Przedsiębiorcy z wyboru

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast dla naznaczonych biznesem - porady, studium przypadków, nowinki, analizy, dyskusje, rozmowy, opinie.
Data dodania: 2019-06-10 17:52:00
Data aktualizacji: 2021-01-16 13:40:05
Audycji w katalogu: 75
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany wczoraj
#75 PZW Awards 2020
Leeeejdis and geeeentelman, the one the only - Podcast Przedsiębiorcy z wyboru! Z zimowym poślizgiem wjeżdżamy z odcinkiem podsumowującym 2020 rok. A w tym odcinku nie jedna, nie dwie, ale TRZY części :). Pierwsza to beztroskie chełpienie się wygraną w Best Stream Awards i pompowanie naszego ego (wygląda już jak Marshmallow Man z Ghost bustersów :D). Druga to porcja nie-tak-bardzo-ciepłych, w sumie to ledwo letnich, newsów :) ale za to podane w sposób wykwintny, więc jesteśmy przekonani, że będą Wam smakowały. Trzecia to ogłoszenie PZW AWARDS 2020 (przypadkowo zgrało się z tym, że wygraliśmy w kategorii najlepszy podcast biznesowy w Best Stream Awards - nie wiem czy o tym już Wam wspominaliśmy, więc jeśli nie, to warto to zapamiętać, bo jeśli nie zapamiętacie, to jeszcze na końcu tej notki pojawi się to jeszcze raz). Dla niezorientowanych: PZW Awards to zwycięzcy tych 20 kategorii. Największy nieobecny Łatka prowadzącego Najbardziej emocjonująca dyskusja Najlepszy prezent od gościa Najlepszy research o gościu Najciekawsza różnica zdań Prowadzący roku Najważniejszy news technologiczny Największa wtopa Najłatwiejszy i najtrudniejszy montaż Najlepszy odcinek Najczęściej powtarzane hasło Najważniejszy news polityczny Najważniejszy news gospodarczy Wydarzenie roku Najważniejszy news kategoria OPEN Najlepszy podcast roku nie PzW Najbardziej zaskakujący news Rozmowa, którą się najlepiej nagrywało Najlepszy tytuł Jeśli szczególnie interesuje Was część newsowa to w niej znajdziecie: - Kiełbasiana telenowela, czyli Henio K. złapany w Argentynie, - UOKiK i Biedronka czują do siebie chemię - Jak z małpki zrobić byka? - Pismo skutecznie niedoręczone i skarga nadzwyczajna, - C**** muje dzikie węże pod Berlinem - Coal Wars: Zemsta Taurona (na PGG) - Plan Zdzisława znienacka zrealizowany (żodyn się nie spodziewał, żodyn!) - Bezpłatna promocja Grupy Wydawniczej PKN Orlen. Wspomniane linkI; [link] Naszego podcastu możesz słuchać na bieżąco (co gorąco polecamy :)) lub sprawdzić sobie jakie tematy były dla nas topowe w danym okresie. W części odcinków oprócz newsów dyskutujemy z gośćmi na konkretne tematy biznesowe - ten fragment zawsze znajdziesz w drugiej części nagrania (po newsach). PS: Warto słuchać nas do końca, bo tam (prawie) zawsze znajdziecie bloopersy - czyli nasze wpadki z nagrania i najdziwniejsze momenty, jakie "nie weszły" do odcinka. PS 2: Wiecie, że wygraliśmy Best Stream Awards w kategorii najlepszy podast biznesowy? :D
pobierz 170.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
#74 Świąteczna Fabryka Relacji podatkowych - Ela Nowowiejska-Bijak (Fabryka Relacji)
W świątecznym odcinku przychodzimy do Was z Panią Mikołajową, w którą wciela się Ela Nowowiejska-Bijak z Fabryki Relacji. Ela niesie dla nas garść prezentów o... wręczaniu prezentów dla naszych klientów i tym samym - podtrzymywaniu z nimi relacji. Dowiecie się co cieszy się obecnie największą popularnością, jakie są najbardziej pokręcone rzeczy, jakie pewien rodzic chciał zlecić Eli oraz... kiedy lepiej wysyłać świąteczne kartki - w grudniu czy na wiosnę? Oprócz tego wraz z Elą niesiemy Wam garść newsów: - Lotnisko w Łodzi z zyskowną stratą! - Estoński CIT wchodzi w polskie życie. - Prezydent w obronie Sto(c)ków. - Lista nowych podatków od 2021 roku
pobierz 218.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#73 Sasinada motoryzacyjna, czyli o sztuce dobrych prezentacji - Kamil Kozieł (Prezart)
W tym odcinku gościmy Mike Tysona polskiej sceny marketingowej, syna polonistyki i matematyka, zdobywcę I miejsca (uprzedzając pytania - nie wiemy na ile) na I love marketing, znajomego Janiny Daily, osobę, która przez cały odcinek myliła Michała z Piotrem (a potem dziwi się, ze mu żarty nie wchodzą). Przed Państwem - Kamil Kozieł. Chcieliśmy dostać od Kamila przepis na idealną prezentację, a dostaliśmy prawie godzinną rozmowę o wartości, przygotowaniu, warstwach itd. Bleh. Na szczęście odcinek ratują newsy, a tam: - Działalność gospodarcza Pana Jacka K. - Sasinada 2023 - Bayer vs Kult - Fabryka Tesli pod Berlinem - Wojna Kamila z Mateuszem o auta spalinowe/elektryczne - Promocja na auta na koniec roku - biuro na kółkach - Porywająca treść ustawy o tachografach cyfrowych - Jaranie pod tlenem. Naszego podcastu możesz słuchać na bieżąco (co gorąco polecamy :)) lub sprawdzić sobie jakie tematy były dla nas topowe w danym okresie. W części odcinków oprócz newsów dyskutujemy z gośćmi na konkretne tematy biznesowe - ten fragment zawsze znajdziesz w drugiej części nagrania (po newsach). PS: Warto słuchać nas do końca, bo tam (prawie) zawsze znajdziecie bloopersy - czyli nasze wpadki z nagrania i najdziwniejsze momenty, jakie "nie weszły" do odcinka.
pobierz 212.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#72 Co wkur*** przedsiębiorców
Co wkur...za przedsiębiorców w innych przedsiębiorcach? Za co się sami nie lubimy, a czasem nawet nienawidzimy? Jakie zachowania sprawiają, że nie potrzeba nam już porannej kawy? Zebraliśmy od Was topowe przykłady i znajdziecie je w drugiej części odcinka :). Tym bardziej warto tam zajrzeć... bo może usłyszysz o czymś co sam robisz, a czego warto unikać :) W na początku, jak zawsze omówienie gorących wieści z Polski i Świata :) - O Donaldzie i jego problemie z wyborami. - Endomondo R.I.P. (ale ku.. jakim cudem?). - Pocztomaty atakujo. - Podwójny podatek dla pracujących za granicą, - PITu PITu od Tarczy Antykryzysowej - Palikot skoczył po browara, - Śmierć spółek komandytowych? - Poradnik - jak mieć szybki internet w Bieszczadach - Aliexpress +23%VAT Przy okazji - my naprawdę nie rozumiemy, jak Enodmondo mogło paść... dlatego dajcie nam znać na [email] - jakie macie alternatywy :) (Piotr jeszcze nie umie z googla korzystać - sorry :) - M.K. ) Naszego podcastu możesz słuchać na bieżąco (co gorąco polecamy :)) lub sprawdzić sobie jakie tematy były dla nas topowe w danym okresie. W części odcinków oprócz newsów dyskutujemy z gośćmi na konkretne tematy biznesowe - ten fragment zawsze znajdziesz w drugiej części nagrania (po newsach). PS: Warto słuchać nas do końca, bo tam (prawie) zawsze znajdziecie bloopersy - czyli nasze wpadki z nagrania i najdziwniejsze momenty, jakie "nie weszły" do odcinka.
pobierz 235.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#71 Ahoj Lentilky! - Michał Kubieniec (Geszeft)
Wiecie jak po czesku jest 71? .... - Sasin - jedno! Takim sucharem Piotr rozpoczyna kolejny odcinek... Ale spokojnie - to nie jedyny suchy żart w tej rozmowie! Jeśli bliskie Ci są marki lokalne i regionalizm - zakochasz się w rozmowie z Michałem Kubieńcem z Geszeftu! Odkrywamy z nim historię jednego z najpopularniejszych sklepów z regionalnymi gadżetami w Polsce. Przy okazji analizujemy jak radzą sobie miasta z (nie)wykorzystaniem swojego potencjału. Jest spore ryzyko, że wiele z poruszonych tematów może być nie do końca zrozumiała dla osób spoza regionu śląsko-zagłębiowskiego... zdaliśmy sobie z tego sprawę pod koniec nagrania i w związku z tym - mamy dla Was ultra propozycję :) ale o tym w odcinku! Znajdziesz tam również newsy: - Uproszczone podatki przy najmie nieruchomości. -[*] Lentilki [*] - Mów mi Lordzie! - Praca zdalna po raz n-ty - tym razem w Microsofcie! - ZUS Biurem Rachunkowym... - Handel w niedzielę - zawieszenie! - Kara dla Gazpromu. - Czesi znają się na specjalistach. - Telemarketing w wersji AI. Naszego podcastu możesz słuchać na bieżąco (co gorąco polecamy :)) lub sprawdzić sobie jakie tematy były dla nas topowe w danym okresie. W części odcinków oprócz newsów dyskutujemy z gośćmi na konkretne tematy biznesowe - ten fragment zawsze znajdziesz w drugiej części nagrania (po newsach). PS: Warto słuchać nas do końca, bo tam (prawie) zawsze znajdziecie bloopersy - czyli nasze wpadki z nagrania i najdziwniejsze momenty, jakie "nie weszły" do odcinka.
pobierz 183.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#70 W służbie browarów, przedsiębiorców i WOŚPu - Andrzeja Kompiel (AK Media)
Przed wami odcinek wyjątkowy bowiem wylicytowany w ramach aukcji charytatywnej na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Po zaciętej batalii na kwoty oraz morderczej walce z przekładaniem terminów (z powodu pandemii) w naszym studiu gościliśmy właściciela agencji AK Media - Andrzeja Kompiel. Jak się okazało - to nie pierwsza WOŚPowa aukcja Andrzeja! I o tym też rozmawiamy. Nie bylibyśmy jednak sobą gdybyśmy nie wykorzystali okazji.... a że mieliśmy do dyspozycji osobę, która o akcjach ulotkowych i plakatowaniu wie wszystko, to skonfrontowaliśmy nasze postrzeganie branży z rzeczywistością! W tym odcinku wraca do nas gościnnie również honorowy współprowadzący, najśmieszniejszy podcaster świata - Mariusz Malicki! Oczywiście nie zabrakło newsów, a tam znajdziecie: - Praca zdalna w pandemii... ale od 2021. - Hiszpańskie przygody przez kamerkami. - UOKiK dobiera się do sprzedaży na prezentacjach na żywo. - Nowe kody na fakturach. - Lex Uber wszedł w życie. - Browar Zamkowy w Cieszynie idzie pod młotek. - Pani Jadzia odchodzi. Naszego podcastu możesz słuchać na bieżąco (co gorąco polecamy :)) lub sprawdzić sobie jakie tematy były dla nas topowe w danym okresie. W części odcinków oprócz newsów dyskutujemy z gośćmi na konkretne tematy biznesowe - ten fragment zawsze znajdziesz w drugiej części nagrania (po newsach). PS: Warto słuchać nas do końca, bo tam (prawie) zawsze znajdziecie bloopersy - czyli nasze wpadki z nagrania i najdziwniejsze momenty, jakie "nie weszły" do odcinka.
pobierz 265.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
#69 Ra(n)domowa sprzeDASZ - Jakub Cyran (Okiem Cyrana)
Co łączy humor, kubełek KFC, listę 100 najbogatszych osób (w Radomiu) oraz ogrom wiedzy o budowaniu skutecznej sprzedaży w firmach? Jesteśmy przekonani, że część z Was zna już odpowiedź. Tak jest, gościem 69 (sic!) odcinka podcastu był Jakub Cyran - ten sam, którego możecie kojarzyć z wystąpień na konferencjach biznesowych czy podcastu Okiem Cyrana. Wzorem wspomnianych skrzydełek z KFC, grillowaliśmy naszego gościa przez 2 godziny. Nie było litości i wycisnęliśmy z Kuby pokłady humoru i wiedzę m.in. dot. tego jak rozliczać sprzedawców, badać ich skuteczność, rekrutować ich i... zwalniać. Nie zabrakło też newsów, a tam znajdziecie: - Porozumienie z Panem Tik Tokiem. - Facebook Glass?! - Epilog historii z kradzieżą czekoladki za 40 groszy. - Dronowe przesyłki - Stracie roku: prawo autorskie vs Banksy - Straszenie Facebook'a RODO. Linki, które polecamy w odcinku: [link] (tu zdecydowanie polecamy zajrzeć przed 8 października 2020 r.) [link] [link] --- Naszego podcastu możesz słuchać na bieżąco (co gorąco polecamy :)) lub sprawdzić sobie jakie tematy były dla nas topowe w danym okresie. W części odcinków oprócz newsów dyskutujemy z gośćmi na konkretne tematy biznesowe - ten fragment zawsze znajdziesz w drugiej części nagrania (po newsach). PS: Warto słuchać nas do końca, bo tam (prawie) zawsze znajdziecie bloopersy - czyli nasze wpadki z nagrania i najdziwniejsze momenty, jakie "nie weszły" do odcinka.
pobierz 269.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
#68 Cukrowa Rzeczpospolita eCommercowa - Marcin Rudzik (Merytorycznie o eCommerce)
W tym odcinku gościmy Marcina Rudzika z podcastu MOC (Merytorycznie o eCommerce). Szokiem zapewne dla Was będzie, że nasza rozmowa jest właśnie o zakładaniu e-sklepów. A przy okazji sobie patrzymy na to, jak ten rynek zmienił się w ostatnich miesiącach. Z odcinka dowiecie się m.in. czy warto korzystać z rozwiązań Saasowych i na co zwrócić uwagę przy wyborze operatora płatności. Tematów było tyle, że Marcin już dostał zaproszenie do jednego z następnych odcinków - także to be continued. No i nie zabrakło newsów, a tam: - Fobia Piotra przed automatycznym sprawdzaniem opłat parkingowych, - O ile wzrośnie ZUS w 2021 roku? - Niespodzianka dot. umów o dzieło z pierwszej tarczy antykryzysowej, - Forma prowadzania działalności gospodarczej - Rzeczpospolita, - Zawód: nie-korzystacz-z-social-mediów, - 1-dniowy podatek cukrowy, - aplikacja mObywatel rozwija skrzydła. Polecane linki: [link] [link] Naszego podcastu możesz słuchać na bieżąco (czego gorąco polecamy :)) lub sprawdzić sobie jakie tematy były dla nas topowe w danym okresie. W części odcinków oprócz newsów dyskutujemy z gośćmi na konkretne tematy biznesowe - ten fragment zawsze znajdziesz w drugiej części nagrania (po newsach). PS: Warto słuchać nas do końca, bo tam (prawie) zawsze znajdziecie bloopersy - czyli nasze wpadki z nagrania i najdziwniejsze momenty, jakie "nie weszły" do odcinka.
pobierz 194.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
#67 Szczyre śniodanie w Kafeju - Szymon Korus (Kafej)
Ten odcinek polecamy serdecznie do śniadania i dobrej kawy. Gościmy w nim bowiem osobę, która jest współautorem sukcesu Kafeja - najpopularniejszej miejscówki śniadaniowej w Katowicach. Rozmowa, jak zawsze w drugiej części odcinka, a w pierwszej części... Nie zabrakło oczywiście newsów, a w tym odcinku m.in.: - 4 dniowy tydzień pracy (który to już raz na naszej antenie?) - wyższa minimalna krajowa w 2021 (spokojnie, jeszcze nie 4k) - porada naszego gościa dot. wliczania w koszty imprez integracyjnych, gdy zatrudniasz ludzi na B2B, - gruba wpadka w mBank’u; - Wielki błąd Citygroup - błędny przelew na 900 mln $; - POLSKA MISTRZEM POLSKI (i wicemistrzem Europy) w... Naszego podcastu możesz słuchać na bieżąco (czego gorąco polecamy :)) lub sprawdzić sobie jakie tematy były dla nas topowe w danym okresie. W części odcinków oprócz newsów dyskutujemy z gośćmi na konkretne tematy biznesowe - ten fragment zawsze znajdziesz w drugiej części nagrania (po newsach). PS: Warto słuchać nas do końca, bo tam (prawie) zawsze znajdziecie bloopersy - czyli nasze wpadki z nagrania i najdziwniejsze momenty, jakie "nie weszły" do odcinka.
pobierz 166.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
#66 Przestępstwa nie było, BO COVID
Po 2 tygodniowej przerwie wracamy z 66 odcinkiem. Dowiecie się w nim jak uniknąć odpowiedzialności za każde przestępstwo (doradza niezmiennie Piotr Łysko). A ponadto seria wakacyjnych newsów: -Odpowiedź Kolei Mazowieckich - Chory na koronawirsua sposób na uniknięcie każdej odpowiedzialności - Odroczenia upadłości - Nadwyżka eksportu nad importem - Wacików z niskim VATem już sobie nie kupisz - Łysy przodownikiem pracy - Mateusz sypie cytatami - Ulubione kontrole przedsiębiorców - ranking lato 2020! - Pozdrowienia dla Piotra i jego brody! - Taka kara, że aż Biedronce kropki pospadały - Czy należy podnosić pensje urzędnikom? - Jeden podatek przychodowy w Rosji Naszego podcastu możesz słuchać na bieżąco (czego gorąco polecamy :)) lub sprawdzić sobie jakie tematy były dla nas topowe w danym okresie. W części odcinków oprócz newsów dyskutujemy z gośćmi na konkretne tematy biznesowe - ten fragment zawsze znajdziesz w drugiej części nagrania (po newsach). PS: Warto słuchać nas do końca, bo tam (prawie) zawsze znajdziecie bloopersy - czyli nasze wpadki z nagrania i najdziwniejsze momenty, jakie "nie weszły" do odcinka.
pobierz 118.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
#65 Elektryczny odjazd Mariusza
W tym odcinku dzielimy się z Wami naszymi przemyśleniami na temat gorących newsów z Polski i świata. W odcinku m.in.: - Gówniany interes Orlenu - Tik-tok zbanowany? - NSA w obronie podatników - Google plus - reaktywacja? - Umowy w formie ustnej - Spadek z USA - Spot kolei mazowieckich. - Elektryczna auta - Zmiana 500+ - Coworkingowy hotele. Redakcja podcastu przedsiębiorcy z wyboru pragnie również ze smutkiem pożegnać najśmieszniejszego podcastera - Mariusza [*] Obiecane linki z odcinka: - [link] - [link] Naszego podcastu możesz słuchać na bieżąco (czego gorąco polecamy :)) lub sprawdzić sobie jakie tematy były dla nas topowe w danym okresie. W części odcinków oprócz newsów dyskutujemy z gośćmi na konkretne tematy biznesowe - ten fragment zawsze znajdziesz w drugiej części nagrania (po newsach). PS: Warto słuchać nas do końca, bo tam (prawie) zawsze znajdziecie bloopersy - czyli nasze wpadki z nagrania i najdziwniejsze momenty, jakie "nie weszły" do odcinka. [*] - Spokojnie Mariusz żyje, ale co to za życie jak się ma dwójkę małych dzieci i brak czasu na nagrywanie podcastu z kumplami?
pobierz 87.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
#64 Port. Export. Sexport.
W tym odcinku opowiadamy o tym, jak mając nawet małe przedsiębiorstwo zabrać się do exportu swoich usług lub towarów (ale to w drugiej części). W pierwszej - oczywiście porcja świeżych newsów: - Mere wchodzi do Polski! - poszukiwania akcji Skarbu Państwa i faktury Piotra, - Jeff Bezos się bogaci! - spór o kwadratowość tabliczki czekolady, - news z dużą ilością liczb o pracy zdalnej ;) - proekologiczne akcje marek odzieżowych, - nieprzemyślana fuzja państwowych gigantów. Gościem odcinka jest Paweł B.... Borgieł ( [link] , który podpowiada nam, jak stawiać pierwsze kroki na zagranicznych rynkach. Sami wdrażamy po tym spotkaniu kilka działań w naszych firmach - polecamy to i Wam! [link] [link] [link] [link] [link] [link] iw.org.pl/ [link] Naszego podcastu możesz słuchać na bieżąco (czego gorąco polecamy :)) lub sprawdzić sobie jakie tematy były dla nas topowe w danym okresie. W części odcinków oprócz newsów dyskutujemy z gośćmi na konkretne tematy biznesowe - ten fragment zawsze znajdziesz w drugiej części nagrania (po newsach). PS: Warto słuchać nas do końca, bo tam (prawie) zawsze znajdziecie bloopersy - czyli nasze wpadki z nagrania i najdziwniejsze momenty, jakie "nie weszły" do odcinka.
pobierz 134.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
#63 Orędzie o zapuszkowanych petycjach
W tym odcinku robimy szybki przegląd gorących biznesowych newsów z ostatniego tygodnia. Jak zawsze troszkę śmieszno, troszkę straszno oraz bardzo refleksyjnie. Tematy odcinka: - Orędzie Michała do Narodu - Cukierek albo... za kratki - Emerytury z ZUS - Konserwa de luxe - Czy idzie WIELKI KRYZYS? - Niezauważalna zmiana w matrycy podatkowej - Zadłużenie Państwa - konstytucja czy "Sky is the limit"? - Łiskacz z papierowej tutki Naszego podcastu możesz słuchać na bieżąco (czego gorąco polecamy :)) lub sprawdzić sobie jakie tematy były dla nas topowe w danym okresie. W części odcinków oprócz newsów dyskutujemy z gośćmi na konkretne tematy biznesowe - ten fragment zawsze znajdziesz w drugiej części nagrania (po newsach). PS: Warto słuchać nas do końca, bo tam (prawie) zawsze znajdziecie bloopersy - czyli nasze wpadki z nagrania i najdziwniejsze momenty, jakie "nie weszły" do odcinka.
pobierz 64.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
#62 27,6 milionera na podatek kwadratowy
Tematy odcinka: Brainly - ćwiarteczka pękła Nowa matryca podatkowa Microsoft zamyka sklepy... stacjonarne Adidas a rasizm Milionerzy w PL Podatek od VOD oraz dyskusja p pomysłach na promocję na początku działalności :)
pobierz 88.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
#61 Sprzedawaj niczym Telezakupy Mango
Telezakupy Mango [*] R.I.P. Hejt na facebook'a Paczkomaty i rejestracje Wywiad rzecznika małych i średnich przedsiębiorstw oraz... Jak zdobywamy naszych klientów?
pobierz 92.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
#60 Księgow-ość w gardle przedsiębiorcy
Tematy odcinka: Banki w Europie Tarcza 4.0 a wnioski pożyczki Piwa smakowe a podatki Minimalna pensja na tle EU Zmiany w paliwie WyRUCHANA branża Akt IV cyklu rytualnego oraz rozmowa z Moniką Lipowicz-Okrajni o księgowych bolączkach firm, oszczędzaniu na prowadzeniu rachunkowości i sympatycznych kontrolach ;).
pobierz 125.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
#59 Koszty i kredyty zuchwałego prze...dsiębiorcy
Tematy odcinka: Historia Frederica Cyberpunk 2077 w listopadzie Tarcza 4.0 i przestępstwo zuchwałe Dzikie koszty Kredyty kredyty kredyty Punkty karne w kieszeni Akt III cyklu rytualnego Omawiana interpretacja dot. detektywów: [link]
pobierz 81.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
#58 Uczciwa praca na etacie
Nowe warunki kredytów hipotecznych CBF Kontrolowane postojowe Ekwiwalent za home office Anegdodki parkowe Durex a TVP [link] I polecamy Podcast Marty Niedźwieckiej "O zmierzchu" :)
pobierz 101.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
#57 Komu w drogę temu adidasy lub najki
Tematy odcinka: Eurowizja AI Czeska Emma Krem na 5G Angela Merkel TDI Anegdotka ogrodnicza Bon 500- Niewnioskowane postojowe Praca zdalna Just Do It Adidas Pożegnanie Pawła [*]
pobierz 111.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
#56 W poszukiwaniu punktu 5G
Tematy odcinka: Pendrive lekiem na 5G Narodowa sieć sklepów Wydatki Kancelarii Prezydenta - podsumowanie Koniec rynku pracownika? Badanie na znajomość prawa Polski głos Google Maps Pojrket budżetu Unii Europejskiej Bony turystyczne zagrożone Kina studyjne online Netflix wypina użytkowników
pobierz 94.5 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek