Startupowcy

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Jest to podcast stworzony dla młodych ludzi, którzy nie wiedzą co chcą robić w życiu, wierze, że rozmowy z młodymi inspirującymi młodymi ludźmi zainspiruje innych do tworzenia lepszego świata.
Data dodania: 2019-06-15 12:28:36
Data aktualizacji: 2019-11-15 12:15:05
Audycji w katalogu: 4
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 15 dni temu
Czy Startup Biolumo Zmieni Medycynę ?
Biotechnolog i CEO Biolumo. Pragnie, aby lekarze mogli szybko i prosto sprawdzić jaki antybiotyk ma największą szansę wyleczyć pacjenta. Laureatka Forbes 25under25 oraz Bizneswoman Roku 2019 w kategorii Startup. Na co dzień stara się zbliżać świat nauki i biznesu, aby efektywniej zmieniać świat na lepsze. Pasjonuje się nurtem zero waste, jogą oraz podróżami.
pobierz 34.8 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 2 miesiące temu
Jak Wygląda Edukacja Domowa ?
Weronika Zimna - Profesjonalnie wątpi w instytucje edukacyjne. Przyjaźni się z edukacją demokratyczną i domową. Uczy szukania alternatyw, własnej ścieżki i wykorzystywania wszystkich możliwości. Współzałożycielka Agencji Ogień wspierającej start zawodowy młodych ludzi. Współprowadzi Fundację MamyGłos, pierwszą w Polsce fundację założoną przez nastolatki dla nastolatek w celu ich wzmacniania. Tworzy programy edukacyjne (np. Girls in IT), pisze dla wielu magazynów & pracuje jako Head of People & Project Management w Toniku, design studiu. Za jej działalność społeczną została wyróżniona miejscem w gronie 25 under 25 magazynu Forbes. Żyje po swojemu i opowiada o tym w internecie jako @zimnotutaj. Być może pija nieco za dużo zielonej herbaty.
pobierz 32.2 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 4 miesiące temu
Czy Jestem Startupowcem
remake wstępu.
pobierz 1.6 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 5 miesięcy temu
Jak Wygląda Praca Humanitarystki ?
Rozmowa, z Aleksandrą Wiśniewską, humanitarystką i laureatką konkursu 25 under 25 Forbes.
pobierz 106.7 MB odcinki RSS iTunes
miodek