Sfilmowani

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Dla tych, którzy chcą nas posłuchać podczas gotowania / prasowania / biegania / jazdy samochodem (niepotrzebne skreślić, potrzebne dopisać) i nie mogą wlepiać wzroku w ekran, postanowiliśmy stworzyć podcast! Będziemy zajmować się bieżącymi sprawami, komentować newsy i wydarzenia wokół kina, a czasem porozmawiamy o rzeczach, na które zwyczajnie brakuje miejsca na kanale.
Data dodania: 2019-07-17 16:16:33
Data aktualizacji: 2021-01-27 13:30:10
Audycji w katalogu: 4
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 8 miesięcy temu
Froscinsky & Osboski – Kilka zer do tej puli / #hot16challenge
Na liczne prośby i sugestie, nasz nowy szlagier „Kilka zer do tej puli” trafia na Spotify, jeszcze zanim pojawi się na liście #OLIS. Link do zbiórki tutaj.
pobierz 3.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Terminatory, festiwale i horda świrusów
W trzecim odcinku podcastu, zamiast jednego konkretnego tematu, wzięliśmy się za kilka newsów, omówienie gry wideo i plany festiwalowe! SPIS TREŚCI: 00:00 – Wstęp 01:02 – Krótko o Cannes 04:32 – Polskie festiwale 15:17 – Terminator Dark Fate 26:12 – Pattinson Batmanem 34:43 – Days Gone (PS4) 01:03:23 – Czerwcowe premiery Podcastu można słuchać poniżej, Read more
pobierz 186.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Avengers: Endgame – Omówienie ze spoilerami
„Koniec gry” obejrzeliśmy już dwukrotnie, więc przyszła pora na omówienie ze spoilerami! Przy takim filmie nie chcieliśmy się ograniczać czasowo, więc zdecydowaliśmy się na podcast, w dodatku z Michałem, którego dawno już na kanale nie było :) Podcastu można także słuchać także na YouTube i w popularnych aplikacjach podcastowych: SPOTIFY / iTunes / CASTBOX
pobierz 111.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Oscary 2019 – Omówienie gali
Oto pierwszy odcinek naszego podcastu! Tym razem w całości poświęcony tegorocznej gali #Oscary2019, ale w kolejnych audycjach postaramy się o nieco większą różnorodność. Oczywiście jesteśmy ciekawi jak zapatrujecie się na materiały bez wideo, więc liczymy na wasz feedback :)
pobierz 58.6 MB odcinki RSS iTunes www
miodek