Czytam czy tu

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast o książkach.
Data dodania: 2019-06-15 13:47:31
Data aktualizacji: 2021-01-24 17:30:12
Audycji w katalogu: 39
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 13 dni temu
PARANORMALNE. Prawdziwe historie nawiedzeń Michał Stonawski
O duchach, upiorach, zjawach. Michał Stonawski zdradza, dlaczego by się ucieszył gdyby w nocy ujrzał ducha. Zapraszam do posłuchania podcastu.
pobierz 16.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Wiktor Krajewski CHCIAŁBYM NIGDY CIĘ NIE POZNAĆ
CHCIAŁBYM NIGDY CIĘ NIE POZNAĆ. Intymna opowieść o miłości dziecka do babci - o tym, co takie uczucie daje i zabiera. O dziecięcej wrażliwości wobec świata dorosłych. Wiktor Krajewski.
pobierz 49.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
DZIEWCZYNY Z PLACU Dominika Buczak
Dominika Buczak opowiada o zagadkach z przeszłości i rodzinnych tajemnicach. Maria Pabisiak robi życiowy bilans i chce wreszcie żyć po swojemu. DZIEWCZYNY Z PLACU.
pobierz 48.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Z MOICH KOŚCI Marcin Dudziński
Kontynuacja świetnie przyjętego debiutu "Przeciwko bratu". Częstochowa. Komendant miejski policji Jerzy Walter musi stawić czoła kryzysowi i własnej przeszłości. Pozornie spokojny czas, który nastąpił po skandalu wokół jego brata, biskupa Stanisława Waltera, przerywa nagła kradzież. Z muzeum archeologicznego ktoś zabiera bezcenne kości. Gdy pierwsza z nich zostaje odnaleziona, policjanci orientują się, że to nie włamanie było ich największym problemem. Mając w pamięci groźbę brata, Jerzy Walter zaczyna podejrzewać, że wszystko, co właśnie ma miejsce, zostało przygotowane w określonym celu.
pobierz 39.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
POCIĄG DO TYBETU Maja Wolny
Z Warszawy do serca Tybetu. 10 000 km, 2 kontynenty, 5 przejść granicznych i 8 stref czasowych. Maja Wolny zaprasza na wyjątkową podróż POCIĄGIEM DO TYBETU.
pobierz 44.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
STULECIE KRYMINAŁU Robert Małecki
18 kryminalnych opowiadań, w tym jedno Roberta Małeckiego. Temat jest tylko jeden: zbrodnia. STULECIE KRYMINAŁU, czyli historie policyjne inspirowane prawdziwymi zdarzeniami.
pobierz 39.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
KRZYSZTOF PENDERECKI wspomnienie Roberta Grudnia
Wielki żal, że odszedł wybitny kompozytor i wyjątkowy człowiek – tak Krzysztofa Pendereckiego wspomina Robert Grudzień, muzyk, autor ogólnopolskich projektów artystyczno – edukacyjnych, twórca i dyrektor krajowych festiwali muzycznych. Radomianin zagrał z Krzysztofem Pendereckim ponad 50 koncertów.
pobierz 21.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
UCHO IGIELNE Wiesław Myśliwski audiobook
UCHO IGIELNE audiobook w urodziny Wiesława Myśliwskiego - czyta Jerzy Radziwiłłowiczho
pobierz 34.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
WOSKOWE LALKI Kasia Magiera
Komisarz Natalia Gwiazdowska otrzymuje zdjęcie 5 śpiących kobiet. Szybko okazuje się, że nie żyją, a opracowany plan zbrodni wydaje się być doskonały. Czy tak jest w rzeczywistości? Kasia Magiera powraca z najnowszym kryminałem WOSKOWE LALKI.
pobierz 40.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
JA NIE MAM DUSZY. Natalia Budzynska
Ja nie mam duszy. Sprawa Barbary Ubryk, uwięzionej zakonnicy, której historią żyła cała Polska. Kim była Barbara Ubryk? Co sprawiło, że dwadzieścia lat spędziła w odosobnieniu? Dlaczego pomimo dowodów obciążających przełożone zakonnicy śledztwo w sprawie jej przetrzymywania zostało umorzone? Jak prowadzono dochodzenie w XIX wieku i co wiedziano wtedy o psychiatrii?
pobierz 45.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
JESTEM NIELETNIĄ ŻONĄ Laila Shukri
Jak w XX wieku wyglądają małżeństwa dorosłych mężczyzn z dziećmi? Czy dziecko może powiedzieć "nie"? Brutalna rzeczywistość o której świat woli milczeć.
pobierz 38.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
OPERACJA RAFAEL Marek Kozubal , Marcin Faliński
Oficer polskiego wywiadu, major Łodyna, zostaje wysłany do Bagdadu, by zweryfikować informacje na temat potencjalnej lokalizacji "Portretu młodzieńca" Rafaela Santi. Zaginione arcydzieło, wywiezione z Polski w trakcie II wojny światowej, miało zostać skradzione w 1990 roku przez irackich żołnierzy. Bardzo szybko okazuje się, że informator nie żyje, a Łodyna trafia w sam środek wywiadowczej rozgrywki toczącej się na Bliskim Wschodzie. OPERACJA RAFAEL Kozubal Marek , Faliński Marcin Wydawnictwo Czarna Owca
pobierz 31.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
BYŁA ARABSKĄ STEWARDESĄ Marcin Margielewski
Nowa książka autora bestselleru "Jak podrywają szejkowie". Wstrząsająca historia Polki pracującej w najsłynniejszych arabskich liniach lotniczych. Jak wygląda praca w jednych z najbogatszych linii lotniczych na świecie? Do czego jest zdolny zakochany Arab? I czy można uciec z piekła? Na te i inne pytania odpowiada Marcin Margielewski.
pobierz 30.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
ZARABIAJMY NA NIERUCHOMOŚCIACH Kuba Karliński
Chcesz wejść w branżę nieruchomości, ale nie wiesz od czego zacząć? Jeśli posiadasz nieruchomości i chcesz na nich zarabiać - koniecznie posłuchaj co o inwestowaniu w nieruchomości mówi Kuba Karliński.
pobierz 25.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
HALINA. Dziś już nie ma takich kobiet. Anna Kamińska
Pierwsze szczyty zdobywała w chustce na głowie, w czasach, gdy kobiety w górach były traktowane przez wspinaczy jak dodatkowy plecak. To od niej zaczął się alpinizm kobiecy. Anna Kamińska powraca w góry z fascynującą opowieścią o Halinie Krüger-Syrokomskiej — kobiecie, niczym Simona Kossak, nieodkrytej, a zarazem himalaistce, bez której nie byłoby Wandy Rutkiewicz.
pobierz 34.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
ANTYTERRORYŚCI Janusz Schwertner, Mateusz Baczyński
Elitarne siły specjalne przeciw mafii. Poznajecie ludzi, którzy biorą udział w operacjach najwyższego ryzyka. Strzelaniny, wojny gangów, podkładanie bomb i pościgi to codzienność polskich antyterrorystów. To historia bez cenzury opowiedziana z perspektywy ludzi, którzy każdego dnia ryzykują życie i toczą wojnę z największymi grupami przestępczymi w kraju.
pobierz 27.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
CARSKA DROGA Teresa Monika Rudzka
Kilka kobiet, które łączy pragnienie głębokiej miłości. Szukają jej wszędzie, również – jak przystało na wiek XXI – we współcześnie dostępnych miejscach: na Facebooku, portalach randkowych, wreszcie w realu. Są odważne i zdeterminowane, a co najważniejsze wspierają się nawzajem, udzielają sobie porad, a czasem po prostu chcą się wypłakać... Jedna z bohaterek to autorka poczytnych powieści, właśnie pisze kolejną – także o miłości wpisanej w ludzki los, którą każdy prędzej czy później spotyka na drodze swojego życia. CARSKA DROGA. Teresa Monika Rudzka.
pobierz 24.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
DZIEWCZYNY SPRAWIEDLIWE Anna Herbich
Nie musiały się wychylać. Mogły spokojnie przeżyć wojnę w rodzinnych domach. Nie mogły jednak patrzeć na to jak niemieccy okupanci traktują Żydów. Polują na nich, zamykają w gettach, wysyłają do obozów koncentracyjnych na pewną śmierć. Prześladują ich znajomych, sąsiadów, przyjaciół. DZIEWCZYNY SPRAWIEDLIWE. Anna Herbich.
pobierz 26.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
POKÓJ Z WIDOKIEM. LATO 1939. Marcin Wilk
Pokój z widokiem. Lato 1939 - jakie było? Gdzie lubiliśmy wyjeżdżać na wakacje? Czy ktoś myślał o wojnie?
pobierz 25.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Rozczarowania wakacyjne 2019
Czy coś mnie rozczarowało literacko w te wakacje? Niestety tak. Jakie to tytuły i dlaczego są w tym zestawieniu - posłuchajcie sami.
pobierz 25.6 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek