Kupka wstydu

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Kupka Wstydu to podcast tworzony przez 3 osoby. Rozmawiamy o tym co nas interesuję, ale głównie skupiamy się grach. Gramy w gry stare i nowe, sigleplayerowe oraz multiplayerowe. Każdy z nas gra w co innego, ale też czasami gramy w to samo. Zapraszamy do posłuchania.
Data dodania: 2019-05-13 20:54:26
Data aktualizacji: 2020-11-29 11:15:05
Audycji w katalogu: 18
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 29 dni temu
KW#16 Among Nightmares
W odcinku Halloweenowym porozmawiamy oczywiście o horrorach, ale przedtem posłuchajcie trochę o Among Us i Little Nightmares.
pobierz 66.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
KW#15 B like Batman
W 15 odcinku powracamy z segmentem Naprawdę Ciekawa Postać i bierzemy pod lupę postać Batmana z serii Arkham. Ale zanim do tego przejdziemy porozmawiamy o Hadesie od Supergiant Games, A Way Out i Wasteland 3.
pobierz 65.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
KW#14 Death of Us XL
Porozmawiamy sobie dzisiaj o polowaniu na trofea. Trofea z gier oczywiście. Ale najpierw o The Last of Us 2, Death Stranding i Skater XL.
pobierz 58.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
KW#13 Side B - 35 Snorlaxes & Stawberry
13 odcinek Kupki Wstydu powraca, tym razem w wersji rozszerzonej. Rozmawiamy o Celeste, Pokemonach, Legends of Runeterra oraz o tym dlaczego czasem wcale nie chce nam się w nic grać.
pobierz 61.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
KW#13
Odcinek specjalny: Krótko o PlayStation 5. Jak się okazuje, niektórzy mają wobec niej bardzo silne emocje :D
pobierz 13.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Oink, Oink
W tym odcinku rozmawiamy między innymi o złodziejach serc, dzieciach Morty, łamaniu czwartej ściany, finansowych przekrętach Toma Nooka i, jak się okazuje, kontrowersyjnym padzie do Play Station 5.
pobierz 72.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
KW#11 - Ori and the Fallen Order
Po ponad dwóch miesiącach rozłąki z nagrywaniem powracamy z nowym odcinkiem! Opowiemy w co udało nam się pograć w czasie covidowym i co nawet przejść. ;) Co więcej, mamy nadzieję, że spodoba Wam się nowa jakość wprowadzona w tym odcinku i będzie się Wam znacznie lepiej nas słuchało! Pozdrawiamy!
pobierz 45.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
KW#10 - Girl Power
Z okazji dnia kobiet nagraliśmy dla was odcinek o grach z żeńskimi postaciami w rolach głównych. Ale najpierw opowiemy wam o naszych wrażeniach z dema remaku Final Fantasy VII.
pobierz 37.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
KW#9 - Love is everywhere
Sami trochę nie możemy w to uwierzyć, ale zaplanowany odcinek o miłości w grach wjeżdża na pełnej w dzień zakochanych! PRZYPADEK? W każdym razie, zachęcamy do posłuchania i komentowania Rozkład jazdy: 2:15 DOTA Underlords 7:50 Warhammer Underworlds Online 9:35 Catherine Full Body 20:23 Hellblade: Senua's Sacrifice 35:51 Red Dead Redemption 2 44:05 Wiedźmin 3: Dziki Gon 50:12 Nier: Automata 55:18 Neverwinter Nights 59:13 Dragon Age (seria) 1:11:17 Dating Sim Stay Tuned! KW
pobierz 71.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
KW#8 Merry Year Community
Pierwszy odcinek w roku 2020, w którym poruszamy kwestie z roku 2019 - bo czemu nie - i życzymy wszystkim wesołych świąt, choć już dawno po świętach! Dodatkowo porozmawiamy trochę o community growych, dowiecie się jak się w nich odnajdywaliśmy i co w ogóle o nich sądzimy. :) Zapraszamy!
pobierz 35.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
KW#7 NCP Commander Shepard
Zapraszamy do posłuchania siódmego odcinka podcastu Kupka Wstydu! Tym razem, po zwyczajowym już omówieniu, w co aktualnie gramy zaprezentujemy Wam nową kategorię - NCP - naprawdę ciekawy bohater i dowiemy się kto i dlaczego został NCP Ali. Uwaga! Odcinek zawiera olbrzymie ilości Mass Effecta i śladowe ilości pozostałych gier. :P
pobierz 36.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
KW# PGA 2019
Relacja z Poznań Game Arena 2019 W tym odcinku mówimy o: Cyberpunk 2077 Tohu Children of Morta Ghostrunner Tool’s up Luigi's Mansion 3 Terminal Protocol Shadow on the road Dark Envoy Weakless
pobierz 36.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
KW#6 Dying Astral Emblem
W szóstym odcinku nadrabiamy zaległości i rozmawiamy o tytułach, które udało się skończy/nie skończyć w ostatnim czasie! Na tapecie świeże Astral Chain, ale również już nieco wiekowe Dying Light. Miłego słuchania!
pobierz 107.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Road to VR
W tym odcinku porozmawiamy o premierze pewnego tytułu na Nintendo Switch, przejdziemy na krótką chwilę do targów Gamescom, a następnie opowiemy wam o naszych przemyśleniach na temat VR. Zapraszamy!
pobierz 78.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Couch Team Gaming
Jak wiadomo w kupie siła, dlatego w tym odcinku Kupka Wstydu prezentuje najlepsze, (naszym zdaniem), gry do wspólnego grania na kanapie. Nie ma na co czekać. Zapraszamy do słuchania!
pobierz 79.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
KW#3 You arE br3athtaking!
Mieliśmy krótko porozmawiać o E3 i przejść do innego tematu, dlatego dostarczamy wam nasz najdłuższy odcinek - w całości o E3.
pobierz 98.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
KW#2 What remains of Sekiro Automata
W tym odcinku standardowo zaczynamy od tego co udało nam się skończyć, ale pojawiły się produkcje, które skutecznie odciągają nas od zobaczenia napisów końcowych w większych produkcjach. Tematem głównym odcinka będzie poziom trudności w grach na podstawie Sekiro. W chwili premiery tego tytułu wybuchła wielka dyskusja w branży o której też chcieliśmy porozmawiać, jednak nazwa podcastu zobowiązuję i podejmujemy ją dopiero teraz. Zapraszamy do dyskusji na naszym profilu facebookowym. [link] (Nasza dyskusja nie ma na celu obrażania nikogo. Przedstawiamy tylko i wyłącznie nasze zdanie na ten temat, Szanujemy zdanie każdego słuchacza/gracza).
pobierz 84.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
KW#1 Intro
Pierwszy odcinek nowego podcastu "Kupka Wstydu" stworzony przez graczy dla graczy. Dowiecie się czegoś o nas, w co gramy i na co czekamy, oraz co sądzimy o kupowaniu gier w preorderach albo na premiere. Zapraszamy!
pobierz 69.2 MB odcinki RSS iTunes www
miodek