Odważ się

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Pomagam w budowaniu nawyków wspierających odchudzanie i rozwój osobisty, poprzez codzienne mini nawyki.
Data dodania: 2019-06-10 12:25:00
Data aktualizacji: 2021-01-17 16:35:05
Audycji w katalogu: 71
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 7 miesięcy temu
#057 Mity dietetyczne - Odważ się je zdemaskować - rozmowa z Radosławem Smolikiem (Dietetyka oparta na faktach)
Odważ Się! zdemaskować mity dietetyczne! ☼☼☼ Kochane dzisiaj mam dla Was extra wywiad z Radosław Smolik z Dietetyka oparta na faktach w którym Radek specjalnie dla Was rozprawia się z mitami dietetycznymi! Powiem Wam, że ja od ponad 15 lat interesuję sie tematyką zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej a i tak Radek miał dla mnie smaczki :) ☼☼☼ Z wywiadu dowiesz się między innymi: ♦ Na co zwracać uwagę, gdy kupujesz rybkę na obiad? ♦ Czy dieta KETO jest dla każdego? ♦ Czy nabiał nam szkodzi? ♦ Czy, żeby schudnąć trzeba jeść mało i czętso? ♦ Czy dieta nie łaczenia ma potwierdzenie naukowe? ♦ Pod jaka krzywą liczymy pole, żeby obalić jaką teorię? :) ♦ Jaki jest największy bład osób, które próbują schudnąć? Kochana musisz znaleźć czas i zobaczyć ten wywiad, dziś publikuję w formie video, a jutro będzie dostępny również na mojej stronie i w aplikacjach do słuchania podcastów.
pobierz 58.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
#056 Odważ się ubierać się stylowo! Szczególnie, gdy masz kilogramy do zrzucenia! Rozmowa z kreatorką zmiany wizerunku Agnieszką Nortey
W tym odcinku podcastu masz szanse posłuchać rozmowy z przemiłą Agnieszką Nortey, która jest kreatorką zmiany wizerunku i specjalistką z zakresu mody. Pomaga kobietom zyskać pewność siebie poprzez odkrycie ich stylu i wyrzucenie z szafy wszystkiego, co z tym stylem spójne nie jest :) A w naszej rozmowie mówimy dużo o tym jak to jest z tym stylem i nadwagą oraz o czym muszą pamiętać Panie z nadwagą przy ubieraniu się. Czego dowiesz się z tego odcinka (między innymi): ♥ Jak zostaje się kreatorką zmiany wizerunku? ♥ Czym jest styl? Czy można totalnie nie mieć stylu? Moja mama mówi często, że ja nie mam :) ♥ Czy kobieta z nadwagą może się fajnie ubierać? A może musi? ♥ Dlaczego z porządkami w szafie nie warto czekać aż dupka schudnie? ♥ Czy styl może być narzędziem wspierającym odchudzanie zaczynające się od głowy? ♥ Jakie są największe błędy kobiecej, polskiej szafy? ♥ O czym przy ubieraniu się musi pamiętać kobieta z nadwagą? Omówienie różnych typów sylwetek. ♥ Jak poprzez ubrania można sobie pomniejszyć biust? A jak go uwydatnić, powiększyć optycznie? i więcej
pobierz 53.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
#055 Wirtualny Project Manager i o wiele więcej poznaj Karolinę Brzuchalską
Dzisiejszy odcinek podcastu jest odcinkiem z cyklu #PomysłNaSiebie, w którym to rozmawiam z ludźmi, którzy robią coś fajnego, robią coś inaczej, żyją po swojemu. Dzisiaj moim gościem jest Karolina Brzuchalską z Pretty Well Done, która jest Wirtualnym Project Managerem, mentorem Wirtualnych Asystentek, matką, żoną, autorką jeszcze 2 (ale niedługo już 3) książek. Zapraszam do naszej rozmowy, która dla mnie była zaszczytem i przyjemnością.
pobierz 44.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
#054 Partnerzy w łóżku i biznesie - Cykl Pomysł Na Siebie - wywiad z właścicielami marki Lider Branży Edukacyjnej
Jak to jest prowadzić firmę ze swoim mężem? Czy wyobrażasz sobie być ze swoim partnerem/partnerką 24 h na dobę? Moi dzisiejsi goście robią to od 12 lat i całkiem dobrze im wyszedł rozwój ich firm. Dziś zapraszam Cię do poznania Olgi i Michała - właścicieli kilku marek, organizatorów konferencji branżowej oraz twórców licznych kursów i szkoleń online. Możesz ich znaleźć: [link] Obecnie w sprzedaży ich kurs od fana do klienta o tutaj: [link] A tutaj ich fanpage: [link]
pobierz 100.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
#053 Jak wybrać projekt do realizacji? Czynniki wyboru
Dzisiejszy odcinek dedykuję wszystkim tym, którzy maja milion pomysłów na minutę (szczególnie, gdy siedzą zamknięci w 4 ścianach). Najgorsze, że każdy pomysł wydaje się atrakcyjnym projektem do realizacji... i wszystko super gdyby nie fakt, że czasem trzeba nam spać... :) O ludziach takich często mówi się, że są multi passionate. Sama mam podejrzenia (graniczące z pewnością), że się zaliczam do tej grupy :) I dziś właśnie o tym jak sobie poradzić z tym natłokiem pomysłów i wybrać pomysł, który stanie się projektem do realizacji.
pobierz 8.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
#052 Jak zrealizować duży cel/projekt?
Duże cele często potrafią być bardzo motywujące, ale również bardzo wyczerpujące, bo zazwyczaj jest to maraton a nie sprint. jak sobie pomóc w realizacji dużego celu/projektu? O tym w dzisiejszym Odważ Się Podcast!
pobierz 20.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
#051 Jak przestać odkładać na później? (o prokrastynacji)
W dzisiejszym odcinku kilka słów o odkładaniu na później i o tym jak przestać to robić, zapraszam wszystkich, którym ciągle rośnie lista zadań :)
pobierz 17.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
#050 Jak mieć lepszą relację z rodzicami? 3 taktyki dla Ciebie
Dziś 50 odcinek - nie do wiary! Postanowiłam, że będzie bardzo osobisty (znaczy jeszcze bardziej niż zwykle:) W pierwszej części jest dużo mojej historii to takie wprowadzenie do dalszej części, czyli 3 taktyk, które pomogą Ci się lepiej dogadywać z rodzicami.
pobierz 26.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
#049 Dlaczego nie kończysz tego co zaczynasz?
Pierwszy odcinek Odważ się Podcast! w 2020 roku. Trochę przekornie na tapetę wzięłam temat kończenia. Jeżeli zdarza Ci się nie kończyć tego, co zaczynasz, chociaż chcesz kończyć to ten odcinek jest dla Ciebie. Oceń mój podcast, to pomaga, by dotarł do większej liczby osób, które potrzebują go usłyszeć: Jeśli spodobał Ci się ten odcinek podcastu to będę Ci bardzo wdzięczna za zostawienie oceny oraz recenzji w iTunes.  Zajmie Ci to 2 minuty, a Twoja ocena sprawia, że mój podcast trafia wyżej w rankingu iTunes. Dzięki temu Ci, którzy o nim jeszcze nie słyszeli mają szansę go posłuchać. Oceń Odważ się! Podcast na iTunes! Zapis na listę oczekujących na Szkołę Działania tu: [link]
pobierz 15.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#048 Jak przestać jeść słodycze?
Wiele osób, które się odchudza zastanawia się jak przestać jeść słodycze i dzisiaj własnie o tym trochę Ci opowiem.
pobierz 14.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#047 Zostań ekspertem w swoim odchudzaniu
Podobno, żeby stać się ekspertem, specjalistą w jakiejś dziedzinie trzeba poświęcić, co najmniej 10 tys. godzin na ćwiczenia! Dzisiaj właśnie o tym tylko, że w kontekście odchudzania - zapraszam :)
pobierz 8.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#046 Jak się zmotywować do odchudzania po ciąży i porodzie?
Wiele świeżo upieczonych mam zastanawia się jak się zmotywować do odchudzania po ciąży, porodzie, kiedy dziecko płacze albo już biega za Tobą i nieustannie żąda uwagi. Czasem możesz mieć wrażenie, że potomstwo stało się Twoim prześladowcą. Dzisiaj chciałam Ci powiedzieć o 2 aspektach, które mam nadzieję pomogą Ci się zmotywować do odchudzania po porodzie. Zapraszam.
pobierz 4.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#045 Jak schudnąć po ciąży i porodzie - 3 taktyki dla mamy
Wiele świeżo upieczonych mam zastanawia się jak schudnąć po ciąży i porodzie. Nowa sytuacja (niemowlak w domu) jest i tak już sama w sobie bardzo wymagająca i nie ułatwia odchudzania... szczególnie jeżeli trafi Ci się dziecko High Needs jak to mówią :) Dzisiaj mam dla Ciebie 3 taktyki (ułatwienia), które pomogą Ci w odchudzaniu po ciąży i porodzie. Zapraszam.
pobierz 9.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#044 Wydawca czasopisma branżowego i podcaster - Marek Jankowski #PomysłNaSiebie
Dzisiejszy odcinek podcastu jest pierwszym z cyklu wywiadów #PomysłNaSiebie, w którym to rozmawiam z ludźmi, którzy robią coś fajnego, robią coś inaczej, żyją po swojemu. Gościem "otwierającym" jest osoba znana każdemu podcasterowi w Polsce, czyli wydawca czasopisma branżowego oraz podcaster. czy już wiesz o kim mowa? Marek Jankowski! uczynił mi tę przyjemność i zgodził się zostać moim gościem. Postanowiłam mu zadać nieco inne pytania niż te które zazwyczaj dostaje (te związane z podcastingiem i przedsiębiorczością). Czego dowiesz się z tego odcinka: 1. Jak Marek Jankowski trafił do świata podcastingu? Jak się dowiedział czym jest podcast? 2. Jak zaczynał nagrywać i dlaczego się na to zdecydował? Kto go namówił do nagrywania podcastu? 3. Jak Marek poznał Pawła - historia prawdziwa :) 4. Czego słucha Marek? 5. Jak zostaje się wydawcą czasopisma? 6. Co było "impulsem" do założenia czasopisma branżowego przez Marka Jankowskiego? 7. Jak Marek weryfikował przeczucia? Jak sprawdzał informacje? 8. Czy Zenon K. pójdzie siedzieć? :) 9. Jak rozprowadzić pierwszy numer czasopisma? 10. Jakie główne założenie, co do zarabiania na czasopiśmie miał Marek? 11. Jak Marek szukał pierwszych odbiorców czasopisma? 12. Czy Marka zwolniono z radia? 13. jak rodzice Marka zapatrywali się na jego "robienie biznesów"? 14. Skąd pomysł na książkę o przedsiębiorczości u Pana z branży dziecięcej? 15. Czy Marek miał moment załamania jako wydawca, podcaster? 16. Jak zostaje się prezesem międzynarodowego stowarzyszenia prasy branżowej? 17. Z czego wynikały przerwy w podcastowaniu u Marka? 18. Czy Marek jest ekstrawertykiem? 19. Dlaczego Paweł i Marek przestali razem nagrywać (regularnie)? 20. Jaką jedną rade Marek daje osobie: a. która zaczyna działalność gospodarczą, b. która zaczyna tworzyć własny podcast. Trochę się tego zebrało, jest ciekawie - posłuchaj koniecznie :)
pobierz 70.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#043 Co myślę o diecie keto (ketogenicznej)?
W dzisiejszym odcinku pochylam się nad tematem (bardzo modnej ostatnio) diety keto (ketogenicznej). Jest to dieta nisko węglowodanowa (nawet bym powiedziała, że bardzo nisko). Szczególnie dla miłośników pieczywa :) W diecie odżywiamy się głównie zdrowymi tłuszczami oraz proteinami. Zapraszam do zapoznania się z moim zdaniem na jej temat :)
pobierz 7.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#042 Jak nauczyć się konsekwencji?
Kiedyś wierzyłam w to, że człowiek się rodzi konsekwentny albo nie. Wierzyłam, że ja urodziłam się z piętnem zwanym słomiany zapał. Dowiedz się jak zmieniłam swój sposób myślenia w tym obszarze.
pobierz 9.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#041 Jak zrealizować KAŻDY swój cel?
Czas na jeden z moich ulubionych tematów. W dzisiejszym odcinku podcastu biorę na celownik cele i to jak można je w końcu zacząć realizować. Posłuchaj, a jak Ci się spodoba napisz recenzję w serwisie/aplikacji, w której słuchasz mojego podcastu - to mi bardzo pomoże.
pobierz 7.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#040 "Myślałem, że jesteś na diecie" Dlaczego ludzie to mówią i jak na reagować?
Czy zdarzyło Ci się w czasie swojego odchudzania być na jakiejś imprezie rodzinnej i usłyszeć od kogoś życzliwego: "Myślałem, że jesteś na diecie" albo "A słyszałam, że się znowu odchudzasz, a Ty jesz placek" Dlaczego ludzie tak mówią? Czy faktycznie chcą Ci "dowalić" takimi stwierdzeniami? Posłuchaj dzisiejszego podcastu!
pobierz 10.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#039 Co Cię ogranicza i jak zacząć to zmieniać?
Każdy z nas mierzy się w swoim życiu z różnymi sytuacjami. Wiele z nich postrzegamy często jako ograniczenia, a którymi nie jesteśmy w stanie sobie poradzić. Dlaczego tak się dzieje i jak zacząć to zmieniać? O tym właśnie usłyszysz w tym odcinku Od_waż się! Podcast
pobierz 8.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#038 Jak budować swoją motywację?
Każdy z nas czasem szuka motywacji. Nie raz, nie dwa bardzo trudno nam ją znaleźć o tym jak to zrobić jest dzisiejszy podcast. Zapraszam do wysłuchania.
pobierz 10.1 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek