Radiogram

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: O podcastach w cotygodniowym wydaniu. Starannie dobrane i wyselekcjonowane informacje dla tych co tworzą podcasty, lub do nich wracają. Słuchacze również znajdą coś dla siebie.
Data dodania: 2019-06-07 18:21:00
Data aktualizacji: 2019-10-14 17:20:06
Audycji w katalogu: 34
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 19 godz. temu
PN Z podcastami słuchacze chcą być dłużej
Odcinek 34 podcastu Radiogram Kategorie odcinków: ➤ PN - podcast news, czyli najnowsze informacje o podcastingu ➤ NP - nagrywam podcast, czyli o nagrywaniu podcastów od podstaw ➤ RR - rozmowy z gośćmi Radiogramu ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Notatki do odcinka: [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Co jest wartością podcastu. (01:07) Radio Zet chwali się podcastami. (01:57) Co ciekawego w europejskim podcastingu. (03:17) Zbliża się Catalina i problemy (03:58) Jak nagrać rozmowę telefoniczną. (04:29) Pomóż organizatorom MDP (05:02) Podbean Live (05:32) Najnowsze badania od Civic Science (06:22) Super słuchacze od Edison Research (07:22) Nowa aplikacja PodTalk (07:39) The Audacity to Podcast (08:28) Radiogram poleca (09:01) Kontakt (10:04) ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Przy produkcji każdego odcinka spędzam średnio 6 godzin. I choć uwielbiam to robić, to bez mojej ulubionej kawy nie dał bym rady. Jeśli uważasz że informacje które przekazuję są dla Ciebie przydatne, to zawsze możesz mnie wesprzeć kawą. [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Jeśli masz jakieś pytania to możesz się ze mną skontaktować przez email: [email] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Nie wiesz ja słuchać? [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Facebook: [link] Twitter: [link] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz 10.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 dni temu
RR Czego spodziewać się po współpracy z agencją. Rozmowa z Martą Niemirą
Odcinek 33 podcastu Radiogram Kategorie odcinków: ➤ PN - podcast news, czyli najnowsze informacje o podcastingu ➤ NP - nagrywam podcast, czyli o nagrywaniu podcastów od podstaw ➤ RR - rozmowy z gośćmi Radiogramu ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ W tym odcinku rozmawiam z Martą Niemirą założycielką pierwszej agencji zajmującej się rynkiem podcastów. Rozmawiamy o tym czym zajmuje się Agencja Słucham i czego spodziewać się po współpracy. Marta zdradzi na co zwracają uwagę klienci, oraz czym na pewno nie zajmuje się agencja. Jeśli myślisz o monetyzacji swojego podcastu, to z tej rozmowy wyciągniesz sporo wiedzy. ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Jeśli masz jakieś pytania to możesz się ze mną skontaktować przez email: [email] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Nie wiesz ja słuchać? [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Facebook: [link] Twitter: [link] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz 53.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 dni temu
PN Kategorie podcastów, a reklamy.
Odcinek 31 podcastu Radiogram Wszystkie odnośniki, podcasty i źródła wspomniane w odcinku znajdziesz na stronie: [link] Kategorie podcatów, a reklamy. (01:02) Z podcastu do radia (01:44) Podcast Trends Report 2019 (02:15) Podcasting w edukacji (03:09) Aplikacja Synth do notatek (04:01) Darmowy hosting z opcją monetyzacji (04:42) Jak przygotować miejsce do nagrywania (05:31) Seminarium Reportażystów Radiowych (06:02) Mini newsy (06:42) Radiogram poleca (09:48) Kontakt (12:36) Jeśli masz jakieś pytania to zajrzyj do sekcji kontakt na stronie Radiogramu. Zawsze możesz też nagrać swoje pytania lub uwagi i wysłać mi je mailem. Nie wiesz ja słuchać? [link] Facebook: [link] Twitter: [link] Radiogram jest na Google Podcasts, Spotify i Apple Podcasts, oraz w najpopularniejszych aplikacjach. Najłatwiej skontaktujesz się ze mną poprzez TT lub email [email] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz 12.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 21 dni temu
