Revolucion!

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Rewolucja w edukacji! Rewolucja w prawie! Rewolucja w życiu! Rewolucja jak socjal: dla każdego i bez konsekwencji!
Data dodania: 2019-05-22 13:21:32
Data aktualizacji: 2020-02-28 03:05:06
Audycji w katalogu: 10
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany ponad miesiąc temu
« Martin Lechowicz »
Revolución! - Nieurażalność obywatelska jako podstawa rewolucji społecznej
Microsoft obrońcą urażonych, Szwedzi nie szanują dżdżownic i grzybów, a nad morzem powstał nowy zawód: śmieciocieć.    Tyle się dzieje, że trzeba będzie nagrywać częściej. W międzyczasie Martin niechaj będzie głosem Rewolucji Mikołajowej w twoim domu.
pobierz 56.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
« Martin Lechowicz »
Revolución! - Idźcie ofiary skończone
Powrót podcastu Revolucion po wakacjach. W tym odcinku dwie piosenki, list z daleka oraz historia dziecka, które poszło do kościoła po darmowe pieczywo, które okazało się magiczne.
pobierz 63.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
« Martin Lechowicz »
Revolución! - Martin i Filip - najstarsi polscy podcasterzy
Martin Lechowicz i Filip Dawidziński, naoczni świadkowie ewolucji podcastów od 2005 roku do dziś, spotkali się i mówią co myślą. Przy okazji możecie usłyszeć jak się mówi różne rzeczy po poznańsku, jak brzmi pielgrzymkowy motorower Martina i czym się różni gówno od marchewki.
pobierz 58.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
« Martin Lechowicz »
Revolución! - Mini-odcinek: pomnik Wielkiego Króla w Świebodzinie
Wakacyjny miniodcinek podcastu. Pojechaliśmy do Świebodzina, gdzie spotkaliśmy Wielki Pomnik. Przyjrzałem się i wyjaśniam o co w nim chodzi. 
pobierz 8.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
« Martin Lechowicz »
Revolución! - Jak możesz zarobić dużo pieniędzy bez wysiłku
Niedługo będę bogaty. I jako rewolucjonista chciałbym się kasą podzielić. Opowiem ci o tym jaką mam życiową szansę i jak ty też możesz na niej skorzystać!    Poza tym wybieram się na pielgrzymkę. Będę pielgrzymować, nawiedzać i rozdawać Cudowne Obrazki.    Nie przegap, wejdź na: [link]   Podcast Revolucion w wersji audio możesz znaleźć na iTunes, Spotify albo tutaj:  [link]
pobierz 39.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
« martin@enklawa.net »
Revolución! - Komuno wróć
Z okazji 30-stej rocznicy wyborów w 1989 roku, opowiem wam co fajnego było za komunizmu i spróbuję poszukać tej wolności, co to jakaś podobno w Polsce jest, bo ją wszyscy świętują.    Ale głównie będę wspominać jak mi się żyło przez tymi wyborami 30 lat temu i czym się to różni od tego co teraz jest.    Poza tym odpowiadam na komentarze.    2:20 - komentarze  25:28 - dlaczego nie cisnę na Konfederację  32:38 - dlaczego cisnę na Gwiazdowskiego  35:56 - opowiem wam o komunie!  41:51 - serio, co ja mam świętować?  43:55 - komuno wróć  55:08 - jak dzieci robią wycieczkę kiedyś i dziś  1:01:59 - za co kocham komunę
pobierz 68.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
« Martin+Lechowicz »
Revolución! - Gdzie młodzi mają demokrację
W związku z tym, że do ostatnich wyborów poszło aż 27% młodych ludzi, zapytuję: dlaczego tak dużo?    Jednocześnie dziękuję wszystkim, którzy okazali, że mają to wszystko w dupie. Albowiem jest to godna pochwały postawa człowiecza. I niech nikt wam nie wmawia, ze jest inaczej.
pobierz 50.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
« Martin+Lechowicz »
Revolución! - Zbrodnia gorsza niż pedofilia
Rewolucja to     1:30 - Chwała Wam Dzielni Policjanci! Za obronę przed zwyrodnialcami z Ukrainy  4:26 - Dlaczego ta zbrodnia jest zbrodnią?  9:52 - Prawdziwy rewolucjonista nie pracuje!  11:33 - Co powinien każdy jutuber  12:27 - Jak się robi prawo w rewolucyjnej Polsce  15:41 - Rewolucja na jaką zawsze czekałem  18:10 - Dlaczego lepiej nie być pedofilem  19:00 - Czym się różni ksiądz od Jezusa  22:30 - Jaki wyrok dostaje się w Polsce za pedofilię, kiedy się ubiera na czarno i chodzi w sukienkach?  24:34 - Co bym zrobił z podofilami jako rewolucjonista dyktator?  27:45 - Wybierz liczbę między 2 a 15  29:48 - Jak Polski Rząd Rewolucyjny zmienił Kodeks Karny
pobierz 36.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
« Martin+Lechowicz »
Revolución! - Rewolucja: o Patrycji co przestała być dzieckiem
W tym odcinku opowiem wam o historii polowania na Patrycję Sierańską (którą nazywają też Zawadzką), co zwiała do Niemiec i nie wiedziała czy chce wrócić czy nie.    Ostatecznie nie wróciła, więc mama nawiązała dialog z dzieckiem za pomocą policji.    Niniejszym Patrycja zostaje pierwszym Bohaterem Rewolucji tego podcastu. Proponuję postawić jej pomnik i nazwać go "Pomnik Nieznanej Buntowniczki" albo jakoś tak.    Poza tym podsuwam wam test na to jak odróżnić dziecko od dorosłego, podnerwiam wszystkie mamy martwiące się o córki, narażam się fundacji ścigającej ludzi, którzy mieli dość rodziny, i wyjaśniam z jakiego powodu się czujesz jak gówno (o ile się czujesz).    Bardzo podburzający odcinek. Zdecydowanie powinien być zakazany, a wy powinniście go słuchać nielegalnie.
pobierz 59.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
« Martin+Lechowicz »
Revolución! - Odcinek 1: Rewolucja Europejska!
To zaczynam - pierwszy odcinek podcastu Revolucion!    00:00 - Dlaczego?  02:33 - Po co są rewolucje na świecie  03:24 - Na co najlepiej się wyrywa panienki  04:49 - Dlaczego rewolucja komunistyczna jest super  07:28 - Młody słuchaczu, masz powód do rewolucji  08:41 - Po co ja tu jestem?  10:29 - Inne podcasty to...  10:40 - Wywiad z Janem Kowalskim  11:29 - Co wie hydraulik czego ty nie wiesz  15:21 - Co masz robić jak masz 15 lat  17:30 - O przyjmowaniu do pracy  19:00 - Jak się zaczyna rewolucja  22:29 - O edukacji, rewolucji i gównie  23:45 - Ile nam dała Unia Europejska?  26:36 - Gazeta Wyborcza ma dojścia do równoległej rzeczywistości  33:18 - Czy da się być bogatym bez dotacji?  39:49 - Europejskie kompleksy Polaka - masz?  42:08 - A co by było bez Unii (ale w układzie z Schengen)? Pogdybajmy.    Artykuł, co go komentuję:  [link]
pobierz 43.6 MB odcinki RSS iTunes www
miodek