Naturalnie o ogrodach

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Podcast o ogrodach: naturalnych, ekologicznych, pożytecznych, wiejskich, miejskich i... angielskich. Usłyszycie tu praktyczne porady i rozmowy m.in. o tym: jak założyć swój pierwszy warzywnik, dlaczego podwyższone rabaty stają coraz bardziej popularne, czy da się stworzyć ogród bezobsługowy, oraz czy w pojemnikach można uprawiać prawie wszystko. Będzie też mowa o najnowszych trendach w ogrodnictwie, o zieleni miejskiej i uprawie "no dig", a wszystko w zgodzie z naturą, bez chemii, w sposób przyjazny dla pszczół i ptaków. Od czasu do czasu odwiedzą nas goście. Podcast prowadzą Katarzyna Bellingham oraz Jacek Naliwajek.
Data dodania: 2019-03-12 12:32:47
Data aktualizacji: 2019-03-22 08:40:02
Audycji w katalogu: 2
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 11 dni temu
« Katarzyna Bellingham i Jacek Naliwajek »
NoO 01: Marzec. Jak założyć warzywnik na rabacie wzniesionej?
Marzec za pasem, jeszcze zdążycie zaplanować swój warzywnik. W odcinku usłyszycie: dlaczego polecamy rabatę wzniesioną i jak ją zrobić? Jak zaplanować swój pierwszy warzywnik?
pobierz 27.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 dni temu
« Katarzyna Bellingham i Jacek Naliwajek »
NoO 02: Marzec. Cebulowe nie tylko w donicach, jak komponować wiosenne zestawy?
Marzec to czas kwitnienia pierwszych roślin cebulowych. Na rabatach, trawnikach i w donicach królują żonkile, krokusy, szafirki, szachownice i tulipany. Niektóre odmiany raz posadzone mogą rosnąć w jednym miejscu latami.
pobierz 22.4 MB odcinki RSS iTunes www
miodek