Polski Podcasting

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Data dodania: 2012-04-06 23:35:50
Data aktualizacji: 2013-07-23 14:04:07
Audycji w katalogu: 8
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 9 lat temu
[Polski Podcasting] Jak uzyskać reklamowe brzmienie głosu?
Taki mały i nie całkiem profesjonalny tutorial pokazujący jedną z możliwych dróg podkręcania swojego głosu w celu uzyskania brzmienia na tyle wyrazistego żeby można było je zastosować w promosie i innych amatorskich reklamówkach. Zastosujemy podstawowe narzędzia do obróbki dźwięku, które są dostępne w większości programów. Ważne: Słuchaj tego koniecznie w słuchawkach.
pobierz 7.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
Paweł Tkaczyk – budowanie marki i podcasting
Rozmawiam z Pawłem Tkaczykiem, specjalistą do spraw budowania marki. Paweł Tkaczyk jest także podcasterem. Ten odcinek zapewne zainteresuje wszystkich przedsiębiorców, którym leży na sercu rozwój własnej firmy ale dedykuję go głównie moim koleżankom i kolegom – podcasterom, którzy jeszcze nie uwierzyli że to co robią ma świetlaną przyszłość. Ja wierzę w polski podcasting i że to co teraz robimy z czystej pasji kiedyś może przynieść nam parę groszy na fajki ;) Jeżeli podoba Ci się ten podcast kliknij Lubię to :) 
pobierz 26.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
Zapowiedź nowego podcastu na PP
Serdecznie zapraszam do wysłuchania krótkiego fragmentu nowego podcastu, który niedługo zacznie się ukazywać na łamach Polskiego Podcastingu. Tym razem będzie to seria zupełnie inna od tych które dotychczas prezentowaliśmy. W produkcji tego podcastu bierze udział kilkadziesiąt osób co też jest prawdopodobnie pionierskim rozwiązaniem. Bardzo zależy nam na Waszych opiniach i sugestiach. Z góry dziękuję. Bardzo zależy też nam aby promować ten podcast gdzie się da gdyż jego misja jest bardzo istotna o czym przekonacie się, mam nadzieję podczas słuchania kolejnych odcinków. Jeżeli podoba Ci się ten podcast kliknij Lubię to :) 
pobierz 2.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
[Polski Podcasting] Jak zrobić podcast bez strony www?
Z tego odcinka podcastu dowiesz się jak nagrać podcast, umieścić go na swoim darmowym serwerze, stworzyć własnego RSS-a i zagonić do roboty iTunes żeby za Ciebie robił stronę internetową. I to wszystko zupełnie za darmo :) 1.RSS bez strony 2.Strona podcastu w iTunes    
pobierz 8.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
[Polski Podcasting] Czym jest format AAC?
UWAGA ! Odcinek jest w formacie AAC ! Jeżeli Twój odtwarzacz sobie z nim nie poradzi, wersję uboższą czyli w mp3 możesz pobrać tutaj ;)      
pobierz 3.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 lat temu
[Podcasting] Andrzej Famielec
Rozmawiamy o tym jak zacząć zabawę w Podcasting. Kiedy warto inwestować w mikrofony i czym się właściwie różni podcast od audiobloga ? Zapraszamy do podjęcia dalszej merytorycznej dyskusji w komentarzach pod tym odcinkiem.
pobierz 59.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 lat temu
[Podcasting] Papa
Zapraszam do wysłuchania pierwszego odcinka z cyklu prezentującego sylwetki polskich podcasterów. Dzisiaj rozmawiam z Łukaszem Mockiem – Papą, twórcą podcastu Papa Cafe. Rozmawiamy niby o podcastingu ale tak naprawę staram się Was zapoznać z sylwetką tego młodzieńca :) Godzinna nocna pogaducha z bluesem w tle.   Muzyka w tle: Starlaband z albumu Hello Starlaband! 2011 Starlaband. Licensed to the public under [link] verify at [link]
pobierz 61.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 lat temu
[Podcasting] Pilot – podcastu polski podcasting
Wyjaśniam w skrócie koncepcję i ideę tego portalu.
pobierz 3.8 MB odcinki RSS iTunes www
miodek