Przystanek Dobrostan

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Podkast o tym, jak czerpać z życia pełnymi garściami i kończyć każdy dzień z poczuciem spełnienia. W Przystanku Dobrostan szukamy przepisu na życie pełne magii i snujemy rozważania dotyczące po(d)staw, na których warto się opierać, by stać się twórcą swojej własnej, wymarzonej rzeczywistości.
Data dodania: 2019-05-13 20:56:22
Data aktualizacji: 2019-05-25 16:15:02
Audycji w katalogu: 5
Stan: Aktywny :-)
opublikowany 5 dni temu
#005 Sekrety długowieczności
W tym odcinku łamiemy kod długowieczności i zastanawiamy się co takiego robią długowieczni ze Stref Niebieskich co pozwala im na długie życie w dobrym zdrowiu. Omówione przykłady są wynikiem badań Dana Buettnera.
pobierz 40.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 dni temu
#004 Jak perfekcjonizm miesza ci w głowie
Odcinek porusza kwestie bycia perfekcjonistą we wszystkim co się robi. Omawiamy pułapki takiego myślenia i zastanawiamy się czy perfekcjonizm jest wart swojej ceny. Czy dobre jest wrogiem lepszego? Czy zrobione jest lepsze niż idealne? Na te pytania odpowiadamy w odcinku numer 4, który został opracowany na podstawie rozdziału 14 z książki Davida D. Burnsa "Radość życia, czyli jak zwyciężyć depresję".
pobierz 63.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 19 dni temu
#003 #Mindfulness czyli sztuka uważności
"Świadomość - ten irytujący czas pomiędzy drzemkami!" R. Brett Ten odcinek porusza kwestie bardziej intencjonalnego i uważnego życia. Rozmawiamy o tym jak wybudzić się ze snu i dodać życia dniom, które przeżywamy, a także w jaki sposób kultywowanie uważności może pomóc nam usłyszeć swój własny głos wśród hurgotu atakującego z zewnątrz.
pobierz 67.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 26 dni temu
#002 Dlaczego skupiamy się na negatywach
W tym odcinku rozmawiamy o tym dlaczego jest nam łatwiej skupiać się na tym co negatywne niż na tym co pozytywne. Omawiamy czym jest konotacja negatywna oraz jak poradzić sobie z tym mechanizmem dla lepszego i bardziej szczęśliwego życia.
pobierz 47.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
#001 O byciu początkującym
W tym odcinku rozmawiamy o tym jak to jest być w czymś początkującym oraz o strachu i oczekiwaniach jakie towarzyszą zaczynaniu nowych rzeczy.
pobierz 39.1 MB odcinki RSS iTunes www
miodek