Duszpasterstwo akademickie

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Duszpasterstwo akademickie dominikanów.
Data dodania: 2019-06-24 23:55:24
Data aktualizacji: 2021-01-16 00:20:10
Audycji w katalogu: 24
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 11 miesięcy temu
Rekolekcje Trzy Korony #3
Nagranie z trzeciego dnia rekolekcji Wielkopostnych głoszonych przez o. Pawła Koniarek OP w Poznaniu.
pobierz 44.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Rekolekcje Trzy Korony #2
Nagranie z drugiego dnia rekolekcji Wielkopostnych głoszonych przez o. Pawła Koniarek OP w Poznaniu.
pobierz 33.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Rekolekcje Trzy Korony #1
Nagranie z pierwszego dnia rekolekcji Wielkopostnych głoszonych przez o. Pawła Koniarek OP w Poznaniu.
pobierz 47.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Akademik (2019) #4 O ojcostwie
Audycja z 21.12.2019r emitowana w radiu Emaus
pobierz 91.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Akademik (2019) #3 O macierzyństwie
Audycja z 07.12.2019r emitowana w radiu Emaus 
pobierz 67.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Akademik (2019) #5 Jestem nowy w kościele
Audycja z 25.01.2020r. emitowana w radiu Emaus
pobierz 69.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Akademik - Woda Cz.2
Kolejne głębokie zanurzenie w to niewyczerpalne źródło ciekawych rozmów jakim jest woda
pobierz 126.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Akademik (2019) #1 - Falstart
Zapis audycji wyemitowanej 26.10.2019 na antenie Radia Emaus. Audycja jest częścią serii słuchowisk prowadzonych przez studentów Dominikańskiego Duszpasterstwa Akademickiego w Poznaniu w każdą drugą sobotę miesiąca o godzinie 13:10 .  Zapraszamy do dzielenia się pytaniami, wrażeniami oraz propozycjami tematów, które Was interesują za pośrednictwem adresu mailowego: [email].
pobierz 105.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Rekolekcje na dobry początek pt.: "Żarówki i Solniczki" - Dzień czwarty, konferencja.
Konferencja z środy, czwartego dnia rekolekcji akademickich „Na dobry początek” pt.: "Żarówki i Solniczki", które odbyły się w dniach 13-16.10.2019 w kościele oo. Dominikanów w Poznaniu. Głoszone przez o. Romana Bieleckiego OP , redaktor naczelny miesięcznika "W drodze". Współautor (razem z Katarzyną Kolską) książek „Smaki życia” i wywiadu rzeki z jedynym polskim trapistą Michałem Zioło „Po co światu mnich?”.
pobierz 63.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Rekolekcje na dobry początek pt.: "Żarówki i Solniczki" - Dzień czwarty, kazanie.
Konferencja z środy, czwartego dnia rekolekcji akademickich „Na dobry początek” pt.: "Żarówki i Solniczki", które odbyły się w dniach 13-16.10.2019 w kościele oo. Dominikanów w Poznaniu. Głoszone przez o. Romana Bieleckiego OP , redaktor naczelny miesięcznika "W drodze". Współautor (razem z Katarzyną Kolską) książek „Smaki życia” i wywiadu rzeki z jedynym polskim trapistą Michałem Zioło „Po co światu mnich?”.
pobierz 22.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Rekolekcje na dobry początek pt.: "Żarówki i Solniczki" - Dzień trzeci, kazanie.
Kazanie z wtorku, trzeciego dnia rekolekcji akademickich „Na dobry początek” pt.: "Żarówki i Solniczki", które odbyły się w dniach 13-16.10.2019 w kościele oo. Dominikanów w Poznaniu. Głoszone przez o. Romana Bieleckiego OP , redaktor naczelny miesięcznika "W drodze". Współautor (razem z Katarzyną Kolską) książek „Smaki życia” i wywiadu rzeki z jedynym polskim trapistą Michałem Zioło „Po co światu mnich?”.
pobierz 22.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Rekolekcje na dobry początek pt.: "Żarówki i Solniczki" - Dzień trzeci, konferencja.
Konferencja z wtorku, trzeciego dnia rekolekcji akademickich „Na dobry początek” pt.: "Żarówki i Solniczki", które odbyły się w dniach 13-16.10.2019 w kościele oo. Dominikanów w Poznaniu. Głoszone przez o. Romana Bieleckiego OP , redaktor naczelny miesięcznika "W drodze". Współautor (razem z Katarzyną Kolską) książek „Smaki życia” i wywiadu rzeki z jedynym polskim trapistą Michałem Zioło „Po co światu mnich?”.
pobierz 60.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Rekolekcje na dobry początek pt.: "Żarówki i Solniczki" - Dzień drugi, konferencja.
Konferencja z poniedziałku, drugiego dnia rekolekcji akademickich „Na dobry początek” pt.: "Żarówki i Solniczki", które odbyły się w dniach 13-16.10.2019 w kościele oo. Dominikanów w Poznaniu. Głoszone przez o. Romana Bieleckiego OP , redaktor naczelny miesięcznika "W drodze". Współautor (razem z Katarzyną Kolską) książek „Smaki życia” i wywiadu rzeki z jedynym polskim trapistą Michałem Zioło „Po co światu mnich?”.
pobierz 65.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Rekolekcje na dobry początek pt.: "Żarówki i Solniczki" - Dzień drugi, kazanie.
Kazanie z poniedziałku, drugiego dnia rekolekcji akademickich „Na dobry początek” pt.: "Żarówki i Solniczki", które odbyły się w dniach 13-16.10.2019 w kościele oo. Dominikanów w Poznaniu. Głoszone przez o. Romana Bieleckiego OP , redaktor naczelny miesięcznika "W drodze". Współautor (razem z Katarzyną Kolską) książek „Smaki życia” i wywiadu rzeki z jedynym polskim trapistą Michałem Zioło „Po co światu mnich?”.
pobierz 29.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Rekolekcje na dobry początek pt.: "Żarówki i Solniczki" - Dzień pierwszy, kazanie.
Kazanie z pierwszego dnia rekolekcji akademickich „Na dobry początek” pt.: "Żarówki i Solniczki", które odbyły się w dniach 13-16.10.2019 w kościele oo. Dominikanów w Poznaniu. Głoszone przez o. Romana Bieleckiego OP , redaktor naczelny miesięcznika "W drodze". Współautor (razem z Katarzyną Kolską) książek „Smaki życia” i wywiadu rzeki z jedynym polskim trapistą Michałem Zioło „Po co światu mnich?”.
pobierz 25.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Akademik #7 - O Transhumaniźmie.
Zapis audycji wyemitowanej 27.04.2019 na antenie Radia Emaus. Audycja jest częścią serii słuchowisk prowadzonych przez studentów Dominikańskiego Duszpasterstwa Akademickiego w Poznaniu w każdą trzecią sobotę miesiąca o godzinie 13:10.  Zapraszamy do dzielenia się pytaniami, wrażeniami oraz propozycjami tematów, które Was interesują za pośrednictwem adresu mailowego: [email].
pobierz 82.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Rekolekcje „Piękny Jezus. Piękny człowiek.”
Zapraszamy na Wielkopostne Rekolekcje Akademickie "Piękny Jezus. Piękny człowiek", które odbędą się w dniach 24-27.03.2019 (nd-śr) w kościele oo. Dominikanów w Poznaniu. Głosi: o. Tomasz Gałuszka OP - wybitny znawca myśli św. Tomasza z Akwinu, mediewista, człowiek pełen pasji i wspaniały kaznodzieja, pracownik Instytutu Historii Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, wykładowca w Kolegium Teologiczno-Filozoficznym Polskiej Prowincji Dominikanów, dyrektor Dominikańskiego Instytutu Historycznego w Krakowie, członek Międzynarodowej Komisji Historii i Studiów nad Chrześcijaństwem przy Polskiej Akademii Umiejętności. Specjalizuje się w historii inkwizycji i nowych ruchach religijnych w średniowieczu. Jego zainteresowania naukowe obejmują również papiestwo i zakony mendykanckie w XIV w. oraz paleografię łacińską, epigrafikę i kodykologię.  O19:00 msza święta z kazaniem (nd-śr), a po niej konferencja (pn-śr). Serdecznie zapraszamy +
pobierz 153.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Akademik #6 - O kobiecości i męskości.
Zapis audycji wyemitowanej 16.03.2019 na antenie Radia Emaus. Audycja jest częścią serii słuchowisk prowadzonych przez studentów Dominikańskiego Duszpasterstwa Akademickiego w Poznaniu w każdą trzecią sobotę miesiąca o godzinie 13:10. Zapraszamy do dzielenia się pytaniami, wrażeniami oraz propozycjami tematów, które Was interesują za pośrednictwem adresu mailowego: [email].
pobierz 52.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Akademik #5 - O miłości.
Zapis audycji wyemitowanej 16.02.2019 na antenie Radia Emaus. Audycja jest częścią serii słuchowisk prowadzonych przez studentów Dominikańskiego Duszpasterstwa Akademickiego w Poznaniu w każdą trzecią sobotę miesiąca o godzinie 13:10. Zapraszamy do dzielenia się pytaniami, wrażeniami oraz propozycjami tematów, które Was interesują za pośrednictwem adresu mailowego: [email].
pobierz 58.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Akademik #4 - O postanowieniach.
Zapis audycji wyemitowanej 19.01.2019 na antenie Radia Emaus. Audycja jest częścią serii słuchowisk prowadzonych przez studentów Dominikańskiego Duszpasterstwa Akademickiego w Poznaniu w każdą trzecią sobotę miesiąca o godzinie 13:10. Zapraszamy do dzielenia się pytaniami, wrażeniami oraz propozycjami tematów, które Was interesują za pośrednictwem adresu mailowego: [email].
pobierz 69.8 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek