PoRO Podcast

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: PoRO podcast to miejsce rozmów i dyskusji o szeroko pojętym świecie kreatywnym ze szczególnym naciskiem na motion design, filmy animowane, postprodukcję wideo, efekty specjalne i compositing. Dyskusje, wywiady z ludźmi z branży kreatywnej oraz poradniki.
Data dodania: 2019-02-21 14:27:04
Data aktualizacji: 2019-05-24 13:35:10
Audycji w katalogu: 14
Stan: Aktywny :-)
opublikowany wczoraj
PoRO Podcast ep14 – Paweł Łaźniak
Gościem podcastu jest Paweł Łaźniak, twórca marki Lazniak.com, współtwórca kilku innych marek związanych z branżą filmową, technologiami VR i wideo 360. Artykuł PoRO Podcast ep14 – Paweł Łaźniak pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 87.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 dni temu
PoRO Podcast ep13 – O co chodzi z ograniczeniami licencji Adobe
Rozmawiamy o drastycznych zmianach w licencjach programów firmy Adobe, czyli ograniczeniu pobierania i korzystania z wersji jedynie do dwóch najnowszych. Także o serialu Czarnobyl, nowej oprawie graficznej Wiadomości TVP i Grze o Tron. Artykuł PoRO Podcast ep13 – O co chodzi z ograniczeniami licencji Adobe pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 78.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 15 dni temu
PoRO Podcast ep12 – O najlepszych pluginach do Adobe After Effects
Rozmawiamy o najlepszych, najpopularniejszych dodatkach do Adobe After Effects i mocno subiektywnie o naszych ulubionych i najczęściej przez nas używanych. Artykuł PoRO Podcast ep12 – O najlepszych pluginach do Adobe After Effects pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 62.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 22 dni temu
PoRO Podcast ep11 – O Avengers Endgame (ze spoilerami)
O najnowszym filmie ze stajni Marvela pod tytułem Avengers Endgame, czyli o jednym z najbardziej wiekopomnych dzieł filmowych świata super bohaterów w historii kina. (uwaga spoilery) Artykuł PoRO Podcast ep11 – O Avengers Endgame (ze spoilerami) pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 66.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
PoRO Podcast ep10 – O wycenianiu pracy
O tym jak wyceniać swoją pracę, jako motion designer, montażysta czy grafik. Czy rozliczać roboczogodziny, a może indywidualnie za każdy projekt i jak to robić w taki sposób, aby klient zaakceptował naszą wycenę. Artykuł PoRO Podcast ep10 – O wycenianiu pracy pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 73.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
PoRO Podcast ep9 – O darmowej robocie kreatywnej
O tym czy praca za darmo się opłaca? Czy robienie projektów „do portfolio” ma sens? Czy praca za darmo powinna być darmowa a także o tym czy warto pracować dla rodziny i znajomych. Artykuł PoRO Podcast ep9 – O darmowej robocie kreatywnej pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 74.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
PoRO Podcast ep8 – Kamil Kryński
Naszym dzisiejszym gościem jest Kamil Kryński – człowiek od FXów, liquidów i innych efektów cząsteczkowych, który zaczynał od przerabiania ciupagi na miecz świetlny. Artykuł PoRO Podcast ep8 – Kamil Kryński pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 85.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
PoRO Podcast ep7 – O Adobe na NAB 2019 i serialach spod znaku Twilight Zone
Podsumowanie najważniejszych zmian w programach wideo od Adobe na NAB 2019, a przede wszystkim o Content Aware Fill dla wideo i edytorze ekspresji. Artykuł PoRO Podcast ep7 – O Adobe na NAB 2019 i serialach spod znaku Twilight Zone pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 74.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
PoRO Podcast ep6 -Jerzy Drozda Jr aka Maltaannon
Naszym gościem jest Jerzy Drozda Jr aka Maltaannon – specjalista od Adobe After Effects, autor jednych z najlepszych kursów online, autor tutoriali. Artykuł PoRO Podcast ep6 -Jerzy Drozda Jr aka Maltaannon pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 138.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
PoRO Podcast ep5 – O kulturze motion designera
Rozmawiamy o kulturze motion designera czyli o kulturze pracy, odpowiednich zachowaniach w kontaktach z klientem, z innymi motion designerami a także o czasem braku kultury i podstawowych zasad oraz błędach. Artykuł PoRO Podcast ep5 – O kulturze motion designera pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 75.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
PoRO Podcast ep4 – O inspiracji do pracy
Rozmawiamy o tym, co nas zainspirowało do rozpoczęcia pracy, jako motion designerzy, kto i co nas inspiruje w codziennej pracy. Jaka muzyka, jakie filmy etc. O tym gdzie szukać codziennej inspiracji, napędu do kreowania nowych ciekawych obrazków i gdzie są miejsca, w których warto karmić swoją kreatywność. Artykuł PoRO Podcast ep4 – O inspiracji do pracy pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 70.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
PoRO Podcast – O motywacji do pracy i prokrastynacji
Rozmawiamy o motywacji do pracy, o tym jak wygląda nasz dzień pracy, jak radzimy sobie z prokrastynacją i niechciejstwem a także o Titanicu, Szybkich i wściekłych i tym, że wszystko jest remiksem. Artykuł PoRO Podcast – O motywacji do pracy i prokrastynacji pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 71.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
PoRO Podcast ep2 – O skryptach do After Effects i Oskarach
Artykuł PoRO Podcast ep2 – O skryptach do After Effects i Oskarach pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 52.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
PoRO podcast ep.1 – Porozmawiajmy o ruchomych obrazkach
PoRO podcast epizod 1. Rozmawiamy o tym czym ma być nasz podcast, nagrodach Bafta i Oskarach oraz darmowych programach postprodukcyjnych (HitFilm, Resolve). Artykuł PoRO podcast ep.1 – Porozmawiajmy o ruchomych obrazkach pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 87.6 MB odcinki RSS iTunes www
miodek