Busem przez świat

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Po prostu Busem przez świat.
Data dodania: 2019-06-06 20:45:39
Data aktualizacji: 2019-06-17 03:10:05
Audycji w katalogu: 12
Stan: Aktywny :-)
opublikowany ponad miesiąc temu
Alaska I Kanada - rozmowa o naszej nowej książce
Zapraszamy do wysłuchania rozmowy na temat naszej nowej książki. Rozmowę prowadzi Przemek z bloga Geeki Podróżniki. Książka do kupienia tylko w naszym sklepie [link]
pobierz 621.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
BPŚ #11 - Plusy i minusy ŻYCIA W NORWEGII [gość. Gazela W Laponii]
Spotkaliśmy się z Gosią i Zdeno, którzy od ponad 6 lat mieszkają w Norwegii za Kołem Podbiegunowym i porozmawialiśmy o plusach i minusach emigracji do Norwegii, o początkach, o zarobkach i o życiu z Norwegami.
pobierz 56.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
BPŚ #10 - Jak odwiedzić 40 państw pracując na etacie - Wędrowne Motyle
Marcin i Ania, autorzy kanału "Wędrowne Motyle" pracując na etacie odwiedzili ponad 40 państw i 50 miast. W dzisiejszym odcinku dowiecie się jak to możliwe i co zrobić, żeby pracując na etacie podróżować jak najwięcej
pobierz 29.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
BPŚ #9 - NIEMCY - 10 Rzeczy Których Nie Wiedziałeś
Jeżeli nie wiecie po co w Niemczech stawia się fałszywe przystanki autobusowe, ani co trzeba powiedzieć Niemcowi pijąc z nim piwo, żeby go nie urazić, to koniecznie wysłuchajcie ten odcinek, bo opowiadam w nim o 10 ciekawostkach związanych z Niemcami :) Odcinek powstał we współpracy z marką Książęce
pobierz 8.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
BPŚ #7 - USA - 10 Najpiękniejszych PARKÓW (zaktualizowana wersja)
Stany są niesamowicie zróżnicowanym krajem – znajdziemy tu wszystko – od lodowców, przez przepiękne jeziora, lasy, kaniony i plaże, aż po spalone słońcem pustynie. To co, naszym zdaniem, najpiękniejsze w USA to natura. W USA jest 59 parków narodowych, ponad 100 pomników narodowych i ponad 3600 parków stanowych. Oczywiście nie zwiedziliśmy ich wszystkich, w USA byliśmy “dopiero” 4 razy i przejechaliśmy tu “dopiero” 80.000 km. W tym odcinku zobaczycie naszą subiektywną listę najpiękniejszych parków w USA.
pobierz 17.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
BPŚ #8 - 10 Niesamowitych Miejsc W POLSCE
W naszych podróżach szukamy miejsc nietypowych, nieturystycznych i takich, za którymi kryje się jakaś ciekawa historia. Miejsc, których nie znajdziecie w normalnych przewodnikach. Takich miejsc w Polsce jest bardzo dużo, a w tym odcinku przedstawiamy Wam 10, naszym zdaniem najciekawszych. O niektórych z tych miejsc, zrobiliśmy osobne filmy, które bardzo Wam polecamy
pobierz 15.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
BPŚ #6 - ALASKA ciekawostki - 10 rzeczy, których nie wiedziałeś
Jeżeli nie wiecie, dlaczego sprzedaż Alaski była dla Rosji niezbyt opłacalną transakcją, albo dlaczego każdy mieszkaniec Alaski dostaje 1000$ od władz stanu, to koniecznie obejrzyjcie ten odcinek. Dzisiaj opowiadam o 10 nietypowych faktach związanych z Alaską :)
pobierz 8.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
BPŚ #5 - GRUZJA ciekawostki - 10 rzeczy których nie wiedziałeś
Jeżeli nie wiecie, dlaczego gruzińskie posterunki policji mają szklane ściany, ani dlaczego na niektórych gruzińskich ucztach pojawiają się toasty za Stalina to koniecznie wysłuchajcie ten odcinek!
pobierz 15.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
BPŚ #4 - ISLANDIA ciekawostki - 10 rzeczy których nie wiedziałeś
Co mają wspólnego banany i Islandia? Albo Kielce i islandzka reprezentacja? Posłuchajcie tego odcinka, żeby się dowiedzieć!
pobierz 15.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
BPŚ #3 - Tania GRUZJA - 10 sposobów na tanią podróż
W dzisiejszym odcinku zdradzę Wam 10 sposobów na tańszą podróż po Gruzji. Będzie o noclegach, jedzeniu, lotach, transporcie i wielu innych rzeczach.
pobierz 23.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
BPŚ #2 - Tania AUSTRALIA - 10 Sposobów Na Tanią Podróż
Australia - 10 sposobów na tanią podróż. W dzisiejszym odcinku podpowiem Wam jak tanio podróżować po Australii. Będzie o wynajmie aut, o wizach, przelotach, jedzeniu, atrakcjach, spotkaniach z kangurami, cenach paliwa i wielu innych rzeczach.
pobierz 28.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
BPŚ #1 - Tania ISLANDIA - 10 sposobów na tanią podróż
Witam w pierwszym odcinku naszego nowego programu poradnikowego! W dzisiejszym odcinku opowiem jak tanio podróżować po Islandii. Będzie o noclegach, jedzeniu, zakupach, transporcie, lotach i golasach na Islandii.
pobierz 19.6 MB odcinki RSS iTunes www
miodek