Radio SK

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Data dodania: 2012-04-06 23:35:50
Data aktualizacji: 2020-01-23 19:50:05
Audycji w katalogu: 152
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 6 dni temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #343 Pierwsze wrażenia - Outsider
Pobierz audycję w pliku mp3 Dopiero co zakończyliśmy omawiać Kingową jesień, a już mamy za sobą pierwszą tegoroczną premierę z tego worka. Kilka dni temu w HBO wystartował nowy serial "Outsider", będący ekranizacją powieści Stephena Kinga o tym samym tytule. Hubert "Mando" Spandowski ( StephenKing.pl ), Sebastian "Burial" Kubańczyk ( Kingowiec.pl ) oraz Szymon "Szymas" Cieśliński (dawniej Nawiedzony podcast na blogu Nekropolitan) zebrali się w wirtualnym studiu Radia SK aby przedyskutować swoje pierwsze wrażenia z podwójnego otwarcia tej produkcji. Czy twórca mający na swoim koncie nominację do Oscara i nagrody Emmy, wraz z producentem takich seriali jak "Mr. Mercedes" czy... "Pod kopułą" zaserwują nam dobry serial? Tego i wielu innych rzeczy dowiecie się z dzisiejszej dyskusji.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 dni temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #342 Rok 2019
Pobierz audycję w pliku mp3 W 342. odcinku podcastu Radio SK przed mikrofonem usiedli Hubert "Mando" Spandowski ( StephenKing.pl ) oraz Sebastian "Burial" Kubańczyk ( Kingowiec.pl ) aby na chłodno podsumować wszystkie ważne kingowe wydarzenia mające miejsce w zeszłym roku. 0:03:01 - powieść "Instytut" ( osobny podcast ) 0:09:28 - Filmy kinowe - "Smętarz dla zwierzaków" ( osobny podcast ), "To. Rozdział 2" ( osobny podcast ) oraz "Doktor Sen" ( osobny podcast ) 0:16:48 - Film platformy streamingowej - "W wysokiej trawie" ( osobny podcast ) 0:18:14 - Seriale - "Creepshow" (osobne podcasty z odc: 01 , 02 , 03 , 04 , 05 , 06 ), trzeci sezon "Mr. Mercedes ( pierwsze wrażenia i osobny podcast ) oraz drugi sezon "Castle Rock" ( pierwsze wrażenia i osobny podcast ) 0:28:35 - Książka "Stephen King. Instrukcja obsługi" Roberta Ziębińskiego 0:41:59 - Kolejny wysyp audiobooków - "Miasteczko Salem", "Martwa strefa", "To", "Instytut", "Pod kopułą", "Stephen King. Minipowieści" oraz antologia "17 podniebnych koszmarów" 0:46:16 - Trochę o figurkach i dlaczego Mando zaczął je wreszcie kupować 0:49:06 - Co było najlepsze, a co najgorsze w 2019? 0:53:03 - Nasze przewidywania na rok 2020
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 15 dni temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #341 Castle Rock, sezon 2
Pobierz audycję w pliku mp3 Drugi sezon „Castle Rock” to ostatnia pozycja zaserwowana nam w ramach „Kingowej jesieni 2019”. Po premierze trzech pierwszych odcinków nagraliśmy obszerny podcast zawierający nasze pierwsze wrażenia z drugiej już odsłony tej serialowej antologii od Hulu. Dzisiaj spotykamy się w tym samym gronie, by ocenić ów cały drugi rozdział. W 341. odcinku podcastu Radio SK przed mikrofonami stają więc Hubert „Mando” Spandowski ( StephenKing.pl ) oraz Sebastian „Burial” Kubańczyk ( Kingowiec.pl ). Jak całościowo spodobała nam się druga seria? Ile motywów z twórczości Stephena Kinga ostatecznie znalazło się w tym sezonie? Które wątki poruszone w serialu spodobały nam się najbardziej, a do których mamy najwięcej zastrzeżeń? Jak oceniamy bohaterów, prowadzenie ich historii i kreacje aktorskie? Czy spodobało nam się zupełnie inne podejście niż to prezentowane przez pierwszy sezon "Castle Rock"? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w dzisiejszej audycji. Jednocześnie informujemy, że początkowo staramy się nie zdradzać szczegółów dotyczących rozwiązań fabularnych, a od 25:42 wchodzimy w strefę spoilerową , w której rozmawiamy o połączeniu z pierwszym sezonem serialu oraz dyskutujemy o zakończeniu drugiej serii.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 21 dni temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #340 NOS4A2, sezon 1
Pobierz audycję w pliku mp3 Święta, święta... i po świętach. Po kolejnym sezonie podcastowej serii "Świąteczne horrory" zaserwowanej w Konglomeracie podcastowym, przyszedł czas na wisienkę na torcie w Radiu SK. Dzisiaj na warsztat trafia pierwszy sezon serialu "NOS4A2", będącego ekranizacją powieści najstarszego syna Stephena Kinga - Joego Hilla. Jaki jest mój stosunek do pierwowzoru literackiego i w jakim stopniu jestem w stanie wskazać rozbieżności między książką a jej ekranizacją? Czy są jakieś różnice już na poziomie konstrukcji opowieści? Jak sprawdzają się główni bohaterowie serialu i aktorzy wcielający się w ich role? Czy dobrze wypada połączenie horroru, magii i dramatu młodzieżowego? Na ile spójny jest ten sezon i jak bardzo zamknięty jest rozdział historii, którą nam opowiada? I wreszcie czy jestem zadowolony z produkcji AMC i czy czekam na jej drugą odsłonę? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w dzisiejszej audycji.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #339 Cztery po północy
Pobierz audycję w pliku mp3 W okresie przedświątecznym Mando zrobił sobie prezent i po 25 latach powrócił do książki, która w pewnym sensie sprawiła, że rozpoczęta chwilę wcześniej przygoda z tym pisarzem, umocniła się i przetrwała do dziś. Dzięki wydawnictwu Albatros i sklepowi Audioteka.pl, w ramach serii "Stephen King. Minipowieści", z książką można zapoznać się w formie dźwiękowej. A jeśli chcecie poznać opinię Mando i czy zbiór przetrwał próbę czasu, zapraszamy do audycji. 15:22 - Langoliery 25:53 - Ukryte okno, ukryty ogród 31:21 - Biblioteczny policjant 33:40 - Pies z aparatu
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #338 Mr. Mercedes, sezon 3
Pobierz audycję w pliku mp3 Miesiąc po pierwszych wrażeniach z serialu, polska emisja 3. sezonu "Mr. Mercedes" dobiegła końca. W związku z tym Mando wziął na warsztat przedostatni tegoroczny tytuł związany ze Stephenem Kingiem. Czy zamiana tomów sprawdza się w przypadku ekranizacji książkowego cyklu? Jakie wątki trzeba było dodać by zachować ciągłość opowieści? Jak dużo zmieniono w porównaniu z pierwowzorem literackim i czy twórcy serialu znów dokonali tego co udało im się zrobić przed rokiem i poprawili książkę z pozytywnym skutkiem? I wreszcie jak Mando ocenił 3. sezon i cały serial, o ile stacja nie pokusi się stworzyć kolejnej jego odsłony? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w dzisiejszej audycji.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #337 Wiadomości z Martwej Strefy #92: Listopad 2019
Pobierz audycję w pliku mp3 W 337. odcinku podcastu Radio SK kontynuuję swoją serię, w której podsumowuję kolejne miesiące pod kątem wydarzeń związanych ze Stephenem Kingiem. Dziś przyglądam się newsom z listopada 2019 r. Audiobook "Pod kopułą" Audiobook "SK - Opowiadania" - "Cztery po północy: Langoliery" Audiobook "SK - Opowiadania" - "Cztery po północy: Ukryte okno, ukryty ogród" Figurka Upiora z serialu "Creepshow" (NECA) Figurka Stephena Kinga w ramach serii POP! Icons (Funko) Stephen King i inne figurki z filmu "To. Rozdział 2" (Funko)
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #336 Dziwna pogoda
Pobierz audycję w pliku mp3 W 336. odcinku podcastu Radio SK, po roku od polskiej premiery i dwóch latach od amerykańskiej, Mando bierze wreszcie na warsztat zbiór opowiadań najstarszego syna Stephena Kinga – Joego Hilla – „Dziwna pogoda”. W audycji bardzo często odnosi się do opinii Agnieszki, Szymasa, Jerry’ego i Buriala z Karpiowego podcastu dlatego warto zapoznać się z nim przed odsłuchem. W dzisiejszej audycji posłuchacie o wadach i zaletach polskiego wydania oraz poznacie mniej lub bardziej szczegółowe zdanie Mando na temat czterech tekstów wchodzących w skład omawianej książki. Dowiecie się też na ile są one zbieżne z opiniami reszty ekipy Konglomeratu podcastowego. Zapraszamy!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #335 Doktor Sen
Pobierz audycję w pliku mp3 Kingowa Jesień 2019 dobiegła końca! Co prawda przed nami jeszcze finał jednego serialu, a w Radiu SK przynajmniej dwie serialowe recenzje, ale wraz z kinową premierą filmu "Doktor Sen" możemy śmiało powiedzieć, że zakończył się ten szalony maraton w którym uczestniczyliśmy przez ostatnie kilka miesięcy. Czy był to satysfakcjonujący okres? Na ogólne podsumowanie przyjdzie czas niebawem. Dzisiaj natomiast przyglądamy się bliżej trzeciej tegorocznej premierze kinowej ekranizacji książki Stephena Kinga. Przed mikrofonami zasiadają Hubert "Mando" Spandowski (współautor serwisu StephenKing.pl) oraz Sebastian "Burial" Kubańczyk (autor strony Kingowiec.pl) i pomimo początkowych zapewnień o nie zdradzaniu ważnych elementów fabuły, serwują ponad 70 minut, która chyba jest jednak trochę spoilerowa. Także jeśli to dla was wielki problem to idźcie najpierw do kina i dorzućcie kilka groszy ze swojego portfela, bo "Doktor Sen", pomimo bardzo entuzjastycznych recenzji, nie radzi sobie najlepiej pod tym katem. My natomiast spróbujemy odpowiedzieć na pytanie czy faktycznie jest tak dobrze jak mówią, czy Mike Flanagan znów poradził sobie z trudnym tematem, na ile udał się ten karkołomny zabieg połączenia ekranizacji książki i sequela filmu Stanleya Kubricka oraz czy "Doktor Sen" to rzeczywiście najlepsza ekranizacja tekstu Stephena Kinga od czasu "Skazanych na Shawshank". Zapraszamy do audycji.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #334 Creepshow. Odcinek 6: Skincrawlers/By the Silver Water of Lake Champlain
Pobierz audycję w pliku mp3 W 334. odcinku podcastu Radio SK Hubert „Mando” Spandowski z serwisu StephenKing.pl , Sebastian „Burial” Kubańczyk, autor strony Kingowiec.pl , oraz Michał „Jerry” Rakowicz z Konglomeratu podcastowego zapraszają na omówienie szóstego odcinka odświeżonego "Creepshow" oraz podsumowanie pierwszego sezonu tej produkcji. Jak spodobał się nam pulpowy i pełen czarnego humoru segment "Skincrawlers"? Komu z naszej ekipy Tom Savini "zrobił" dzieciństwo? Jakie obawy mieliśmy względem adaptacji "By the Silver Water of Lake Champlain" Joe Hilla? O tym wszystkim posłuchacie w dzisiejszym odcinku. A w ramach podsumowania, ocenimy dla Was całość, wybierzemy najgorsze i najlepsze segmenty i porozmawiamy nad konstrukcją sezonu. Dużo dobra na finał!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #333 Pierwsze wrażenia - Mr. Mercedes - sezon 3
