Revolucion!

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Rewolucja w edukacji! Rewolucja w prawie! Rewolucja w życiu! Rewolucja jak socjal: dla każdego i bez konsekwencji!
Data dodania: 2019-05-22 13:21:32
Data aktualizacji: 2021-01-22 17:55:09
Audycji w katalogu: 17
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 3 miesiące temu
« Martin Lechowicz »
Martin Lechowicz ma COVID
Mam objawy choroby COVID-84. Dlatego zamiast piosenki, krótki utwór muzyczny. Ale wiem co zrobić żeby COVID zniknął. Akcja zaczyna się 1 listopada 2020. Nie zapomnij i daj linka, bo inaczej zabijesz babcię, egoisto.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« Martin Lechowicz »
Cała prawda o COVID-19
Jeżeli restrykcje wprowadzane w związku z pandemią wydają wam się ciut nielogiczne lub absurdalne, to dlatego, że nie znacie całej prawdy o wirusie. One są mądre i dobre. Tylko my nie rozumiemy czym jest wirus. Posłuchaj podcastu, to się dowiesz. Martin PS. Serdecznie przepraszam, że jestem brzydki i mam małe cycki. PS2. Wersję MP3 podcastu znajdziesz w radiu Enklawa: [link] PS3. Wpadnij czasem na audycję na żywo w poniedziałki wieczorem. Też na [link]
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
« Martin Lechowicz »
Revolución! - Żeby wszyscy byli zdrowi, piękni, bogaci
Przechodzmy do kolejnej fazy Rewolucji. Zaczynamy działać w terenie. Tymczasem nasi rewolucyjni agencji w Sejmie atakują. Padła propozycja, żeby wprowadzić ustawowo raj. Wrogowie rewolucji byli przeciw. Nie chcą dla ludu raju, nikczemnicy. Ale my się nie poddamy! Będziemy walczyć o to, żeby ludzi dostali to na co zasługują. Do ostatniej cudzej złotówki.
pobierz 12.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
« Martin Lechowicz »
Revolución! - Przepowiednia 2020 - wizja, interpretacja, znaczenie
W tym odcinku podcastu mam wizję i zaraz wyjaśniam ją. Zrób se kawę i posłuchaj co przyniesie przyszłość w 2020, 2021 i 2022 roku.
pobierz 59.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
« Martin Lechowicz »
Revolución! - Życie i zdrowie jest ważniejsze niż życie i zdrowie
Quiz: sprawdź ile wiesz o koronawirusie i jak dobrze oceniasz ryzyko! Poza tym bardzo przydatny poradnik na wypadek groźnego ataku much. Do słuchania zaleca się założyć pieluchy. Żeby nie było jak ostatnim razem.
pobierz 46.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
« Martin Lechowicz »
Revolución! - Zwyrodniały koronawirus morduje małe dzieci i kotki
Odkryłem smutny dowód, że koronawirus COVID-19 zabije nas wszystkich. Jeżeli nie w ten to w inny sposób. Poza tym złapałem jednego i mi powiedział.
pobierz 53.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
« Martin Lechowicz »
Revolución! - Karnawał w Torrevieja 2020
Super świeża relacja z dzisiejszej parady karnawałowej na południu Hiszpanii w Torrevieja. Video trochę marnej jakości, ale za to jaki komentarz! Jeżeli zastanawiałeś się jak sobie radzą ludzie, gdzie nie ma Marszów Niepodległości - zobacz i posłuchaj!
pobierz 8.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
« Martin Lechowicz »
Revolución! - Nieurażalność obywatelska jako podstawa rewolucji społecznej
Microsoft obrońcą urażonych, Szwedzi nie szanują dżdżownic i grzybów, a nad morzem powstał nowy zawód: śmieciocieć.    Tyle się dzieje, że trzeba będzie nagrywać częściej. W międzyczasie Martin niechaj będzie głosem Rewolucji Mikołajowej w twoim domu.
pobierz 56.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
« Martin Lechowicz »
Revolución! - Idźcie ofiary skończone
Powrót podcastu Revolucion po wakacjach. W tym odcinku dwie piosenki, list z daleka oraz historia dziecka, które poszło do kościoła po darmowe pieczywo, które okazało się magiczne.
pobierz 63.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
« Martin Lechowicz »
Revolución! - Martin i Filip - najstarsi polscy podcasterzy
Martin Lechowicz i Filip Dawidziński, naoczni świadkowie ewolucji podcastów od 2005 roku do dziś, spotkali się i mówią co myślą. Przy okazji możecie usłyszeć jak się mówi różne rzeczy po poznańsku, jak brzmi pielgrzymkowy motorower Martina i czym się różni gówno od marchewki.
pobierz 58.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
« Martin Lechowicz »
Revolución! - Mini-odcinek: pomnik Wielkiego Króla w Świebodzinie
Wakacyjny miniodcinek podcastu. Pojechaliśmy do Świebodzina, gdzie spotkaliśmy Wielki Pomnik. Przyjrzałem się i wyjaśniam o co w nim chodzi. 
pobierz 8.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
« Martin Lechowicz »
Revolución! - Jak możesz zarobić dużo pieniędzy bez wysiłku
Niedługo będę bogaty. I jako rewolucjonista chciałbym się kasą podzielić. Opowiem ci o tym jaką mam życiową szansę i jak ty też możesz na niej skorzystać!    Poza tym wybieram się na pielgrzymkę. Będę pielgrzymować, nawiedzać i rozdawać Cudowne Obrazki.    Nie przegap, wejdź na: [link]   Podcast Revolucion w wersji audio możesz znaleźć na iTunes, Spotify albo tutaj:  [link]
pobierz 39.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
« martin@enklawa.net »
Revolución! - Komuno wróć
Z okazji 30-stej rocznicy wyborów w 1989 roku, opowiem wam co fajnego było za komunizmu i spróbuję poszukać tej wolności, co to jakaś podobno w Polsce jest, bo ją wszyscy świętują.    Ale głównie będę wspominać jak mi się żyło przez tymi wyborami 30 lat temu i czym się to różni od tego co teraz jest.    Poza tym odpowiadam na komentarze.    2:20 - komentarze  25:28 - dlaczego nie cisnę na Konfederację  32:38 - dlaczego cisnę na Gwiazdowskiego  35:56 - opowiem wam o komunie!  41:51 - serio, co ja mam świętować?  43:55 - komuno wróć  55:08 - jak dzieci robią wycieczkę kiedyś i dziś  1:01:59 - za co kocham komunę
pobierz 68.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
« Martin+Lechowicz »
Revolución! - Gdzie młodzi mają demokrację
W związku z tym, że do ostatnich wyborów poszło aż 27% młodych ludzi, zapytuję: dlaczego tak dużo?    Jednocześnie dziękuję wszystkim, którzy okazali, że mają to wszystko w dupie. Albowiem jest to godna pochwały postawa człowiecza. I niech nikt wam nie wmawia, ze jest inaczej.
pobierz 50.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
« Martin+Lechowicz »
Revolución! - Zbrodnia gorsza niż pedofilia
Rewolucja to     1:30 - Chwała Wam Dzielni Policjanci! Za obronę przed zwyrodnialcami z Ukrainy  4:26 - Dlaczego ta zbrodnia jest zbrodnią?  9:52 - Prawdziwy rewolucjonista nie pracuje!  11:33 - Co powinien każdy jutuber  12:27 - Jak się robi prawo w rewolucyjnej Polsce  15:41 - Rewolucja na jaką zawsze czekałem  18:10 - Dlaczego lepiej nie być pedofilem  19:00 - Czym się różni ksiądz od Jezusa  22:30 - Jaki wyrok dostaje się w Polsce za pedofilię, kiedy się ubiera na czarno i chodzi w sukienkach?  24:34 - Co bym zrobił z podofilami jako rewolucjonista dyktator?  27:45 - Wybierz liczbę między 2 a 15  29:48 - Jak Polski Rząd Rewolucyjny zmienił Kodeks Karny
pobierz 36.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
« Martin+Lechowicz »
Revolución! - Rewolucja: o Patrycji co przestała być dzieckiem
W tym odcinku opowiem wam o historii polowania na Patrycję Sierańską (którą nazywają też Zawadzką), co zwiała do Niemiec i nie wiedziała czy chce wrócić czy nie.    Ostatecznie nie wróciła, więc mama nawiązała dialog z dzieckiem za pomocą policji.    Niniejszym Patrycja zostaje pierwszym Bohaterem Rewolucji tego podcastu. Proponuję postawić jej pomnik i nazwać go "Pomnik Nieznanej Buntowniczki" albo jakoś tak.    Poza tym podsuwam wam test na to jak odróżnić dziecko od dorosłego, podnerwiam wszystkie mamy martwiące się o córki, narażam się fundacji ścigającej ludzi, którzy mieli dość rodziny, i wyjaśniam z jakiego powodu się czujesz jak gówno (o ile się czujesz).    Bardzo podburzający odcinek. Zdecydowanie powinien być zakazany, a wy powinniście go słuchać nielegalnie.
pobierz 59.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
« Martin+Lechowicz »
Revolución! - Odcinek 1: Rewolucja Europejska!
To zaczynam - pierwszy odcinek podcastu Revolucion!    00:00 - Dlaczego?  02:33 - Po co są rewolucje na świecie  03:24 - Na co najlepiej się wyrywa panienki  04:49 - Dlaczego rewolucja komunistyczna jest super  07:28 - Młody słuchaczu, masz powód do rewolucji  08:41 - Po co ja tu jestem?  10:29 - Inne podcasty to...  10:40 - Wywiad z Janem Kowalskim  11:29 - Co wie hydraulik czego ty nie wiesz  15:21 - Co masz robić jak masz 15 lat  17:30 - O przyjmowaniu do pracy  19:00 - Jak się zaczyna rewolucja  22:29 - O edukacji, rewolucji i gównie  23:45 - Ile nam dała Unia Europejska?  26:36 - Gazeta Wyborcza ma dojścia do równoległej rzeczywistości  33:18 - Czy da się być bogatym bez dotacji?  39:49 - Europejskie kompleksy Polaka - masz?  42:08 - A co by było bez Unii (ale w układzie z Schengen)? Pogdybajmy.    Artykuł, co go komentuję:  [link]
pobierz 43.6 MB odcinki RSS iTunes www
miodek