Radio SK

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Data dodania: 2012-04-06 23:35:50
Data aktualizacji: 2019-09-23 05:05:04
Audycji w katalogu: 130
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 7 dni temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #321 Instytut
audycję w pliku mp3 Zjawiają się w dzień. W czterdzieści minut eliminują wszystkie przeszkody. I nagrywają podcast. Interesują ich książki. Wyjątkowe książki… W 321. odcinku podcastu Radio SK ponownie spotykają się Hubert „Mando” Spandowski z serwisu StephenKing.pl i Sebastian „Burial” Kubańczyk, autor strony Kingowiec.pl . Dzisiaj mamy dla was kolejną mocną pozycję! Kilka dni po filmowej inauguracji „Kingowej jesieni 2019” serwujemy omówienie najważniejszego punktu tego roku – nowej książki Stephena Kinga pt. „Instytut”. Jak oceniamy wydanie i promocję? Jakie były nasze oczekiwania? Czy Kingowi udało się czymś nas zaskoczyć? Czy potrafił zaprezentować w ciekawy i świeży sposób nieco ograny już motyw? Czy książka wyróżnia się czymś na tle innych pozycji tego autora? Jak oceniamy zakończenie i co sądzimy o przyklepanej już ekranizacji w formie serialu? I wreszcie, czy nowa powieść „króla horroru” to dobra książka? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w dzisiejszej bezspoilerowej dyskusji. Zapraszamy!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 dni temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #320 To: Rozdział 2
audycję w pliku mp3 W trzysta dwudziestym odcinku podcastu Radio SK Hubert „Mando” Spandowski odkrywa, że w Derry ponownie zagościło zło i w związku z tym faktem ściąga do miasteczka Sebastiana „buriala” Kubańczyka, Michała „Jerry’ego” Rakowicza oraz Szymona „Szymasa” Cieślińskiego. Tym razem rozmawiamy o najnowszej ekranizacji książki Stephena Kinga i tym samym o sequelu – lub jak proponują twórcy: drugiej części – najbardziej kasowego horroru z 2017 roku, tj. o filmie „To: Rozdział 2”. Mimo początkowych zapewnień szybko wchodzimy w lekkie SPOILERY, by ostatecznie dość dokładnie przeanalizować kinową produkcję z perspektywy fanów książkowego oryginału oraz kogoś, kto po powieść dotychczas nie sięgnął. Czy ten „trudny powrót” okazał się mimo wszystko udany? Jak oceniamy casting dorosłego Klubu Frajerów? Co duet Muschietti i Dauberman zapożyczył z powieści, a co zmienił lub dodał od siebie? Ile Pennywise’a znajdziemy w filmie? Jak oceniamy lęki dorosłych Frajerów i ich emanacje? Czy czekamy na prequel i „Uniwersum To”? Czy wszyscy Frajerzy odpowiedzieli na wezwanie Mando i rytuał Pödcästü się powiedzie? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w dzisiejszej audycji. Posłuchaj dyskusji o filmie "To: Rozdział 1"
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 dni temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #319 Escape Room COŚ
audycję w pliku mp3 W trzysta dziewiętnastym odcinku podcastu Radio SK ponownie spotykają się Hubert Spandowski ( StephenKing.pl ) i Sebastian Kubańczyk ( Kingowiec.pl ). Dzisiejsza dyskusja jest przystawką przed wielkim omówieniem drugiego rozdziału filmowego "To", które usłyszycie za kilka dni. Jest to też kolejna audycja nagrana na żywo podczas spotkania fanów. Pokój "Coś" w poznańskim Escape Room Black Box reklamowany jest jako atrakcja inspirowana książką Stephena Kinga, a ile Kinga faktycznie w nim znajdziemy i jak dużo horroru dostarcza ta przygoda, dowiecie się z dzisiejszej, pozbawionej spoilerów audycji. Black Box na Facebooku Informacje o pokoju i rezerwacja online
