Lechia Podcast

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Podcast o gdańskiej Lechii.
Data dodania: 2019-04-10 16:10:40
Data aktualizacji: 2019-04-18 19:55:04
Audycji w katalogu: 15
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 12 dni temu
Lechia Podcast #15
 Piętnasty odcinek Lechia Podcast, w którym komentujemy Derby Trójmiasta  oraz całą otoczkę wokół nich. Zapowiadamy też ważny mecz z drużyną z  Wielkopolski, która aktualnie nosi nazwę Lech Poznań, a gra na licencji  Amiki Wronki. 
pobierz 21.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 17 dni temu
Lechia Podcast #14
 W czternastym odcinku rozmawiamy o wygranym meczu z Piastem, rozważamy  nad sytuacją w tabeli i zapowiadamy zbliżające się derby. Czego kibice  Lechii nauczyli się od trenera? Czy w Europie są jeszcze słabe drużyny?  Jakimi prawami rządzą się Derby Trójmiasta? Zapraszamy do słuchania! 
pobierz 54.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Lechia Podcast #13
 W trzynastym odcinku Lechia Podcast omawiamy mecze z Wisłą Kraków oraz Górnikiem Zabrze, analizujemy sytuację w tabeli oraz pucharowej drabince oraz zapowiadamy mecz z Zagłębiem Lubin. Znalazło się też miejsce na kilka słów o czwartoligowych rezerwach, dziennikarzach i transferach. Zapraszamy! 
pobierz 44.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Lechia Podcast #12
 W dwunastym odcinku Lechia Podcast podsumowujemy  pierwszy mecz wiosny, zapowiadamy spotkanie z Koroną i poświęcamy trochę  czasu sytuacji organizacyjnej i finansowej klubu. Znalazło się też  miejsce na kilka słów o meczu Górnik - Wisła.    
pobierz 57.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Lechia Podcast #11
W najnowszym odcinku Lechia Podcast krótko podsumowujemy jesień oraz  przymierzamy się do rundy wiosennej. Dowiecie się także jakie są  zaległości w wypłatach dla zawodników. Przeanalizowaliśmy również  kwestie transferowe, a na koniec poświęciliśmy kilka minut sytuacji w  Wiśle Kraków. 
pobierz 29.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Lechia Podcast #10
W dziesiątym odcinku Lechia Podcast podsumowujemy mecz na szczycie z Legią, rozmawiamy o Tomaszu Makowskim, krytykujemy wprowadzenie przepisu o obowiązkowym wystawianiu młodzieżowca i zapowiadamy wyjazdowe spotkanie z Miedzią Legnica.
pobierz 35.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Lechia Podcast #09 - Podsumowanie połowy sezonu zasadniczego
Wielkie podsumowanie statystyczne połowy sezonu zasadniczego! Godzina wypełniona po brzegi analizami, ciekawostkami i rankingami. Gratka dla statystycznych świrów i nie tylko! Nigdzie nie znajdziecie tylu informacji o Lechii i jej piłkarzach. Zapraszamy do słuchania oraz pobrania raportu, który znajdziecie w osobnym wpisie. Polecamy rozłożyć sobie odsłuch na 2 raty, bo od takiej dawki statystyk może się w głowie zakręcić.
pobierz 56.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Lechia Podcast #08
Kolejny odcinek jedynego programu w internecie, w którym można posłuchać informacji na temat gdańskiej Lechii. Porozmawialiśmy o meczu 14. kolejki Ekstraklasy - z Lechem Poznań, a także o meczu w Pucharze Polski z Resovią - testowaniu gry w 9 przez trenera Stokowca, nowym poziomie komentowaniu meczów, losowaniu i wielu wielu innych.
pobierz 26.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Lechia Podcast #07 - Derby Trójmiasta
Lechia Podcast #07 - Derby Trójmiasta by Lechia Podcast
pobierz 27.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Lechia Podcast #06
Lechia Podcast #06 by Lechia Podcast
pobierz 35.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Lechia Podcast #05
Lechia Podcast #05 by Lechia Podcast
pobierz 29.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Lechia Podcast #04
Lechia Podcast #04 by Lechia Podcast
pobierz 19.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Lechia Podcast #03 - Bonus reprezentacyjny
Lechia Podcast #03 - Bonus reprezentacyjny by Lechia Podcast
pobierz 744.9 KB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Lechia Podcast #02
Drugi odcinek podcastu o gdańskiej Lechii, a w nim: - podsumowanie meczu Lechii Gdańsk - Korona Kielce; - omówienie LKS Gałkówek - LKS Różyca 1:5; - inne mecze i bardzo interesujące ciekawostki z tym związane; - tajna broń Piotra Stokowca; - Josip Tadić - kim był oraz kim nie był; - przypomnienie doskonałej postaci jaką była osoba wspaniałego trenera, niesamowitego człowieka Thomasa von Heesena oraz jego przewybornych sukcesów; - i wiele, wiele innych! Zapraszamy!
pobierz 37.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Lechia Podcast #01
Pierwszy odcinek podcastu o gdańskiej Lechii, a w nim: - czy trzeba oglądać mecze, jeśli jest się ekspertem? - podsumowanie meczu Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk; - wspomnienie profesora doktora nauk sir Adama Owena i jego filozofii gry; - czy mecz z Koroną znowu będzie na piątkę? - co łączy Lechię i Arkę? (nic) - co tam u Jakuby Koseckiego, Marco Paixao i Marko Bajicia? - zapowiedź 7. kolejki Ekstraklasy, tak zwanej "kolejki przyjaźni"; - profesjonalne omówienie powołań selekcjonera Brzęczka; - i wiele, wiele innych! Zapraszamy!
pobierz 24.5 MB odcinki RSS iTunes www
miodek