Odważ się

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Pomagam w budowaniu nawyków wspierających odchudzanie i rozwój osobisty, poprzez codzienne mini nawyki.
Data dodania: 2019-06-10 12:25:00
Data aktualizacji: 2019-10-14 17:25:02
Audycji w katalogu: 52
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 19 godz. temu
#043 Co myślę o diecie keto (ketogenicznej)?
W dzisiejszym odcinku pochylam się nad tematem (bardzo modnej ostatnio) diety keto (ketogenicznej). Jest to dieta nisko węglowodanowa (nawet bym powiedziała, że bardzo nisko). Szczególnie dla miłośników pieczywa :) W diecie odżywiamy się głównie zdrowymi tłuszczami oraz proteinami. Zapraszam do zapoznania się z moim zdaniem na jej temat :)
pobierz 7.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 14 dni temu
#042 Jak nauczyć się konsekwencji?
Kiedyś wierzyłam w to, że człowiek się rodzi konsekwentny albo nie. Wierzyłam, że ja urodziłam się z piętnem zwanym słomiany zapał. Dowiedz się jak zmieniłam swój sposób myślenia w tym obszarze.
pobierz 9.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 28 dni temu
#041 Jak zrealizować KAŻDY swój cel?
Czas na jeden z moich ulubionych tematów. W dzisiejszym odcinku podcastu biorę na celownik cele i to jak można je w końcu zacząć realizować. Posłuchaj, a jak Ci się spodoba napisz recenzję w serwisie/aplikacji, w której słuchasz mojego podcastu - to mi bardzo pomoże.
pobierz 7.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
#040 "Myślałem, że jesteś na diecie" Dlaczego ludzie to mówią i jak na reagować?
Czy zdarzyło Ci się w czasie swojego odchudzania być na jakiejś imprezie rodzinnej i usłyszeć od kogoś życzliwego: "Myślałem, że jesteś na diecie" albo "A słyszałam, że się znowu odchudzasz, a Ty jesz placek" Dlaczego ludzie tak mówią? Czy faktycznie chcą Ci "dowalić" takimi stwierdzeniami? Posłuchaj dzisiejszego podcastu!
pobierz 10.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#039 Co Cię ogranicza i jak zacząć to zmieniać?
Każdy z nas mierzy się w swoim życiu z różnymi sytuacjami. Wiele z nich postrzegamy często jako ograniczenia, a którymi nie jesteśmy w stanie sobie poradzić. Dlaczego tak się dzieje i jak zacząć to zmieniać? O tym właśnie usłyszysz w tym odcinku Od_waż się! Podcast
pobierz 8.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#038 Jak budować swoją motywację?
Każdy z nas czasem szuka motywacji. Nie raz, nie dwa bardzo trudno nam ją znaleźć o tym jak to zrobić jest dzisiejszy podcast. Zapraszam do wysłuchania.
pobierz 10.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#037 Jak prowadzić dzienniczek żywieniowy? (a jak tego nie robić?)
Temat dzienniczka żywieniowego jest dla jednych nudny, a dla innych kontrowersyjny. Dla mnie jest to jeden z kluczowych tematów jeżeli chodzi o rozpoczęcie świadomego jedzenia i pracy nad tym, żeby jedzenie było dla nas w 95% tylko (a może aż) paliwem i niczym więcej, bo w życiu jest o wiele więcej ciekawych rzeczy do zrobienia niż myślenie o jedzeniu!
pobierz 16.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#036 Co to znaczy odchudzać się z pozycji akceptowania i kochania siebie?
pobierz 11.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#035 Najważniejsza rozmowa w odchudzaniu - porozmawiaj z nią!
Zaczynasz się odchudzać i nagle wszystkie zakazane produkty zdają się mówić do Ciebie: Zjedz mnie! Jestem taki smaczny. Zjedz mnie! Czy to znaczy, że Ty jesteś beznadziejna? Czy to znaczy, że nigdy nie uda Ci się schudnąć? Czy to znaczy, że jesteś skazana na to, żeby być nieszczęśliwą? NIE! O tym właśnie usłyszysz słuchając kolejnego odcinka Od_waż się! Podcast Magdaleny Far. Odchudzanie zaczyna się w głowie! Chcesz ze mną współpracować indywidualnie napisz na: [email] Podcast to audycja audio, której możesz słuchać gdziekolwiek jesteś za pomocą aplikacji w telefonie: Player FM lub Podcast Addict (telefony z systemem Android), iTunes (jeśli masz iPhone). Ściągnij aplikację i zasubskrybuj moje podcasty. Sama w podcastach jestem zakochana, słucham nałogowo  Skąd pobrać podcast Podcast dostępny jest dla Ciebie w wielu miejscach: Na blogu – lista podcastów W iTunes – dla użytkowników iPhone’ów i iPad’ów W serwisie Spreaker  W aplikacji Player FM lub Podcast Addict (możesz ściągnąć na telefon z Androidem) Jeśli spodobał Ci się ten odcinek podcastu to będę Ci bardzo wdzięczna za zostawienie oceny oraz recenzji w iTunes.  Zajmie Ci to 2 minuty, a Twoja ocena sprawia, że mój podcast trafia wyżej w rankingu iTunes. Dzięki temu Ci, którzy o nim jeszcze nie słyszeli mają szansę go posłuchać. Oceń Od_waż się! Podcast na iTunes Uzyskaj dostęp do darmowego rozdziału ebooka: Schudnij raz na zawsze. O emocjach, akceptacji i odchudzaniu na mojej stronie magdalenafar.pl
pobierz 15.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#034 Jaki jest najważniejszy dzień w Twoim odchudzaniu?
Myślę, że to w jaki sposób człowiek zachowuje się w trakcie doświadczanie tego, co dla nikogo przyjemne nie jest, mówi bardzo wiele o jego charakterze. Oczywiście uczymy się całe życie wyciągając wnioski z wcześniejszych doświadczeń. Jeżeli chodzi o odchudzanie sprawa wygląda bardzo podobnie. O tym właśnie usłyszysz słuchając kolejnego odcinka Od_waż się! Podcast Magdaleny Far. Odchudzanie zaczyna się w głowie! Chcesz ze mną współpracować indywidualnie napisz na: [email] Podcast to audycja audio, której możesz słuchać gdziekolwiek jesteś za pomocą aplikacji w telefonie: Player FM lub Podcast Addict (telefony z systemem Android), iTunes (jeśli masz iPhone). Ściągnij aplikację i zasubskrybuj moje podcasty. Sama w podcastach jestem zakochana, słucham nałogowo  Skąd pobrać podcast Podcast dostępny jest dla Ciebie w wielu miejscach: Na blogu – lista podcastów W iTunes – dla użytkowników iPhone’ów i iPad’ów W serwisie Spreaker  W aplikacji Player FM lub Podcast Addict (możesz ściągnąć na telefon z Androidem) Jeśli spodobał Ci się ten odcinek podcastu to będę Ci bardzo wdzięczna za zostawienie oceny oraz recenzji w iTunes.  Zajmie Ci to 2 minuty, a Twoja ocena sprawia, że mój podcast trafia wyżej w rankingu iTunes. Dzięki temu Ci, którzy o nim jeszcze nie słyszeli mają szansę go posłuchać. Oceń Od_waż się! Podcast na iTunes Uzyskaj dostęp do darmowego rozdziału ebooka: Schudnij raz na zawsze. O emocjach, akceptacji i odchudzaniu na mojej stronie magdalenafar.pl
pobierz 6.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#033 Chcesz schudnąć? Wynieść śmieci z mózgu!
Ostatnio słyszałam, że w ciągu dnia człowiek ma około 60 tys. myśli! 60 tys! Słyszałam to w jednym z podcastów i nie było w nim mowy o tym jak to liczono, ale nawet jeżeli trochę by się "sypnęli" w tym liczeniu to i tak z pewnością intuicyjnie wiesz, że tych myśli jest od groma i trochę! A czy wiesz, że możesz wybierać, które z nich chcesz wspierać poprzez skupianie się na nich? O tym własnie dzisiaj usłyszysz słuchając kolejnego odcinka Od_waż się! Podcast Magdaleny Far
pobierz 11.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#032 Najszybsza dieta odchudzająca na świecie - zacznij ją stosować już dziś!
Chcesz odkryć sekret najszybszej diety na świecie? Dzisiaj zdradzę go, ale tylko moim kochanym słuchaczkom :) Posłuchaj koniecznie tego odcinka podcastu :) 
pobierz 5.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
#031 Odchudzanie: jeżeli jesteś nieustannie nieszczęśliwa to znaczy, że robisz to źle...
Przeszłaś na dietę i czułaś się nieustannie jak kupa? Jeżeli chcesz schudnąć, ale proces odchudzania przyprawia Cię o mdłości muisz wysłuchać tego odcinka podcastu :)
pobierz 9.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
#030 Dlaczego gruba nagrywa podcast o odchudzaniu i uważa, że tak trzeba?
A tak poza tym usłyszysz o: jakie wątpliwości miałam w grudniu nim zaczęłam nagrywać podcast o odchudzaniu i jak je pokonałam, co jest największą powinnością każdego z nas, jaką metodę odchudzania promuję, kto decyduje o wiarygodności, a tak poza tym: nowy mikrowfon i dzingiel :)
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
#029 Talenty Gallupa w odchudzaniu - rozmowa z Dominikiem Juszczykiem (część 1)
Test talentów wedle Gallupa wykonałam już dość dawno. Przez jakiś czas "leżał odłogiem." Aż tu nagle w mojej grupie mastermindowej pojawili się napaleńcy pracy nad talentami i czynienia ich "dojrzałymi". Tak również ja ponownie zainteresowałam się tematem i zaczęłam się przyglądać swoim zachowaniom w różnych sytuacjach w kontekście talentów. Od tego już tylko chwila do odniesienia talentów do odchudzania i chęci rozmowy o tym z najbardziej znanym specem od talentów Gallupa w Polsce Dominikiem Juszczykiem. Jeżeli wiesz, co to jest test Gallupa na pewno słyszałaś/eś o Dominiku, a jeżeli nie wiesz to z naszej rozmowy się możesz dowiedzieć. Miało być głównie o odchudzaniu, ale do końca tam nie wyszło - mniej więcej połowa jest o rozwoju, a połowa o odchudzaniu, dlatego odcinek podzieliłam na 2 części jeżeli ktoś jest zainteresowany bardziej jedną z tych tematyk. Dodatkowo podział ma sprzyjać odsłuchaniu części pierwszej w drodze do pracy, a drugiej w drodze powrotnej z pracy do domu.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
#029 Talenty Gallupa w odchudzaniu - rozmowa z Dominikiem Juszczykiem (część 2)
Test talentów wedle Gallupa wykonałam już dość dawno. Przez jakiś czas "leżał odłogiem." Aż tu nagle w mojej grupie mastermindowej pojawili się napaleńcy pracy nad talentami i czynienia ich "dojrzałymi". Tak również ja ponownie zainteresowałam się tematem i zaczęłam się przyglądać swoim zachowaniom w różnych sytuacjach w kontekście talentów. Od tego już tylko chwila do odniesienia talentów do odchudzania i chęci rozmowy o tym z najbardziej znanym specem od talentów Gallupa w Polsce Dominikiem Juszczykiem. Jeżeli wiesz, co to jest test Gallupa na pewno słyszałaś/eś o Dominiku, a jeżeli nie wiesz to z naszej rozmowy się możesz dowiedzieć. Miało być głównie o odchudzaniu, ale do końca tam nie wyszło - mniej więcej połowa jest o rozwoju, a połowa o odchudzaniu, dlatego odcinek podzieliłam na 2 części jeżeli ktoś jest zainteresowany bardziej jedną z tych tematyk. Dodatkowo podział ma sprzyjać odsłuchaniu części pierwszej w drodze do pracy, a drugiej w drodze powrotnej z pracy do domu.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
#028 Pokonaj nawyk "nicnierobienia"
Czasem by się chciało coś zrobić, ale jak zrobić COŚ, kiedy nic się nie chce :) A im bardziej i częściej Ci się nie chce tym bardziej Twoje zachowanie staje się nawykowe. Czy miałaś/eś kiedyś tak, że im więcej było obowiązków tym więcej robiłaś/eś? Jakoś udawało Ci się działać. To dlatego, że nawykowo chciało Ci się robić:)
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
#027 Jak się sabotażuje swoje marzenia? A czy Ty to nieświadomie robisz?
Kiedy osiągasz swoje marzenie/cel możesz być zdezorientowana/y. I nagle rodzi się pytanie: co dalej? Niestety wielu z nas kończy podejmując działania, które ostatecznie doprowadzają do straty tego dobrego, pożądanego wcześniej rezultatu. Dzisiejszy odcinek pomoże Ci zrozumieć jak mogą działać mechanizmy takiego sabotażu. Mam nadzieję, że uświadomienie tego sprawi, że będziesz unikać tej pułapki.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
#026 Jak zacząć wstawać o 5 rano( lub wcześniej) - sprawdzone porady!
Czy w ciągu dnia brakuje Ci czasu na rozwój osobisty albo na trening? Chcesz zyskać dodatkowe 2 - 3 godziny na swoje sprawy? Dobrą strategią jest wczesne wstawanie rano, ale jak to zrobić? Od czego zacząć, żeby osiągnąć sukces? Poznaj sprawdzone porady i zacznij wstawać rano i robić to, co chcesz!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
#025 10 nawyków, które rujnują ludzkie życie Od_waż się! Podcast
Poznaj nawyki, których należy unikać jak ognia. mogą one doprowadzić do znaczącego spadku jakości Twojego życia.
pobierz odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek