Węzeł przesiadkowy

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: W Węźle przesiadkowym ja i moi goście rozmawiamy o transporcie, mobilności, infrastrukturze i wszystkich innych kwestiach związanych z przemieszczaniem się ludzi i rzeczy.
Data dodania: 2019-03-22 10:27:21
Data aktualizacji: 2019-04-18 17:10:07
Audycji w katalogu: 8
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 3 dni temu
#7: Dworce
Zapraszam w podróż po mazowieckich dworcach. Razem z Karolem Trammerem odwiedzamy Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki i Ciechanów.
pobierz 26.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 dni temu
#6: Autostradowe mity
Co łączy T.Love, Kazika Staszewskiego i Maanam? Dlaczego autostrady w Polsce są takie drogie? Czy drogi ekspresowe wpływają pozytywnie na poziom naszego życia?
pobierz 12.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 17 dni temu
#5: Marketing kolejowy i tysiąc niepowodzeń
Pociąg do Kolonii przez Zbąszynek i Świebodzin, przeprosiny za wydłużoną relację pociągu, życzymy przyjemnej podróży i przypominamy żeby uważać na kieszonkowców. Specjalny, primaaprilisowy odcinek Węzła przesiadkowego o wpadkach promocyjnych kolei.
pobierz 27.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 24 dni temu
#4: Tramwaje dla Warszawy
Jak wygląda walka o tramwajowy „kontrakt stulecia”? O ile "podrożały lokomotywy"? Czy w przetargu startuje się po to żeby wygrać? Kiedy wreszcie dowiemy się kto dostarczy tramwaje dla Warszawy?
pobierz 29.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
#3: GOPgear i zmiany w Rybniku
Jak to jest łączyć doświadczenia miłośników komunikacji, miejskich aktywistów i naukowców i co to ma wspólnego z pracą z trudną młodzieżą? Jak zmieniać komunikację miejską w średnim mieście i jak rozmawiać o tych zmianach z mieszkańcami?
pobierz 22.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
#2: Elektromobilność
Czy jest nad czym dyskutować jeżeli chodzi o dopłaty do zakupu samochodów elektrycznych? Czy Jaworzno to stan umysłu? Co wspólnego z autami elektrycznymi ma dostępność kolei i parowozy? Gdzie w tym miejsce na elektryczne rowery cargo? W temacie elektromobilności można daleko popłynąć, nawet jeżeli nie ma fal, tylko szum samochodów na autostradzie.
pobierz 42.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#1: Wykluczenie komunikacyjne
Jak uratować lokalny transport autobusowy? Czy rząd i samorządy wiedzą jak to zrobić? Ile potrzeba na to pieniędzy? Gdzie tkwi największy problem?
pobierz 7.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Zwiastun
pobierz 808.7 KB odcinki RSS iTunes www
miodek