PoRO podcast

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: PoRO podcast to miejsce rozmów i dyskusji o szeroko pojętym świecie kreatywnym ze szczególnym naciskiem na motion design, filmy animowane, postprodukcję wideo, efekty specjalne i compositing. Dyskusje, wywiady z ludźmi z branży kreatywnej oraz poradniki.
Data dodania: 2019-02-21 14:27:04
Data aktualizacji: 2021-01-17 23:05:10
Audycji w katalogu: 27
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany ponad rok temu
PoRO Podcast ep27 – Joker i embargo Adobe dla Wenezueli
Rozmawiamy o ostatnich premierach filmowych, uniwersum filmowo komiksowym ale przede wszystkim o banie na produkty Adobe w Wenezueli. Artykuł PoRO Podcast ep27 – Joker i embargo Adobe dla Wenezueli pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 93.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
PoRO Podcast ep26 – O alternatywach dla Adobe Creative Cloud
Rozmawiamy o darmowych oraz płatnych alternatywach dla programów z pakietu Adobe Creative Cloud. O tych naszym zdaniem najlepszych i tych odrobinę gorszych.  Artykuł PoRO Podcast ep26 – O alternatywach dla Adobe Creative Cloud pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 58.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
PoRO Podcast ep25 – Jednoosobowa firma – wyzwania i korzyści
Rozmawiamy o życiu na freelance, jednoosobowej działalności gospodarczej, korzyściach z tego płynących ale także o problemach i wyzwaniach stojących przed motion designerem który taką drogę obrał.   Artykuł PoRO Podcast ep25 – Jednoosobowa firma – wyzwania i korzyści pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 54.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
PoRO Podcast ep24 – O szkole dla motion designera
Rozmawiamy o szkole dla motion designera, cy warto jakąś wybrać oraz o tym czy istnieje jedna droga do sukcesu dla wszystkich.  Artykuł PoRO Podcast ep24 – O szkole dla motion designera pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 54.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
PoRO Podcast ep23 – Paulina Hippe vel Ina – wywiad
Rozmowa z naszym gościem Pauliną Hippe vel INA na temat pracy, życia motion designera w Polsce, pracy w korporacji i rozwijaniu własnej kreatywności.  Artykuł PoRO Podcast ep23 – Paulina Hippe vel Ina – wywiad pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 69.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
PoRO Podcast ep22 – O Comic Con, The Boys i Pograniczu w Ogniu
Kolejne spotkanie popkulturalne. czyli o tegorocznym Comic-Con, Wiedźminie od Netflixa i starym polskim serialu Pogranicze w Ogniu. Artykuł PoRO Podcast ep22 – O Comic Con, The Boys i Pograniczu w Ogniu pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 43.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
PoRO Podcast ep21 – O deep fake, faceapp i nowych skryptach do AE
Tym razem kolejna porcja newsów ze świata szeroko pojętej popkultury i motion designu, o skandalach i skandalikach a także o nowych skryptach do Adobe After Effects. Artykuł PoRO Podcast ep21 – O deep fake, faceapp i nowych skryptach do AE pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 59.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
PoRO Podcast ep20 – O rzeczach ze światów 1
O tym, co w naszej branży motion design i grafiki i jej okolicach przyniosły ostatnie dwa tygodnie, o Blackmagic Design, Red Giant, DaVinci Resolve i PZPNie. Artykuł PoRO Podcast ep20 – O rzeczach ze światów 1 pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 56.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
PoRO Podcast ep19 – O tym dlaczego właśnie motion design
O tym jak zaczynaliśmy swoją przygodę z ruchomą grafiką i motion designem, jak wyglądał nasz rozwój i nasza droga oraz o tym dlaczego stało się to naszą karierą. Artykuł PoRO Podcast ep19 – O tym dlaczego właśnie motion design pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 67.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
PoRO Podcast ep18 – O pisaniu kreatywnego CV i rozmowach kwalifikacyjnych
O tym jak zbudować skuteczne i kreatywne CV, jak radzić sobie z paniką w okresach bez zleceń i pracy oraz o co ciekawszych rozmowach kwalifikacyjnych w których braliśmy udział.  Artykuł PoRO Podcast ep18 – O pisaniu kreatywnego CV i rozmowach kwalifikacyjnych pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 89.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
PoRO Podcast ep17 – O komputerze dla motion designera
O tym jakie podzespoły komputera są najważniejsze dla motion designera i grafika, jakie parametry są najważniejsze i na co zwrócić uwagę składając jednostkę roboczą. Artykuł PoRO Podcast ep17 – O komputerze dla motion designera pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 58.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
PoRO Podcast ep16 – O peryferiach i sprzęcie dodatkowym
Z jakich urządzeń peryferyjnych korzystamy? Czy klawiatura ma znaczenie a myszka robi różnicę. Czyli o urządzeniach do komunikacji z naszymi stacjami roboczymi. Artykuł PoRO Podcast ep16 – O peryferiach i sprzęcie dodatkowym pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 85.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
PoRO Podcast ep15 Czy warto tworzyć do szuflady?
Czy warto tworzyć do szuflady aż będziemy perfekcyjni czy lepiej pokazywać swoją pracę światu i dać się skrytykować. Czyli o tym, kiedy ze swoją pracą kreatywną ruszyć w świat. Artykuł PoRO Podcast ep15 Czy warto tworzyć do szuflady? pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 54.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
PoRO Podcast ep14 – Paweł Łaźniak
Gościem podcastu jest Paweł Łaźniak, twórca marki Lazniak.com, współtwórca kilku innych marek związanych z branżą filmową, technologiami VR i wideo 360. Artykuł PoRO Podcast ep14 – Paweł Łaźniak pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 87.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
PoRO Podcast ep13 – O co chodzi z ograniczeniami licencji Adobe
Rozmawiamy o drastycznych zmianach w licencjach programów firmy Adobe, czyli ograniczeniu pobierania i korzystania z wersji jedynie do dwóch najnowszych. Także o serialu Czarnobyl, nowej oprawie graficznej Wiadomości TVP i Grze o Tron. Artykuł PoRO Podcast ep13 – O co chodzi z ograniczeniami licencji Adobe pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 78.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
PoRO Podcast ep12 – O najlepszych pluginach do Adobe After Effects
Rozmawiamy o najlepszych, najpopularniejszych dodatkach do Adobe After Effects i mocno subiektywnie o naszych ulubionych i najczęściej przez nas używanych. Artykuł PoRO Podcast ep12 – O najlepszych pluginach do Adobe After Effects pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 62.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
PoRO Podcast ep11 – O Avengers Endgame (ze spoilerami)
O najnowszym filmie ze stajni Marvela pod tytułem Avengers Endgame, czyli o jednym z najbardziej wiekopomnych dzieł filmowych świata super bohaterów w historii kina. (uwaga spoilery) Artykuł PoRO Podcast ep11 – O Avengers Endgame (ze spoilerami) pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 66.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
PoRO Podcast ep10 – O wycenianiu pracy
O tym jak wyceniać swoją pracę, jako motion designer, montażysta czy grafik. Czy rozliczać roboczogodziny, a może indywidualnie za każdy projekt i jak to robić w taki sposób, aby klient zaakceptował naszą wycenę. Artykuł PoRO Podcast ep10 – O wycenianiu pracy pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 73.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
PoRO Podcast ep9 – O darmowej robocie kreatywnej
O tym czy praca za darmo się opłaca? Czy robienie projektów „do portfolio” ma sens? Czy praca za darmo powinna być darmowa a także o tym czy warto pracować dla rodziny i znajomych. Artykuł PoRO Podcast ep9 – O darmowej robocie kreatywnej pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 74.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
PoRO Podcast ep8 – Kamil Kryński
Naszym dzisiejszym gościem jest Kamil Kryński – człowiek od FXów, liquidów i innych efektów cząsteczkowych, który zaczynał od przerabiania ciupagi na miecz świetlny. Artykuł PoRO Podcast ep8 – Kamil Kryński pochodzi z serwisu Motionfreaks .
pobierz 85.5 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek