Kupka wstydu

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Kupka Wstydu to podcast tworzony przez 3 osoby. Rozmawiamy o tym co nas interesuję, ale głównie skupiamy się grach. Gramy w gry stare i nowe, sigleplayerowe oraz multiplayerowe. Każdy z nas gra w co innego, ale też czasami gramy w to samo. Zapraszamy do posłuchania.
Data dodania: 2019-05-13 20:54:26
Data aktualizacji: 2020-01-23 09:45:05
Audycji w katalogu: 9
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 14 dni temu
KW#8 Merry Year Community
Pierwszy odcinek w roku 2020, w którym poruszamy kwestie z roku 2019 - bo czemu nie - i życzymy wszystkim wesołych świąt, choć już dawno po świętach! Dodatkowo porozmawiamy trochę o community growych, dowiecie się jak się w nich odnajdywaliśmy i co w ogóle o nich sądzimy. :) Zapraszamy!
pobierz 35.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
KW#7 NCP Commander Shepard
Zapraszamy do posłuchania siódmego odcinka podcastu Kupka Wstydu! Tym razem, po zwyczajowym już omówieniu, w co aktualnie gramy zaprezentujemy Wam nową kategorię - NCP - naprawdę ciekawy bohater i dowiemy się kto i dlaczego został NCP Ali. Uwaga! Odcinek zawiera olbrzymie ilości Mass Effecta i śladowe ilości pozostałych gier. :P
pobierz 36.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
KW# PGA 2019
Relacja z Poznań Game Arena 2019 W tym odcinku mówimy o: Cyberpunk 2077 Tohu Children of Morta Ghostrunner Tool’s up Luigi's Mansion 3 Terminal Protocol Shadow on the road Dark Envoy Weakless
pobierz 36.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
KW#6 Dying Astral Emblem
W szóstym odcinku nadrabiamy zaległości i rozmawiamy o tytułach, które udało się skończy/nie skończyć w ostatnim czasie! Na tapecie świeże Astral Chain, ale również już nieco wiekowe Dying Light. Miłego słuchania!
pobierz 107.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Road to VR
W tym odcinku porozmawiamy o premierze pewnego tytułu na Nintendo Switch, przejdziemy na krótką chwilę do targów Gamescom, a następnie opowiemy wam o naszych przemyśleniach na temat VR. Zapraszamy!
pobierz 78.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Couch Team Gaming
Jak wiadomo w kupie siła, dlatego w tym odcinku Kupka Wstydu prezentuje najlepsze, (naszym zdaniem), gry do wspólnego grania na kanapie. Nie ma na co czekać. Zapraszamy do słuchania!
pobierz 79.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
KW#3 You arE br3athtaking!
Mieliśmy krótko porozmawiać o E3 i przejść do innego tematu, dlatego dostarczamy wam nasz najdłuższy odcinek - w całości o E3.
pobierz 98.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
KW#2 What remains of Sekiro Automata
W tym odcinku standardowo zaczynamy od tego co udało nam się skończyć, ale pojawiły się produkcje, które skutecznie odciągają nas od zobaczenia napisów końcowych w większych produkcjach. Tematem głównym odcinka będzie poziom trudności w grach na podstawie Sekiro. W chwili premiery tego tytułu wybuchła wielka dyskusja w branży o której też chcieliśmy porozmawiać, jednak nazwa podcastu zobowiązuję i podejmujemy ją dopiero teraz. Zapraszamy do dyskusji na naszym profilu facebookowym. [link] (Nasza dyskusja nie ma na celu obrażania nikogo. Przedstawiamy tylko i wyłącznie nasze zdanie na ten temat, Szanujemy zdanie każdego słuchacza/gracza).
pobierz 84.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
KW#1 Intro
Pierwszy odcinek nowego podcastu "Kupka Wstydu" stworzony przez graczy dla graczy. Dowiecie się czegoś o nas, w co gramy i na co czekamy, oraz co sądzimy o kupowaniu gier w preorderach albo na premiere. Zapraszamy!
pobierz 69.2 MB odcinki RSS iTunes www
miodek