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 24 dni temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #318 Wiadomości z Martwej Strefy #89: Lipiec 2019
audycję w pliku mp3 W 318. odcinku podcastu Radio SK kontynuuję swoją serię, w której podsumowuję kolejne miesiące pod kątem wydarzeń związanych ze Stephenem Kingiem. Dziś przyglądam się newsom z lipca 2019 r. Okładka polskiego wydania książki "Instytut" Wznowienie książki "Podpalaczka" z nową okładką Zapowiedź komiksu "Śpiące królewny" Plakat serialu "Creepshow" Trailer serialu "Creepshow" Promocja filmu "To: Rozdział 2" na San Diego Comic-Con Fragmenty programu "Conan" z aktorami z filmu "To: Rozdział 2" Trailer i plakat filmu "To: Rozdział 2" Plakat 3. sezonu serialu "Mr. Mercedes" Nowa fala figurek z filmu "To"
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #317 Wiadomości z Martwej Strefy #88: Czerwiec 2019
audycję w pliku mp3 W 317. odcinku podcastu Radio SK kontynuuję swoją serię, w której podsumowuję kolejne miesiące pod kątem wydarzeń związanych ze Stephenem Kingiem. Dziś przyglądam się newsom z czerwca 2019 r. Nowa filmowa okładka kolejnego wznowienia książki "To" Zdjęcia promocyjne i filmik z planu 3. sezonu serialu "Mr. Mercedes" Pierwszy plakat i teaser filmu "Doktor Sen" Nowy one-shot komiksu "Locke & Key" Nowa linia wydawnicza od DC - "Hill House Horror"
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #316 Wiadomości z Martwej Strefy #87: Kwiecień i maj 2019
audycję w pliku mp3 W 316. odcinku podcastu Radio SK kontynuuję swoją serię, w której podsumowuję kolejne miesiące pod kątem wydarzeń związanych ze Stephenem Kingiem. Dziś przyglądam się newsom z kwietnia i maja 2019 r. Zapowiedź kontynuacji "Pudełka z guzikami Gwendy" Antologia "The Best of Cemetary Dance II" Specjalne ilustrowane wydanie książki "Przebudzenie" Komiks "Little Green God of Agony" w magazynie "Heavy Metal" Plakat i pierwszy teaser filmu "To: Rozdział drugi" Zdjęcia z planu serialu "Mroczna Wieża" Susan Delgado z serialu "Mroczna Wieża" Filmowa zapowiedź nadchodzących seriali HBO (w tym "Outsider") Fotorelacja z koncertu zespołu Rock Bottom Reminders Rozmowa Micka Garrisa ze Stephenem Kingiem w podcaście Post Mortem
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #315 Smętarz dla zwierzaków
audycję w pliku mp3 W trzysta piętnastym odcinku podcastu Radio SK na cmentarzu Micmaców ponownie spotykają się Hubert Spandowski i Sebastian Kubańczyk. Tym razem rozmawiamy o nowej ekranizacji książki Stephena Kinga. Początek podcastu jest bezspoilerowy, ale bardzo szybko przechodzimy do szczegółów (co jest wyraźnie zasugerowane w audycji). Jak oceniamy drugą kinowa interpretację "Smętarza dla zwierzaków"? Co sądzimy o promocji filmu? Które zmiany w stosunku do oryginału nam się podobały? Czy zabrakło nam jakichś motywów z książki? Czy twórcy wyszli obronną ręką z tej najbardziej istotnej zmiany i na ile była ona zasadna? Jak nowy "Smętarz" sprawdza się w warstwie dramatycznej a jak radzi sobie z elementami horroru? Co sądzimy o nowym zakończeniu tej historii? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w dzisiejszej audycji.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #314 Przyszłość Stephena Kinga na wielkim ekranie (Pyrkon 2019)
audycję w pliku mp3 Rok 2017 okazał się powrotem wielkich kinowych produkcji na podstawie prozy Stephena Kinga. Co prawda „Mroczna Wieża” okazała się finansową porażką i zaprzepaściła szansę na rozbudowę kinowego uniwersum, ale pierwszy rozdział "To" odniósł ogromny sukces, zajmując pierwsze miejsce we wszystkich zarobkowych rankingach horrorów w każdej kategorii. Za tydzień na ekrany polskich kin wchodzi nowa ekranizacja książki "Smętarz dla zwierzaków". Za cztery miesiące obejrzymy drugi rozdział "To". W styczniu 2020 Mike Flanagan zaprezentuje ekranizację powieści "Doktor Sen" - sequela kultowego "Lśnienia" – z Ewanem McGregorem w roli dorosłego Danny'ego Torrance'a. Czego możemy oczekiwać po tych produkcjach? Co jeszcze przyniesie nam przyszłość? Czy kinowe ekranizacje tekstów Kinga mają szanse odciąć się od łatki b-klasowych horrorów? Zapraszamy na prelekcję, w trakcie której dowiecie się wszystkiego na temat nadchodzących produkcji przenoszących na wielki ekran utwory "Króla horroru". Dzisiejsze nagranie jest zapisem prelekcji, która odbyła się podczas Pyrkonu, w sobotę 27 kwietnia 2019 roku o godzinie 19:30 w sali filmowo-serialowej.  Wersja filmowa zawiera prezentację slajdów, którą wyświetlaliśmy podczas prelekcji .
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #313 8 lat RSK i 17 lat StephenKing.pl
audycję w pliku mp3 Zapraszam na nieco spóźniony odcinek rocznicowy, w którym spokojnie, ale dla odmiany wesoło i w optymistycznym tonie, mówię o planach na przyszłość oraz spoglądam na  minione dwanaście miesięcy. Dodatkowo warto odnotować, że choć jeszcze nie podsumowaliśmy zakończonej zbiórki na nowy sprzęt, to podcast zamykający 8 lat działalności Radia SK jest jednocześnie świeżym startem w nową lepszą jakość (na razie połowicznie, bo nagrywany w bardzo niesprzyjających warunkach, ale to nadal pierwszy krok ku lepszemu :-)).
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #312 Smętarz dla zwierzaków
audycję w pliku mp3 W kinach już od kilku dni mozna oglądać nową ekranizację powieści "Smętarz dla zwierzaków". My natomiast kontynuujemy nasze podcastowe wprowadzenie do tego wydarzenia serwując dyskusję na temat książkowego pierwowzoru. Rozmowa nagrywana była w terenia, podczas tegorocznej majówki, na zastępczym sprzęcie, a o książce rozmawiają Hubert "Mando" Spandowski i Sebastian "Burial" Kubańczyk z serwisu Kingowiec.pl. Jak oceniamy wersję audio? Co było inspiracją Kinga dla napisania tej książki? Na jakich etapach swojego życia mieliśmy z nią styczność i jak zmieniał się nasz odbiór tej historii? Jak oceniamy tę opowieść z punktu widzenia ojców? I wreszcie, czy nadal oceniamy ją tak samo dobrze? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w dzisiejszej audycji.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #311 Sklepik z pytaniami #8