Co wystarczy do nagrania pierwszego podcastu
Odcinek 30 podcastu Radiogram Wszystkie odnośniki, podcasty i źródła wspomniane w odcinku znajdziesz na stronie: [link] Czego potrzeba do nagrania pierwszego podcatu (00:54) Seminarium "Wstęp do podcastingu" (06:13) Coś drgnęło w podcastach Polskiego Radia (07:01) Descript Podcast Studio (08:42) Pocket Cast (10:46) Mini newsy (12:55) Radiogram poleca (14:46) Kontakt (15:44) Jeśli masz jakieś pytania to zajrzyj do sekcji kontakt na stronie Radiogramu. Zawsze możesz też nagrać swoje pytania lub uwagi i wysłać mi je mailem. Nie wiesz ja słuchać? [link] Facebook: [link] Twitter: [link] Radiogram jest na Google Podcasts, Spotify i Apple Podcasts, oraz w najpopularniejszych aplikacjach. Najłatwiej skontaktujesz się ze mną poprzez TT lub email [email] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz 14.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 28 dni temu
5 Najczęściej popełnianych błędów w podcastingu
Odcinek 29 podcastu Radiogram Wszystkie odnośniki, podcasty i źródła wspomniane w odcinku znajdziesz na stronie: [link] Najczęstsze błędy w podcastingu (00:54) RMF ON czyli jak nie słuchać podcastów (14:47) Co słychać na froncie Apple vs Spotify (18:12) Jak wykorzystać YouTube w promocji podcastu (19:28) Podcast - jak to się robi (21:31) Radiogram poleca (22:12) Kontakt (23:43) Jeśli masz jakieś pytania to zajrzyj do sekcji kontakt na stronie Radiogramu. Zawsze możesz też nagrać swoje pytania lub uwagi i wysłać mi je mailem. Nie wiesz ja słuchać? [link] Facebook: [link] Twitter: [link] Radiogram jest na Google Podcasts, Spotify i Apple Podcasts, oraz w najpopularniejszych aplikacjach. Najłatwiej skontaktujesz się ze mną poprzez TT lub email [email] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz 22.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
PN Podcasty, a kontrola rodzicielska.
PN - Podcastowe Newsy Odcinek 28 podcastu Radiogram Wszystkie odnośniki, podcasty i źródła wspomniane w odcinku znajdziesz na stronie: [link] Podcasty, a kontrola rodzicielska. (00:58) Webinar dla podcasterów (03:39) Reporterski serial podcastowy (04:16) Playlisty podcastów w Spotify (04:56) Warsaw Podcast Club (05:36) MDP 19 w Poznaniu - uaktualnieni (06:26) Radiogram poleca (07:22) Kontakt (08:32) Jeśli masz jakieś pytania to zajrzyj do sekcji kontakt na stronie Radiogramu. Zawsze możesz też nagrać swoje pytania lub uwagi i wysłać mi je mailem. Nie wiesz ja słuchać? [link] Facebook: [link] Twitter: [link] Radiogram jest na Google Podcasts, Spotify i Apple Podcasts, oraz w najpopularniejszych aplikacjach. Najłatwiej skontaktujesz się ze mną poprzez TT lub email [email] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz 8.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Karol Stryja i STORIA by Abstra
PN - Podcastowe Newsy Odcinek 27 podcastu Radiogram Rozmowa z Karolem Stryją z podcastu Zawodowcy. Rozmawiamy o Zawodowcach, polskich podcastach, podcastingu i jego przyszłości. Co najważniejsze rozmawiamy o pewnym projekcie który rozpoczął Karol, czyli STORIA by Abstra. Rozmowa nagrana 01.09.2019 Jeśli masz jakieś pytania to zajrzyj do sekcji kontakt na stronie Radiogramu. Zawsze możesz też nagrać swoje pytania lub uwagi i wysłać mi je mailem. Nie wiesz ja słuchać? [link] Facebook: [link] Twitter: [link] Radiogram jest na Google Podcasts, Spotify i Apple Podcasts, oraz w najpopularniejszych aplikacjach. Najłatwiej skontaktujesz się ze mną poprzez TT lub email [email] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz 17.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
PN Agencje dla podcastów
PN - Podcastowe Newsy Odcinek 26 podcastu Radiogram Wszystkie odnośniki, podcasty i źródła wspomniane w odcinku znajdziesz na stronie: [link] Sieć podcastów od Agencji "Słucham" i LifeTube (00:54) GONKON (02:59) Automatyczne audiogramy od Headliner (03:46) Podcasty z limitowanym dostępem od Spreaker (05:35) Spotify i Anchor (06:37) RØDECaster Pro firmware v2.0 (07:56) Radiogram poleca (11:52) Kontakt (13:46) Jeśli masz jakieś pytania to zajrzyj do sekcji kontakt na stronie Radiogramu. Zawsze możesz też nagrać swoje pytania lub uwagi i wysłać mi je mailem. Nie wiesz ja słuchać? [link] Facebook: [link] Twitter: [link] Radiogram jest na Google Podcasts, Spotify i Apple Podcasts, oraz w najpopularniejszych aplikacjach. Najłatwiej skontaktujesz się ze mną poprzez TT lub email [email] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz 13.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Wzrost słuchalności podcastów w Polsce
PN - Podcastowe Newsy Odcinek 25 podcastu Radiogram Wszystkie odnośniki, podcasty i źródła wspomniane w odcinku znajdziesz na stronie: [link] Słuchalność podcastów w Polsce rośnie (00:57) Podcasty Grupy Abstra (STORIA by Abstra) (02:01) MDP19 w Poznaniu (04:00) Polskie grupy na Facebook dla podcasterów (05:26) Protokół dla podcastów premium (06:55) Playlisty w Spotify (08:45) PodSend dla podcasterów (10:43) Radiogram Poleca (12:35) Kontakt (13:52) Jeśli masz jakieś pytania to zajrzyj do sekcji kontakt na stronie Radiogramu. Zawsze możesz też nagrać swoje pytania lub uwagi i wysłać mi je mailem. Nie wiesz ja słuchać? [link] Facebook: [link] Twitter: [link] Radiogram jest na Google Podcasts, Spotify i Apple Podcasts, oraz w najpopularniejszych aplikacjach. Najłatwiej skontaktujesz się ze mną poprzez TT lub email [email] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz 13.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
PN Jak młodzi i nowi słuchacze słuchają podcastów
PN - Podcastowe Newsy Odcinek 24 podcastu Radiogram Wszystkie odnośniki, podcasty i źródła wspomniane w odcinku znajdziesz na stronie: [link] Jak młodzi i nowi słuchacze słuchają podcastów? (01:08) Libsyn i Podtrack otrzymały certyfikację IAB (02:06) Polskie Podcasty Muzyczne (03:27) Coś dla fanów Marvela (04:18) Podcasty w wyszukiwaniach Google (05:08) Inkubator podcastów (05:51) Piąte (V) Wrocławskie Spotkanie Podcasterów (06:22) Międzynarodowy Dzień Podcastów (30 września) (06:59) Radiogram Poleca (08:17) Jeśli masz jakieś pytania to zajrzyj do sekcji kontakt na stronie Radiogramu. Zawsze możesz też nagrać swoje pytania lub uwagi i wysłać mi je mailem. Nie wiesz ja słuchać? [link] Facebook: [link] Twitter: [link] Radiogram jest na Google Podcasts, Spotify i Apple Podcasts, oraz w najpopularniejszych aplikacjach. Najłatwiej skontaktujesz się ze mną poprzez TT lub email [email] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz 9.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
PN Kiedy najchętniej słuchamy podcastów?
PN - Podcastowe Newsy Odcinek 23 podcastu Radiogram Wszystkie odnośniki, podcasty i źródła wspomniane w odcinku znajdziesz na stronie: [link] Jeśli masz jakieś pytania to zajrzyj do sekcji kontakt na stronie Radiogramu. Zawsze możesz też nagrać swoje pytania lub uwagi i wysłać mi je mailem. Nie wiesz ja słuchać? [link] Facebook: [link] Twitter: [link] Radiogram jest na Google Podcasts, Spotify i Apple Podcasts, oraz w najpopularniejszych aplikacjach. Najłatwiej skontaktujesz się ze mną poprzez TT lub email [email] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz 13.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
NP Co sprawdzać w statystykach podcastu kiedy zaczynasz
Nagrywam podcast - wakacyjna seria odcinków o planowaniu i przygotowywaniach do nagrywania podcastu. Odcinek 5 Czy statystyki są ważne, szczególnie kiedy zaczynasz podcast? Czym jest IAB, na co zwracać uwagę przy statystykach, i jak je porównywać… Zapraszam [link] Radiogram: Kontakt: [link] Twitter: [link] Facebook: [link]
pobierz 8.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Hosting dla podcastu, RSS i jak przenosić podcast
Nagrywam podcast - wakacyjna seria odcinków o planowaniu i przygotowywaniach do nagrywania podcastu. Odcinek 4 Co to jest hosting, jak wybierać, co to jest RSS i jak ułatwić sobie przenoszenie podcastu. To wszystko w tym odcinku. Zapraszam [link] Radiogram: Kontakt: [link] Twitter: [link] Facebook: [link]
pobierz 14.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
NP Jak długi powinien być odcinek? Jak często publikować?
Nagrywam podcast - wakacyjna seria odcinków o planowaniu i przygotowywaniach do nagrywania podcastu. Odcinek 3 Jak długi powinien być odcinek? Jak często publikować odcinki? Czy da się zaplanować długość odcinka? Co jest ważniejsze jego długość czy regularność. Jakie czynniki mają na to wpływ? O tym wszystkim w tym odcinku. Przykłady podcastów znajdziesz tutaj: [link] Radiogram: Kontakt: [link] Twitter: [link] Facebook: [link]
pobierz 9.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
NP Jaki format podcastu wybrać
Nagrywam podcast - wakacyjna seria odcinków o planowaniu i przygotowywaniach do nagrywania podcastu. Odcinek 2 Jakie są najpopularniejsze formaty podcastów? Który wybrać i dlaczego? Jakie są ich plusy i minusy? Jak sprawdzić który format jest dla mnie? O tym wszystkim w tym odcinku. Przykłady podcastów znajdziesz tutaj: [link] Radiogram: Kontakt: [link] Twitter: [link] Facebook: [link]
pobierz 18.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
NP Trzy pytania zanim zaczniesz nagrywać podcast
Nagrywam podcast - wakacyjna seria odcinków o planowaniu i przygotowywaniach do nagrywania podcastu. Odcinek 1 Jakie pytania trzeba sobie zadać zanim zaczniesz nagrywać podcast? Dlaczego mogą ci pomóc? Transkrypcja na stronie odcinka: [link] Radiogram: Twitter: [link] Facebook: [link]
pobierz 8.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
BBC wprowadza podcast do TV
Odcinek 17 podcastu Radiogram Wszystkie odnośniki wspomniane w odcinku znajdziesz na stronie: [link] Jeśli podobał ci się ten odcinek zapraszam do subskrybowania. Wejdź na stronę radiogram.pl tam znajdziesz informacje jak to zrobić, lub skorzystaj z linku: [link] Facebook: [link] Twitter: [link] Radiogram jest na Google Podcasts, Spotify i Apple Podcasts, oraz w najpopularniejszych aplikacjach. Najłatwiej skontaktujesz się ze mną poprzez TT lub email [email] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz 10.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Podcasty Polskiego Radia
Odcinek 16 podcastu Radiogram Wszystkie odnośniki wspomniane w odcinku znajdziecie na stronie: [link] Jeśli podobał ci się ten odcinek zapraszam do subskrybowania. Wejdź na stronę radiogram.pl tam znajdziesz informacje jak to zrobić. Tam również są adresy do FB i TT Radiogramu Radiogram jest na Google Podcasts, Spotify i Apple Podcasts, oraz w najpopularniejszych aplikacjach. Najłatwiej skontaktujesz się ze mną poprzez TT lub email [email] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Apple zmienia kategorie podcastów
Odcinek 15 podcastu Radiogram Apple zmienia kategorie podcastów Wszystkie odnośniki wspomniane wcześniej znajdziecie w notatkach i na stronie odcinka: [link] Jeśli podobał ci się ten odcinek zapraszam do subskrybowania. Wejdź na stronę radiogram.pl tam znajdziesz informacje jak to zrobić. Tam również są adresy do FB i TT Radiogramu Radiogram jest na Google Podcasts, Spotify i Apple Podcasts, oraz w najpopularniejszych aplikacjach. Najłatwiej skontaktujesz się ze mną poprzez TT lub email [email] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Czy powinienem zmienić formę podcastu
Odcinek 14 podcastu Radiogram Wyszukiwanie głosowe i SEO dla podcastów [link] Wszystkie odnośniki wspomniane wcześniej znajdziecie w notatkach i na stronie odcinka Radiogram.pl/14 Jeśli podobał ci się ten odcinek zapraszam do subskrybowania. Wejdź na stronę radiogram.pl tam znajdziesz informacje jak to zrobić. Tam również są adresy do FB i TT Radiogramu Radiogram jest na Google Podcasts, Spotify i iTunes oraz w najpopularniejszych aplikacjach. Najłatwiej skontaktujesz się ze mną poprzez TT lub email [email] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek