Radiogram

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: O podcastach w cotygodniowym wydaniu. Starannie dobrane i wyselekcjonowane informacje dla tych co tworzą podcasty, lub do nich wracają. Słuchacze również znajdą coś dla siebie.
Data dodania: 2019-06-07 18:21:00
Data aktualizacji: 2020-01-21 10:35:05
Audycji w katalogu: 49
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany wczoraj
Podcasty Polskiego Radia - uaktualnienie
Odcinek 49 podcastu Radiogram Notatki do odcinka: [link] lub w opisach do rozdziałów w twoim czytniku. ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Podcasty Polskiego Radia (01:41) Wiadomości od słuchaczy (06:34) Jak powstają podcasty solowe (09:20) Podcast boom (09:53) Sekrety udanego podcastu (10:50) Kurs Podcast Pro (11:36) Kryzys radia i nowy wymiar audio (12:21) Co chcecie usłyszeć w Radiogramie? (13:14) Radiogram poleca (15:07) Kontakt z Radiogram (18:03) ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Przy produkcji każdego odcinka spędzam średnio 6 godzin. I choć uwielbiam to robić, to bez mojej ulubionej kawy nie dał bym rady. Jeśli uważasz że informacje które przekazuję są dla Ciebie przydatne, to zawsze możesz mnie wesprzeć kawą. [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Jeśli masz jakieś pytania to możesz się ze mną skontaktować przez email: [email] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Kategorie odcinków: ➤ PN - podcast news, czyli najnowsze informacje o podcastingu ➤ NP - nagrywam podcast, czyli o nagrywaniu podcastów od podstaw ➤ RR - rozmowy z gośćmi Radiogramu ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Facebook: [link] Twitter: [link] Miłego podcastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz 17.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 dni temu
Wiadomości głosowe od słuchaczy (PN)
Odcinek 48 podcastu Radiogram Notatki do odcinka: [link] lub w opisach do rozdziałów w twoim czytniku. ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Wiadomości głosowe (01:29) Spotify i reklamy (04:11) Google Podcasts na kilku kontach (05:02) Podcaster roku 2019 (05:34) Wiedźmin w podcaście (06:15) Spotkania podcasterów (06:49) Mroczne klimaty (07:53) Radiogram poleca (08:47) Kontakt z Radiogram (11:50) ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Przy produkcji każdego odcinka spędzam średnio 6 godzin. I choć uwielbiam to robić, to bez mojej ulubionej kawy nie dał bym rady. Jeśli uważasz że informacje które przekazuję są dla Ciebie przydatne, to zawsze możesz mnie wesprzeć kawą. [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Jeśli masz jakieś pytania to możesz się ze mną skontaktować przez email: [email] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Facebook: [link] Twitter: [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Kategorie odcinków: ➤ PN - podcast news, czyli najnowsze informacje o podcastingu ➤ NP - nagrywam podcast, czyli o nagrywaniu podcastów od podstaw ➤ RR - rozmowy z gośćmi Radiogramu Miłego podcastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz 11.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 15 dni temu
Jak z dobrego podcastu zrobić jeszcze lepszy.
