Co tam? Jak tam?

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Gadam o zachowaniach ludzi, wydarzeniach, muzyce, audiobookach, filmach i o wszystkim innym co przewija się przez moje życie.
Data dodania: 2019-06-15 13:57:55
Data aktualizacji: 2020-12-04 06:20:08
Audycji w katalogu: 128
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany wczoraj
Czy szczepionka przeciw COVID-19 będzie obowiązkowa? (5/06)
Już nawet nie pamiętam kiedy zaczęła się walka między szczepionkowcami i antyszczepionkowcami, ale ciągle trwa. Teraz może nabrać nowego rozpędu w związku z niejasnościami związanymi ze szczepionką przeciw COVID-19. Czy możemy być spokojni o to, że nikt nas nie zaszczepi siłą?
pobierz 8.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 dni temu
Hejt na Lasy Państwowe! (5/05)
Problem, który jest wciąż za mało nagłaśniany. Ginie on w gąszczu obecnych problemów w naszym kraju, ale nie można przestać mówić o bezmyślnej wycince drzew w Polsce.
pobierz 12.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 dni temu
Jak długo musimy protestować? (5/04)
Niektórzy twierdzą, że protesty już słabną. Jedni myślą, że tak jest, inni bardzo tego chcą, więc będą o tym przekonywać, kogo się da.  Moim zdaniem protesty nie słabną, ale mogą zacząć mieć inną formę niż klasyczne wyjście na ulicę. Zwłaszcza jak się mieszka na takim zadupiu jak ja.
pobierz 8.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 dni temu
Jak mówić do widzów TVP? (5/03)
Miał być spokojny dzień, bo to przecież prawie weekend, ale jednak dwie burze wybuchły. Pozornie inne, ale jednak miały jeden ważny wspólny element.
pobierz 6.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 dni temu
Zemsta konfederatów? (5/02)
Słuchając tego podkastu pamiętaj, że nie jestem dziennikarzem śledczym. Po prostu opowiadam o swoich spostrzeżeniach. Może są to rzeczy oczywiste, a może nie. Ale gdyby były to tematy oczywiste, to PiS nie miałby takiego poparcia. A tym bardziej Konfederacja i ich koledzy "patrioci".
pobierz 9.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 dni temu
Ponad prawem (5/01)
To samo wykroczenie a inne traktowanie, czyli co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie. 
pobierz 8.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Trzy słowa od... (5/00)
Tak, że tego...
pobierz 3.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
No i ch...
Bez tagów, opisu i info gdzie słuchać, bo po co...
pobierz 9.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Sprzęt hałasujący, najlepszy operator, tajna praca i muzyka, bez której nic by nie było :)
Odcinek przegadany bardziej niż zwykle, czyli długie gadki jak na ten sezon :) Ale mam nadzieję, że taki spontan też Ci się spodoba. I końcówka, która przypadkiem wpasowała się w całość. Ale to tylko dla uważnych słuchaczy :) Miłego słuchania! :) Podkastu możesz posłuchać w aplikacjach podkastowych, na Spotify, na stronie [link] albo w EmpikGo. A ten drugi podkast o którym mówię, to Noise Rambler :) 
pobierz 50.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
O legnickim truciu, drzewach dla przyszłych pokoleń, marnowaniu żywności i piciu alkoholu.
Ten odcinek wyszedł dość długi. Ale i dość długo powstawał, o czym mówię w odcinku specjalnym. O nim na końcu odcinka. A całość "ozdobiona" scenkami z wizyty z opuszczonym poradzieckim szpitalu w Legnicy. Zapraszam do słuchania :)
pobierz 73.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
O przygodzie w lesie, klimacie, polityce, bezkarności i muzyce.
Tym razem znów zahaczam o tematy leśne. Zarówno pod względem przygodowym jak i ekologicznym.A poza tym mówię o tym jak kradnie się w Polsce i jakich kar można się spodziewać. Opowiadam też o pierwszym odcinku specjalnym, który opublikowałem równolegle do tego odcinka. Z tym odcinkiem pojawia się również kolejna muzyczna playlista. Wyjątkowa, bo przygotowana przez Marcina z podkastu Whoperacja. Wszystkie playlisty znajdziesz na Spotify a linki do nich są na stronie [link]. Tam też możesz posłuchać wszystkich odcinków podkastu. Poza tym są dostępne w aplikacjach podkastowych, na Spotify i w EmpikGO. Miłego Słuchania! :)
pobierz 48.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
O okazjach, murzynkach, poczcie, hałasie, śmierci i ostrej żmii.
Tematów wydaje się dużo. Ale odcinek nie jest przesadnie długi. Nawet dziwnie krótki. Jest trochę tematów poważnych i trochę weekendowej głupawki z nieudanymi podejściami do nagrania :) Przy "produkcji" bawiłem się bardzo dobrze i  mam nadzieje, że i Ty spędzisz miło czas słuchając tego odcinka :) Powiedz swoim znajomym o podkaście  "Co Tam? Jak Tam?" :) Można go posłuchać w aplikacjach podkastowych, na Spotify oraz na stronie [link] :) A od dziś również w aplikacji EmpikGO :)
pobierz 33.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
O niszczeniu lasów, Radiocie, ucieczce do Australii i brodatej kapeli.
Czas na kolejny odcinek podkastu! Wciąż eksperymentuję dźwiękowo i mam nadzieję, że potknięć nie słychać zbyt mocno. A co do tematów, to nie mogłem pominąć wycinki lasów, o której ostatnio mocno dyskutowałem na Instagramie. Poza tym polecam dobrego audiobooka zahaczając o upadek Trójki, opowiadam o planach ucieczki do Australii i polecam kolejną playlistę muzyczną na Spotify.
pobierz 36.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Perseidy, burze i dwie noce w Izerach.
Zapowiadany wyjazd w Góry Izerskie doszedł do skutku. Był krótki, ale pełny przygód :) Było tak fajnie, że musiałem o nim opowiedzieć a tym opowieściom towarzyszą dźwięki rożne, które wciąż odkrywam i mam z tego niezłą frajdę. Zapraszam do słuchania :)
pobierz 46.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
O dźwięku, pakowaniu, wysadzaniu mostów i wykrywaniu fałszerstw.
Czas zacząć nowy sezon podkastu :) Numeracja to sprawa całkowicie umowna, choć to może też być związane z pewnym prawem, o którym opowiadam w tym odcinku. Wprowadzam stopniowo zmiany w związku z wciągającym mnie bakcylem rejestracji dźwięków rożnych. Pojawiają się one w tym podkaście od jakiegoś czasu. O tym słów kilka w tym odcinku. A poza tym kilka słów o pakowaniu się na wyjazdy, moście w Pilchowicach i takich tam :) Miłego słuchania :)
pobierz 44.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Dwa lata, nowa grupa i koniec sezonu.
Zaskoczyły mnie drugie urodziny podcastu. Jakoś wydawało mi się, że... A zresztą, po prostu posłuchaj :)
pobierz 11.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Wypad w góry, pole namiotowe i dobra nawigacja.
Ostatnio udało mi się być więcej w terenie niż w domu. I stąd więcej nagrań terenowych
pobierz 67.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Prepperski dołek, filmy muzyczne, weekend w lesie i ciekawy podkast.
Niech Cię nie dziwi dziwna muzyka w tle:) Nietypowa jak na mój podkast, ale to tło nagrałem niedawno przez okno swojej sypialni gdy miałem ochotę na popołudniową drzemkę ;) A co w tym odcinku? Gadam o dźwięku, o wypadnie na weekend do lasu, o dobrych filmach związanych z muzyką. Mówię też o fajnym podkaście, którego ostatnio słucham. Miłego słuchania! :)
pobierz 39.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Zmarnowane wybory, dobre seriale, prepperska łączność i grubasy w studni.
Czas na kolejny odcinek. Musiałem skomentować to co się dzieje w związku z wyborami, i mam nadzieję, że tego tematu już nie będę musiał poruszać. A poza tym pogadałem sobie o Formule 1, serialach nie po angielsku, prepperskiej łączności i o czymś tam jeszcze przy okazji. Wszystko dźwiękowo pomieszane z tym co u mnie słychać za oknem. I na koniec playlista z muzyką ze Spotify... Jak zwykle
pobierz 45.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Żółty odcinek specjalny. No bo czasami trzeba.
Musiałem. Po prostu musiałem. Za bardzo liczę na szczęśliwy koniec wyborów, żeby tylko czekać.
pobierz 35.8 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek