Jak się wybudować?

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Praktyczne porady: jak wybrać działkę, projekt i jak zorganizować budowę. Bez reklam. Bez artykułów sponsorowanych.
Data dodania: 2019-07-03 11:00:27
Data aktualizacji: 2019-09-23 08:30:11
Audycji w katalogu: 8
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 4 dni temu
Jakie cechy charakteru ma idealny inwestor?
  Dzisiaj temat okołobudowlany, ale bardzo ważny. Opowiadam o tym, jak powinniśmy się przygotować do budowy. I nie mówię o projektach, formalnościach, dokumentach i kredytach, ale… o nas. Jeżeli na co dzień jesteśmy mało asertywni, nerwowi, naiwni, niezdecydowani i niezorganizowani, to budowa będzie bardzo, bardzo trudna. W odcinku opowiadam o tym, dlaczego tak ważna jest […] Artykuł Jakie cechy charakteru ma idealny inwestor? pochodzi z serwisu Jak się wybudować i nie zwariować .
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 26 dni temu
Omówienie ankiety (150 odpowiedzi!)
Kilkanaście dni temu poprosiłem Was o wypełnienie krótkiej ankiety. Otrzymałem ponad 150 odpowiedzi! Bardzo wszystkim dziękuję. Odpowiedzi jest tak dużo, że odniosę się do nich w 2 częściach. W dzisiejszym podcaście omówię wyniki ankiety, odniosę do Waszych pytań i sugestii związanych z kolejnymi artykułami i publikacjami. Za kilka dni umieszczę artykuł, w którym odniosę się […] Artykuł Omówienie ankiety (150 odpowiedzi!) pochodzi z serwisu Jak się wybudować i nie zwariować .
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Fotowoltaika – jak to działa?
Dzisiaj sporo informacji o fotowoltaice. W 2017 roku założyłem panele o mocy 8,1 kWp dzięki którym płacę za energię elektryczną niecałe 100 złotych rocznie
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Po co właściwie nam projekt budowlany?
I jaka jest różnica w projekcie za 5000 zł, i takim za 25000 zł? Artykuł Po co właściwie nam projekt budowlany? pochodzi z serwisu Jak się wybudować i nie zwariować .
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Co potrzebujesz wiedzieć, zanim zdecydujesz się na budowę domu?
Zapraszam do podsłuchania kolejnego podcastu! Oprócz nagrania przygotowałem też obszerny zapis całego nagrania. Z Waszych komentarzy wynika, że więcej osób mnie czyta niż słucha tak więc transkrypcję zostają na stałe
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Jak negocjować?
Jak dobrze negocjować? Ile można wynegocjować podczas zakupu działki? Czy warto negocjować podczas budowy domu? Zapraszam do podsłuchania kolejnego podcastu! Oprócz nagrania przygotowałem też obszerny zapis całego nagrania. To swego rodzaju test – jeżeli się przyjmie, transkrypcje będą częściej
pobierz 28.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Podcast #02: Projekt gotowy czy projekt indywidualny?
- W jaki sposób wybrać dobrego projektanta? Jakie pytania mu zadać? - Czy wybrać projekt gotowy czy indywidualny? Artykuł Podcast #02: Projekt gotowy czy projekt indywidualny? pochodzi z serwisu Jak się wybudować i nie zwariować .
pobierz 31.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Podcast #01: O mnie, o blogu i o rozsądnym wyborze wykonawców
Pierwszy podcast! Opowiadam o tym, jak wybrać wykonawców i jak zaoszczędzić pieniądze podczas budowy. Artykuł Podcast #01: O mnie, o blogu i o rozsądnym wyborze wykonawców pochodzi z serwisu Jak się wybudować i nie zwariować .
pobierz 26.3 MB odcinki RSS iTunes www
miodek