Internista dźwięku

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Dźwięk to mój świat! Przeszedłem długą drogę od muzyki, przez dubbing, po reklamy oraz szczegółową postprodukcję na potrzeby radia, telewizji i kina. W mojej pracy mam przyjemność uczestniczyć w wielu ciekawych projektach. I co najważniejsze, mam szczęście poznawać inspirujących, pełnych pasji ludzi, których - po pracy - zaproszę na szczere rozmowy w moim podcaście. Nazywam się Kamil Sołdacki i jestem internistą dźwięku.
Data dodania: 2019-06-13 11:44:00
Data aktualizacji: 2020-09-20 10:50:03
Audycji w katalogu: 3
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 7 miesięcy temu
Michał Dąbal
Michał Dąbal - autor zdjęć. Absolwent prestiżowego amerykańskiego instytutu filmowego w Los Angeles oraz Warszawskiej Szkoły Filmowej. Realizuje zdjęcia do filmów fabularnych, dokumentalnych, reklamowych oraz teledysków. Członek Polskiego Stowarzyszenia Autorów Zdjęć Filmowych (PSC).
pobierz 84.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Daniel Kondraciuk
Daniel Kondraciuk - topowy lektor reklamowy, radiowy i telewizyjny z dwudziestoletnim stażem. Głos Radia ZET i telewizji HBO. Twórca kultowej audycji ekonomicznej EKG w radio TOK FM. Producent, podcaster, dziennikarz, trener wystąpień publicznych, showman, skromny człowiek orkiestra. Współtwórca RunForest Podcast - sportowej audycji, w której poznasz czołowych sportowców, ekspertów i pasjonatów.
pobierz 123.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Maciej Pawłowski
Maciej Pawłowski jest odpowiedzialny za udźwiękowienie najciekawszych polskich filmów i seriali - m.in. Zimna wojna, Pomiędzy słowami, Planeta singli, Listy do M., Kochaj i tańcz, Nielegalni, Odwróceni, Wataha, Belfer, Pakt, 39 i pół. Dwukrotnie nagradzany za najlepszy dźwięk na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Laureat Polskich Nagród Filmowych ORŁY. Członek Polskiej Akademii Filmowej oraz amerykańskiego stowarzyszenia Motion Picture Sound Editors. Współtwórca Di AERO Theater - największej w Polsce sali kinowej przystosowanej do postprodukcji obrazu i dźwięku.
pobierz odcinki RSS iTunes www
miodek