Radio SK

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Data dodania: 2012-04-06 23:35:50
Data aktualizacji: 2019-11-13 23:00:05
Audycji w katalogu: 142
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany wczoraj
« podcast@radiosk.net »
RSK #333 Pierwsze wrażenia - Mr. Mercedes - sezon 3
Pobierz audycję w pliku mp3 Emisja serialu "Mr. Mercedes" właśnie dobiega końca, natomiast polska premiera finałowego sezonu miała miejsce zaledwie kilka dni temu. Mando czekał na polską premierę, właśnie zaczął oglądać ostatni rozdział tej opowieści i spieszy do was ze swoimi pierwszymi wrażeniami z jej otwarcia. Czy zamiana tomów sprawdza się w przypadku ekranizacji książkowego cyklu? Jakie wątki trzeba było dodać by zachować ciągłość opowieści? Jak dużo zmieniono w porównaniu z pierwowzorem literackim i czy twórcy serialu znów dokonali tego co udało im się zrobić przed rokiem i poprawili książkę z pozytywnym skutkiem? I wreszcie jak Mando ocenił pierwszy odcinek serialu? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w dzisiejszej audycji.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 dni temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #332 Wiadomości z Martwej Strefy #91: Październik 2019
Pobierz audycję w pliku mp3 W 332. odcinku podcastu Radio SK kontynuuję swoją serię, w której podsumowuję kolejne miesiące pod kątem wydarzeń związanych ze Stephenem Kingiem. Dziś przyglądam się newsom z października 2019 r. Okładka książki "If It Bleeds" Ankieta z wyborem polskiej okładki książki "If It Bleeds" Seria audiobooków "Stephen King: Opowiadania" Amerykański plakat filmu "Doktor Sen" Polski plakat filmu "Doktor Sen" Teaser serialu "The Outsider" Kolejny aktorzy dołączyli do serialu "Bastion" Joe Hill wspomina swoją przygodę z filmem "Creepshow" Halloweenowa impreza psów pod domem Kinga
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 14 dni temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #331 Creepshow. Odcinek 5: Night of the Paw/Times is Tough in Musky Holler
Pobierz audycję w pliku mp3 W 331. odcinku podcastu Radio SK Hubert „Mando” Spandowski z serwisu StephenKing.pl , Sebastian „Burial” Kubańczyk, autor strony Kingowiec.pl , oraz Michał „Jerry” Rakowicz z Konglomeratu podcastowego ponownie łączą siły, aby omówić dla Was kolejny, piąty już odcinek odświeżonego „Creepshow”. Jak oceniamy oba segmenty? Na ile ciekawa jest wariacja na temat opowiadania "Małpia łapka" zaserwowana w klimacie "Opowieści z krypty"? Czy podział czasu antenowego na długi i krótki segment wyszedł obu historiom na dobre? Jak bardzo niezrozumiała może być ekspozycja w prościutkiej opowieści o zombie? Jak oceniamy wykorzystanie i realizację efektów specjalnych? I w końcu: czy serial nadal trzyma poziom, czy może widać już pierwsze oznaki zadyszki? Posłuchajcie!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 15 dni temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #330 Pierwsze wrażenia - Castle Rock - sezon 2
Pobierz audycję w pliku mp3 Kingowa jesień 2019 roku powoli dobiega końca. Przedostatnia duża premiera za nami, a my spotykamy się by o niej porozmawiać. Hubert "Mando" Spandowski ( StephenKing.pl ) i Sebastian "Burial" Kubańczyk ( Kingowiec.pl ) obejrzeli pierwsze trzy odcinki drugiego sezonu serialu "Castle Rock" i postanowili skonfrontować ze sobą swoje wrażenia. Ile Stephena Kinga znajdziemy w nowej odsłonie serialu? W jak dużym stopniu elementy z jego twórczości są zgodne z tym co znamy z kart powieści? Czy nowa kreacja Annie Wilkes może konkurować z postacią stworzoną przez Kathy Bates, a serialowy "Ace" Merrill zauroczył nas bardziej niż wersja Kiefera Sutherlanda? Jak oceniamy rolę Tima Robbinsa, czyli kolejny wielki powrót do filmowego uniwersum Kinga? Czy drugiej odsłonie "Castle Rock" bliżej do "Twin Peaks" czy "American Horror Story"? I wreszcie czy jesteśmy zadowoleni z rozwiązań fabularnych jakie do tej pory nam zaserwowano? Odpowiedzi na i wiele innych pytań znajdziecie w dzisiejszej audycji.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 20 dni temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #329 Castle Rock - sezon 1
Pobierz audycję w pliku mp3 Jeśli wydawało wam się, że słyszeliście kiedyś jak Mando krytykuje serial "Castle Rock", to dzisiaj wyprowadzamy was z błędu. Z okazji polskiej premiery drugiego sezonu, zapraszamy na pieśń pochwalną pod adresem serii pierwszej. Dzisiejsza recenzja jest bezspoilerowa. Nie jest to analiza wydarzeń przedstawionych w serialu, a raczej skupienie się na odczuciach, jakie towarzyszyły Mando podczas seansu. Do kogo skierowany jest ten serial? Jak mocno rozwija uniwersum Kinga i na ile przystępnie to robi? Jak wysoki jest próg wejścia i czy serial zdradza wydarzenia z książek Kinga? Czy "Castle Rock" ma do zaoferowania coś poza nawiązaniami i czy potrafi zainteresować jako samodzielny twór, bez podpierania się nazwiskiem Kinga? Jak wypada od strony castingowej i czy aktorom udało się stworzyć ciekawe postacie? I wreszcie: co Mando sądzi na temat krytykowanego zakończenia i na ile w jego oczach pierwszy sezon jest kompletny? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w dzisiejszej audycji.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 20 dni temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #328 Creepshow. Odcinek 4: The Companion/Lydia Layne's Better Half
Pobierz audycję w pliku mp3 W 328. odcinku podcastu Radio SK Hubert „Mando” Spandowski z serwisu StephenKing.pl , Sebastian „Burial” Kubańczyk, autor strony Kingowiec.pl , oraz Michał „Jerry” Rakowicz z Konglomeratu podcastowego ponownie łączą siły, aby omówić dla Was kolejny, już czwarty odcinek odświeżonego „Creepshow”. Jak oceniamy oba segmenty? Na ile odczuwalne jest, że „The Companion” to adaptacja opowiadania Joego R. Lansdale’a napisanego wespół z dziećmi? W jaki sposób twórcy wykorzystali w „Lydia Layne’s Better Half” elementy kojarzone z azjatyckim horrorem? Czy po dość ogranym punkcie wyjścia (próba pozbycia się niechcianych zwłok) całość potrafiła nas czymś zaskoczyć? Jak oceniamy wykorzystanie i realizację efektów specjalnych? I w końcu: czy serial nadal trzyma poziom, czy może widać już pierwsze oznaki zadyszki? Posłuchajcie!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 21 dni temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #327 Wiadomości z Martwej Strefy #90: Sierpień i wrzesień 2019
Pobierz audycję w pliku mp3 W 327. odcinku podcastu Radio SK kontynuuję swoją serię, w której podsumowuję kolejne miesiące pod kątem wydarzeń związanych ze Stephenem Kingiem. Dziś przyglądam się newsom z sierpnia i września 2019 r. Spotkanie ze Stephenem Kingiem i Joe Hillem Wznowienie trylogii "Pan Mercedes" z nowymi okładkami Okładka one-shota "Locke & Key: Dog Days" Okładka komiksu "Dying is Easy" Figurka Pennywise'a z Cinema City i Multikina Płatki śniadaniowe Pennywise Film "Smetarz dla zwierzaków" wydany na nośnikach Kolejny aktorzy w obsadzie serialu "Bastion" "Lśnienie" i "Skazani na Shawshank" wydane na Blu-ray Plakaty promujące drugi sezon serialu "Castle Rock"
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 28 dni temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #326 Creepshow. Odcinek 3: All Hallow's Eve/The Man in the Suitcase
Pobierz audycję w pliku mp3 W 326. odcinku podcastu Radio SK Hubert „Mando” Spandowski z serwisu  StephenKing.pl , Sebastian „Burial” Kubańczyk, autor strony  Kingowiec.pl oraz Michał "Jerry" Rakowicz z Konglomeratu podcastowego łączą siły, aby omówić dla Was trzeci odcinek odświeżonego Creepshow . Na początek panowie dyskutują o twórcach odcinka, wśród których tym razem znalazł się autor klasycznych komiksów. Ponownie poświęcamy chwilę postaci Upiora w roli gospodarza. A wszystko to stanowi jedynie przystawkę do dania głównego, którym jest omówienie obu segmentów trzeciego epizodu, czyli halloweenowej opowieści, stanowiącej ekranizację komiksu wydanego w 1982 roku w "Twisted Tales #1" - „All Hallow's Eve” oraz oryginalnej historii „The Man in the Suitcase”. Jak naszej ekipie spodobał się dzisiejszy zestaw grozy i makabry? Na ile wtórne, oryginalne czy różnorodne okazały się kolejne dwa segmenty serialu „Creepshow”? O tym wszystkim i o wielu innych kwestiach posłuchacie w dzisiejszej dyskusji.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #325 Creepshow. Odcinek 2: Bad Wolf Down/The Finger
Pobierz audycję w pliku mp3 W 325. odcinku podcastu Radio SK Hubert „Mando” Spandowski z serwisu StephenKing.pl , Sebastian „Burial” Kubańczyk, autor strony Kingowiec.pl , oraz Michał "Jerry" Rakowicz z Konglomeratu podcastowego łączą siły, aby omówić dla Was drugi odcinek odświeżonego "Creepshow". Na początek panowie dyskutują o twórcach odcinka i o tym, jak Shudder utrudnia nam ich poznanie. Ponownie poświęcamy chwilę postaci Upiora w roli gospodarza, pomysłowi na niego oraz sposobom jego prezentacji. A wszystko to stanowi jedynie przystawkę do dania głównego, którym jest omówienie obu segmentów drugiego epizodu, czyli kampowej opowieści o wilkołakach i II Wojnie Światowej w „Bad Wolf Down” oraz adaptacji tekstu „The Finger” weterana na gruncie filmowych scenariuszy horrorów znanej marki – Davida J. Schowa. Jak naszej ekipie spodobała się komiksowa oprawa odcinka? Co okazało się być zaskakujące od strony aktorskiej? Na ile wtórne, oryginalne czy różnorodne okazały się kolejne dwa segmenty serialu „Creepshow”? O tym wszystkim i o wielu innych kwestiach posłuchacie w dzisiejszej dyskusji.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #324 W wysokiej trawie
Pobierz audycję w pliku mp3 W 324. odcinku podcastu Radio SK Hubert „Mando” Spandowski ( StephenKing.pl ), Sebastian „Burial” Kubańczyk ( Kingowiec.pl ) oraz Rafał "Sick" Siciński ( Kocham dziwne kino ) łączą siły, aby omówić dla Was kolejną dużą premierę tej jesieni – ekranizację wspólnego opowiadania Stephena Kinga i Joego Hilla – "W wysokiej trawie". Na początek panowie dyskutują o swoich odczuciach związanych z pierwowzorem literackim oraz o oczekiwaniach względem jego filmowej interpretacji. Następnie przechodzą do zmian, jakie zaserwował nam twórca tejże oraz "Cube" i w tym momencie dyskusja zaczyna zahaczać o spoilery. Czy Netflix nadal ma stuprocentową skuteczność w ekranizowaniu nieekranizowalnych tekstów Kinga? Jak spodobały nam się elementy zmodyfikowane względem literackiego pierwowzoru? Na ile wtórna jest ekranizacja tego tekstu? Czy "W wysokiej trawie" to tytuł, który będziemy miło wspominać po latach i czasem do niego wracać? O tym wszystkim i o wielu innych kwestiach posłuchacie w dzisiejszej dyskusji.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #323 Creepshow. Odcinek 1: Gray Matter/The House of the Head
Pobierz audycję w pliku mp3 W 323. odcinku podcastu Radio SK Hubert „Mando” Spandowski z serwisu StephenKing.pl , Sebastian „Burial” Kubańczyk, autor strony Kingowiec.pl , oraz Michał „Jerry” Rakowicz z Konglomeratu podcastowego łączą siły, aby omówić dla Was pierwszy odcinek odświeżonego „Creepshow”. Na początek panowie dyskutują o specyfice konwencji znanej chociażby z komiksów wydawnictwa EC, „Opowieści z krypty” czy właśnie oryginalnego „Creepshow”. Rozmawiają o własnych doświadczeniach z tego rodzaju grozą, o tym na ile produkcja Shuddera wykorzystuje elementy gatunku i jak wypada – wizualnie i nie tylko – Upiór w roli gospodarza. A to wszystko to jedynie przystawka do dania głównego, którym jest omówienie obu segmentów pierwszego epizodu, czyli ekranizacji „Szarej materii”, opowiadania Kinga ze zbioru „Nocna zmiana”, oraz adaptacji tekstu „The House of the Head” Josha Malermana. Jak naszej ekipie spodobała się oprawa wizualna serialu? Co okazało się być zaskakujące od strony aktorskiej? Na ile oba teksty sprawdzają się w ramach przyjętej przez twórców konwencji? Czy zaprezentowanie dwóch segmentów w ramach jednego odcinka okazało się trafionym pomysłem? O tym wszystkim i o wielu innych kwestiach posłuchacie w dzisiejszej dyskusji. A poniżej znajdziecie dokładną rozpiskę. 11:00 – Gray Matter 25:49 – The House of the Head
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #322 Smętarz dla zwierzaków
Pobierz audycję w pliku mp3 W 322 odcinku podcastu Radio SK powracamy do tematu filmowego „Smętarza dla zwierzaków”. A wszystko za sprawą Skury, który nadrobił dzieło duetu Kolsch/Widmyer. Jak Żarłok ocenia najnowszą ekranizację jednej ze swoich ulubionych powieści Kinga? Czy wprowadzone przez twórców zmiany okazały się dla niego satysfakcjonujące? Na ile film sprawdza się jako horror? Czy dostaniemy w odcinku tradycyjną porcję dygresji? Posłuchajcie!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #321 Instytut
Pobierz audycję w pliku mp3 Zjawiają się w dzień. W czterdzieści minut eliminują wszystkie przeszkody. I nagrywają podcast. Interesują ich książki. Wyjątkowe książki… W 321. odcinku podcastu Radio SK ponownie spotykają się Hubert „Mando” Spandowski z serwisu StephenKing.pl i Sebastian „Burial” Kubańczyk, autor strony Kingowiec.pl . Dzisiaj mamy dla was kolejną mocną pozycję! Kilka dni po filmowej inauguracji „Kingowej jesieni 2019” serwujemy omówienie najważniejszego punktu tego roku – nowej książki Stephena Kinga pt. „Instytut”. Jak oceniamy wydanie i promocję? Jakie były nasze oczekiwania? Czy Kingowi udało się czymś nas zaskoczyć? Czy potrafił zaprezentować w ciekawy i świeży sposób nieco ograny już motyw? Czy książka wyróżnia się czymś na tle innych pozycji tego autora? Jak oceniamy zakończenie i co sądzimy o przyklepanej już ekranizacji w formie serialu? I wreszcie, czy nowa powieść „króla horroru” to dobra książka? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w dzisiejszej bezspoilerowej dyskusji. Zapraszamy!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #320 To: Rozdział 2
Pobierz audycję w pliku mp3 W trzysta dwudziestym odcinku podcastu Radio SK Hubert „Mando” Spandowski odkrywa, że w Derry ponownie zagościło zło i w związku z tym faktem ściąga do miasteczka Sebastiana „buriala” Kubańczyka, Michała „Jerry’ego” Rakowicza oraz Szymona „Szymasa” Cieślińskiego. Tym razem rozmawiamy o najnowszej ekranizacji książki Stephena Kinga i tym samym o sequelu – lub jak proponują twórcy: drugiej części – najbardziej kasowego horroru z 2017 roku, tj. o filmie „To: Rozdział 2”. Mimo początkowych zapewnień szybko wchodzimy w lekkie SPOILERY, by ostatecznie dość dokładnie przeanalizować kinową produkcję z perspektywy fanów książkowego oryginału oraz kogoś, kto po powieść dotychczas nie sięgnął. Czy ten „trudny powrót” okazał się mimo wszystko udany? Jak oceniamy casting dorosłego Klubu Frajerów? Co duet Muschietti i Dauberman zapożyczył z powieści, a co zmienił lub dodał od siebie? Ile Pennywise’a znajdziemy w filmie? Jak oceniamy lęki dorosłych Frajerów i ich emanacje? Czy czekamy na prequel i „Uniwersum To”? Czy wszyscy Frajerzy odpowiedzieli na wezwanie Mando i rytuał Pödcästü się powiedzie? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w dzisiejszej audycji. Posłuchaj dyskusji o filmie "To: Rozdział 1"
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #319 Escape Room COŚ
Pobierz audycję w pliku mp3 W trzysta dziewiętnastym odcinku podcastu Radio SK ponownie spotykają się Hubert Spandowski ( StephenKing.pl ) i Sebastian Kubańczyk ( Kingowiec.pl ). Dzisiejsza dyskusja jest przystawką przed wielkim omówieniem drugiego rozdziału filmowego "To", które usłyszycie za kilka dni. Jest to też kolejna audycja nagrana na żywo podczas spotkania fanów. Pokój "Coś" w poznańskim Escape Room Black Box reklamowany jest jako atrakcja inspirowana książką Stephena Kinga, a ile Kinga faktycznie w nim znajdziemy i jak dużo horroru dostarcza ta przygoda, dowiecie się z dzisiejszej, pozbawionej spoilerów audycji. Black Box na Facebooku Informacje o pokoju i rezerwacja online
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #318 Wiadomości z Martwej Strefy #89: Lipiec 2019
Pobierz audycję w pliku mp3 W 318. odcinku podcastu Radio SK kontynuuję swoją serię, w której podsumowuję kolejne miesiące pod kątem wydarzeń związanych ze Stephenem Kingiem. Dziś przyglądam się newsom z lipca 2019 r. Okładka polskiego wydania książki "Instytut" Wznowienie książki "Podpalaczka" z nową okładką Zapowiedź komiksu "Śpiące królewny" Plakat serialu "Creepshow" Trailer serialu "Creepshow" Promocja filmu "To: Rozdział 2" na San Diego Comic-Con Fragmenty programu "Conan" z aktorami z filmu "To: Rozdział 2" Trailer i plakat filmu "To: Rozdział 2" Plakat 3. sezonu serialu "Mr. Mercedes" Nowa fala figurek z filmu "To"
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #317 Wiadomości z Martwej Strefy #88: Czerwiec 2019
Pobierz audycję w pliku mp3 W 317. odcinku podcastu Radio SK kontynuuję swoją serię, w której podsumowuję kolejne miesiące pod kątem wydarzeń związanych ze Stephenem Kingiem. Dziś przyglądam się newsom z czerwca 2019 r. Nowa filmowa okładka kolejnego wznowienia książki "To" Zdjęcia promocyjne i filmik z planu 3. sezonu serialu "Mr. Mercedes" Pierwszy plakat i teaser filmu "Doktor Sen" Nowy one-shot komiksu "Locke & Key" Nowa linia wydawnicza od DC - "Hill House Horror"
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #316 Wiadomości z Martwej Strefy #87: Kwiecień i maj 2019
Pobierz audycję w pliku mp3 W 316. odcinku podcastu Radio SK kontynuuję swoją serię, w której podsumowuję kolejne miesiące pod kątem wydarzeń związanych ze Stephenem Kingiem. Dziś przyglądam się newsom z kwietnia i maja 2019 r. Zapowiedź kontynuacji "Pudełka z guzikami Gwendy" Antologia "The Best of Cemetary Dance II" Specjalne ilustrowane wydanie książki "Przebudzenie" Komiks "Little Green God of Agony" w magazynie "Heavy Metal" Plakat i pierwszy teaser filmu "To: Rozdział drugi" Zdjęcia z planu serialu "Mroczna Wieża" Susan Delgado z serialu "Mroczna Wieża" Filmowa zapowiedź nadchodzących seriali HBO (w tym "Outsider") Fotorelacja z koncertu zespołu Rock Bottom Reminders Rozmowa Micka Garrisa ze Stephenem Kingiem w podcaście Post Mortem
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #315 Smętarz dla zwierzaków
Pobierz audycję w pliku mp3 W trzysta piętnastym odcinku podcastu Radio SK na cmentarzu Micmaców ponownie spotykają się Hubert Spandowski i Sebastian Kubańczyk. Tym razem rozmawiamy o nowej ekranizacji książki Stephena Kinga. Początek podcastu jest bezspoilerowy, ale bardzo szybko przechodzimy do szczegółów (co jest wyraźnie zasugerowane w audycji). Jak oceniamy drugą kinowa interpretację "Smętarza dla zwierzaków"? Co sądzimy o promocji filmu? Które zmiany w stosunku do oryginału nam się podobały? Czy zabrakło nam jakichś motywów z książki? Czy twórcy wyszli obronną ręką z tej najbardziej istotnej zmiany i na ile była ona zasadna? Jak nowy "Smętarz" sprawdza się w warstwie dramatycznej a jak radzi sobie z elementami horroru? Co sądzimy o nowym zakończeniu tej historii? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w dzisiejszej audycji.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #314 Przyszłość Stephena Kinga na wielkim ekranie (Pyrkon 2019)
Pobierz audycję w pliku mp3 Rok 2017 okazał się powrotem wielkich kinowych produkcji na podstawie prozy Stephena Kinga. Co prawda „Mroczna Wieża” okazała się finansową porażką i zaprzepaściła szansę na rozbudowę kinowego uniwersum, ale pierwszy rozdział "To" odniósł ogromny sukces, zajmując pierwsze miejsce we wszystkich zarobkowych rankingach horrorów w każdej kategorii. Za tydzień na ekrany polskich kin wchodzi nowa ekranizacja książki "Smętarz dla zwierzaków". Za cztery miesiące obejrzymy drugi rozdział "To". W styczniu 2020 Mike Flanagan zaprezentuje ekranizację powieści "Doktor Sen" - sequela kultowego "Lśnienia" – z Ewanem McGregorem w roli dorosłego Danny'ego Torrance'a. Czego możemy oczekiwać po tych produkcjach? Co jeszcze przyniesie nam przyszłość? Czy kinowe ekranizacje tekstów Kinga mają szanse odciąć się od łatki b-klasowych horrorów? Zapraszamy na prelekcję, w trakcie której dowiecie się wszystkiego na temat nadchodzących produkcji przenoszących na wielki ekran utwory "Króla horroru". Dzisiejsze nagranie jest zapisem prelekcji, która odbyła się podczas Pyrkonu, w sobotę 27 kwietnia 2019 roku o godzinie 19:30 w sali filmowo-serialowej.  Wersja filmowa zawiera prezentację slajdów, którą wyświetlaliśmy podczas prelekcji .
pobierz odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek