Jak się wybudować?

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Praktyczne porady: jak wybrać działkę, projekt i jak zorganizować budowę. Bez reklam. Bez artykułów sponsorowanych.
Data dodania: 2019-07-03 11:00:27
Data aktualizacji: 2019-07-17 05:50:03
Audycji w katalogu: 4
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 19 dni temu
Co potrzebujesz wiedzieć, zanim zdecydujesz się na budowę domu?
Zapraszam do podsłuchania kolejnego podcastu! Oprócz nagrania przygotowałem też obszerny zapis całego nagrania. Z Waszych komentarzy wynika, że więcej osób mnie czyta niż słucha tak więc transkrypcję zostają na stałe
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Jak negocjować?
Jak dobrze negocjować? Ile można wynegocjować podczas zakupu działki? Czy warto negocjować podczas budowy domu? Zapraszam do podsłuchania kolejnego podcastu! Oprócz nagrania przygotowałem też obszerny zapis całego nagrania. To swego rodzaju test – jeżeli się przyjmie, transkrypcje będą częściej
pobierz 28.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Podcast #02: Projekt gotowy czy projekt indywidualny?
- W jaki sposób wybrać dobrego projektanta? Jakie pytania mu zadać? - Czy wybrać projekt gotowy czy indywidualny? Artykuł Podcast #02: Projekt gotowy czy projekt indywidualny? pochodzi z serwisu Jak się wybudować i nie zwariować .
pobierz 31.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Podcast #01: O mnie, o blogu i o rozsądnym wyborze wykonawców
Pierwszy podcast! Opowiadam o tym, jak wybrać wykonawców i jak zaoszczędzić pieniądze podczas budowy. Artykuł Podcast #01: O mnie, o blogu i o rozsądnym wyborze wykonawców pochodzi z serwisu Jak się wybudować i nie zwariować .
pobierz 26.3 MB odcinki RSS iTunes www
miodek