Radiogram

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: O podcastach w cotygodniowym wydaniu. Starannie dobrane i wyselekcjonowane informacje dla tych co tworzą podcasty, lub do nich wracają. Słuchacze również znajdą coś dla siebie.
Data dodania: 2019-06-07 18:21:00
Data aktualizacji: 2019-08-20 13:50:13
Audycji w katalogu: 25
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany wczoraj
PN Jak młodzi i nowi słuchacze słuchają podcastów
PN - Podcastowe Newsy Odcinek 24 podcastu Radiogram Wszystkie odnośniki, podcasty i źródła wspomniane w odcinku znajdziesz na stronie: [link] Jak młodzi i nowi słuchacze słuchają podcastów? (01:08) Libsyn i Podtrack otrzymały certyfikację IAB (02:06) Polskie Podcasty Muzyczne (03:27) Coś dla fanów Marvela (04:18) Podcasty w wyszukiwaniach Google (05:08) Inkubator podcastów (05:51) Piąte (V) Wrocławskie Spotkanie Podcasterów (06:22) Międzynarodowy Dzień Podcastów (30 września) (06:59) Radiogram Poleca (08:17) Jeśli masz jakieś pytania to zajrzyj do sekcji kontakt na stronie Radiogramu. Zawsze możesz też nagrać swoje pytania lub uwagi i wysłać mi je mailem. Nie wiesz ja słuchać? [link] Facebook: [link] Twitter: [link] Radiogram jest na Google Podcasts, Spotify i Apple Podcasts, oraz w najpopularniejszych aplikacjach. Najłatwiej skontaktujesz się ze mną poprzez TT lub email [email] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz 9.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 dni temu
PN Kiedy najchętniej słuchamy podcastów?
PN - Podcastowe Newsy Odcinek 23 podcastu Radiogram Wszystkie odnośniki, podcasty i źródła wspomniane w odcinku znajdziesz na stronie: [link] Jeśli masz jakieś pytania to zajrzyj do sekcji kontakt na stronie Radiogramu. Zawsze możesz też nagrać swoje pytania lub uwagi i wysłać mi je mailem. Nie wiesz ja słuchać? [link] Facebook: [link] Twitter: [link] Radiogram jest na Google Podcasts, Spotify i Apple Podcasts, oraz w najpopularniejszych aplikacjach. Najłatwiej skontaktujesz się ze mną poprzez TT lub email [email] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz 13.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 22 dni temu
NP Co sprawdzać w statystykach podcastu kiedy zaczynasz
Nagrywam podcast - wakacyjna seria odcinków o planowaniu i przygotowywaniach do nagrywania podcastu. Odcinek 5 Czy statystyki są ważne, szczególnie kiedy zaczynasz podcast? Czym jest IAB, na co zwracać uwagę przy statystykach, i jak je porównywać… Zapraszam [link] Radiogram: Kontakt: [link] Twitter: [link] Facebook: [link]
pobierz 8.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 29 dni temu
Hosting dla podcastu, RSS i jak przenosić podcast
Nagrywam podcast - wakacyjna seria odcinków o planowaniu i przygotowywaniach do nagrywania podcastu. Odcinek 4 Co to jest hosting, jak wybierać, co to jest RSS i jak ułatwić sobie przenoszenie podcastu. To wszystko w tym odcinku. Zapraszam [link] Radiogram: Kontakt: [link] Twitter: [link] Facebook: [link]
pobierz 14.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
NP Jak długi powinien być odcinek? Jak często publikować?
Nagrywam podcast - wakacyjna seria odcinków o planowaniu i przygotowywaniach do nagrywania podcastu. Odcinek 3 Jak długi powinien być odcinek? Jak często publikować odcinki? Czy da się zaplanować długość odcinka? Co jest ważniejsze jego długość czy regularność. Jakie czynniki mają na to wpływ? O tym wszystkim w tym odcinku. Przykłady podcastów znajdziesz tutaj: [link] Radiogram: Kontakt: [link] Twitter: [link] Facebook: [link]
pobierz 9.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
NP Jaki format podcastu wybrać
Nagrywam podcast - wakacyjna seria odcinków o planowaniu i przygotowywaniach do nagrywania podcastu. Odcinek 2 Jakie są najpopularniejsze formaty podcastów? Który wybrać i dlaczego? Jakie są ich plusy i minusy? Jak sprawdzić który format jest dla mnie? O tym wszystkim w tym odcinku. Przykłady podcastów znajdziesz tutaj: [link] Radiogram: Kontakt: [link] Twitter: [link] Facebook: [link]
pobierz 18.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
NP Trzy pytania zanim zaczniesz nagrywać podcast
Nagrywam podcast - wakacyjna seria odcinków o planowaniu i przygotowywaniach do nagrywania podcastu. Odcinek 1 Jakie pytania trzeba sobie zadać zanim zaczniesz nagrywać podcast? Dlaczego mogą ci pomóc? Transkrypcja na stronie odcinka: [link] Radiogram: Twitter: [link] Facebook: [link]
pobierz 8.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
BBC wprowadza podcast do TV
Odcinek 17 podcastu Radiogram Wszystkie odnośniki wspomniane w odcinku znajdziesz na stronie: [link] Jeśli podobał ci się ten odcinek zapraszam do subskrybowania. Wejdź na stronę radiogram.pl tam znajdziesz informacje jak to zrobić, lub skorzystaj z linku: [link] Facebook: [link] Twitter: [link] Radiogram jest na Google Podcasts, Spotify i Apple Podcasts, oraz w najpopularniejszych aplikacjach. Najłatwiej skontaktujesz się ze mną poprzez TT lub email [email] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz 10.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Podcasty Polskiego Radia
Odcinek 16 podcastu Radiogram Wszystkie odnośniki wspomniane w odcinku znajdziecie na stronie: [link] Jeśli podobał ci się ten odcinek zapraszam do subskrybowania. Wejdź na stronę radiogram.pl tam znajdziesz informacje jak to zrobić. Tam również są adresy do FB i TT Radiogramu Radiogram jest na Google Podcasts, Spotify i Apple Podcasts, oraz w najpopularniejszych aplikacjach. Najłatwiej skontaktujesz się ze mną poprzez TT lub email [email] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Apple zmienia kategorie podcastów
Odcinek 15 podcastu Radiogram Apple zmienia kategorie podcastów Wszystkie odnośniki wspomniane wcześniej znajdziecie w notatkach i na stronie odcinka: [link] Jeśli podobał ci się ten odcinek zapraszam do subskrybowania. Wejdź na stronę radiogram.pl tam znajdziesz informacje jak to zrobić. Tam również są adresy do FB i TT Radiogramu Radiogram jest na Google Podcasts, Spotify i Apple Podcasts, oraz w najpopularniejszych aplikacjach. Najłatwiej skontaktujesz się ze mną poprzez TT lub email [email] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Czy powinienem zmienić formę podcastu
Odcinek 14 podcastu Radiogram Wyszukiwanie głosowe i SEO dla podcastów [link] Wszystkie odnośniki wspomniane wcześniej znajdziecie w notatkach i na stronie odcinka Radiogram.pl/14 Jeśli podobał ci się ten odcinek zapraszam do subskrybowania. Wejdź na stronę radiogram.pl tam znajdziesz informacje jak to zrobić. Tam również są adresy do FB i TT Radiogramu Radiogram jest na Google Podcasts, Spotify i iTunes oraz w najpopularniejszych aplikacjach. Najłatwiej skontaktujesz się ze mną poprzez TT lub email [email] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Podcastowy Dzień Dziecka 2019
Podcastowy Dzień Dziecka Pomóż Julkowi - [link] Następna bajka - [link] Strona akcji - [link] Życzę wam wspaniałego Dnia Dziecka Miłego słuchania!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Wyszukiwanie głosowe i SEO dla podcastów
Odcinek 13 podcastu Radiogram Wyszukiwanie głosowe i SEO dla podcastów [link] Wszystkie odnośniki wspomniane wcześniej znajdziecie w notatkach i na stronie odcinka Radiogram.pl/13 Jeśli podobał ci się ten odcinek zapraszam do subskrybowania. Wejdź na stronę radiogram.pl tam znajdziesz informacje jak to zrobić. Tam również są adresy do FB i TT Radiogramu Radiogram jest na Google Podcasts, Spotify i iTunes oraz w najpopularniejszych aplikacjach. Najłatwiej skontaktujesz się ze mną poprzez TT lub email [email] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
SoundTrap od Spotify
Odcinek 12 SoundTrap od Spotify [link] 1. Co oferuje Soundtrap? - [link] 2. Alior Bank został sponsorem i partnerem kilku polskich podcastów. - [link] 3. Anchor i wiadomości głosowe do podcasterów - [link] 4. MASH-up czyli spotkania dla podcasterów w Krakowie. - [link] - [link] 5. Plugin do Wordpress Yoast blokuje indeksowanie RSS - [link] 6. Zestawienie polskich podcastów kryminalnych - [link] 7. Chartable wprowadza SmartLinks - [link] - [link] 8. Spider'sWeb o podcastach w Google [link] 9. Audacity - nowa wersja - [link] - [link] Wszystkie odnośniki wspomniane wcześniej znajdziecie na stronie odcinka, jak również w notatkach. Jeśli podobał ci się ten odcinek zapraszam do subskrybowania. Wejdź na stronę radiogram.pl tam znajdziesz informacje jak to zrobić. Tam również są adresy do FB i TT Radiogram jest na Google Podcasts, Spotify i iTunes. Moje # to #radiogrampl #podkastypl #podwiadomosci #radiogrampoleca Najłatwiej skontaktujesz się ze mną poprzez email [email] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Google będzie indeksować podcasty
Odcinek 11 Google będzie indeksować podcasty [link] 1. Najbliższe spotkania podcasterów w polsce PyrCaster 2019 » Poznańskie Spotkania Podcastowe - bilety 24,99 zł [link] Trzecie Wrocławskie Spotkanie Podcasterów [link] 2. Google wprowadza przeszukiwanie podcastów (audio) [link] [link] 3. Hindenburg umożliwia publikację do Spreakera [link] [link] 4. Spotify nadal testuje [link] 5. Headliner zrobił testy klikalności audiogramów [link] 6. Komputer Świat opublikował artykuł: [link] 7. Storyboard - podcasty zabezpieczone kodem [link] 8. Luminary wprowadza zmiany i wyjaśnia… [link] 9. PodFund firma która inwestuje w podcasty. [link] 10. Kiedy najlepiej publikować odcinki podcastu? [link] 11. RedCircle wprowadza napiwki dla podcasterów. [link] 12. Headliner raz jeszcze tym razem chce wspomóc aplikacje do podcastów [link] Wszystkie odnośniki wspomniane wcześniej znajdziecie na stronie odcinka, jak również w notatkach. Jeśli podobał ci się ten odcinek zapraszam do subskrybowania. Wejdź na stronę radiogram.pl tam znajdziesz informacje jak to zrobić. Tam również są adresy do FB i TT Radiogram jest na Google Podcasts, Spotify i iTunes. Moje # to #radiogrampl #podkastypl #podwiadomosci #radiogrampoleca Najłatwiej skontaktujesz się ze mną poprzez email [email] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Spotify testuje komendy głosowe i nie tylko
Odcinek 10 Spotify testuje komendy głosowe i nie tylko [link] Zanim przejdziecie do odcinka, mała prośba o wypełnienie ankiety o podkastach. Pomoże to nam wszystkim lepiej zrozumieć naszych słuchaczy. Jeśli możecie to proszę podzielcie się adresem na swoich mediach społecznościowych i w podkastach. [link] W tym odcinku: Spotify sporo testuje np. interaktywne reklamy podkastów i nie tylko - Rekomendacje podkastów w playlistach [link] - screenshoty [link] - Interaktywne reklamy z komendami głosowymi dla podkastów i reklamodawców [link] Nowy darmowy hosting z opcją wymiany reklam [link] RØDECaster Pro - uaktualnienie oprogramowania [link] Chromeboooki z możliwościa edycji audio Wsparcie dla programów Linuxa np. Audacity czy Reaper. Artykuł na aboutchromebooks.com - [link] - jak sprawdzić czy twój chromebook będzie działał z oprogramowaniem Linuxa [link] Reklamy na Facebooku dla podkasterów od podstaw. Darmowy webinar. [link] Podcoin, aplikacja płacąca za słuchanie podkastów została przejęta. [link] Pacific Content został kupiony przez Roger Media. [link] Propozycje podkastów od Forbes.pl [link] Jak korzystać z dwóch mikrofonów usb marki Yeti, jednocześnie. [link] Darmowy kurs na żywo “Jak zrobić podkast?” od Borysa Kozielskiego 18 maja w Warszawie [link] Słuchanie podkastów bez ich pobierania. Bullhorn ma rozwiązanie. [link] Najlepsze mikrofony do podkastingu. Subiektywne zestawienie z próbkami dźwięku. [link] Wsłuchani w podcasty. Polityka opublikowała artykuł o podkastach [link] Jak dzielić się, lub promować ulubione fragmenty podkastów w mediach społecznościowych - [link] - przykład zastosowania: [link] Pisanie skryptu dla podkastu fantazy [link] *************************** Wszystkie newsy o podkastingu znajdziecie na moim Instapaper Łatwy link [link] *************************** Wszystkie odnośniki wspomniane wcześniej znajdziecie na stronie odcinka, jak również w notatkach. Jeśli podobał ci się ten odcinek zapraszam do subskrybowania. Wejdź na stronę radiogram.pl tam znajdziesz informacje jak to zrobić. Tam również są adresy do FB i TT Radiogram jest na Google Podcasts, Spotify i iTunes. Moje # to #radiogrampl #podkastypl #podwiadomosci #radiogrampoleca Najłatwiej skontaktujesz się ze mną poprzez email [email] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Luminary wystartowało
Odcinek 9 Luminary wystartowało [link] W tym odcinku: Luminary wystartowało - Jak dodać lub usunąć podkast na Luminary [link] - Radiogram w Luminary [link] Jak pojechać do Czarnobyla - [link] Jak stworzyć i opisać świat dla podkastu fantazy - 5 sposobów na stworzenia świata fantazy w podkascie [link] Wersja beta Google Podcast na Androida - Google App Beta Program [link] - Screenshoty nowej wersji [link] Podkasty niszowe - Podkast W Transie [link] - STOMATOLOGIA-IMPLANTY-NAUKA-BIZNES [link] Darmowy kurs Audacity [link] Akcja Podkastowy Dzień Dziecka 2019 - Strona akcji [link] - Zbiórka dla Julka [link] Radiogram poleca Wszystkie odnośniki wspomniane wcześniej znajdziecie na stronie odcinka, jak również w notatkach. Jeśli podobał ci się ten odcinek zapraszam do subskrybowania. Wejdź na stronę radiogram.pl tam znajdziesz informacje jak to zrobić. Tam również są adresy do FB i TT Radiogram jest na Google Podcasts, Spotify i iTunes. Moje # to #radiogrampl #podkastypl #podwiadomosci #radiogrampoleca Najłatwiej skontaktujesz się ze mną poprzez email [email] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Rodecaster Pro recenzja
Odcinek 8 Rodecaster Pro recenzja [link] W tym odcinku: Google Podcasts creator program przedłużył termin składania aplikacji [link] [link] [link] Podcoin płaci za słuchanie podkastów [link] Skauci UK - podkast bardzo niszowy [link] [link] Kurs podkastingu od Anchor [link] O jajku Wielkanocnym [link] Plink czyli jeszcze jedna strona startowa [link] Nocna Huta [link] 5 rzeczy które nie pomogą twojemu podkastowi [link] Lista polskich podkastów muzycznych [link] Rodecaster Pro - recenzja Zapraszam Wszystkie odnośniki wspomniane wcześniej znajdziecie na stronie odcinka, jak również w notatkach. Jeśli podobał ci się ten odcinek zapraszam do subskrybowania. Wejdź na stronę radiogram.pl tam znajdziesz informacje jak to zrobić. Tam również są adresy do FB i TT Radiogram jest na Google Podcasts, Spotify i iTunes. Moje # to #radiogrampl #podkastypl #podwiadomosci #radiogrampoleca Najłatwiej skontaktujesz się ze mną poprzez email [email] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Statystyki czyli jak zrozumieć słuchaczy
Odcinek 7 Statystyki czyli jak zrozumie słuchaczy [link] W tym odcinku: Wyniki badania słuchalności od Edison Research - czyli jak zrozumieć słuchaczy - [link] - [link] Strony podkastów na Apple Podcast - [link] BBC wróciło do Google Podcasts / tak jakby - [link] Darmowy kurs od RadioPublic [link] Apple planuje oddzielić Podcasty od iTunes. - [link] - [link] Newsy o aplikacjach - Castbox.fm - Podcast Addict [link] - HelloCast [link] Radiogram poleca. #radiogrampoleca nowy # który wprowadziłem na TT @radiogram_pl od tego tygodnia będzie również dostępne na FB Radiogramu. Jeśli startujecie z nowym podkastem to dajcie mi znać na TT FB lub przez stronę Radiogram.pl [email] PL: ●Antyweb Po Godzinach rozmawia z Michałem Szolcem ze Storytel [link] ●@piotrpeszko rozmawia z @MalaWielkaFirma i @paweltkaczyk "- Czy mógłbyś mi powiedzieć jak uczyłeś się tego podkastowania? - Ja się podkastu uczyłem tak jak się najlepiej uczyć, czyli na własnych błędach i na żywym organiźmie" [link] ●@niebezpiecznik o anonimizacji wywiadów. Może wam się kiedyś przyda [link] ●Agata Chmielewska w Marketer+ zrobiła zestawienie [link] ANG: ●Bardzo dobry materiał od Beme News. Can podcasts survive the billion dollar hype? [link] Wszystkie odnośniki wspomniane wcześniej znajdziecie na stronie odcinka, jak również w notatkach. Jeśli podobał ci się ten odcinek zapraszam do subskrybowania. Wejdź na stronę radiogram.pl tam znajdziesz informacje jak to zrobić. Tam również są adresy do FB i TT Radiogram jest na Google Podcasts, Spotify i iTunes. Moje # to #radiogrampl #podkastypl #podwiadomosci #radiogrampoleca Najłatwiej skontaktujesz się ze mną poprzez email [email] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Audiogram dla podkastów
Odcinek 6 Audiogram dla podkastów [link] W tym odcinku: Przypominam że do 14 kwietnia można zgłaszać się do Google Podcasters Creator Program [link] - Google przygotowuje statystyki dla podkasterów [link] - RAJAR opublikował statystyki słuchania podkastów [link] - “The Podcast Consumer 2019” od Edison research. [link] - Dzielenie się podkastami na Instagramie i Snapchat [link] - Audiogram dla podkastów [link] [link] [link] [link] [link] Radiogram poleca. PL: Podkast Gra o Tron od TokFm. Wystartował 25 marca. Nowe odcinki co poniedziałek. [link] Jak powstała kawiarnia #tag miejsce gdzie możesz nagrywać swój podkast. Rozmowa z Moniką Głuchowską i Mateuszem Kwiatkowskim - założycielami. [link] Test mikrofonu HyperX Quadcast przygotowany przez benchmark.pl [link] ANG: Czy można zrobić thriller (kryminał) o przyrodzie? BBC zrobiło. Forest 404. [link] Spreaker uruchomił możliwość dodawania reklam do podkastów na Spotify [link] 4 Effective Metrics For Measuring Podcast Advertising - Kat Shereko [link] Wszystkie odnośniki wspomniane wcześniej znajdziecie na stronie odcinka, jak również w notatkach. Jeśli podobał ci się ten odcinek zapraszam do subskrybowania. Wejdź na stronę radiogram.pl tam znajdziesz informacje jak to zrobić. Tam również są adresy do FB i TT Radiogram jest na Google Podcasts, Spotify i iTunes. Moje # to #radiogrampl #podkastypl #podwiadomosci #radiogrampoleca Najłatwiej skontaktujesz się ze mną poprzez email [email] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek