Radio Kogut Domowy

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Data dodania: 2012-04-06 23:35:50
Data aktualizacji: 2019-06-13 16:30:12
Audycji w katalogu: 20
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 5 lat temu
odcinek 32 – wakacyjny powrót koguta domowego
Zbliżają się wakacj, i wymyśliłem dla swoich maluchów poszukiwanie skarbów... Zobaczcie galerię i posłuchajcie krótkiej zapowiedzi tego, co dzieciom zgotowałem.
pobierz 5.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 lat temu
Odcinek 23 – Czy kogut ma boreliozę? Jestem oszustem z założenia urzędników…
Kleszcze, NFZ, grzyby, dentysta... czyli po prostu autorski podcast o życiu Koguta. Dziki w lesie. Znalazłem ośrodek zdrowia adekwatny do XXI wieku.
pobierz 17.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 lat temu
odcinek 6 – trzy lata później (z archiwum RKD)
Trzy lata temu narodził się Ignaś, za oknem pierwszy śnieg tej zimy i naszły mnie wspomnienia. Zapraszam zatem do wysłuchania archiwalnego nagrania z przed 3 lat.
pobierz 20.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 lat temu
odcinek 3 – 24 godziny czyli z wizytą u dziadków (RKD 33)
Zapraszam na nagranie w duecie z Franiem - chyba najmłodszym obecnie podcasterem. Rozmawiamy o środowej wyprawie na 24 godziny do dziadków, do Bochni.
pobierz 10.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 lat temu
odcinek 2 – krakowskie ZOO czyli bakmader (RKD 32)
Wyjazd z dziećmi, które potocznie nazywam ryjówkami barwałdyjskimi do ZOO owocuje różnymi skojarzeniami. Warto dosłuchać do końca, bo czeka was mały bonus czyli tytułowy bakmader,
pobierz 12.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
Radio Kogut Domowy # 31 – riksza z baniek mydlanych
I ja zostałem koniem co ciągnie maluchy, a im tylko bata do popędzania brakuje. A bańki mydlane? posłuchajcie sami, też się znajdą choć na baterie.   Podkład: NO – Paris-Chicago —- EVERYDAY PEOPLE BLUES znaleziony na [link]
pobierz 7.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
Radio Kogut Domowy # 30 – redukcja przyzwyczajeń
Każdy ma własne wyobrażenie o sobie, ale jak sam siebie przeanalizuje, może okazać się, że błądzi. Zapraszam do przesłuchania bonusu – życzeń Frania na dzień mamy. Podkład: Jeff Ronay „Bad Day at the Zoo” z „Zoo Songs” z 2010 roku, znalezione na [link]
pobierz 6.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
Radio Kogut Domowy # 29 – strach ma oczy kota ze Shreka
Strach ma oczy kota ze Shreka, bo jak inaczej nazwać oczy dziecka, które się boi i pragnie, abyś mu ten strach zabrał, ochronił. Często sami nieświadomie jesteśmy twórcami tego strachu.
pobierz 8.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
Radio Kogut Domowy # 28 – rozmowy przy wycinaniu drzewa
Odcinek nagrany wraz z Franiem, gościnnie można usłyszeć Madzię (moją żonę). Rozmowa jest o cyrku, znaczy się staram się rozmawiać z Franiem o wizycie w cyrku, przy wycinaniu z kolorowego papieru samoprzylepnego drzewa. Franiu dostał nożyczki (i próbuje przy okazji obciąć tatusiowi co nieco).
pobierz 12.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
Radio Kogut Domowy # 27 – walka z wiatrakami
Naprzeciwko siebie siedzą widzimisie i jak to misie naparząją się po pyszczkach. To przenośnia, ale to jest tak, że to co mi widziMisie, to nie WidziMisie Franiowi i Ignasiowi. Ponadto wiatraki stawiają odwiedzający, rozpuszczający nie swoje dzieciaki. Bo takie one słodkie. Kobiety są nieodpowiedzialne. Żelki to przekleństwo – żelki to twój wróg. Franuś został pogromcą [...]
pobierz 8.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
Radio Kogut Domowy # 26 – Dziadek do orzechów
Każdy powinien mieć dziadka do orzechów. Rozważania o dzieciach, dziadkach, babciach, spacerach wiejskich i miejskich. Wszystko okraszone pękającymi łupinami orzechów.
pobierz 9.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
Radio Kogut Domowy # 25 – sprzątanie i krowa
Idą święta, a jako że nie mam wiele do powiedzenia w tym tygodniu, to rozwodzę się nad wyższością normalnego domu od sterylnego oraz nawiązuję do faktu, że dzieci zjadają to, co przed nimi nie ucieka. Krótki odcinek zakończony cytatem tygodnia.
pobierz 7.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
Radio Kogut Domowy # 24 – strach przed dzieckiem
Facet się boi dziecka. Strach może sparaliżować rodzicielstwo, lub pogłębić miłość do malutkiego człowieka. Zapraszam na wysłuchanie słów człowieka, który uważa, że przestraszony ojciec to norma.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
Radio Kogut Domowy # 23 – Charlotte zwana pomyłką
Człowiek chce dobrze, ba dobry człowiek chce lepiej, a jak wiadomo lepsze jest wrogiem dobrego, tak samo jak naturalnymi wrogami kotów są dzieci, a smoki wawelskie z ciasta latają. Byłem też świadkiem wyginania łyżeczki przez mojego dzieciaka… o śrubki pieca! Zapraszam na krótkie streszczenie najważniejszych wydarzeń w życiu Koguta Domowego.
pobierz 9.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
Radio Kogut Domowy # 22 – Wczorajszy podkast o usypianiu nie dla audiofili
Jeśli jesteś audiofilem zapomnij o słuchaniu tego. Trzaski, szumy, szmery i wszystko co złe tu znajdziesz, ale jak się nagrywa na spacerze, podkast cofnięty o jeden dzień, wraz z dwoma maluchami to czemu się dziwić? Znajdziesz tu za to opowieści o żubrzynie (mięsie z żubra), rytuał wydobywania pająka z brzucha kota i smoka wawelskiego, który [...]
pobierz 13.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
Radio Kogut Domowy # 21 – Po co kotkom pompka?
Dzieci zaczynają podskakiwać, a gdy już usłyszą opowieści, to je potrafią wspaniale ciągnąć. Zresztą kiedy rodzice poświęcają czas dzieciom i potrafią snuć opowieści, to dzieci w zamian wyjaśnią po co kotkom pompka i co robią koty na suficie. Śpiewać także potrafią.
pobierz 7.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
Radio Kogut Domowy # 20 – to już jest koniec
Coś się kończy, coś się zaczyna? Nie! To nie Sapkowski i spoilera nie będzie. .
pobierz 10.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
Radio Kogut Domowy # 19 – dla każdego znajdzie się miejsce
Dla każdego znajdzie się miejsce – szczególnie w rodzinie wielopokoleniowej. Życie na wsi jest spokojniejsze o brak nerwowości poranka. Zapraszam na wysłuchanie kilku przemyśleń Koguta Domowego.
pobierz 11.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
Radio Kogut Domowy # 18 – nauka mówienia
Naukę mówienia zaczynamy od początku, poprzez opisywanie czynności, czytanie książek i puszczanie piosenek. Zapraszam na garść wspomnień.
pobierz 16.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
Radio Kogut Domowy # 17 – Horda
Dziś wspominam hordę buszującą w domu dziadków, jako Wizygoci niszczący cywilizację, lecz ciepli i kochani. Ot sentymentalne wspomnienie ojca o dzieciach własnych i zaufaniu do rodziców i dziadków, których to miłość do wnuków jest ponoć tą najpełniejszą na świecie.
pobierz 22.8 MB odcinki RSS iTunes www
miodek