Wydawcy hajsu

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Lubimy mówić co myślimy o rzeczach, za które płacimy. Albo o rzeczach darmowych, które wpadły w nasze ręce. Ogólnie lubimy mówić. O kulturze, technologiach albo życiu.
Data dodania: 2019-06-13 18:00:00
Data aktualizacji: 2020-01-18 22:00:07
Audycji w katalogu: 17
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 2 dni temu
#17: Obiektywnie najlepsze rzeczy
W pierwszym odcinku tego roku rozprawiamy się z poprzednim. Ale nie będzie najlepszego filmu albo ulubionego serialu. O nie, spenders gonna spend ! Więc będzie: - deal roku; - najgorzej wydany hajs; - żal za niewydanym hajsem; - medium, na które najwięcej przehulaliśmy; - dzieło roku (obiektywnie najlepsze i kropka); - podcast roku (obiektywnie najwybitniejszy); - darmowa rzecz roku (bo musi być darmowa rzecz); - największy wstyd 2019 - oraz postanowienie noworoczne! Należą wam się też w tym miejscu dwa linki: 1. Podcast roku : odcinek "Więcej niż oszczędzanie pieniędzy" z Aleksandrą K. Wiśniewską ( [link] ); 2. DARMOWA RZECZ : gra " Emily is Away " ( [link] ). Znajdziecie nas na fejsbuku: [link] oraz na naszych prywatnych Instagramach: @dorowojtasiuk i @r.jakub.r . Pytania? Sugestie? Piszcie na: [email] .
pobierz 68.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 25 dni temu
#16: Każdy ma swoją sagę
Czyżby znowu odcinek z omówieniem produkcji Netflixa? Tak, zgadliście! Tym razem o panu w białych włosach, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Spokojnie, to nie wszystko, bo mówimy jeszcze o: - grze " Blade Runner " (Westwood Studios, 1997) niegdyś tajemniczo zaginionej, a dzisiaj - w okolicach listopada 2019 - przywróconej do życia na łamach GOGa ( [link] ), dla zainteresowanych recenzja przygotowana przez arhn.eu ( [link] ); - książce "Mikrotyki" Pawła Sołtysa , będącej zbiorem lekkich opowiastek o życiu w blokach; - serialu "Wiedźmin" na podstawie prozy Andrzeja Sapkowskiego - bez istotnych spojlerów; - fanowskim filmie "Pół wieku poezji później" osadzonym w świecie Wiedźmina ( [link] ); - filmie "Skywalker. Odrodzenie" , czyli 9. części gwiezdnowojennej sagi i największym rozczarowaniu roku dla Roberta; - czwartym odcinku podcastu "#DajCiToPrzejdę" ( [link] ), niby o grach, ale zaskakująco dużo w nim też dyskusji o "Ostatnim Jedi" ; - grze "Star Wars: Jedi Knight - Jedi Academy" , ciągle silnej w Mocy, mimo upływu lat;  - zapowiadanym na 2020 rok filmie Nolana "Tenet", którego prolog wbił nas w fotele w IMAXie; - DARMOWEJ RZECZY 1 : kultowym tekście "Bow Nigger" (  https://phocks.tumblr.com/post/2976413342/bow-nigger ) traktującym o scenie multiplayer w grach "Jedi Knight"; - DARMOWEJ RZECZY 2 : świątecznej edycji akcji "Czytaj PL", w której do 15 stycznia można czytać 10 wybranych książek ( [link] ); jedynym minusem jest to, że książki są dostępne jedynie w aplikacji Woblink , która działa co najmniej średnio. Znajdziecie nas na fejsbuku: [link] oraz na naszych prywatnych Instagramach: @dorowojtasiuk i @r.jakub.r . Pytania? Sugestie? Piszcie na: [email] .
pobierz 91.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
#15: Historia rozwodowa
Zaczynamy nieco niecodziennie, bo zamiast przywitać się jak ludzie, od razu omawiamy film. Ale sytuacja jest wyjątkowa, bo na ekrany Netflixów weszła długo oczekiwana przez nas produkcja. Po kolei mówimy o: - filmie "Historia małżeńska" w reżyserii Noah Baumbacha, na świeżo po seansie i jeszcze pełni emocji; - serii youtube'owych rozmów "Actors on Actors" pod egidą magazynu "Variety", a zwłaszcza o rozmowie Adama Drivera z Charlize Theron ( [link] ); - szacunku do swojego rozmówcy, czyli o słuchawkach z mikrofonem; - interaktywnej grze książkowej " Dziennik 29 ", mającej postać dziennika rodem z szuflady archeologa ( [link] ); - płaceniu za wejście do księgarń stacjonarnych, na podstawie artykułu Howarda Fishmana z New Yorkera ( [link] ); - akcji " Książki kupuję kameralnie " ( [link] ); - DARMOWEJ RZECZY: odcinku podcastu "Czytu Czytu" o ciekawych księgarniach w Londynie ( [link] ). Znajdziecie nas na fejsbuku: [link] oraz na naszych prywatnych Instagramach: @dorowojtasiuk i @r.jakub.r . Pytania? Sugestie? Piszcie na: [email] .
pobierz 89.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#14: Szacunek ludzi ulicy
Joł! Tym razem przychodzimy do Was z ulicznym pozdrowieniem i przy okazji rozmawiamy o: - prologu do gry " Metal Gear Solid V: The Phantom Pain" pod tytułem " Ground Zeroes "... bo wszyscy teraz rozmawiają o grach Kojimy, a "Death Stranding" podobno jest słabe i za drogie; - plakacie z jednorożcem z limitowanej edycji od Yadou ( [link] ); - znajomości dzieł z czasów PRLu wśród najmłodszych pokoleń Polaków, na dowód czego mamy nawet artykuł ( [link] ); przytaczamy utwory schaftera - " bigos feat. Taco Hemingway" ( [link] ) i Kuby Knapa - " Mhm " ( [link] ); - hiphopowej twarzy Policji , czyli o teledysku "Dumny z bycia psem" ( [link] ) i, dla porównania, o Instagramie islandzkich służb mundurowych ( [link] ); - filmie "Irlandczyk" Martina Scorsese , który na Waszych Netflixach już 27 listopada, ale Robert nie mógł się doczekać i poszedł na trzyipółgodzinny (!) seans do kina; - DARMOWEJ RZECZY: apce Brilliant ( [link] ) pełnej zagadek dla wszystkich choć troszeczkę zainteresowanych naukami ścisłymi. Znajdziecie nas na fejsbuku: [link] oraz na naszych prywatnych Instagramach: @dorowojtasiuk i @r.jakub.r . Pytania? Sugestie? Piszcie na: [email] .
pobierz 84.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#13: Konie, kobiety, komunizm
Nie, ten odcinek nie ma nic wspólnego z KKK... a w ogóle to powinno być KKKK, bo darmowa rzecz jest związana z KOLEJĄ. Przypadek? W trzynastym odcinku Wydawców Hajsu mówimy o: - filmie "Portret kobiety w ogniu" Céline Sciammy, który otrzymał Złotą Palmę za scenariusz, ale Doroty nie zachwycił. Poleca ona za to oryginalny utwór ze sceny przy ognisku: [link] ; - serialu "BoJack Horseman" , czyli najlepszej rzeczy, jaką wyprodukował Netflix. Tak, będziemy tego bronić. Przy okazji wspominamy o książce "BoJack Horseman: The Art Before the Horse" ( [link] ); - grze "Disco Elysium" stanowiącej nową jakość w skostniałej dziedzinie izometrycznych RPG; - DARMOWEJ RZECZY : biletach na podróż pociągiem po Europie dla 18-latków ( [link] ). Aktualna tura zgłoszeń trwa do 28 listopada 2019. Znajdziecie nas na fejsbuku: [link] oraz na naszych prywatnych Instagramach: @dorowojtasiuk i @r.jakub.r . Pytania? Sugestie? Piszcie na: [email] .
pobierz 76.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#12: Małe jeziorko miłych rzeczy
Dwunasty odcinek, a więc musi być... zaraz, nic nie musi!  Płyniemy tutaj o: - naszym gościnnym udziale w podcaście „Kolaudacja” ( [link] ), gdzie znajdziecie dogłębne omówienie filmu “ Joker ” i wiele więcej; - grze „The Outer Worlds” studia Obsidian, bo to najlepsze co spotkało ludzkość; - muzyce w „Yoku’s Island Express” , która jest równie szalona, co sama gra (wywiad z kompozytorem: [link] ); - kondycji dzisiejszych baśni feministycznych na przykładzie filmów o „Czarownicy” z Angeliną Jolie. Są spoilery, ale błagam, nie ogląda się tego dla zwrotów fabularnych! - małych sadzawkach czystej wody w obliczu ogromu internetowego szlamu, czyli DOBRYCH grupach na Facebooku ; jako przykłady podajemy Nerdy Nocą w Grupie ( [link] ), Panie Swojego Czasu ( [link] ), Fanklub Barmana i Rabina ( [link] ), Catus Grupus ( [link] ), Poprawna Polszczyzna ( [link] ) oraz Perły z odzysku - Vintage PRL Design ( [link] ); - DARMOWEJ RZECZY 1 : wzorach plakatów na Halloween udostępnionych przez sklep Loft Poster Design ( [link] ); - DARMOWEJ RZECZY 2 : niespodziance , która czeka na Was w odcinku podcastu „Kolaudacja” z naszym udziałem! Znajdziecie nas na fejsbuku: [link] oraz na naszych prywatnych Instagramach: @dorowojtasiuk i @r.jakub.r . Pytania? Sugestie? Piszcie na: [email] .
pobierz 70.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#11: W biednych krajach dzieje się hardkor
Zalały nas dzieła na temat nierówności, rozwarstwienia społecznego i walki klas ... nie mogła z tego wyjść wesoła rozmowa. W jedenastym już odcinku Wydawców Hajsu mówimy o: - książce Tomasza Michniewicza pod tytułem "Chrobot. Życie najzwyklejszych ludzi świata" , przedstawiającej historie życia 7 osób z 7 skrajnie różnych zakątków globu; - "Jokerze" Todda Phillipsa , bez spojlerów, jak również bez konkretów - po prostu idźcie do kina i zobaczcie; - filmie "Parasite" w reżyserii Bonga Joon-ho , który naszym zdaniem subtelniej niż "Joker" mówi o konflikcie biednych z bogatymi; - eseju Marka D. White'a o dylemacie zabicia (lub nie) Jokera, pochodzącym z książki "Superheroes: The Best of Philosophy and Pop Culture" (książka w tym momencie dostępna na Amazonie za $1: [link] ); - Stronie Moral Machine ( [link] ), dzięki której możecie sprawdzić swoje podejście do kilku dylematów moralnych i porównać wyniki ze znajomymi; - DARMOWEJ RZECZY : nadchodzącej premierze mobilnej wersji "Gwinta" , którą to karciankę Robert przetestował chyba we wszystkich dostępnych do tej pory formach. Znajdziecie nas na fejsbuku: [link] oraz na naszych prywatnych Instagramach: @dorowojtasiuk i @r.jakub.r . Pytania? Sugestie? Piszcie na: [email] .
pobierz 51.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
#10: Rycerze i rowery
I WANNA RIDE MY BIKE! … bo mówimy o “Knights and Bikes” ! Ale po kolei: - Copernicon i nasze wrażenia po nim, czyli po co jechać na konwent. Szczególnie polecamy tamtejszych nowicjuszy takich jak: Psyche.Sajki ( [link] ) czy Wyobraźcie Sobie ( [link] ); - gra "Knights and Bikes" , temat numeru, który skończy wszystkie tematy numerów! - DARMOWA RZECZ: serial dokumentalny "Double Fine Adventure" o tym jak powstają gry, z Timem Schaferem w roli głównej ( [link] ). Znajdziecie nas na fejsbuku: [link] oraz na naszych prywatnych Instagramach: @dorowojtasiuk i @r.jakub.r . Pytania? Sugestie? Piszcie na: [email] .
pobierz 61.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
#9: Półtora kalesona za półtora miesiąca Amazona
Jak jasno wynika z tytułu, ten odcinek Wydawców Hajsu poświęcony będzie abonamentowi Amazon Prime Video . A poza tym mówimy o: - książce "Tajemnica domu Helclów" Maryli Szymiczkowej , kryminale traktującym o perypetiach pani profesorowej Szczupaczyńskiej (to zdanie koniecznie przeczytajcie na głos!); - growym horrorze "Layers of Fear" z malarstwem w tle, autorstwa polskiego studia Bloober Team; - cenniku serwisu video Amazona, czyli: pierwszy miesiąc za darmo, pierwsze pół roku za 3 euro miesięcznie, co w porównaniu do pozostałych serwisów streamingowych dostępnych w Polsce jest kuszącą ofertą; - serialu "Fleabag" , którego twarzą jest niesamowita Pheobe Waller-Bridge i którego drugi sezon zrył Dorocie banię; - amerykańskiej wersji serialu "The Office" z genialną rolą Steve'a Carella; - innych serialach produkcji Amazona lub po prostu dostępnych na tej platformie, które mogą Was potencjalnie zainteresować; - DARMOWEJ RZECZY: "Procesie" Franza Kafki - absolutnym klasyku literatury, który można nadrobić za darmo, bo jest już w domenie publicznej ( [link] ). Znajdziecie nas na fejsbuku: [link] oraz na naszych prywatnych Instagramach: @dorowojtasiuk i @r.jakub.r . Pytania? Sugestie? Piszcie na: [email] .
pobierz 79.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
#8: Ta firma od giereczek
Howdy! Tematem odcinka są gry studia " thatgamecompany " i wyłącznie o nich będziemy mówić, ALE! zostańcie z nami nawet jeśli niespecjalnie interesujecie się grami video, bo to studio nader wyjątkowe! Po kolei omawiamy: - Podróż" ("Journey") z 2012 roku, czyli naszym zdaniem najbardziej udaną produkcję tych twórców, która wyszła ostatnio na PC i iOS (wcześniej była exclusivem na platformy Sony); - " Flower " z 2009 roku, grę w stylu "zen" o przypuszczalnym pro-ekologicznym wydźwięku; - " FlOw " - pierwszą grę od tego studia, w której da się wspólnie z drugą osobą odkrywać życie pierwotniaków w praoceanie; - DARMOWĄ RZECZ: tegoroczną grę " Sky: children of light " dostępną na platformy mobilne, będącą, w skrócie, "Journey na sterydach". Znajdziecie nas na fejsbuku: [link] oraz na naszych prywatnych Instagramach: @dorowojtasiuk i @r.jakub.r . Pytania? Sugestie? Piszcie na: [email] .
pobierz 57.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
#7: Pewnego razu ból i blask
SPOJLERY! do " Ból i blask " (00:25 do 00:36) oraz " Pewnego razu... w Hollywood " (01:16 do 01:40). Naszym zdaniem film Almodovara trudno zaspoilerować, ale na wszelki wypadek ostrzegamy. Jak możecie się domyślać, w siódmym odcinku Wydawców Hajsu rozmawiamy o: - "Ból i blask" Pedro Almodovara - dla niego to już chyba ponad dwudziesty film, dla nas pierwszy, ale mimo to chętnie się wypowiemy; - 9. filmie Quentina Tarantino (z dziesięciu!), czyli "Pewnego razu... w Hollywood" i o tym, dlaczego większość filmów jest o kręceniu filmów; - książce " Rzeczy, których nie wyrzuciłem " Marcina Wiechy - jeszcze jednym dziele z gatunku sentymentalnych; - grze " Little Nightmares " będącej skradanką w dwóch-i-pół wymiarach; - DARMOWEJ RZECZY: aplikacji mobilnej i wyszukiwarce internetowej " JustWatch " ( [link] ), która może pomóc Wam ogarnąć wszystkie wasze serwisy streamingowe i VOD. Znajdziecie nas na fejsbuku: [link] oraz na naszych prywatnych Instagramach: @dorowojtasiuk i @r.jakub.r . Pytania? Sugestie? Piszcie na: [email] .
pobierz 92.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
#6: Bono, błogosław nam
Bum, odcinek wpada jak wiwerna w stado krów! Tym razem rozmawiamy głównie o: - serialu Wiedźmin , co do którego wszyscy mają jakieś oczekiwania, obawy i nadzieje ( [link] ); również o: - powrocie legendy YouTuba - kanale Lekko Stronniczy ( [link] ); - plastikowych kubkach wielorazowych i jak je znaleźć; - filmie " Minimalizm: dokument o rzeczach ważnych " (i zbędnych), który już od 2015 można obejrzeć na Netflixie, a my dopiero się dowiedzieliśmy; - DARMOWEJ RZECZY: grze Fallout Shelter ( [link] ). Znajdziecie nas na fejsbuku: [link] oraz na naszych prywatnych Instagramach: @dorowojtasiuk i @r.jakub.r . Pytania? Sugestie? Piszcie na: [email]
pobierz 62.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
#5: Nasze życie to cykl postapo
W piątym odcinku Wydawców Hajsu rozmawiamy o: - filmie Król Lew ; - 28 latach abstynencji Eltona Johna i prequelu do niej czyli filmie Rocketman ; - grze karcianej Arboretum o pasjansowej specyfice (o czym Dorota nie wspomniała, bo nie chciała wdawać się w szczegóły rozgrywki); - " Drodze " Cormaca McCarthy'ego, która sprowadza na ziemię ludzi fantazjujących o apokalipsie; - bezpłatnej 30-dniowej subskrypcji Amazon Prime Video , którą to usługę w najbliższym czasie będziemy dla Was testować; - DARMOWEJ RZECZY 1: aplikacji mobilnej Żappka , w której można zbierać żappsy za zakupy w Żabce. Proste, ale jakże kuszące...; - DARMOWEJ RZECZY 2: karcie wielowalutowej Revolut , którą jeszcze dokładniej niż my opisał Michał Szafrański na swoim blogu ( [link] ). Znajdziecie nas na fejsbuku: [link] oraz na naszych prywatnych Instagramach: @dorowojtasiuk i @r.jakub.r. Pytania? Sugestie? Piszcie na: [email].
pobierz 54.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
#4: Między all inclusive a godnością
Na wstępie Dorota przeprasza za pomylenie serii przewodników Lonely Planet z grupą muzyczno-komediową Andy'ego Samberga Lonely Island. Mamy nadzieję, że zwiększona długość odcinka jakoś Wam tę pomyłkę wynagrodzi! W czwartym odcinku Wydawców Hajsu zastanawiamy się, czy watro oszczędzać na wakacjach i wspominamy o: - kebabowni Al Sultan w Bergamo, serwującej NAJLEPSZĄ pizzę; - słabych filmach Netflixa; - babskich weekendach z Karoliną Ponzo ( [link] ), współorganizowanych przez Violę Urban ( [link] ) i Anię ( [link] ); - portalu Couchsurfing ( [link] ), na którym można znaleźć darmowy nocleg i nie tylko; - serwisach do rezerwacji noclegów: AirBnB i Booking.com (z programem lojalnościowym Genius); - sprawdzonej wyszukiwarce i porównywarce lotów: Skyscanner ( [link] ); - miejskim transporcie publicznym vs tym skierowanym do turystów; - kartach typu City Pass oraz europejskiej "legitymacji" EURO26 ( [link] ); - zwiedzaniu miast poprzez Free Walking Tours ; - tym, żeby koniecznie oglądać Makłowicza w Podróży! ; - ubezpieczeniu podróżnym i karcie EKUZ ( [link] ); - karcie Revolut ( [link] ); - DARMOWYCH RZECZACH : potężnych źródłach wiedzy podróżniczej - poza blogiem Karoliny polecamy stronę naszych znajomych "The way of MandO" ( [link] ), zwłaszcza jeśli wybieracie się do Ameryki Południowej, oraz forum Fly4free ( [link] ). Znajdziecie nas na fejsbuku: [link] oraz na naszych prywatnych Instagramach: @dorowojtasiuk i @r.jakub.r. Pytania? Sugestie? Piszcie na: [email] .
pobierz 87.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
#3: O jeden tag za daleko
W trzecim odcinku dokonuję cudów montażu i wariactwa cięć, a wszystko po to, aby zmieścić się w tych wymarzonych 45 minutach. Więc doceńcie i przesłuchajcie! (~RJR) Tym razem mówimy o cieszeniu się z małych rzeczy , a dokładnie o: - Fest Festivalu ( [link] ) raz jeszcze (patrz odc. 1), bo Dorota kupiła wreszcie bilet; - grze Bloodborne studia From Software i jej nowych możliwościach, odkrytych dzięki wykupieniu PlayStation Plus; - The Last Guardian , w której to grze przede wszystkim można opiekować się gigantycznym pierzastym stworem; - plakatach na ścianę innych niż wszystkie, czyli o Panie Lisie ( [link] ), którego można znaleźć też na YouTube (polecamy); - tagu LGBTQ+ , który miał uporządkować katalog gier na Steamie, a zamiast tego spowodował burzę w sieci; - grach, które można znaleźć po tymże tagu: Gone Home, Red Strings Club, Radiator 2, Genital Jousting ; - filmie Prestiż (reż. Christopher Nolan) dostępnym na Netflixie i o tym miłym uczuciu, kiedy potrafisz rozgryźć zagadkę; - DARMOWEJ RZECZY: Letniej grze MultiSport ( [link] ), w której w zamian za chodzenie za siłownię możecie zgarnąć między innymi bony do Empiku i bilety do kina. Co więcej, możecie też olać kulturę i przekazać swoje punkty (przeliczalne na PLN) na cele charytatywne! Znajdziecie nas na fejsbuku: [link] oraz na naszych prywatnych Instagramach: @dorowojtasiuk i @r.jakub.r . Pytania? Sugestie? Piszcie na: [email] .
pobierz 48.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
#2: E-tusz, e-czytanie, e-życie
W drugim odcinku Wydawców Hajsu mówimy o czytnikach ebooków , a dokładnie o: - technologii E-Ink i dlaczego jest taka super - sprawdźcie sami na Wikipedii ( [link] ); - tym, że czytanie ebooków można scharakteryzować trzema słowami na "e": elektroniczne, ekonomiczne, ekologiczne; - serwisie ArtRage ( [link] ), który organizuje między innymi wyprzedaże ebooków w pakietach tematycznych; - książkach w domenie publicznej , czyli takich, których treść przestała być chroniona prawem autorskim. Moglibyśmy zasypać Was tutaj linkami do różnych baz książek, ale na szczęście ktoś już wykonał za nas tę pracę i zestawienie źródeł dostępne jest na stronie Domena Publiczna ( [link] ). Żeby uświadomić Wam skalę: przykładowo na stronie księgarni Virtualo jest dostępnych ponad 12k darmowych ebooków ( [link] ); - blogu Świat Czytników ( [link] ), który - jak się okazuje - jest dobrym źródłem wiedzy nie tylko na temat Kindli; - DARMOWEJ RZECZY: aplikacji Clou ( [link] ), która dostarczy Wam jeszcze więcej materiałów do czytania. Znajdziecie nas na fejsbuku: [link] oraz na naszych prywatnych Instagramach: @dorowojtasiuk i @r.jakub.r . Pytania? Sugestie? Piszcie na: [email] .
pobierz 60.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
#1: Festiwale i 20-lecie Willa Smitha
Lubimy mówić co myślimy o rzeczach, za które płacimy. Albo o rzeczach darmowych, które wpadły w nasze ręce. Ogólnie lubimy mówić. O kulturze, technologiach albo życiu.  W tym odcinku mówimy przede wszystkim o festiwalach muzycznych w Polsce, a w szczególności o: wydarzeniach, na które Dorota wydała lub będzie wydawała swoje pieniądze; 20-leciu kariery muzycznej Willa Smitha; tym, że nie ma po co jechać na Opener'a w tym roku (o ironio! Tuż po nagraniu tego odcinka ogłoszono, że wystąpi jeszcze Kylie Minogue); artykule z Przekroju , w którym znajdziecie parę nietypowych propozycji festiwalowych; niesamowitym podcaście ZVZ , którego - tak jak i naszego - można słuchać zupełnie za darmo.
pobierz 69.6 MB odcinki RSS iTunes www
miodek