Adobe After Effects
Rozmawiamy o najlepszych, najpopularniejszych dodatkach do Adobe After Effects i mocno subiektywnie o naszych ulubionych i najczęściej przez nas używanych. Artykuł PoRO Podcast ep12 – O najlepszych pluginach do Adobe After Effects pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 62.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
PoRO Podcast ep11 – O Avengers Endgame (ze spoilerami)
O najnowszym filmie ze stajni Marvela pod tytułem Avengers Endgame, czyli o jednym z najbardziej wiekopomnych dzieł filmowych świata super bohaterów w historii kina. (uwaga spoilery) Artykuł PoRO Podcast ep11 – O Avengers Endgame (ze spoilerami) pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 66.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
PoRO Podcast ep10 – O wycenianiu pracy
O tym jak wyceniać swoją pracę, jako motion designer, montażysta czy grafik. Czy rozliczać roboczogodziny, a może indywidualnie za każdy projekt i jak to robić w taki sposób, aby klient zaakceptował naszą wycenę. Artykuł PoRO Podcast ep10 – O wycenianiu pracy pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 73.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
PoRO Podcast ep9 – O darmowej robocie kreatywnej
O tym czy praca za darmo się opłaca? Czy robienie projektów „do portfolio” ma sens? Czy praca za darmo powinna być darmowa a także o tym czy warto pracować dla rodziny i znajomych. Artykuł PoRO Podcast ep9 – O darmowej robocie kreatywnej pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 74.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
PoRO Podcast ep8 – Kamil Kryński
Naszym dzisiejszym gościem jest Kamil Kryński – człowiek od FXów, liquidów i innych efektów cząsteczkowych, który zaczynał od przerabiania ciupagi na miecz świetlny. Artykuł PoRO Podcast ep8 – Kamil Kryński pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 85.5 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek