Codzienne trudności

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast tworzony przez teatr Klancyk.
Data dodania: 2019-07-19 16:42:00
Data aktualizacji: 2019-10-14 21:15:04
Audycji w katalogu: 8
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 2 miesiące temu
Klancyk: Codzienne trudności odc. 10 Wojciech Fiodorczuk
W tym odcinku razem z Wojtkiem Fiedorczukiem rozprawiamy się z krzywdzącymi stereotypami o urzędnikach, wspominamy reklamę margaryny z Edytą Górniak, a Piotr opowiada o swojej mrożącym krew w żyłach spotkaniu z policją na najdłuższej ulicy Bielska-Białej. Na koniec próbujemy wyjaśniach krewnym, czym właściwie zajmuje się improwizator.
pobierz 128.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Klancyk: Codzienne trudności odc. 9 Sylwia Chutnik i Karolina Sulej
Historyczny moment! Dwie gościnie na raz! Z barłożankami literackimi Karoliną Sulej i Sylwią Chutnik w ogóle nie rozmawiamy o książkach. Mówimy za to o nawiedzonej wieży Hi-Fi Maćka, trzech śmierciach psa Laksy i o tym, że wszyscy jesteśmy dziwni. MC Hootnik i polska Taylor Swift (z zewnątrz, bo w środku Anja Orthodox) nam pierwszym zdradzają plany kariery w telewizji śniadaniowej. Na koniec quiz o walutach świata!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Klancyk: Codzienne trudności odc. 8: Wojciech Tremiszewski
Specjalny odcinek Codziennych trudności nagraliśmy w gdańskim Teatrze Miniatura podczas festiwalu Podaj Wiosło. Naszym gościem jest Wojciech Tremiszewski, komik, improwizator, człowiek pióra, gdańszczanin i unikacz pieczywa. Rozmawiamy o alternatywnych karierach, napastliwych dietetyczkach i kamerach w mieszkaniach na wynajem. W naszym wzajemnym quizie szereg ciekawostek o Warszawie, Gdańsku i Warszawie Gdańskiej.
pobierz 44.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Klancyk: Codzienne trudności odc. 7 Antek Syrek-Dąbrowski
Gościem codziennych trudności jest wszechstronny komik Antoni Syrek-Dąbrowski - znany m.in. z występów w paradokumencie "Sąd rodzinny". Rozmawiamy o najbardziej wstydliwych rzeczach, które robiliśmy za pieniądze, a w kąciku kulturalnym Maciek poleca oscarowy remake "Rzymskich wakacji". Omawiamy kwestie robotów w buddyjskiej świątyni i pomagamy osobie z publiczności zaliczyć trudną sesję.
pobierz 143.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Klancyk: Codzienne trudności odc. 6 Mateusz Płocha
W szóstym odcinku gościmy Mateusza Płochę, improwizatora, scenarzystę i guru mody męskiej. Rozmawiamy o chinosach, warszawskich perłach brzydoty, o tym, czy Krzysztof wychowuje dzieci w wierze politeistycznej i jak to było z wilczymi dołami pod Grunwaldem. Nie rozmawiamy za to o znakomitym słuchowisku Audioteki "Dwa jeden zero", którego Mateusz jest współautorem. Gospodarzem odcinka jest Piotr, co owocuje nowymi segementami w rodzaju rundy mistycznej.
pobierz 152.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Klancyk: Codzienne trudności odc. 5 Mariusz Szczygieł
W piątym odcinku "Codziennych trudności" gościem Klancyka jest reporter i instagramer (!) Mariusz Szczygieł. Rozmawiamy o Nintendo Switch, pokazywaniu pytona i końcu wszechświata. Pada wiele ważnych i mądrych słów w stylu "Wewnętrzne doświadczenie człowieka rezonuje z zewnętrznym doświadczeniem świata". Promujemy też instagramowe konto Pawła - Ogrody Muranowa, a Mariusz pierwszy zdradza sprośne powiedzonko taty Jerzego Szczygła.
pobierz 157.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Klancyk: Codzienne trudności odc. 3 Jakobe Mansztajn
W trzecim nagranym na żywo odcinku naszego podcastu rozmawiamy z poetą Jakobe Mansztajnem o robieniu dobrego wrażenia, o dziwnych wypiekach i o tym, jak pisał wiersze o ćmach. Piotr wspomina wyjazd do Zakopanego, Błażej - stłuczkę, a Krzych fascynację Roxette.
pobierz 171.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Klancyk: Codzienne trudności odc. 1 Agnieszka Matan
W pierwszym odcinku podcastu "Codzienne trudności" Maciek i Dziubak kłócą się o kształt widelca, Krzych nie umie rozmawiać w szatni w przedszkolu, Błażej rodzi kamień, a Paweł bez lęku dopłaca za basen i przyznaje się, że śmieszy go jeden z seriali na Polsacie. Naszym gościem jest komiczka Agnieszka Matan.
pobierz 104.4 MB odcinki RSS iTunes www
miodek