Pobierz audycję w pliku mp3 Emisja serialu "Mr. Mercedes" właśnie dobiega końca, natomiast polska premiera finałowego sezonu miała miejsce zaledwie kilka dni temu. Mando czekał na polską premierę, właśnie zaczął oglądać ostatni rozdział tej opowieści i spieszy do was ze swoimi pierwszymi wrażeniami z jej otwarcia. Czy zamiana tomów sprawdza się w przypadku ekranizacji książkowego cyklu? Jakie wątki trzeba było dodać by zachować ciągłość opowieści? Jak dużo zmieniono w porównaniu z pierwowzorem literackim i czy twórcy serialu znów dokonali tego co udało im się zrobić przed rokiem i poprawili książkę z pozytywnym skutkiem? I wreszcie jak Mando ocenił pierwszy odcinek serialu? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w dzisiejszej audycji.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #332 Wiadomości z Martwej Strefy #91: Październik 2019
Pobierz audycję w pliku mp3 W 332. odcinku podcastu Radio SK kontynuuję swoją serię, w której podsumowuję kolejne miesiące pod kątem wydarzeń związanych ze Stephenem Kingiem. Dziś przyglądam się newsom z października 2019 r. Okładka książki "If It Bleeds" Ankieta z wyborem polskiej okładki książki "If It Bleeds" Seria audiobooków "Stephen King: Opowiadania" Amerykański plakat filmu "Doktor Sen" Polski plakat filmu "Doktor Sen" Teaser serialu "The Outsider" Kolejny aktorzy dołączyli do serialu "Bastion" Joe Hill wspomina swoją przygodę z filmem "Creepshow" Halloweenowa impreza psów pod domem Kinga
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #331 Creepshow. Odcinek 5: Night of the Paw/Times is Tough in Musky Holler
Pobierz audycję w pliku mp3 W 331. odcinku podcastu Radio SK Hubert „Mando” Spandowski z serwisu StephenKing.pl , Sebastian „Burial” Kubańczyk, autor strony Kingowiec.pl , oraz Michał „Jerry” Rakowicz z Konglomeratu podcastowego ponownie łączą siły, aby omówić dla Was kolejny, piąty już odcinek odświeżonego „Creepshow”. Jak oceniamy oba segmenty? Na ile ciekawa jest wariacja na temat opowiadania "Małpia łapka" zaserwowana w klimacie "Opowieści z krypty"? Czy podział czasu antenowego na długi i krótki segment wyszedł obu historiom na dobre? Jak bardzo niezrozumiała może być ekspozycja w prościutkiej opowieści o zombie? Jak oceniamy wykorzystanie i realizację efektów specjalnych? I w końcu: czy serial nadal trzyma poziom, czy może widać już pierwsze oznaki zadyszki? Posłuchajcie!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #330 Pierwsze wrażenia - Castle Rock - sezon 2
Pobierz audycję w pliku mp3 Kingowa jesień 2019 roku powoli dobiega końca. Przedostatnia duża premiera za nami, a my spotykamy się by o niej porozmawiać. Hubert "Mando" Spandowski ( StephenKing.pl ) i Sebastian "Burial" Kubańczyk ( Kingowiec.pl ) obejrzeli pierwsze trzy odcinki drugiego sezonu serialu "Castle Rock" i postanowili skonfrontować ze sobą swoje wrażenia. Ile Stephena Kinga znajdziemy w nowej odsłonie serialu? W jak dużym stopniu elementy z jego twórczości są zgodne z tym co znamy z kart powieści? Czy nowa kreacja Annie Wilkes może konkurować z postacią stworzoną przez Kathy Bates, a serialowy "Ace" Merrill zauroczył nas bardziej niż wersja Kiefera Sutherlanda? Jak oceniamy rolę Tima Robbinsa, czyli kolejny wielki powrót do filmowego uniwersum Kinga? Czy drugiej odsłonie "Castle Rock" bliżej do "Twin Peaks" czy "American Horror Story"? I wreszcie czy jesteśmy zadowoleni z rozwiązań fabularnych jakie do tej pory nam zaserwowano? Odpowiedzi na i wiele innych pytań znajdziecie w dzisiejszej audycji.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #329 Castle Rock - sezon 1
Pobierz audycję w pliku mp3 Jeśli wydawało wam się, że słyszeliście kiedyś jak Mando krytykuje serial "Castle Rock", to dzisiaj wyprowadzamy was z błędu. Z okazji polskiej premiery drugiego sezonu, zapraszamy na pieśń pochwalną pod adresem serii pierwszej. Dzisiejsza recenzja jest bezspoilerowa. Nie jest to analiza wydarzeń przedstawionych w serialu, a raczej skupienie się na odczuciach, jakie towarzyszyły Mando podczas seansu. Do kogo skierowany jest ten serial? Jak mocno rozwija uniwersum Kinga i na ile przystępnie to robi? Jak wysoki jest próg wejścia i czy serial zdradza wydarzenia z książek Kinga? Czy "Castle Rock" ma do zaoferowania coś poza nawiązaniami i czy potrafi zainteresować jako samodzielny twór, bez podpierania się nazwiskiem Kinga? Jak wypada od strony castingowej i czy aktorom udało się stworzyć ciekawe postacie? I wreszcie: co Mando sądzi na temat krytykowanego zakończenia i na ile w jego oczach pierwszy sezon jest kompletny? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w dzisiejszej audycji.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #328 Creepshow. Odcinek 4: The Companion/Lydia Layne's Better Half
Pobierz audycję w pliku mp3 W 328. odcinku podcastu Radio SK Hubert „Mando” Spandowski z serwisu StephenKing.pl , Sebastian „Burial” Kubańczyk, autor strony Kingowiec.pl , oraz Michał „Jerry” Rakowicz z Konglomeratu podcastowego ponownie łączą siły, aby omówić dla Was kolejny, już czwarty odcinek odświeżonego „Creepshow”. Jak oceniamy oba segmenty? Na ile odczuwalne jest, że „The Companion” to adaptacja opowiadania Joego R. Lansdale’a napisanego wespół z dziećmi? W jaki sposób twórcy wykorzystali w „Lydia Layne’s Better Half” elementy kojarzone z azjatyckim horrorem? Czy po dość ogranym punkcie wyjścia (próba pozbycia się niechcianych zwłok) całość potrafiła nas czymś zaskoczyć? Jak oceniamy wykorzystanie i realizację efektów specjalnych? I w końcu: czy serial nadal trzyma poziom, czy może widać już pierwsze oznaki zadyszki? Posłuchajcie!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #327 Wiadomości z Martwej Strefy #90: Sierpień i wrzesień 2019
Pobierz audycję w pliku mp3 W 327. odcinku podcastu Radio SK kontynuuję swoją serię, w której podsumowuję kolejne miesiące pod kątem wydarzeń związanych ze Stephenem Kingiem. Dziś przyglądam się newsom z sierpnia i września 2019 r. Spotkanie ze Stephenem Kingiem i Joe Hillem Wznowienie trylogii "Pan Mercedes" z nowymi okładkami Okładka one-shota "Locke & Key: Dog Days" Okładka komiksu "Dying is Easy" Figurka Pennywise'a z Cinema City i Multikina Płatki śniadaniowe Pennywise Film "Smetarz dla zwierzaków" wydany na nośnikach Kolejny aktorzy w obsadzie serialu "Bastion" "Lśnienie" i "Skazani na Shawshank" wydane na Blu-ray Plakaty promujące drugi sezon serialu "Castle Rock"
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #326 Creepshow. Odcinek 3: All Hallow's Eve/The Man in the Suitcase
Pobierz audycję w pliku mp3 W 326. odcinku podcastu Radio SK Hubert „Mando” Spandowski z serwisu  StephenKing.pl , Sebastian „Burial” Kubańczyk, autor strony  Kingowiec.pl oraz Michał "Jerry" Rakowicz z Konglomeratu podcastowego łączą siły, aby omówić dla Was trzeci odcinek odświeżonego Creepshow . Na początek panowie dyskutują o twórcach odcinka, wśród których tym razem znalazł się autor klasycznych komiksów. Ponownie poświęcamy chwilę postaci Upiora w roli gospodarza. A wszystko to stanowi jedynie przystawkę do dania głównego, którym jest omówienie obu segmentów trzeciego epizodu, czyli halloweenowej opowieści, stanowiącej ekranizację komiksu wydanego w 1982 roku w "Twisted Tales #1" - „All Hallow's Eve” oraz oryginalnej historii „The Man in the Suitcase”. Jak naszej ekipie spodobał się dzisiejszy zestaw grozy i makabry? Na ile wtórne, oryginalne czy różnorodne okazały się kolejne dwa segmenty serialu „Creepshow”? O tym wszystkim i o wielu innych kwestiach posłuchacie w dzisiejszej dyskusji.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #325 Creepshow. Odcinek 2: Bad Wolf Down/The Finger
Pobierz audycję w pliku mp3 W 325. odcinku podcastu Radio SK Hubert „Mando” Spandowski z serwisu StephenKing.pl , Sebastian „Burial” Kubańczyk, autor strony Kingowiec.pl , oraz Michał "Jerry" Rakowicz z Konglomeratu podcastowego łączą siły, aby omówić dla Was drugi odcinek odświeżonego "Creepshow". Na początek panowie dyskutują o twórcach odcinka i o tym, jak Shudder utrudnia nam ich poznanie. Ponownie poświęcamy chwilę postaci Upiora w roli gospodarza, pomysłowi na niego oraz sposobom jego prezentacji. A wszystko to stanowi jedynie przystawkę do dania głównego, którym jest omówienie obu segmentów drugiego epizodu, czyli kampowej opowieści o wilkołakach i II Wojnie Światowej w „Bad Wolf Down” oraz adaptacji tekstu „The Finger” weterana na gruncie filmowych scenariuszy horrorów znanej marki – Davida J. Schowa. Jak naszej ekipie spodobała się komiksowa oprawa odcinka? Co okazało się być zaskakujące od strony aktorskiej? Na ile wtórne, oryginalne czy różnorodne okazały się kolejne dwa segmenty serialu „Creepshow”? O tym wszystkim i o wielu innych kwestiach posłuchacie w dzisiejszej dyskusji.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #324 W wysokiej trawie
Pobierz audycję w pliku mp3 W 324. odcinku podcastu Radio SK Hubert „Mando” Spandowski ( StephenKing.pl ), Sebastian „Burial” Kubańczyk ( Kingowiec.pl ) oraz Rafał "Sick" Siciński ( Kocham dziwne kino ) łączą siły, aby omówić dla Was kolejną dużą premierę tej jesieni – ekranizację wspólnego opowiadania Stephena Kinga i Joego Hilla – "W wysokiej trawie". Na początek panowie dyskutują o swoich odczuciach związanych z pierwowzorem literackim oraz o oczekiwaniach względem jego filmowej interpretacji. Następnie przechodzą do zmian, jakie zaserwował nam twórca tejże oraz "Cube" i w tym momencie dyskusja zaczyna zahaczać o spoilery. Czy Netflix nadal ma stuprocentową skuteczność w ekranizowaniu nieekranizowalnych tekstów Kinga? Jak spodobały nam się elementy zmodyfikowane względem literackiego pierwowzoru? Na ile wtórna jest ekranizacja tego tekstu? Czy "W wysokiej trawie" to tytuł, który będziemy miło wspominać po latach i czasem do niego wracać? O tym wszystkim i o wielu innych kwestiach posłuchacie w dzisiejszej dyskusji.
pobierz odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek