Nastawienie na rozwój

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Nastawienie na rozwój to podcast dla ludzi, którzy mają wielkie marzenia i realizują je poprzez konkretne cele. Bo marzenia to cele z terminem realizacji. W podcaście poruszam tematy związane z planowaniem, wyznaczeniem celów, produktywnością, motywacją i psychologią.
Data dodania: 2019-07-15 11:36:12
Data aktualizacji: 2021-01-15 16:05:07
Audycji w katalogu: 11
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany ponad rok temu
Jak pogodzić pracę na etacie z rozwojem poza etatem
W jedenastym odcinku podcastu próbuję opowiedzieć o trudnym czasie gdy nadal pracujemy na etacie i jednocześnie rozwijamy własne projekty poza etatem.  Okres ten jest o tyle trudny, że czasu mamy niewiele, a pracy bardzo dużo. Jak to pogodzić, aby nie zwariować i aby nie porzucić swoich projektów? Zapraszam do wysłuchania podcastu.
pobierz 40.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
10. Jak przestać się spóźniać
W dziesiątym odcinku podcastu wchodzę w temat produktywności w odniesieniu do zwykłej sytuacji, która spotyka każdego z nas na co dzień, czyli spóźniania się. Temat z pozoru banalny, ale jeśli zależy Ci, aby przestać się spóźniać to warto poznać powody spóźnialstwa i skorzystać z kilku trików, aby w końcu przyjść na spotkanie o czas Zapraszam :)
pobierz 46.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
9. Co to jest wizualizacja wsteczna i jak pomoże Ci zorganizować wakacje?
W dziewiątym odcinku podcastu, pozostaję nieco w wakacyjnym klimacie i opowiadam na przykładzie moich podróży, jak ustalać cele metodą wizualizacji wstecznej. Przygotowałem z tej okazji arkusz wyznaczania celów, z którego sam na co dzień korzystam. Zachęcam do jego pobrania i do wysłuchania podcastu. Zapraszam :)
pobierz 24.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
8. Jak wpaść w depresję?
W ósmym odcinku podcastu, opowiadam o nieco osobistym temacie depresji. Zebrałem 5 punktów, które razem przyczyniły się w moim przypadku do depresji. Zapraszam :)
pobierz 26.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
7. Mit stwierdzenia "nie mam czasu"
W siódmym odcinku podcastu, zainspirowany rozmową ze znajomym, który "nie miał czasu", dzielę się przemyśleniami na temat zarządzania sobą w czasie oraz opisuję dwie postawy osób nie mających czasu. Dzielę się też dosyć prostą metodą na to, jak ten czas jednak znaleźć. Zapraszam :)
pobierz 16.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
6. Podsumuj swój miesiąc
W szóstym odcinku podcastu dzielę się spostrzeżeniami na temat tworzenia podsumowań miesiąca w odniesieniu do swoich celów. Podsumowania pozwalają nam spojrzeć nieco z boku na nasze postępy. Zapraszam :)
pobierz 21.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
5. Jak ustalać dobre cele?
W piątym odcinku podcastu, ostatnim odcinku w roku 2018, zdradzam tajniki ustalania dobrych celów. Takich celów, które będziemy chętnie i skutecznie realizować. Wymieniam też najpowszechniejsze błędy jakie popełniają osoby, które zaczynają ustalać cele. Mam też coś ekstra - listę 12 inspirujących celów. Zapraszam :)
pobierz 36.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
4. Najem krótkoterminowy. Wady i zalety.
W czwartym odcinku podcastu poruszam tematykę najmu krótkoterminowego. Wyjaśniam czym jest najem krótkoterminowy, jakie są jego wady, zalety oraz gdzie można się ogłaszać. Zapraszam :)
pobierz 44.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
3. 10 nawyków dobrego życia
W trzecim odcinku podcastu wymieniam 10 nawyków, które wykształciłem na przestrzeni ostatnich lat i które to nawyki pomagają mi żyć dobrym życiem. Pełnym optymizmu, humoru i zdrowia. Zapraszam :)
pobierz 23.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
2. Co zrobić gdy nie lubimy swojej pracy?
W drugim odcinku podcastu próbuję odpowiedzieć na pytanie, co zrobić gdy nie lubimy swojej pracy. Niekoniecznie musimy w niej tkwić do emerytury lub też niekonieczni musimy rzucać papierami i zostawać ninja. Możemy podejść do tego z planem.
pobierz 32.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
1. Jak zacząć nagrywać podcast?
W pierwszym odcinku podcastu witam się z Tobą oraz dzielę się pierwszymi przemyśleniami na temat rozwoju, nagrywania podcastu oraz pracy w korpo. Zapraszam :)
pobierz 18.3 MB odcinki RSS iTunes www
miodek