Internista dźwięku

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Dźwięk to mój świat! Przeszedłem długą drogę od muzyki, przez dubbing, po reklamy oraz szczegółową postprodukcję na potrzeby radia, telewizji i kina. W mojej pracy mam przyjemność uczestniczyć w wielu ciekawych projektach. I co najważniejsze, mam szczęście poznawać inspirujących, pełnych pasji ludzi, których - po pracy - zaproszę na szczere rozmowy w moim podcaście. Nazywam się Kamil Sołdacki i jestem internistą dźwięku.
Data dodania: 2019-06-13 11:44:00
Data aktualizacji: 2021-02-27 04:45:04
Audycji w katalogu: 3
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 12 miesięcy temu
Michał Dąbal
Michał Dąbal - autor zdjęć. Absolwent prestiżowego amerykańskiego instytutu filmowego w Los Angeles oraz Warszawskiej Szkoły Filmowej. Realizuje zdjęcia do filmów fabularnych, dokumentalnych, reklamowych oraz teledysków. Członek Polskiego Stowarzyszenia Autorów Zdjęć Filmowych (PSC).
pobierz 84.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Daniel Kondraciuk
Daniel Kondraciuk - topowy lektor reklamowy, radiowy i telewizyjny z dwudziestoletnim stażem. Głos Radia ZET i telewizji HBO. Twórca kultowej audycji ekonomicznej EKG w radio TOK FM. Producent, podcaster, dziennikarz, trener wystąpień publicznych, showman, skromny człowiek orkiestra. Współtwórca RunForest Podcast - sportowej audycji, w której poznasz czołowych sportowców, ekspertów i pasjonatów.
pobierz 123.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Maciej Pawłowski
Maciej Pawłowski jest odpowiedzialny za udźwiękowienie najciekawszych polskich filmów i seriali - m.in. Zimna wojna, Pomiędzy słowami, Planeta singli, Listy do M., Kochaj i tańcz, Nielegalni, Odwróceni, Wataha, Belfer, Pakt, 39 i pół. Dwukrotnie nagradzany za najlepszy dźwięk na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Laureat Polskich Nagród Filmowych ORŁY. Członek Polskiej Akademii Filmowej oraz amerykańskiego stowarzyszenia Motion Picture Sound Editors. Współtwórca Di AERO Theater - największej w Polsce sali kinowej przystosowanej do postprodukcji obrazu i dźwięku.
pobierz odcinki RSS iTunes www
miodek