Wydawcy hajsu

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Lubimy mówić co myślimy o rzeczach, za które płacimy. Albo o rzeczach darmowych, które wpadły w nasze ręce. Ogólnie lubimy mówić. O kulturze, technologiach albo życiu.
Data dodania: 2019-06-13 18:00:00
Data aktualizacji: 2019-07-17 06:25:02
Audycji w katalogu: 3
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 13 dni temu
#3: O jeden tag za daleko
W trzecim odcinku dokonuję cudów montażu i wariactwa cięć, a wszystko po to, aby zmieścić się w tych wymarzonych 45 minutach. Więc doceńcie i przesłuchajcie! (~RJR) Tym razem mówimy o cieszeniu się z małych rzeczy , a dokładnie o: - Fest Festivalu ( [link] ) raz jeszcze (patrz odc. 1), bo Dorota kupiła wreszcie bilet; - grze Bloodborne studia From Software i jej nowych możliwościach, odkrytych dzięki wykupieniu PlayStation Plus; - The Last Guardian , w której to grze przede wszystkim można opiekować się gigantycznym pierzastym stworem; - plakatach na ścianę innych niż wszystkie, czyli o Panie Lisie ( [link] ), którego można znaleźć też na YouTube (polecamy); - tagu LGBTQ+ , który miał uporządkować katalog gier na Steamie, a zamiast tego spowodował burzę w sieci; - grach, które można znaleźć po tymże tagu: Gone Home, Red Strings Club, Radiator 2, Genital Jousting ; - filmie Prestiż (reż. Christopher Nolan) dostępnym na Netflixie i o tym miłym uczuciu, kiedy potrafisz rozgryźć zagadkę; - DARMOWEJ RZECZY: Letniej grze MultiSport ( [link] ), w której w zamian za chodzenie za siłownię możecie zgarnąć między innymi bony do Empiku i bilety do kina. Co więcej, możecie też olać kulturę i przekazać swoje punkty (przeliczalne na PLN) na cele charytatywne! Znajdziecie nas na fejsbuku: [link] oraz na naszych prywatnych Instagramach: @dorowojtasiuk i @r.jakub.r . Pytania? Sugestie? Piszcie na: [email] .
pobierz 48.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 23 dni temu
#2: E-tusz, e-czytanie, e-życie
W drugim odcinku Wydawców Hajsu mówimy o czytnikach ebooków , a dokładnie o: - technologii E-Ink i dlaczego jest taka super - sprawdźcie sami na Wikipedii ( [link] ); - tym, że czytanie ebooków można scharakteryzować trzema słowami na "e": elektroniczne, ekonomiczne, ekologiczne; - serwisie ArtRage ( [link] ), który organizuje między innymi wyprzedaże ebooków w pakietach tematycznych; - książkach w domenie publicznej , czyli takich, których treść przestała być chroniona prawem autorskim. Moglibyśmy zasypać Was tutaj linkami do różnych baz książek, ale na szczęście ktoś już wykonał za nas tę pracę i zestawienie źródeł dostępne jest na stronie Domena Publiczna ( [link] ). Żeby uświadomić Wam skalę: przykładowo na stronie księgarni Virtualo jest dostępnych ponad 12k darmowych ebooków ( [link] ); - blogu Świat Czytników ( [link] ), który - jak się okazuje - jest dobrym źródłem wiedzy nie tylko na temat Kindli; - DARMOWEJ RZECZY: aplikacji Clou ( [link] ), która dostarczy Wam jeszcze więcej materiałów do czytania. Znajdziecie nas na fejsbuku: [link] oraz na naszych prywatnych Instagramach: @dorowojtasiuk i @r.jakub.r . Pytania? Sugestie? Piszcie na: [email] .
pobierz 60.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
#1: Festiwale i 20-lecie Willa Smitha
Lubimy mówić co myślimy o rzeczach, za które płacimy. Albo o rzeczach darmowych, które wpadły w nasze ręce. Ogólnie lubimy mówić. O kulturze, technologiach albo życiu.  W tym odcinku mówimy przede wszystkim o festiwalach muzycznych w Polsce, a w szczególności o: wydarzeniach, na które Dorota wydała lub będzie wydawała swoje pieniądze; 20-leciu kariery muzycznej Willa Smitha; tym, że nie ma po co jechać na Opener'a w tym roku (o ironio! Tuż po nagraniu tego odcinka ogłoszono, że wystąpi jeszcze Kylie Minogue); artykule z Przekroju , w którym znajdziecie parę nietypowych propozycji festiwalowych; niesamowitym podcaście ZVZ , którego - tak jak i naszego - można słuchać zupełnie za darmo.
pobierz 69.6 MB odcinki RSS iTunes www
miodek