Odcinek 47 podcastu Radiogram Kategorie odcinków: ➤ PN - podcast news, czyli najnowsze informacje o podcastingu ➤ NP - nagrywam podcast, czyli o nagrywaniu podcastów od podstaw ➤ RR - rozmowy z gośćmi Radiogramu ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Notatki do odcinka: [link] lub w opisach do rozdziałów w twoim czytniku. ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Jak z dobrego podcastu zrobić jeszcze lepszy podcast (01:31) Grudzień w polskich podcastach (11:26) NPP - najlepsze polskie podcasty (13:47) Aplikacje gdzie można reklamować swój podcast (14:59) Darmowa muzyka do podcastów (16:46) Spotkania podcasterów (17:17) Radiogram poleca (18:50) Kontakt z Radiogram (21:17) ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Oceń Radiogram na [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Przy produkcji każdego odcinka spędzam średnio 6 godzin. I choć uwielbiam to robić, to bez mojej ulubionej kawy nie dał bym rady. Jeśli uważasz że informacje które przekazuję są dla Ciebie przydatne, to zawsze możesz mnie wesprzeć kawą. [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Jeśli masz jakieś pytania to możesz się ze mną skontaktować przez email: [email] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Facebook: [link] Twitter: [link] Miłego podcastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz 20.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 22 dni temu
Podcasting 2020
Odcinek 46 podcastu Radiogram Kategorie odcinków: ➤ PN - podcast news, czyli najnowsze informacje o podcastingu ➤ NP - nagrywam podcast, czyli o nagrywaniu podcastów od podstaw ➤ RR - rozmowy z gośćmi Radiogramu ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Notatki do odcinka: [link] lub w opisach do rozdziałów w twoim czytniku. ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Przewidywania na temat podcastingu w 2020 (01:04) Co nie wpływa na rankingi Apple Podcasts (21:07) Nowa wersja Power Press (23:26) Statystyki o Libsyn (24:53) Podcast Gazety Polskiej (27:22) Whooshkaa z nowymi opcjami (28:27) Podchaser (29:44) Radiogram poleca (30:34) Kontakt z Radiogram (33:28) ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Przy produkcji każdego odcinka spędzam średnio 6 godzin. I choć uwielbiam to robić, to bez mojej ulubionej kawy nie dał bym rady. Jeśli uważasz że informacje które przekazuję są dla Ciebie przydatne, to zawsze możesz mnie wesprzeć kawą. [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Jeśli masz jakieś pytania to możesz się ze mną skontaktować przez email: [email] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Facebook: [link] Twitter: [link] Miłego podcastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz 31.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 29 dni temu
Świąteczny Radiogram poleca (PN)
Odcinek 45 podcastu Radiogram Kategorie odcinków: ➤ PN - podcast news, czyli najnowsze informacje o podcastingu ➤ NP - nagrywam podcast, czyli o nagrywaniu podcastów od podstaw ➤ RR - rozmowy z gośćmi Radiogramu ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Notatki do odcinka: [link] lub w opisach do rozdziałów w twoim czytniku. ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Edytuj audio tekstem (00:53) Raport od Voxnest (04:35) Aktualizacja Pocket Cast (05:51) Anchor uaktualnia profile (06:43) Borys Kozielski w Tandem Media (07:11) Świąteczny Radiogram poleca (07:43) Kontakt z Radiogram (10:12) ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Przy produkcji każdego odcinka spędzam średnio 6 godzin. I choć uwielbiam to robić, to bez mojej ulubionej kawy nie dał bym rady. Jeśli uważasz że informacje które przekazuję są dla Ciebie przydatne, to zawsze możesz mnie wesprzeć kawą. [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Jeśli masz jakieś pytania to możesz się ze mną skontaktować przez email: [email] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Nie wiesz ja słuchać? [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Facebook: [link] Twitter: [link] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz 10.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Polskie podcasty w liczbach
Odcinek 44 podcastu Radiogram Kategorie odcinków: ➤ PN - podcast news, czyli najnowsze informacje o podcastingu ➤ NP - nagrywam podcast, czyli o nagrywaniu podcastów od podstaw ➤ RR - rozmowy z gośćmi Radiogramu ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Notatki do odcinka: [link] lub w opisach do rozdziałów w twoim czytniku. ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Ile jest polskich podcastów? (01:02) Rzeczpospolita z podcastami (09:53) Google Podcasts z rekomendacjami (11:12) Podigee z passtrough (12:22) Halo Muzyka jako podcast (13:12) Jak robi podcasty Marcin Kowalik (13:53) Spotkania podcasterów (14:29) Radiogram poleca (15:09) Kontakt z Radiogram (17:49) ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Przy produkcji każdego odcinka spędzam średnio 6 godzin. I choć uwielbiam to robić, to bez mojej ulubionej kawy nie dał bym rady. Jeśli uważasz że informacje które przekazuję są dla Ciebie przydatne, to zawsze możesz mnie wesprzeć kawą. [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Jeśli masz jakieś pytania to możesz się ze mną skontaktować przez email: [email] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Nie wiesz ja słuchać? [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Facebook: [link] Twitter: [link] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz 17.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Nagroda Pulitzera (PN)
Odcinek 43 podcastu Radiogram Kategorie odcinków: ➤ PN - podcast news, czyli najnowsze informacje o podcastingu ➤ NP - nagrywam podcast, czyli o nagrywaniu podcastów od podstaw ➤ RR - rozmowy z gośćmi Radiogramu ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Notatki do odcinka: [link] lub w opisach do rozdziałów w twoim czytniku. ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Nagroda Pulitzera (00:57) 1000 podcastów (04:33) Podcast 08:10 (06:40) Jak długi powinien być odcinek (07:16) Sylwetka Mordercy (08:27) Przyszłość RSS (09:56) Radiogram poleca (12:10) Kontakt (14:56) ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Przy produkcji każdego odcinka spędzam średnio 6 godzin. I choć uwielbiam to robić, to bez mojej ulubionej kawy nie dał bym rady. Jeśli uważasz że informacje które przekazuję są dla Ciebie przydatne, to zawsze możesz mnie wesprzeć kawą. [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Jeśli masz jakieś pytania to możesz się ze mną skontaktować przez email: [email] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Nie wiesz ja słuchać? [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Facebook: [link] Twitter: [link] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz 14.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Twój podcast może być usunięty (PN)
Odcinek 42 podcastu Radiogram Kategorie odcinków: ➤ PN - podcast news, czyli najnowsze informacje o podcastingu ➤ NP - nagrywam podcast, czyli o nagrywaniu podcastów od podstaw ➤ RR - rozmowy z gośćmi Radiogramu ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Notatki do odcinka: [link] lub w opisach do rozdziałów w twoim czytniku. ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Twój podcast może być usunięty (00:57) Statystyki Spotify na Libsyn (07:36) Podcast manager w grupie LTTM (08:27) Kurs podcastingu (08:55) Spotkania i warsztaty dla podcasterów (09:40) Polskie podcasty kryminalne (12:18) Lista hostingów dla podcastów (13:03) Radiogram poleca (13:41) Kontakt (15:53) ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Przy produkcji każdego odcinka spędzam średnio 6 godzin. I choć uwielbiam to robić, to bez mojej ulubionej kawy nie dał bym rady. Jeśli uważasz że informacje które przekazuję są dla Ciebie przydatne, to zawsze możesz mnie wesprzeć kawą. [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Jeśli masz jakieś pytania to możesz się ze mną skontaktować przez email: [email] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Nie wiesz ja słuchać? [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Facebook: [link] Twitter: [link] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz 15.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Czy Spotify zmienia zasady gry?
Odcinek 41 podcastu Radiogram Kategorie odcinków: ➤ PN - podcast news, czyli najnowsze informacje o podcastingu ➤ NP - nagrywam podcast, czyli o nagrywaniu podcastów od podstaw ➤ RR - rozmowy z gośćmi Radiogramu ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Notatki do odcinka: [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Czy Spotify zmieni zasady gry? (01:05) Nowy hosting z darmową opcją (06:49) Dlaczego podcast? (08:45) Polskie podcasty instytucji i organizacji (09:22) Spotify odpala swoje algorytmy (10:01) 200 tysięcy odsłuchań Śledztwa Pisma (11:43) Spotkania podcasterów (13:32) Konferencje dla podcasterów (14:56) Radiogram poleca (18:05) Kontakt (20:06) ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Przy produkcji każdego odcinka spędzam średnio 6 godzin. I choć uwielbiam to robić, to bez mojej ulubionej kawy nie dał bym rady. Jeśli uważasz że informacje które przekazuję są dla Ciebie przydatne, to zawsze możesz mnie wesprzeć kawą. [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Jeśli masz jakieś pytania to możesz się ze mną skontaktować przez email: [email] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Nie wiesz ja słuchać? [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Facebook: [link] Twitter: [link] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz 19.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Podcasting w Polsce
Odcinek 40 podcastu Radiogram Kategorie odcinków: ➤ PN - podcast news, czyli najnowsze informacje o podcastingu ➤ NP - nagrywam podcast, czyli o nagrywaniu podcastów od podstaw ➤ RR - rozmowy z gośćmi Radiogramu ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Notatki do odcinka: [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Podcasty coraz popularniejsze w Polsce (01:01) SEO dla podcastów (02:28) Przydatne narzędzie od Apple (03:10) Spotkania podcasterów (03:45) Podcasty muzyczne (04:28) Aplikacja Krisp (05:18) Mini News (05:49) Radiogram poleca (07:27) Kontakt (08:20) ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Przy produkcji każdego odcinka spędzam średnio 6 godzin. I choć uwielbiam to robić, to bez mojej ulubionej kawy nie dał bym rady. Jeśli uważasz że informacje które przekazuję są dla Ciebie przydatne, to zawsze możesz mnie wesprzeć kawą. [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Jeśli masz jakieś pytania to możesz się ze mną skontaktować przez email: [email] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Nie wiesz ja słuchać? [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Facebook: [link] Twitter: [link] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz 8.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Zasięgi podcastów brandowych (PN)
Odcinek 39 podcastu Radiogram Kategorie odcinków: ➤ PN - podcast news, czyli najnowsze informacje o podcastingu ➤ NP - nagrywam podcast, czyli o nagrywaniu podcastów od podstaw ➤ RR - rozmowy z gośćmi Radiogramu ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Notatki do odcinka: [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Rozdziały w Radiogramie (01:07) Jakie zasięgi może mieć podcast brandowy w Polsce? (02:59) Jakich podcastów brakuje w Polsce? (05:00) Podcastblog rozmawia z Mirosławem Wlekły (Śledztwo Pisma) (06:12) PEX skanuje podcasty (07:30) Podcast Netflixa (08:55) Podcast Magazine (10:18) Mini News (12:04) Radiogram poleca (12:59) Kontakt (16:34) ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Przy produkcji każdego odcinka spędzam średnio 6 godzin. I choć uwielbiam to robić, to bez mojej ulubionej kawy nie dał bym rady. Jeśli uważasz że informacje które przekazuję są dla Ciebie przydatne, to zawsze możesz mnie wesprzeć kawą. [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Jeśli masz jakieś pytania to możesz się ze mną skontaktować przez email: [email] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Nie wiesz ja słuchać? [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Facebook: [link] Twitter: [link] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz 16.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Spotify i podcasty (PN)
Odcinek 38 podcastu Radiogram Kategorie odcinków: ➤ PN - podcast news, czyli najnowsze informacje o podcastingu ➤ NP - nagrywam podcast, czyli o nagrywaniu podcastów od podstaw ➤ RR - rozmowy z gośćmi Radiogramu ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Notatki do odcinka: [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Spotify i podcasty (00:52) Apple vs. Spotify (02:48) Kurs Podcasting 101 (03:20) Miejsca do nagrywania podcastów (04:15) Podcast jako znak towarowy (04:42) Audion i reklamy w podcastach (05:18) Mini news (05:41) Radiogram poleca (06:53) Kontakt (08:17) ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Przy produkcji każdego odcinka spędzam średnio 6 godzin. I choć uwielbiam to robić, to bez mojej ulubionej kawy nie dał bym rady. Jeśli uważasz że informacje które przekazuję są dla Ciebie przydatne, to zawsze możesz mnie wesprzeć kawą. [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Jeśli masz jakieś pytania to możesz się ze mną skontaktować przez email: [email] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Nie wiesz ja słuchać? [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Facebook: [link] Twitter: [link] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz 8.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Ilu polskich internautów słucha podcastów? (PN)
Odcinek 37 podcastu Radiogram Kategorie odcinków: ➤ PN - podcast news, czyli najnowsze informacje o podcastingu ➤ NP - nagrywam podcast, czyli o nagrywaniu podcastów od podstaw ➤ RR - rozmowy z gośćmi Radiogramu ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Notatki do odcinka: [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Ilu polskich internautów słucha podcastów? (01:07) Ona słucha podcastów czyli raport od Edison Research (02:04) Super słuchacze - wyniki badania (02:41) Podcasty i książki razem (03:38) Kolejny hosting z certyfikatem IAB (04:34) Jak Spotify przejmowało Gimlet (06:19) 14 mikrofonów do podcastingu (07:08) Livetrack L-8 (07:49) Radiogram poleca (09:36) Kontakt (11:28) ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Przy produkcji każdego odcinka spędzam średnio 6 godzin. I choć uwielbiam to robić, to bez mojej ulubionej kawy nie dał bym rady. Jeśli uważasz że informacje które przekazuję są dla Ciebie przydatne, to zawsze możesz mnie wesprzeć kawą. [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Jeśli masz jakieś pytania to możesz się ze mną skontaktować przez email: [email] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Nie wiesz ja słuchać? [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Facebook: [link] Twitter: [link] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz 11.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Jakie media społecznościowe są efektywne dla podcastów? (PN)
Odcinek 36 podcastu Radiogram Kategorie odcinków: ➤ PN - podcast news, czyli najnowsze informacje o podcastingu ➤ NP - nagrywam podcast, czyli o nagrywaniu podcastów od podstaw ➤ RR - rozmowy z gośćmi Radiogramu ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Notatki do odcinka: [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Które media społecznościowe są najefektywniejsze? (01:00) Kampania reklamowa podcastu na Facebooku (02:01) Raport od Westwood One (02:27) Śledztwo Pisma (03:05) WaWa Kaster (04:07) Warsztaty "Jak stworzyć podcast" (04:28) Porady dla podcasterów na YouTube (05:19) Czy filmik na YouTube może być podcastem (05:46) Radiogram poleca (06:56) Kontakt (08:19) ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Przy produkcji każdego odcinka spędzam średnio 6 godzin. I choć uwielbiam to robić, to bez mojej ulubionej kawy nie dał bym rady. Jeśli uważasz że informacje które przekazuję są dla Ciebie przydatne, to zawsze możesz mnie wesprzeć kawą. [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Jeśli masz jakieś pytania to możesz się ze mną skontaktować przez email: [email] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Nie wiesz ja słuchać? [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Facebook: [link] Twitter: [link] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz 8.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
NP Jak nagrać swój podcast? (odcinek nietechniczy)
Odcinek 35 podcastu Radiogram Kategorie odcinków: ➤ PN - podcast news, czyli najnowsze informacje o podcastingu ➤ NP - nagrywam podcast, czyli o nagrywaniu podcastów od podstaw ➤ RR - rozmowy z gośćmi Radiogramu ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Notatki do odcinka: [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ To nie będzie odcinek techniczny. Nie będzie o mikrofonach, rekorderach czy hostingach. Będzie o czymś innym. Nie mniej ważnym jeśli chcesz nagrać swój pierwszy podcast. ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Przy produkcji każdego odcinka spędzam średnio 6 godzin. I choć uwielbiam to robić, to bez mojej ulubionej kawy nie dał bym rady. Jeśli uważasz że informacje które przekazuję są dla Ciebie przydatne, to zawsze możesz mnie wesprzeć kawą. [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Jeśli masz jakieś pytania to możesz się ze mną skontaktować przez email: [email] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Nie wiesz ja słuchać? [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Facebook: [link] Twitter: [link] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz 6.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
PN Z podcastami słuchacze chcą być dłużej
Odcinek 34 podcastu Radiogram Kategorie odcinków: ➤ PN - podcast news, czyli najnowsze informacje o podcastingu ➤ NP - nagrywam podcast, czyli o nagrywaniu podcastów od podstaw ➤ RR - rozmowy z gośćmi Radiogramu ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Notatki do odcinka: [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Co jest wartością podcastu. (01:07) Radio Zet chwali się podcastami. (01:57) Co ciekawego w europejskim podcastingu. (03:17) Zbliża się Catalina i problemy (03:58) Jak nagrać rozmowę telefoniczną. (04:29) Pomóż organizatorom MDP (05:02) Podbean Live (05:32) Najnowsze badania od Civic Science (06:22) Super słuchacze od Edison Research (07:22) Nowa aplikacja PodTalk (07:39) The Audacity to Podcast (08:28) Radiogram poleca (09:01) Kontakt (10:04) ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Przy produkcji każdego odcinka spędzam średnio 6 godzin. I choć uwielbiam to robić, to bez mojej ulubionej kawy nie dał bym rady. Jeśli uważasz że informacje które przekazuję są dla Ciebie przydatne, to zawsze możesz mnie wesprzeć kawą. [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Jeśli masz jakieś pytania to możesz się ze mną skontaktować przez email: [email] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Nie wiesz ja słuchać? [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Facebook: [link] Twitter: [link] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz 10.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
RR Czego spodziewać się po współpracy z agencją. Rozmowa z Martą Niemirą
Odcinek 33 podcastu Radiogram Kategorie odcinków: ➤ PN - podcast news, czyli najnowsze informacje o podcastingu ➤ NP - nagrywam podcast, czyli o nagrywaniu podcastów od podstaw ➤ RR - rozmowy z gośćmi Radiogramu ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ W tym odcinku rozmawiam z Martą Niemirą założycielką pierwszej agencji zajmującej się rynkiem podcastów. Rozmawiamy o tym czym zajmuje się Agencja Słucham i czego spodziewać się po współpracy. Marta zdradzi na co zwracają uwagę klienci, oraz czym na pewno nie zajmuje się agencja. Jeśli myślisz o monetyzacji swojego podcastu, to z tej rozmowy wyciągniesz sporo wiedzy. ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Jeśli masz jakieś pytania to możesz się ze mną skontaktować przez email: [email] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Nie wiesz ja słuchać? [link] ⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Facebook: [link] Twitter: [link] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz 53.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
PN Kategorie podcastów, a reklamy.
Odcinek 31 podcastu Radiogram Wszystkie odnośniki, podcasty i źródła wspomniane w odcinku znajdziesz na stronie: [link] Kategorie podcatów, a reklamy. (01:02) Z podcastu do radia (01:44) Podcast Trends Report 2019 (02:15) Podcasting w edukacji (03:09) Aplikacja Synth do notatek (04:01) Darmowy hosting z opcją monetyzacji (04:42) Jak przygotować miejsce do nagrywania (05:31) Seminarium Reportażystów Radiowych (06:02) Mini newsy (06:42) Radiogram poleca (09:48) Kontakt (12:36) Jeśli masz jakieś pytania to zajrzyj do sekcji kontakt na stronie Radiogramu. Zawsze możesz też nagrać swoje pytania lub uwagi i wysłać mi je mailem. Nie wiesz ja słuchać? [link] Facebook: [link] Twitter: [link] Radiogram jest na Google Podcasts, Spotify i Apple Podcasts, oraz w najpopularniejszych aplikacjach. Najłatwiej skontaktujesz się ze mną poprzez TT lub email [email] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz 12.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Co wystarczy do nagrania pierwszego podcastu
Odcinek 30 podcastu Radiogram Wszystkie odnośniki, podcasty i źródła wspomniane w odcinku znajdziesz na stronie: [link] Czego potrzeba do nagrania pierwszego podcatu (00:54) Seminarium "Wstęp do podcastingu" (06:13) Coś drgnęło w podcastach Polskiego Radia (07:01) Descript Podcast Studio (08:42) Pocket Cast (10:46) Mini newsy (12:55) Radiogram poleca (14:46) Kontakt (15:44) Jeśli masz jakieś pytania to zajrzyj do sekcji kontakt na stronie Radiogramu. Zawsze możesz też nagrać swoje pytania lub uwagi i wysłać mi je mailem. Nie wiesz ja słuchać? [link] Facebook: [link] Twitter: [link] Radiogram jest na Google Podcasts, Spotify i Apple Podcasts, oraz w najpopularniejszych aplikacjach. Najłatwiej skontaktujesz się ze mną poprzez TT lub email [email] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz 14.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
5 Najczęściej popełnianych błędów w podcastingu
Odcinek 29 podcastu Radiogram Wszystkie odnośniki, podcasty i źródła wspomniane w odcinku znajdziesz na stronie: [link] Najczęstsze błędy w podcastingu (00:54) RMF ON czyli jak nie słuchać podcastów (14:47) Co słychać na froncie Apple vs Spotify (18:12) Jak wykorzystać YouTube w promocji podcastu (19:28) Podcast - jak to się robi (21:31) Radiogram poleca (22:12) Kontakt (23:43) Jeśli masz jakieś pytania to zajrzyj do sekcji kontakt na stronie Radiogramu. Zawsze możesz też nagrać swoje pytania lub uwagi i wysłać mi je mailem. Nie wiesz ja słuchać? [link] Facebook: [link] Twitter: [link] Radiogram jest na Google Podcasts, Spotify i Apple Podcasts, oraz w najpopularniejszych aplikacjach. Najłatwiej skontaktujesz się ze mną poprzez TT lub email [email] Miłego podkastowania i do usłyszenia za tydzień.
pobierz 22.1 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek