Stomatologia Implanty Nauka Biznes

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podkast ten ma służyć szerokiej publiczności: pacjentom, lekarzom stomatologom i studentom stomatologii. Często zakulisowe informacje czy wywiady ze specjalistami mają informować, wyjaśniać, zainteresować i zainspirować i być dopełnieniem wiedzy z innych źródeł.
Data dodania: 2019-06-10 12:19:00
Data aktualizacji: 2021-02-27 04:40:02
Audycji w katalogu: 94
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 13 godz. temu
#85 ALERGIE NA IMPLANTY I PROTETYKE - DR N. MED. KORNEL KRASNY
pobierz 23.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 dni temu
SOUNDBLAST #5 : ZACH BUSH & ROBERT F. KENNEDY JR - transkrypt/interpretacja na j. polski
pobierz 65.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 14 dni temu
#84 IMPLANTOPROTETYKA - DR N. MED. KRZYSZTOF GRONKIEWICZ
pobierz 41.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 20 dni temu
#83 IMPLANTOPROTETYKA - DR N. MED. KRZYSZTOF GRONKIEWICZ
pobierz 41.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 28 dni temu
#82 TEXT: 'MOJE 1-SZE IMPLANTY’ - Dr Hab. PIOTR MAJEWSKI wprowadzenie do Curriculum BDIZ-EDI dla początkujących, cz.2
pobierz 35.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
#81 TEXT: 'MOJE 1-SZE IMPLANTY’ - Dr Hab. PIOTR MAJEWSKI wprowadzenie do Curriculum BDIZ-EDI dla początkujących, cz.1
pobierz 31.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#4 SOUNDBLAST
pobierz 25.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#80 ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNY Podcast z PREZESEM OSIS - PROF. ANDRZEJ WOJTOWICZ
Krótko o tym skąd GEM i AW-implant ? co w ALLOGENACH ? O Alergii, ciekawej SPRAWIE SĄDOWEJ, możliwościach PRACY W WUM; młodych implantologów ZACHĘCA do OSIS i WSZYSTKIM SKŁADA SERDECZNE ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE i NOWOROCZNE !
pobierz 61.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#3 SOUNDBLAST
pobierz 23.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#78 CZ.2 ETYKA & BIZNES, Powikłanie A Błąd
pobierz 46.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#78 CZ.1 ETYKA & BIZNES, Powikłanie A Błąd
pobierz 37.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#2 SOUNDBLAST
pobierz 19.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
#77 CZ.2 PROF. MAŁGORZATA PIHUT - MEDYCYNA ESTETYCZNA w gabinecie.
PROF. MAŁGORZATA PIHUT, kierownik Katedry Protetyki CM UJ: jednorazowe podanie botuliny w żwacze pozwala przywrócić fizjologiczne 30 µV nawet z 1000 µV ! I choć działanie botuliny mija po 3 mies to napięcie zwiększa się ale tylko do połowy wyjściowego.. Przewlekły stres i napięcie mięśni twarzy powoduje powiększenie dolnego pietra twarzy, która staje się ..kwadratowa. Jak temu zapobiec ?
pobierz 33.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
#77 CZ.1 PROF. MAŁGORZATA PIHUT - ZABURZENIA CZYNNOŚCIOWE.
PROF. MAŁGORZATA PIHUT, kierownik Katedry Protetyki CM UJ: ok 32% naszych pacjentów ma dolegliwości bólowe ale co najmniej połowa z nich nie wie, że może pozbyć się ich w gabinecie dentystycznym i szuka porady u neurologa czy laryngologa, którzy … odsyłają ich do nas. Szyny relaksacyjne mogą zapobiec uszkodzeniu odbudów protetycznych u bruksistów a botulina daje bezpieczeństwo natychmiastowych pełnych odbudów na implantach.
pobierz 40.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
#76 CZ.2 DR WACŁAW STECZKO – PRZYKRĘCANE i CEMENTOWANE w STREFIE DZIĄSŁA PRZYROŚNIĘTEGO.
Pojedyncze korony PRZYKRĘCANE a odbudowy wielopunktowe CEMENTOWANE – dlaczego ? Jak ? ZOBACZCIE SAMI oczami wyobraźni obrazki kliniczne malowane słowem przez Wacława Steczko.
pobierz 32.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
#76 CZ.1 WACŁAW STECZKO, specjalista protetyki, wieloletni wykładowca akademicki, szkoleniowiec.
TEMAT: MUKOINTEGRACJA – w przeciwieństwie do ‚osseointegracji’ mało o niej się mówi a jest WARUNKIEM DŁUGOLETNIEJ STABILIZACJI IMPLANTU, Co to jest ? Jak ją uzyskać i nie stracić ? - posłuchajcie Wacława.
pobierz 49.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
#76 WACŁAW STECZKO, specjalista protetyki, wieloletni wykładowca akademicki, szkoleniowiec.
TEMAT: MUKOINTEGRACJA – w przeciwieństwie do ‚osseointegracji’ mało o niej się mówi a jest WARUNKIEM DŁUGOLETNIEJ STABILIZACJI IMPLANTU, Co to jest ? Jak ją uzyskać i nie stracić ? - posłuchajcie Wacława.
pobierz 79.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
KURSY KAi ‚TO GRAFT’ u PIOTRA MAJEWSKIEGO i KORNELA KRASNEGO dla zaawansowanych ale także dla początkujących chirurgów stomatologicznych.
chociaż covid ograniczył towarzyskie Sympozja jak KAi zaplanowane na najbliższą sobotę = to otworzył drogę do nacelowanych kursów w niewielkim gronie...najbliższy SOUND-BLAST będzie o KURSACH KAi - LISTOPAD i GRUDZIEŃ 2020; tematyka 'TO GRAFT', podamy terminy i zarys programu KURSÓW u PIOTRA MAJEWSKIEGO i KORNELA KRANSEGO. . okazja dla osób, które chcą nauczyć się technik regeneracyjnych 'side-by-side' ze specjalistami: PIOTR MAJEWSKI Dr hab.n.med. kierownik Pracowni Implantoprotetyki CM UJ i międzynarodowy wykładowca NYU - Linhart Continous Education jako jeden z niewielu opanował wiele zaawansowanych, OSTEOLOGICZNYCH technik odtwórczych i stosuje je w zależności od danej sytuacji klinicznej. Na drugim biegunie jest KORNEL KRASNY Dr hab.n.med., który od 15 lat stosuje bloki kostne (allogenne), wykonał setki takich procedur, habilitował się z tego tematu i jest mistrzem tej techniki... więcej w najbliższym SOUND-BLAST!
pobierz 17.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
KURSY Kai ‚TO GRAFT’ u PIOTRA MAJEWSKIEGO i KORNELA KRASNEGO dla zaawansowanych ale także dla początkujących chirurgów stomatologicznych.
chociaż covid ograniczył towarzyskie Sympozja jak KAi zaplanowane na najbliższą sobotę =to otworzył drogę do nacelowanych kursów w niewielkim gronie... najbliższy SOUND-BLAST będzie o KURSACH KAi - LISTOPAD i GRUDZIEŃ 2020; tematyka 'TO GRAFT', podamy terminy i zarys programu KURSÓW u PIOTRA MAJEWSKIEGO i KORNELA KRASNEGO. . okazja dla osób, które chcą nauczyć się technik regeneracyjnych 'side-by-side' ze specjalistami: PIOTR MAJEWSKI Dr hab.n.med. kierownik Pracowni Implantoprotetyki CM UJ i międzynarodowy wykładowca NYU - Linhart Continous Education jako jeden z niewielu opanował wiele zaawansowanych, OSTEOLOGICZNYCH technik odtwórczych i stosuje je w zależności od danej sytuacji klinicznej. Na drugim biegunie jest KORNEL KRASNY Dr hab.n.med., który od 15 lat stosuje bloki kostne (allogenne), wykonał setki takich procedur, habilitował się z tego tematu i jest mistrzem tej techniki... więcej w najbliższym SOUND-BLAST
pobierz 15.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
#75 Prezes UCS-WUM Ewa Trzepla - MALO DENTAL Education w WARSZAWIE: UCS-WUM - możliwości kariery zawodowej i naukowej
W Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na Wydz. Lekarsko-Stomatologicznym w UCS otwiera się Klinika Edukacyjna dla studentów i lekarzy z Polski oraz z zagranicy dla Szkolenia Podyplomowego CE– Continuous Education. Pierwszym projektem Prezes EWY TRZEPLI jest współpraca z MALO EDUCATION w zakresie natychmiastowej pełnej rehabilitacji metodą All-on-4, której autor PAULO MALO wraz z polskimi wykładowcami będzie prowadził kursy i operował. W następnym etapie będą to wykładowcy m.in. Harvard School of Dental Medicine z Bostonu. UCS-MALO DENTAL otwiera drzwi dla lekarzy z całej Polski. Posłuchajcie…
pobierz 28.5 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek