Lechia podcast

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast o gdańskiej Lechii.
Data dodania: 2019-04-10 16:10:40
Data aktualizacji: 2021-01-17 16:25:05
Audycji w katalogu: 35
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 5 miesięcy temu
Lechia Podcast #29
Nadrabiamy zaległości i przedstawiamy ekspresowe podsumowanie sezonu 2019/2020 - najlepsze mecze, bramki, asysty, zawodnicy oraz transfery. Zamykamy za sobą ten rozdział i grzejemy się na wznowienie rozgrywek.
pobierz 65.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Lechia Podcast #28
Studio przedmeczowe w dzień finału Pucharu Polski. Rozmawiamy o meczowej otoczce, niekorzystnej serii w spotkaniach z Cracovią i drodze do finału. Zastanawiamy się również, na jakie rozwiązania zdecyduje się w najważniejszym meczu sezonu trener Piotr Stokowiec. Zapraszamy!
pobierz 47.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Lechia Podcast #27
Passa zwycięstw trwa! Lechia świetnie rozpoczęła rundę mistrzowską i walczy o podium, a my mówimy o meczu z Pogonią oraz o perspektywach na resztę sezonu. Kto nam zaimponował? W jaki sposób Zwolak urozmaicił nasz repertuar akcji ofensywnych? O co właściwie gramy? To wszystko w tym odcinku, zapraszamy!
pobierz 37.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Lechia Podcast #26
Boom! Prezentujemy wam wspaniały odcinek po najbardziej emocjonujących Derbach Trójmiasta w historii! Otoczka, zawodnicy, kontrowersje... oj, było o czym gadać. A na sam koniec sympatyczny bonus-niespodzianka. Zapraszamy!
pobierz 50.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Lechia Podcast - Short #06
Podcast prosto z kwarantanny! Komentujemy najnowsze informacje o spłaconych zaległościach wobec piłkarzy i wybiegamy nieco w przyszłość zastanawiając się, jakie mogą być dalsze ruchy rządzących Lechią. Zapraszamy do słuchania!
pobierz 13.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Lechia Podcast - Short #05
Transfery, transferki, transferunie! Rozmawiamy o ostatnich doniesieniach dotyczących nowych zawodników - na gorąco, lecz konkretnie i rzeczowo. Zapraszamy do słuchania!
pobierz 15.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Lechia Podcast #25
Budzimy się z zimowego snu! Mamy dla was kawał odcinka o transferach, sparingach, przygotowaniach i sytuacji w Klubie. Zapraszamy, zaczynamy długo wyczekiwany tydzień ligowy!
pobierz 57.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Lechia Podcast - Short #04
Zapowiedź wyjazdowego meczu z Wisłą Kraków. Rozmawiamy o sytuacji kadrowej oraz formie obu drużyn. Zapraszamy!
pobierz 18.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Lechia Podcast #24
Zapraszamy na odcinek w całości poświęcony spotkaniu z ŁKSem. O wyczekiwanym przełamaniu, nowościach w grze Lechii, wyróżniających się piłkarzach oraz oczywiście o jajcach na VARze. 
pobierz 25.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Lechia Podcast #23
To już dziś! Kolejne Derby Trójmiasta przed nami, więc serwujemy nowy odcinek! Rozmawiamy o historii tych pojedynków, naszych wspomnieniach i sytuacji w obu drużynach. Luźno, ale powoli zaczynamy się wkręcać w przedmeczowy klimat. Długość odcinka? 19:45. Zapraszamy!
pobierz 29.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Lechia Podcast #22
W najnowszym odcinku powiemy wam z jakich rozgrywek został wykluczony Gryf Wejherowo, co grozi za odpalanie rakietnic oraz co wiąże kibiców z Płocka i Warszawy. Innymi słowy, rozmawiamy o wydarzeniach związanych z meczem pucharowym i zapowiadamy kolejne spotkanie ligowe. Zapraszamy do słuchania!
pobierz 22.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Lechia Podcast #21
Odcinek w całości poświęcony wygranemu meczowi z Lechem. Omawiamy grę drużyny i oceniamy poszczególnych zawodników. Do tego oczywiście dawka "ciekawych ciekawostek" i słabych żartów. W skrócie - kompletne studio pomeczowe. Zapraszamy do słuchania!
pobierz 52.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Lechia Podcast - Short #03
Transfery, kurdebele! Okienko zamknięte wypożyczeniem Jaroslava Mihalika z Cracovii i to jemu poświęcamy ten short. Do tego kilka słów podsumowania letnich ruchów kadrowych Lechii. Zapraszamy do słuchania!
pobierz 13.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Lechia Podcast - Short #02
Najnowszy short w całości poświęcony meczowi z Piastem Gliwice. Kto zaprezentował się najlepiej? Czego brakowało w naszej grze? Czy Augustyn powinien dostać powołanie do reprezentacji? Wszystkiego dowiecie się u nas. Zapraszamy do słuchania!
pobierz 18.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Lechia Podcast #20
Dziś odcinek meczowo-ananasowy! Dyskutujemy o wygranym spotkaniu z Wisłą Płock oraz o przygodach przesympatycznego Romario Balde. Jest ciekawie, merytorycznie, zabawnie oraz żenująco. Jak zwykle, zresztą. Zapraszamy do słuchania!
pobierz 27.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Lechia Podcast #19
Brøndby,  Brøndby i jeszcze trochę Brøndby. Przed nami historyczny mecz w Lidze Europy, więc poświęciliśmy mu praktycznie cały odcinek. Poznajcie naszego rywala - jego historię, osiągnięcia, piłkarzy, sposób gry, mocne i słabe strony. Jak ich pokonać? O tym też się dowiecie. A na deserek krótka lekcja języka duńskiego. Zapraszamy!
pobierz 40.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Lechia Podcast - Short #01
Wjeżdżamy z nowym formatem - krótsze, spontaniczne nagrania o konkretnym wydarzeniu. Chcemy, byście mogli z nami być częściej i liczymy na to, że przypadną wam do gustu nasze shorty. W pierwszym odcinku rozmawiamy o kolejnym trofeum w klubowej gablocie, czyli o Superpucharze. Zapraszamy do słuchania!
pobierz 13.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Lechia Podcast #18
Osiemnasty odcinek Lechia Podcast, w którym podsumowujemy sezon 2018/2019. Kto nas zachwycił, kto rozczarował, co zapamiętamy? Do tego odrobina statystyk, czyli zajawka naszego raportu statystycznego. Zapraszamy do słuchania oraz na hejbks.pl, gdzie możecie pobrać raport.
pobierz 62.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Lechia Podcast #17
To już siedemnasty odcinek Lechia Podcast! Dziś wspominamy wygrany finał Pucharu Polski, poświęcamy dużo miejsca transferom, wybiegamy w przyszłość zapowiadając eliminacje europejskich pucharów, a także krótko zapowiadamy nadchodzący mecz z Zagłębiem Lubin. Zapraszamy do słuchania!
pobierz 49.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Lechia Podcast #16
W najnowszym odcinku rozmawiamy o przegranym meczu z Legią, poświęcamy sporo czasu postawie sędziów w tym spotkaniu i przeprowadzamy rozgrzewkę przed Finałem Pucharu Polski. Zapraszamy do słuchania! 
pobierz 41.8 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek