Startupowcy

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Jest to podcast stworzony dla młodych ludzi, którzy nie wiedzą co chcą robić w życiu, wierze, że rozmowy z młodymi inspirującymi młodymi ludźmi zainspiruje innych do tworzenia lepszego świata.
Data dodania: 2019-06-15 12:28:36
Data aktualizacji: 2020-01-25 09:15:09
Audycji w katalogu: 7
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 5 dni temu
Jakich zmian oczekują polscy uczniowie?
Ignacy Brees były Redaktor Naczelny portalu Alternatywa , a obecnie piastujący stanowisko Head of Media w Media Scope Group. finalista konkursu 25 under 25 w kategorii wspieranie różnorodności organizowanego przez magazyn Forbes oraz warszawskie biuro McKinsey & Company .
pobierz 37.6 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 24 dni temu
od gracza do dyrektora marketingu.
Michał rozwija software house zajmujący się technologią blockchain. Jednocześnie pracuje jako dyrektor marketingu w agencji interaktywnej Crafton, w której zarządza międzynarodowym zespołem 15 osób, specjalizującym się w tworzeniu użytecznych serwisów i aplikacji internetowych. Michał chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem w obszarze nowych technologii, w ostatnim roku prowadził wykłady na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, występował również jako prelegent podczas konferencji w Arabii oraz na Malcie.
pobierz 28.6 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany ponad miesiąc temu
Co Warto Wiedzieć Przed Założeniem Startupu ?
Piotr Sędzik – jest przedsiębiorcą z Wrocławia i pasjonatem nowych technologii. Współzałożyciel firm: Footsteps (footsteps.city) - jednego z największych providerów aplikacji mobilnych w branży B2G, dostarczającego technologię z zakresu ‚smart city’ do ponad 50 samorządów w Polsce (obsługującego takie miasta takie jak Wrocław, Gdańsk, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski czy Łódź); Applover - czyli wrocławskiego Software House’u (applover.pl), specjalizującego się we wdrożeniach oprogramowania dla firm z sektora Blockchain, Fintech czy Edtech (wśród klientów między innymi: Slock.it, Uniwersytet ETH Zurich czy Agencja Warszawa). Jego Software House digitalizował duże firmy konsultingowe w Londynie czy Paryżu. Organizator warsztatów z prowadzenia biznesu w internecie oraz budowania startupów, prelegent na wielu wrocławskich eventach. Finalista konkursu Forbes 25 under 25.
pobierz 22.2 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 3 miesiące temu
Czy Startup Biolumo Zmieni Medycynę ?
Biotechnolog i CEO Biolumo. Pragnie, aby lekarze mogli szybko i prosto sprawdzić jaki antybiotyk ma największą szansę wyleczyć pacjenta. Laureatka Forbes 25under25 oraz Bizneswoman Roku 2019 w kategorii Startup. Na co dzień stara się zbliżać świat nauki i biznesu, aby efektywniej zmieniać świat na lepsze. Pasjonuje się nurtem zero waste, jogą oraz podróżami.
pobierz 34.8 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 4 miesiące temu
Jak Wygląda Edukacja Domowa ?
Weronika Zimna - Profesjonalnie wątpi w instytucje edukacyjne. Przyjaźni się z edukacją demokratyczną i domową. Uczy szukania alternatyw, własnej ścieżki i wykorzystywania wszystkich możliwości. Współzałożycielka Agencji Ogień wspierającej start zawodowy młodych ludzi. Współprowadzi Fundację MamyGłos, pierwszą w Polsce fundację założoną przez nastolatki dla nastolatek w celu ich wzmacniania. Tworzy programy edukacyjne (np. Girls in IT), pisze dla wielu magazynów & pracuje jako Head of People & Project Management w Toniku, design studiu. Za jej działalność społeczną została wyróżniona miejscem w gronie 25 under 25 magazynu Forbes. Żyje po swojemu i opowiada o tym w internecie jako @zimnotutaj. Być może pija nieco za dużo zielonej herbaty.
pobierz 32.2 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 6 miesięcy temu
Czy Jestem Startupowcem
remake wstępu.
pobierz 1.6 MB odcinki RSS iTunes
opublikowany 8 miesięcy temu
Jak Wygląda Praca Humanitarystki ?
Rozmowa, z Aleksandrą Wiśniewską, humanitarystką i laureatką konkursu 25 under 25 Forbes.
pobierz 106.7 MB odcinki RSS iTunes
miodek