Czytam czy tu

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast o książkach.
Data dodania: 2019-06-15 13:47:31
Data aktualizacji: 2020-04-07 19:05:03
Audycji w katalogu: 32
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 5 dni temu
UCHO IGIELNE Wiesław Myśliwski audiobook
UCHO IGIELNE audiobook w urodziny Wiesława Myśliwskiego - czyta Jerzy Radziwiłłowiczho
pobierz 34.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 15 dni temu
WOSKOWE LALKI Kasia Magiera
Komisarz Natalia Gwiazdowska otrzymuje zdjęcie 5 śpiących kobiet. Szybko okazuje się, że nie żyją, a opracowany plan zbrodni wydaje się być doskonały. Czy tak jest w rzeczywistości? Kasia Magiera powraca z najnowszym kryminałem WOSKOWE LALKI.
pobierz 40.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 21 dni temu
JA NIE MAM DUSZY. Natalia Budzynska
Ja nie mam duszy. Sprawa Barbary Ubryk, uwięzionej zakonnicy, której historią żyła cała Polska. Kim była Barbara Ubryk? Co sprawiło, że dwadzieścia lat spędziła w odosobnieniu? Dlaczego pomimo dowodów obciążających przełożone zakonnicy śledztwo w sprawie jej przetrzymywania zostało umorzone? Jak prowadzono dochodzenie w XIX wieku i co wiedziano wtedy o psychiatrii?
pobierz 45.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
JESTEM NIELETNIĄ ŻONĄ Laila Shukri
Jak w XX wieku wyglądają małżeństwa dorosłych mężczyzn z dziećmi? Czy dziecko może powiedzieć "nie"? Brutalna rzeczywistość o której świat woli milczeć.
pobierz 38.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
OPERACJA RAFAEL Marek Kozubal , Marcin Faliński
Oficer polskiego wywiadu, major Łodyna, zostaje wysłany do Bagdadu, by zweryfikować informacje na temat potencjalnej lokalizacji "Portretu młodzieńca" Rafaela Santi. Zaginione arcydzieło, wywiezione z Polski w trakcie II wojny światowej, miało zostać skradzione w 1990 roku przez irackich żołnierzy. Bardzo szybko okazuje się, że informator nie żyje, a Łodyna trafia w sam środek wywiadowczej rozgrywki toczącej się na Bliskim Wschodzie. OPERACJA RAFAEL Kozubal Marek , Faliński Marcin Wydawnictwo Czarna Owca
pobierz 31.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
BYŁA ARABSKĄ STEWARDESĄ Marcin Margielewski
Nowa książka autora bestselleru "Jak podrywają szejkowie". Wstrząsająca historia Polki pracującej w najsłynniejszych arabskich liniach lotniczych. Jak wygląda praca w jednych z najbogatszych linii lotniczych na świecie? Do czego jest zdolny zakochany Arab? I czy można uciec z piekła? Na te i inne pytania odpowiada Marcin Margielewski.
pobierz 30.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
ZARABIAJMY NA NIERUCHOMOŚCIACH Kuba Karliński
Chcesz wejść w branżę nieruchomości, ale nie wiesz od czego zacząć? Jeśli posiadasz nieruchomości i chcesz na nich zarabiać - koniecznie posłuchaj co o inwestowaniu w nieruchomości mówi Kuba Karliński.
pobierz 25.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
HALINA. Dziś już nie ma takich kobiet. Anna Kamińska
Pierwsze szczyty zdobywała w chustce na głowie, w czasach, gdy kobiety w górach były traktowane przez wspinaczy jak dodatkowy plecak. To od niej zaczął się alpinizm kobiecy. Anna Kamińska powraca w góry z fascynującą opowieścią o Halinie Krüger-Syrokomskiej — kobiecie, niczym Simona Kossak, nieodkrytej, a zarazem himalaistce, bez której nie byłoby Wandy Rutkiewicz.
pobierz 34.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
ANTYTERRORYŚCI Janusz Schwertner, Mateusz Baczyński
Elitarne siły specjalne przeciw mafii. Poznajecie ludzi, którzy biorą udział w operacjach najwyższego ryzyka. Strzelaniny, wojny gangów, podkładanie bomb i pościgi to codzienność polskich antyterrorystów. To historia bez cenzury opowiedziana z perspektywy ludzi, którzy każdego dnia ryzykują życie i toczą wojnę z największymi grupami przestępczymi w kraju.
pobierz 27.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
CARSKA DROGA Teresa Monika Rudzka
Kilka kobiet, które łączy pragnienie głębokiej miłości. Szukają jej wszędzie, również – jak przystało na wiek XXI – we współcześnie dostępnych miejscach: na Facebooku, portalach randkowych, wreszcie w realu. Są odważne i zdeterminowane, a co najważniejsze wspierają się nawzajem, udzielają sobie porad, a czasem po prostu chcą się wypłakać... Jedna z bohaterek to autorka poczytnych powieści, właśnie pisze kolejną – także o miłości wpisanej w ludzki los, którą każdy prędzej czy później spotyka na drodze swojego życia. CARSKA DROGA. Teresa Monika Rudzka.
pobierz 24.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
DZIEWCZYNY SPRAWIEDLIWE Anna Herbich
Nie musiały się wychylać. Mogły spokojnie przeżyć wojnę w rodzinnych domach. Nie mogły jednak patrzeć na to jak niemieccy okupanci traktują Żydów. Polują na nich, zamykają w gettach, wysyłają do obozów koncentracyjnych na pewną śmierć. Prześladują ich znajomych, sąsiadów, przyjaciół. DZIEWCZYNY SPRAWIEDLIWE. Anna Herbich.
pobierz 26.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
POKÓJ Z WIDOKIEM. LATO 1939. Marcin Wilk
Pokój z widokiem. Lato 1939 - jakie było? Gdzie lubiliśmy wyjeżdżać na wakacje? Czy ktoś myślał o wojnie?
pobierz 25.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Rozczarowania wakacyjne 2019
Czy coś mnie rozczarowało literacko w te wakacje? Niestety tak. Jakie to tytuły i dlaczego są w tym zestawieniu - posłuchajcie sami.
pobierz 25.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
ZANIM SIĘ OBUDZĘ Agnieszka Bednarska
Czy związki na odległość mają sens? Kiedy przekraczamy granicę i zaczynamy się od siebie odzwyczajać? Agnieszka Bednarska dziś przejmuje stery w tym odcinku. ZANIM SIĘ OBUDZĘ DWA OBLICZA
pobierz 29.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
ZBUNTOWANY NOWY JORK Ewa Winnicka
Jaki był Nowy Jork w czasach prohibicji? Ciekawy, kolorowy, a może nudny i niebezpieczny? Jeżeli interesuje Was historia Stanów Zjednoczonych to ta książka jest obowiązkową pozycją. W roli głównej Ewa Winnicka.
pobierz 37.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Co czytają i polecają dzieci
Co teraz czytają dzieci? Jakie książki kompletnie im się nie podobają, a jakie kochają :) Jest też specjalny apel do autorów. Posłuchajcie. Podcast powered by Spreaker. Go to [link]
pobierz 32.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
MATERIAŁ LUDZKI Piotr Borlik
Czy to prawda, że każda opisywana scena w książkach Piotra Borlika powstaje wg wyjątkowej receptury? Ilości znaków, długości zdań a nawet testowanie zachowań bohaterów. Przekonajcie się ile w tym prawdy.
pobierz 25.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
JEŹDZIECTWO NATURALNE Wojciech Jachymek
Czy jazdy konnej można nauczyć się w weekend? Tyle jest poradników w tym temacie. Posłuchajcie co o tym sądzi trener Wojciech Jachymek.
pobierz 27.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
POCZTÓWKI Agnieszka Lis
Rozmowa o tym, co może zrobić autor kiedy jego książka nie zawsze przypadnie do gustu Czytelnikowi :) A może lepiej nie robić nic? Zapraszam do słuchania.
pobierz 28.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
BUŁGARIA ZŁOTO I RAKIJA Magda Genow
Czym dla nas dziś jest Bułgaria? A jak Bułgarzy postrzegają Polaków? Złote Piaski hot or not? Magda Genow zdradza tajemnice bułgarskiej krainy.
pobierz 24.5 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek