Lechia Podcast

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast o gdańskiej Lechii.
Data dodania: 2019-04-10 16:10:40
Data aktualizacji: 2019-06-19 09:05:06
Audycji w katalogu: 18
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 2 dni temu
Lechia Podcast #18
Osiemnasty odcinek Lechia Podcast, w którym podsumowujemy sezon 2018/2019. Kto nas zachwycił, kto rozczarował, co zapamiętamy? Do tego odrobina statystyk, czyli zajawka naszego raportu statystycznego. Zapraszamy do słuchania oraz na hejbks.pl, gdzie możecie pobrać raport.
pobierz 62.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Lechia Podcast #17
To już siedemnasty odcinek Lechia Podcast! Dziś wspominamy wygrany finał Pucharu Polski, poświęcamy dużo miejsca transferom, wybiegamy w przyszłość zapowiadając eliminacje europejskich pucharów, a także krótko zapowiadamy nadchodzący mecz z Zagłębiem Lubin. Zapraszamy do słuchania!
pobierz 49.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Lechia Podcast #16
W najnowszym odcinku rozmawiamy o przegranym meczu z Legią, poświęcamy sporo czasu postawie sędziów w tym spotkaniu i przeprowadzamy rozgrzewkę przed Finałem Pucharu Polski. Zapraszamy do słuchania! 
pobierz 41.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Lechia Podcast #15
 Piętnasty odcinek Lechia Podcast, w którym komentujemy Derby Trójmiasta  oraz całą otoczkę wokół nich. Zapowiadamy też ważny mecz z drużyną z  Wielkopolski, która aktualnie nosi nazwę Lech Poznań, a gra na licencji  Amiki Wronki. 
pobierz 21.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Lechia Podcast #14
 W czternastym odcinku rozmawiamy o wygranym meczu z Piastem, rozważamy  nad sytuacją w tabeli i zapowiadamy zbliżające się derby. Czego kibice  Lechii nauczyli się od trenera? Czy w Europie są jeszcze słabe drużyny?  Jakimi prawami rządzą się Derby Trójmiasta? Zapraszamy do słuchania! 
pobierz 54.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Lechia Podcast #13
 W trzynastym odcinku Lechia Podcast omawiamy mecze z Wisłą Kraków oraz Górnikiem Zabrze, analizujemy sytuację w tabeli oraz pucharowej drabince oraz zapowiadamy mecz z Zagłębiem Lubin. Znalazło się też miejsce na kilka słów o czwartoligowych rezerwach, dziennikarzach i transferach. Zapraszamy! 
pobierz 44.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Lechia Podcast #12
 W dwunastym odcinku Lechia Podcast podsumowujemy  pierwszy mecz wiosny, zapowiadamy spotkanie z Koroną i poświęcamy trochę  czasu sytuacji organizacyjnej i finansowej klubu. Znalazło się też  miejsce na kilka słów o meczu Górnik - Wisła.    
pobierz 57.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Lechia Podcast #11
W najnowszym odcinku Lechia Podcast krótko podsumowujemy jesień oraz  przymierzamy się do rundy wiosennej. Dowiecie się także jakie są  zaległości w wypłatach dla zawodników. Przeanalizowaliśmy również  kwestie transferowe, a na koniec poświęciliśmy kilka minut sytuacji w  Wiśle Kraków. 
pobierz 29.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Lechia Podcast #10
W dziesiątym odcinku Lechia Podcast podsumowujemy mecz na szczycie z Legią, rozmawiamy o Tomaszu Makowskim, krytykujemy wprowadzenie przepisu o obowiązkowym wystawianiu młodzieżowca i zapowiadamy wyjazdowe spotkanie z Miedzią Legnica.
pobierz 35.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Lechia Podcast #09 - Podsumowanie połowy sezonu zasadniczego
Wielkie podsumowanie statystyczne połowy sezonu zasadniczego! Godzina wypełniona po brzegi analizami, ciekawostkami i rankingami. Gratka dla statystycznych świrów i nie tylko! Nigdzie nie znajdziecie tylu informacji o Lechii i jej piłkarzach. Zapraszamy do słuchania oraz pobrania raportu, który znajdziecie w osobnym wpisie. Polecamy rozłożyć sobie odsłuch na 2 raty, bo od takiej dawki statystyk może się w głowie zakręcić.
pobierz 56.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Lechia Podcast #08
Kolejny odcinek jedynego programu w internecie, w którym można posłuchać informacji na temat gdańskiej Lechii. Porozmawialiśmy o meczu 14. kolejki Ekstraklasy - z Lechem Poznań, a także o meczu w Pucharze Polski z Resovią - testowaniu gry w 9 przez trenera Stokowca, nowym poziomie komentowaniu meczów, losowaniu i wielu wielu innych.
pobierz 26.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Lechia Podcast #07 - Derby Trójmiasta
Lechia Podcast #07 - Derby Trójmiasta by Lechia Podcast
pobierz 27.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Lechia Podcast #06
Lechia Podcast #06 by Lechia Podcast
pobierz 35.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Lechia Podcast #05
Lechia Podcast #05 by Lechia Podcast
pobierz 29.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Lechia Podcast #04
Lechia Podcast #04 by Lechia Podcast
pobierz 19.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Lechia Podcast #03 - Bonus reprezentacyjny
Lechia Podcast #03 - Bonus reprezentacyjny by Lechia Podcast
pobierz 744.9 KB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Lechia Podcast #02
Drugi odcinek podcastu o gdańskiej Lechii, a w nim: - podsumowanie meczu Lechii Gdańsk - Korona Kielce; - omówienie LKS Gałkówek - LKS Różyca 1:5; - inne mecze i bardzo interesujące ciekawostki z tym związane; - tajna broń Piotra Stokowca; - Josip Tadić - kim był oraz kim nie był; - przypomnienie doskonałej postaci jaką była osoba wspaniałego trenera, niesamowitego człowieka Thomasa von Heesena oraz jego przewybornych sukcesów; - i wiele, wiele innych! Zapraszamy!
pobierz 37.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Lechia Podcast #01
Pierwszy odcinek podcastu o gdańskiej Lechii, a w nim: - czy trzeba oglądać mecze, jeśli jest się ekspertem? - podsumowanie meczu Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk; - wspomnienie profesora doktora nauk sir Adama Owena i jego filozofii gry; - czy mecz z Koroną znowu będzie na piątkę? - co łączy Lechię i Arkę? (nic) - co tam u Jakuby Koseckiego, Marco Paixao i Marko Bajicia? - zapowiedź 7. kolejki Ekstraklasy, tak zwanej "kolejki przyjaźni"; - profesjonalne omówienie powołań selekcjonera Brzęczka; - i wiele, wiele innych! Zapraszamy!
pobierz 24.5 MB odcinki RSS iTunes www
miodek