audycję w pliku mp3 Nieregularna seria podcastów, w których odpowiadam na pytania słuchaczy. W drugim odcinku wybrałem pokażny zestaw pytań zadanych przez słuchaczy w ramach kolejnej rocznicy podcastu. Jaką książkę Kinga chciałbym żeby zekranizowano w formie filmu kinowego oraz serialu telewizyjnego? Czy chciałbym aby pojawiła się kontynuacja jakiejś książki Kinga? Czy myślę czasami o wieku Stephena Kinga i o tym, że kolejne 30 lat żyć już nie bedzie? Czy przeczytałem wszystko Kinga, czy też coś sobie zostawiam na "ciężkie czasy" jak już nie będzie nowych książek? Czy to pradwa, że nie myłem ręki przez tydzień po podaniu jej Kingowi? Czy planuję wyprzedaż kolekcji? Jak na przestrzeni lat zmieniło się moje podejście do kolekcjonowania Kinga? Czy w najbliższej przyszłości planuję więcej omówień klasycznych powieści? Odpowiedzi na te i inne zagadki znajdziecie w nowym odcinku Sklepiku z pytaniami.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #310 Sklepik z pytaniami #7
audycję w pliku mp3 Nieregularna seria podcastów, w których odpowiadam na pytania słuchaczy. W drugim odcinku wybrałem pokażny zestaw pytań zadanych przez słuchaczy w ramach kolejnej rocznicy podcastu. Czego oczekuję po Kingu w najbliższym czasie? Czy jako wierny czytelnik chciałbym, aby stworzył on znów jakiś rasowy horror? Czy wierzę, że taka sytuacja jeszcze kiedyś nastąpi? Dlaczego zrezygnowałem z pracy w szkolnictwie? Czy odczuwam czasem wypalenie twórczością Stephena Kinga? Czy nagram kiedyś odcinek ze swoją topką kinowych książek? Czy mam konkretne sceny z książek Kinga, które od razu przychodzą mi do głowy, gdy myślę o jego twórczości? Czy są książki Kinga, w trakcie czytania których autentycznie się bałem? I czy w ogóle zdarza mi się odczuwać strach czytając książki? Czy oglądałem wszystkie filmy kinowe, telewizyjne i seriale oparte na książkach i opowiadaniach Kinga? Jaką adaptację Kinga uważam za najgorszą? I wreszcie jakie mam zdanie na temat "Lśnienia" Stanleya Kubricka? Odpowiedzi na te i inne zagadki znajdziecie w nowym odcinku Sklepiku z pytaniami.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #309 Wiadomości z Martwej Strefy #86: Marzec 2019
audycję w pliku mp3 W 309. odcinku podcastu Radio SK kontynuuję swoją serię, w której podsumowuję kolejne miesiące pod kątem wydarzeń związanych ze Stephenem Kingiem. Dziś przyglądam się newsom z marca 2019 r. Pierwsza wersja filmowej okładki książki "Smętarz dla zwierzaków" Ostateczna wersja filmowej okładki książki "Smętarz dla zwierzaków" Okładka książki Joe Hilla "Full Throttle" Okładka książki Roberta Ziębińskiego "Stephen King: Instrukcja obsługi" Spis treści książki Roberat Ziębińskiego "Stephen King: Instrukcja obsługi" Okładka i opis albumu "The World of IT" Relacja z prapremiery filmu "Smętarz dla zwierzaków" Ostateczny zwiastun filmu "Smętarz dla zwierzaków" Obsada drugiego sezonu serialu "Castle Rock" Główni aktorzy z serialu "Mroczna Wieża" Pierwszy teaser serialu "NOS4A2" Pierwszy trailer serialu "NOS4A2" Gry planszowe nawiązujące do filmu "TO" Szczegóły na temat gry "Clue: IT" Pyrkon 2019: Cała prawda o horrorach opartych na faktach Pyrkon 2019: Przyszłość Stephena Kinga na wielkim ekranie
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #308 Nieoficjalne ekranizacje cz. 3: Filmy porno
audycję w pliku mp3 Po trzech miesiącach od reaktywacji podcastu Radio SK serwuję wam wreszcie audycję, w której oddalam się dość mocno od szablonowych dyskusji o Stephenie Kingu. Jest to też powrót do nieregularnej serii podcastów, która wystartowała siedem lat temu, a jej ostatnia odsłona ukazała się przed pięcioma laty. Zapraszam na kolejny przegląd nieoficjalnych ekranizacji Kinga… tym razem w wersji dla dorosłych. Przygotujcie sobie pumeks, szczotkę i szare mydło, bo po tym maratonie możecie czuć się brudni i sponiewierani. W jaki sposób miłość do Stephena Kinga może zaprowadzić w najczarniejsze zakątki internetu? Czy Georgina była grzeczną dziewczynką i weźmie swój balonik? Co bliźniaczki z „Lśnienia” wyczyniają w wolnym czasie? Czy Danny Torrance był karłem? Co by było, gdyby Carrie wcale nie była zamknięta w sobie i wstydliwa? Jak brzmi jedno z najlepszych haseł reklamowych w historii porno parodii? Co kręci Pennywise’a? Dlaczego wolałbym, by mój syn nigdy nie trafił na to nagranie? I wreszcie: czy chowając się dla zmyłki za trzecią ścianą, też będę się pławił? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w dzisiejszej audycji.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #307 Mroczna Wieża V: Wilki z Calla
audycję w pliku mp3 Po ponad 2 latach od recenzji "Czarnoksiężnika i kryształu" wracamy do książkowego cyklu "Mroczna Wieża". Co prawda nasze ka-tet zmieniało już skład od momentu startu na pustyni Mohaine, ale trójka powołana w lipcu 2015 roku stanowiła dotąd stały punkt wszystkich audycji. Dzisiaj jest niby tak samo a jednak trochę inaczej. Stephen King zmienił klimat cyklu powracając do niego po wypadku w 1999 roku. My także zmieniliśmy dziś nieco formułę audycji. W dzisiejszym podcaście mamy dla was dyskusję Jerry'ego i Randalla oraz tylko gościnny występ Mando, spinający klamrą rozmowę chłopaków. Jak oceniamy tę książkę po latach? Czy nasze odczucia różnią się od tych po premierowym czytaniu? Jak odbieramy tę powieść mając już w głowie wiedzę na temat ostatecznego zakończenia cyklu? O tym i wielu innych tematach usłyszycie w dzisiejszej audycji. Książkę "Mroczna Wieża V: Wilki z Calla", w bardzo dobrej interpretacji pana Mateusza Drozdy, kupicie oczywiście w sklepie Audioteka.pl Spis treści: 0:00:01 - Wstęp (Mando) 0:02:03 - Dyskusja o książce (Jerry i Randall) 0:56:00 - Dodatkowa opinia i podsumowanie (Mando) Książki z uniwersum Mroczna Wieża I: Roland   (Mando, Skura, Jerry, Randall) Mroczna Wieża II: Powołanie trójki   (Mando, Jerry, Randall) Mroczna Wieża III: Ziemie jałowe   (Mando, Jerry, Randall) Mroczna Wieża IV: Czarnoksiężnik i kryształ   (Mando, Jerry, Randall) Mroczna Wieża: Wiatr przez dziurkę od klucza   (Mando) Opowiadania z uniwersum Mroczna Wieża: Siostrzyczki z Elurii   (Mando) Komiksy z uniwersum Mroczna Wieża   (Mando) Mroczna Wieża: Rewolwerowiec   (Mando) Ciekawostki Mroczna Wieża - filmy amatorskie   (Mando) Historia, promocja i recenzje filmu "Mroczna Wieża" Mroczna Wieża: Długa droga na wielki ekran (część 1, Pyrkon 2017)   (Mando) Mroczna Wieża: Promocja, która poszła naprzód (część 2)   (Mando, Burial) Mroczna Wieża (Mando, Jerry, Burial) Mroczna Wieża (Szymas)
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #306 Dolores Claiborne
audycję w pliku mp3 Dzisiaj Dzień Kobiet, a my w męskim gronie rozmawiamy o jednej z najbardziej kobiecych książek Stephena Kinga. Jak poradził sobie mężczyzna wchodząc w kobieca skórę? Czy człowiek, który przed rokiem popełnił "Śpiące królewny", w latach dziewięćdziesiątych potrafił wiarygodnie i emocjonalnie przedstawiać podobne problemy? "Dolores Claiborne" to historia córki, żony, matki, pracownicy i pracodawczyni. Jak mocno udało się Kingowi zagrać na naszych emocjach na każdej z tych płaszczyzn? Dodatkowo "Dolores Claiborne" to jedyna powieść Kinga, która doczekała się Polsce nie tylko jednej, a dwóch kobiecych interpretacji audio. Czy taka forma przypadła nam do gustu? Jak współgra ona z treścią książki? Jaki był pierwszy kobiecy audiobook, którego słuchaliśmy? Odpowiedzi na te wszystkie pytania poznacie w dzisiejszej audycji, do której odsyłamy, a naszym słuchaczkom składamy dziś najserdeczniejsze życzenia! Książkę "Dolores Claiborne", w doskonałej interpretacji pani Teresy Budzisz-Krzyżanowskiej, kupicie oczywiście w sklepie Audioteka.pl
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #305 Wiadomości z Martwej Strefy #85: Luty 2019
audycję w pliku mp3 W 305. odcinku podcastu Radio SK kontynuuję swoją serię, w której podsumowuję kolejne miesiące pod kątem wydarzeń związanych ze Stephenem Kingiem. Dziś przyglądam się newsom z lutego 2019 r. Audiobook "17 podniebnych koszmarów" Spot reklamowy antologii "17 podniebnych koszmarów" Amerykańska okładka książki "Instytut" Brytyjska okładka książki "Instytut" Polski plakat filmu "Smętarz dla zwierzaków" Drugi trailer filmu "Smętarz dla zwierzaków" Twórcy tłumaczą się ze zmian w nowej ekranizacji "Smętarza dla zwierzaków" Obsada 3. sezonu serialu "Mr. Mercedes" Pierwsze zdjęcie z serialu "Creepshow" "Eli Roth's History of Horror: Uncat" Nowe figurki zapowiedziane na Toy Fair 2019 Okładka jednego z zeszytów eventu DCEASED
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #304 Smętarz dla zwierzaków - obawy i oczekiwania
audycję w pliku mp3 Dwa tygodnie temu Paramount Pictures zaprezentował drugi trailer zbliżającej się wielkimi krokami drugiej ekranizacji książki „Cmętarz zwieżąt”. Jednocześnie w nowym materiale promocyjnym odkryli sporo kart, zdradzając jakie podjęto zmiany w stosunku do oryginału. Dzień później twórcy filmu udzielili wywiadu , w którym tłumaczyli się z podjętych decyzji. Mando „przetrawił” te wszystkie informacje i postanowił przyjrzeć się im na chłodno. Jak bardzo nowe pomysły wpłyną na oryginalną historię? Czy wypaczą ją na poziomie emocjonalnym? Czy mają szansę sprawdzić się lepiej w warstwie horrorowej? Czy mogą sprawić, że stara opowieść dostanie nową, ciekawą oprawę? Pierwszy trailer  Pierwszy teaser  Drugi trailer
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #303 17 podniebnych koszmarów. Specjalista od turbulencji i Jesteście wolni
audycję w pliku mp3 Mando i Jerry ponownie spotykają się w Radiu SK, aby podyskutować o opowiadaniu. A konkretnie o dwóch opowiadaniach ze zbioru "17 podniebnych koszmarów" wydanego premierowo w Stanach jesienią minionego roku. Wydawnictwo Prószyński i Sk-a, czując jakim marketingowym lepem na czytelników jest nazwisko Kinga na okładce, postanowiło sprowadzić i do nas tę ciekawie zapowiadającą się antologię tematyczną. O samym zbiorze można już było posłuchać w Wiadomościach z Martwej Strefy, gdzie Mando nie zostawił suchej nitki na polskiej okładce, ale tym razem oprócz pastwienia się nad formą wydania Panowie opowiadają, na ile spodobały się im teksty starszego i młodszego Kinga. Który z nich był "górą" w zestawieniu ojciec vs syn? Czy warto sięgnąć po ten zbiór już tylko dla tych tekstów? A może zapowiada się nam coś ciekawego po całości? Posłuchajcie!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #302 Gra Geralda
audycję w pliku mp3 Półtora miesiąca po reaktywacji podcastu Radio SK zapraszamy na powrót Skury w solowych audycjach.
pobierz odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek