Podsmak

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast kulinarny.
Data dodania: 2019-06-15 13:42:16
Data aktualizacji: 2021-01-17 23:35:07
Audycji w katalogu: 5
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 2 lata temu
Chili - czyli na ostro.
Czy wiecie co ma wspólnego ze CO2 i Kazeiną? Co to jest SHU i dlaczego należy się obawiać żniwiarza z Karoliny? Zostańcie ze mną!
pobierz 7.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Awokado
Awokado, takie zielone, miękkie i… tłuste. Historia tego owocu sięga aż 10000 lat wstecz, lecz co ma wspólnego z etylenem, aligatorem lub 14 dniem kalendarza Majów i meksykańskimi kartelami narkotykowymi? Zostańcie ze mną!
pobierz 7.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Kawa
Nasza kawa, kawusia, kawunia codzienna... Wypijamy jej tyle, że Starbucks twierdził stała się drugim najczęściej sprzedawanym towarem na świecie zaraz po paliwie, co nie jest do końca prawdą. A co ma kawa wspólnego z kozą lub kamerą internetową, i jak w 1932 pomogła olimpijczykom? Zostańcie ze mną.
pobierz 9.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Flaki
Flaki zazwyczaj dzielą ludzi na dwa rodzaje: Tych którzy ich nigdy nie zjedzą. I tych którzy je uwielbiają. Nie ważne do której grupy należycie warto wiedzieć że są z nami od wieków. Zostańcie ze mną a dowiecie się co łączy falki ze wszystkich zakątków ziemi i co mają wspólnego z polityką (i nie chodzi to o to że są nudne).
pobierz 7.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Podsmak - wprowadzenie
Wprowadzenie do podcastu Podsmak. Znajdziecie tu ciekawostki związane z jedzeniem. Podane z nutą historii, szczyptą nauki i odrobiną humoru. Serdecznie zapraszam.
pobierz 3.1 MB odcinki RSS iTunes www
miodek