Duszpasterstwo akademickie

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Duszpasterstwo akademickie dominikanów.
Data dodania: 2019-06-24 23:55:24
Data aktualizacji: 2020-01-27 08:35:02
Audycji w katalogu: 18
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 2 miesiące temu
Akademik - Woda Cz.2
Kolejne głębokie zanurzenie w to niewyczerpalne źródło ciekawych rozmów jakim jest woda
pobierz 126.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Akademik (2019) #1 - Falstart
Zapis audycji wyemitowanej 26.10.2019 na antenie Radia Emaus. Audycja jest częścią serii słuchowisk prowadzonych przez studentów Dominikańskiego Duszpasterstwa Akademickiego w Poznaniu w każdą drugą sobotę miesiąca o godzinie 13:10 .  Zapraszamy do dzielenia się pytaniami, wrażeniami oraz propozycjami tematów, które Was interesują za pośrednictwem adresu mailowego: [email].
pobierz 105.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Rekolekcje na dobry początek pt.: "Żarówki i Solniczki" - Dzień czwarty, konferencja.
Konferencja z środy, czwartego dnia rekolekcji akademickich „Na dobry początek” pt.: "Żarówki i Solniczki", które odbyły się w dniach 13-16.10.2019 w kościele oo. Dominikanów w Poznaniu. Głoszone przez o. Romana Bieleckiego OP , redaktor naczelny miesięcznika "W drodze". Współautor (razem z Katarzyną Kolską) książek „Smaki życia” i wywiadu rzeki z jedynym polskim trapistą Michałem Zioło „Po co światu mnich?”.
pobierz 63.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Rekolekcje na dobry początek pt.: "Żarówki i Solniczki" - Dzień czwarty, kazanie.
Konferencja z środy, czwartego dnia rekolekcji akademickich „Na dobry początek” pt.: "Żarówki i Solniczki", które odbyły się w dniach 13-16.10.2019 w kościele oo. Dominikanów w Poznaniu. Głoszone przez o. Romana Bieleckiego OP , redaktor naczelny miesięcznika "W drodze". Współautor (razem z Katarzyną Kolską) książek „Smaki życia” i wywiadu rzeki z jedynym polskim trapistą Michałem Zioło „Po co światu mnich?”.
pobierz 22.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Rekolekcje na dobry początek pt.: "Żarówki i Solniczki" - Dzień trzeci, kazanie.
Kazanie z wtorku, trzeciego dnia rekolekcji akademickich „Na dobry początek” pt.: "Żarówki i Solniczki", które odbyły się w dniach 13-16.10.2019 w kościele oo. Dominikanów w Poznaniu. Głoszone przez o. Romana Bieleckiego OP , redaktor naczelny miesięcznika "W drodze". Współautor (razem z Katarzyną Kolską) książek „Smaki życia” i wywiadu rzeki z jedynym polskim trapistą Michałem Zioło „Po co światu mnich?”.
pobierz 22.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Rekolekcje na dobry początek pt.: "Żarówki i Solniczki" - Dzień trzeci, konferencja.
Konferencja z wtorku, trzeciego dnia rekolekcji akademickich „Na dobry początek” pt.: "Żarówki i Solniczki", które odbyły się w dniach 13-16.10.2019 w kościele oo. Dominikanów w Poznaniu. Głoszone przez o. Romana Bieleckiego OP , redaktor naczelny miesięcznika "W drodze". Współautor (razem z Katarzyną Kolską) książek „Smaki życia” i wywiadu rzeki z jedynym polskim trapistą Michałem Zioło „Po co światu mnich?”.
pobierz 60.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Rekolekcje na dobry początek pt.: "Żarówki i Solniczki" - Dzień drugi, konferencja.
Konferencja z poniedziałku, drugiego dnia rekolekcji akademickich „Na dobry początek” pt.: "Żarówki i Solniczki", które odbyły się w dniach 13-16.10.2019 w kościele oo. Dominikanów w Poznaniu. Głoszone przez o. Romana Bieleckiego OP , redaktor naczelny miesięcznika "W drodze". Współautor (razem z Katarzyną Kolską) książek „Smaki życia” i wywiadu rzeki z jedynym polskim trapistą Michałem Zioło „Po co światu mnich?”.
pobierz 65.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Rekolekcje na dobry początek pt.: "Żarówki i Solniczki" - Dzień drugi, kazanie.
Kazanie z poniedziałku, drugiego dnia rekolekcji akademickich „Na dobry początek” pt.: "Żarówki i Solniczki", które odbyły się w dniach 13-16.10.2019 w kościele oo. Dominikanów w Poznaniu. Głoszone przez o. Romana Bieleckiego OP , redaktor naczelny miesięcznika "W drodze". Współautor (razem z Katarzyną Kolską) książek „Smaki życia” i wywiadu rzeki z jedynym polskim trapistą Michałem Zioło „Po co światu mnich?”.
pobierz 29.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Rekolekcje na dobry początek pt.: "Żarówki i Solniczki" - Dzień pierwszy, kazanie.
Kazanie z pierwszego dnia rekolekcji akademickich „Na dobry początek” pt.: "Żarówki i Solniczki", które odbyły się w dniach 13-16.10.2019 w kościele oo. Dominikanów w Poznaniu. Głoszone przez o. Romana Bieleckiego OP , redaktor naczelny miesięcznika "W drodze". Współautor (razem z Katarzyną Kolską) książek „Smaki życia” i wywiadu rzeki z jedynym polskim trapistą Michałem Zioło „Po co światu mnich?”.
pobierz 25.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Akademik #7 - O Transhumaniźmie.
Zapis audycji wyemitowanej 27.04.2019 na antenie Radia Emaus. Audycja jest częścią serii słuchowisk prowadzonych przez studentów Dominikańskiego Duszpasterstwa Akademickiego w Poznaniu w każdą trzecią sobotę miesiąca o godzinie 13:10.  Zapraszamy do dzielenia się pytaniami, wrażeniami oraz propozycjami tematów, które Was interesują za pośrednictwem adresu mailowego: [email].
pobierz 82.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Rekolekcje „Piękny Jezus. Piękny człowiek.”
Zapraszamy na Wielkopostne Rekolekcje Akademickie "Piękny Jezus. Piękny człowiek", które odbędą się w dniach 24-27.03.2019 (nd-śr) w kościele oo. Dominikanów w Poznaniu. Głosi: o. Tomasz Gałuszka OP - wybitny znawca myśli św. Tomasza z Akwinu, mediewista, człowiek pełen pasji i wspaniały kaznodzieja, pracownik Instytutu Historii Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, wykładowca w Kolegium Teologiczno-Filozoficznym Polskiej Prowincji Dominikanów, dyrektor Dominikańskiego Instytutu Historycznego w Krakowie, członek Międzynarodowej Komisji Historii i Studiów nad Chrześcijaństwem przy Polskiej Akademii Umiejętności. Specjalizuje się w historii inkwizycji i nowych ruchach religijnych w średniowieczu. Jego zainteresowania naukowe obejmują również papiestwo i zakony mendykanckie w XIV w. oraz paleografię łacińską, epigrafikę i kodykologię.  O19:00 msza święta z kazaniem (nd-śr), a po niej konferencja (pn-śr). Serdecznie zapraszamy +
pobierz 153.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Akademik #6 - O kobiecości i męskości.
Zapis audycji wyemitowanej 16.03.2019 na antenie Radia Emaus. Audycja jest częścią serii słuchowisk prowadzonych przez studentów Dominikańskiego Duszpasterstwa Akademickiego w Poznaniu w każdą trzecią sobotę miesiąca o godzinie 13:10. Zapraszamy do dzielenia się pytaniami, wrażeniami oraz propozycjami tematów, które Was interesują za pośrednictwem adresu mailowego: [email].
pobierz 52.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Akademik #5 - O miłości.
Zapis audycji wyemitowanej 16.02.2019 na antenie Radia Emaus. Audycja jest częścią serii słuchowisk prowadzonych przez studentów Dominikańskiego Duszpasterstwa Akademickiego w Poznaniu w każdą trzecią sobotę miesiąca o godzinie 13:10. Zapraszamy do dzielenia się pytaniami, wrażeniami oraz propozycjami tematów, które Was interesują za pośrednictwem adresu mailowego: [email].
pobierz 58.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Akademik #4 - O postanowieniach.
Zapis audycji wyemitowanej 19.01.2019 na antenie Radia Emaus. Audycja jest częścią serii słuchowisk prowadzonych przez studentów Dominikańskiego Duszpasterstwa Akademickiego w Poznaniu w każdą trzecią sobotę miesiąca o godzinie 13:10. Zapraszamy do dzielenia się pytaniami, wrażeniami oraz propozycjami tematów, które Was interesują za pośrednictwem adresu mailowego: [email].
pobierz 69.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Akademik #3 - O prezentach.
  Zapis audycji wyemitowanej na antenie Radia Emaus. Audycja jest częścią serii słuchowisk prowadzonych przez studentów Dominikańskiego Duszpasterstwa Akademickiego w Poznaniu w każdą trzecią sobotę miesiąca o godzinie 13:10. Zapraszamy do dzielenia się pytaniami, wrażeniami oraz propozycjami tematów, które Was interesują za pośrednictwem adresu mailowego: [email]. Utwory:  [link] [link] [link]
pobierz 46.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Akademik #2 - O sztucznej inteligencji.
  Zapis audycji wyemitowanej na antenie Radia Emaus. Audycja jest częścią serii słuchowisk prowadzonych przez studentów Dominikańskiego Duszpasterstwa Akademickiego w Poznaniu w każdą trzecią sobotę miesiąca o godzinie 13:10. Zapraszamy do dzielenia się pytaniami, wrażeniami oraz propozycjami tematów, które Was interesują za pośrednictwem adresu mailowego: [email].
pobierz 25.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Akademik #1 - O sensie studiowania i przyszłości zawodów.
 Zapis audycji wyemitowanej 8.10.2018 na antenie Radia Emaus.  Audycja jest częścią serii słuchowisk prowadzonych przez studentów Dominikańskiego Duszpasterstwa Akademickiego w Poznaniu w każdą trzecią sobotę miesiąca o godzinie 13:10. Zapraszamy do dzielenia się pytaniami, wrażeniami oraz propozycjami tematów, które Was interesują za pośrednictwem adresu mailowego: [email].
pobierz 27.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Rekolekcje „Na środku jeziora”
Rekolekcje akademickie „Na dobry początek” pt.: „Na środku jeziora”, które odbyły się w dniach 7-10.10.2018 w kościele oo. Dominikanów w Poznaniu. Głoszone przez br. Szymona Janowskiego, kapucyna, duszpasterza z Warszawy, organizatora festiwalu Golgota.
pobierz 158.7 MB odcinki RSS iTunes www
miodek