Radio SK

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Data dodania: 2012-04-06 23:35:50
Data aktualizacji: 2020-09-27 00:30:02
Audycji w katalogu: 190
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 2 dni temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #381 Talizman
Pobierz audycję w pliku mp3 W 381. odcinku podcastu Radio SK ekipa w składzie Hubert „Mando” Spandowski, Rafał „Randall” Jasiński oraz Michał „Jerry" Rakowicz, a więc panowie, którzy niedawno zakończyli podróż do Mrocznej Wieży, zabiera się za powieść, o której w podcaście na temat siódmego tomu MW wspominali. "Talizman", bo o nim mowa, to książka napisana przez Stephena Kinga w duecie z Peterem Straubem oraz jeden z niewielu przypadków w pisarskiej historii Kinga, kiedy mierzy się on z czystej wody fantasy. W odcinku posłuchacie o fascynującym procesie, w ramach którego tytuł ten powstał, o tym, na ile udało się obu - dla wielu kultowym - twórcom wykreować spójny, interesujący i wciągający świat, o nawiązaniach do Mrocznej Wieży, których formalnie nie ma, a wydaje się, jakby było ich mnóstwo oraz o wielu innych kwestiach. Polecamy się Waszej uwadze. Książkę "Talizman", w interpretacji Filipa Kosiora, kupicie oczywiście w sklepie Audioteka.pl .
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 dni temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #380 Wiadomości z Martwej Strefy #100: Sierpień 2020
Pobierz audycję w pliku mp3 W 380. odcinku podcastu Radio SK kontynuujemy serię, w której podsumowujemy kolejne miesiące pod kątem wydarzeń związanych ze Stephenem Kingiem. Dziś przyglądamy się newsom z sierpnia 2020 r. Samo to nie byłoby niczym wyjątkowym, gdyby nie fakt, że robimy to już po raz setny! A okrągły jubileusz to idealna okazja do świętowania, toteż przygotowaliśmy dla Was nagranie specjalne, które dostępne jest nie tylko tradycyjnie w wersji audio, ale również jako film na YT. Dokładnie tak, możecie nas nie tylko posłuchać, ale również zobaczyć, do czego bardzo Was zachęcamy! Zapraszamy i pozdrawiamy, Mando, Jerry, Chewbacca i puszek pigmejski Arnold. Audiobook "Talizman" dostępny w Audiotece.pl "Later" - zapowiedź nowej książki Stephena Kinga Zapowiedzi wydań zbiorczych Hill House Comics Premiera nowego komiksu z serii "Locke & Key" - "In Pale Battalions Go…" "Bastion" na pierwszych materiałach promocyjnych i na pierwszym teaserze Spotkanie Stephena Kinga z Jamesem Burke'em - zapis znajdziecie tutaj Rock Bottom Remainders - śpiewa "Don't Stand by me"
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 dni temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #379 The Cape: Fallen
Pobierz audycję w pliku mp3 W tym tygodniu mieliśmy zaplanowane dla was coś ekstra, ale wyniknęły chwilowe, drobne problemy, przez które audycja przesunęła się o kilka dni. Daliście jednak wyraźny sygnał, że skoro mamy piątek to musi być też nowe Radio SK, a my nie pozostawiamy takich próśb bez odpowiedzi. W 379. odcinku Radio SK zapraszamy na audycję, która tak naprawdę zapoczątkowała falę nagrań z ostatnigo pół rocza. Gdy w marcu zamknięto nas w domach z powodu pandemii, stwierdziłem że przerwa w Radiu SK zbyt mocno się wydłuża i nagram sobie coś krótkiego na rozruch. Jak sie później okazało to nagranie dało mi potężnego kopa i maszyna ruszyła pełną parą. Natomiast dzisiejsza audycja przeleżała sobie w szufladzie 6 miesiecy czekając na swoją kolej. Co ciekawe we wstępie przepraszam, za duże natężenie Joe Hilla w Radiu SK co po 6 miesiącach jest nadal aktualne :-) Z dzisiejszego podcastu dowiecie się natomiast jak wypada powrót po latach do historii peleryny dającej swemu właścicielowi supermoce.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 16 dni temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #378 NOS4A2, sezon 2
Pobierz audycję w pliku mp3 Święta we wrześniu? Dlaczego nie! Mando jest jak Charlie Manx i świętuje przez okrągły rok :-). W 378. odcinku podcastu Radio SK zapraszamy na przedsmak tego, co czekać was będzie za trzy miesiące w Konglomeracie podcastowym. Dzisiaj bowiem na warsztat trafia drugi sezon serialu "NOS4A2", będącego ekranizacją powieści najstarszego syna Stephena Kinga – Joego Hilla. Czy ośmioletni przeskok czasowy wpłynął pozytywnie na przedstawianą historię? Jak sprawdzają się główni bohaterowie serialu? Jak wypadają aktorzy wcielający się w ich starsze wersje? Czy tym razem udało się uniknąć niepotrzebnych zapychaczy i utrzymać odpowiednie tempo? I wreszcie: czy finał sezonu sprawdza się jako zakończenie całego serialu? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w dzisiejszej audycji. My natomiast już drugi raz z rzędu świecimy wam "długimi" po oczach, by chwilę później wcisnąć "Gaz do dechy" :-).
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 23 dni temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #377 Christine
Pobierz audycję w pliku mp3 Prawie pół roku po publikacji podcastu z dyskusją na temat książki "Christine", Mando i Jerry postanowili wprowadzić w życie swoje zapowiedzi i usiedli do ekranizacji tej powieści. W 377. odcinku podcastu Radio SK posłuchacie dyskusji na temat ikonicznego filmu z 1984 roku. Dwóch rozmówców i dwa zupełnie inne spojrzenia na omawiany tytuł - kolejna powtórka po latach i pierwsze podejście do tematu. Jak film wypada aktorsko? Czy jest to nasz ulubiony tytuł Johna Carpentera? Jak dobrze sprawdza się w warstwie obyczajowej i czy dobrze działa jako horror? Co sądzimy o muzyce i czy 36-letnie efekty specjalne zdążyły się już zestarzeć? I wreszcie czy Mando znów musiał odwołać swoje wcześniejsze wypowiedzi na temat filmu? Odpowiedzi na te i inne pytania poznacie w dzisiejszej audycji.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #376 Hill House Comics: Basketfull of Heads
Pobierz audycję w pliku mp3 Pod koniec marca nagraliśmy wprowadzenie do nowego cyklu podcastów – pierwsze wrażenia z pierwszej fali komiksów wchodzących w skład "Hill House Comics", tj. serii horrorowych opowieści wydawnictwa DC, które pod swoje skrzydła przyjął i sygnuje własnym nazwiskiem najstarszy syn Stephena Kinga, Joe Hill. Docelowo w Radiu SK miały ukazywać się recenzję kolejnych tytułów, ale plany pokrzyżowała nam pandemia, która wywróciła rynek wydawniczy do góry nogami. Pięć miesięcy później w końcu udało się nam powrócić do tematu i dzisiaj omawiamy flagowy tytuł tego cyklu, czyli "Basketful of Heads". Czy wrażenia po lekturze całości pokrywają się z tymi pierwszymi? Czy Joe Hill znów pokazał klasę jako komiksowy scenarzysta? Jak dobrze rozplanowana i napisana została zagadka kryminalna? Co sądzimy o wątku nadprzyrodzonym i czy współgra on z główną intrygą? Czy rysownik bez większego stażu potrafił poruszyć nasze emocje oprawą graficzną? Czy pierwszy tytuł HHC rozpalił nasze oczekiwania i nabraliśmy ochoty na więcej? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w dzisiejszej audycji.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #375 Stań przy mnie
Pobierz audycję w pliku mp3 Dzisiaj mamy dla was wyjątkową dyskusję. Choć z Bogusią nagrywamy wspólnie od wielu lat, debiutuje ona dziś na łamach podcastu Radio SK. Poza tym bierzemy na warsztat film, który dla nas obojga jest bardzo ważnym obrazem. Na jakich etapach swojego życia go oglądaliśmy? Czy za każdym razem robił takie samo wrażenie? Które elementy "Stań przy mnie" kochamy najbardziej? I wreszcie, czym do cholery jest Goofy? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w dzisiejszej audycji. A tymczasem cieszcie się ostatnimi dniami lata i... zostańcie z nami :-)
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #374 W cieniu Bangor, część 3
Pobierz audycję w pliku mp3 Na początku lipca premierę miała polska antologii inspirowana prozą Stephena Kinga - "W cieniu Bangor" - wydana przez Dom horroru. W 374. odcinku podcastu Radio SW w wirtualnym studiu usiedli Hubert "Mando" Spandowski i Michał "Jerry" Rakowicz, którzy kończą krótki cykl podcastów, w których omawiają kolejną partię opowiadań z tego zbioru. "W cieniu Bangor" to książka o pokaźnych gabarytach i równie dużej zawartości tekstów, dlatego postanowiliśmy podzielić nasze omówienie na części. Przed wami trzeci zestaw opowiadań - 8 tekstów od 7 autorów i autorek. Tradycyjnie odpowiemy sobie na pytania: Ile Stephena Kinga znajdziemy wewnątrz książki? Czy czuć, że poszczególne opowiadania powstały z myślą o tym konkretnym zbiorze? Ale też, jak oceniamy kolejnych autorów i ich teksty autonomicznie, w oderwaniu od narzuconej koncepcji? Spis treści: 0:05:33 - Joanna Pypłacz ("Mabel") 0:12:21 - Jacek Piekiełko ("Chłopiec z zapałkami") 0:23:22 - Dagmara Adwentowska ("Rechot") 0:26:14 - Grzegorz Kopiec ("Jessy") 0:31:55 - Agnieszka Kwiatkowska ("Zegarmistrzyni") 0:38:45 - Kacper Kotulak ("Full Plastic Jacket", "Przystanek Poprzeczna") 0:46:28 - Agnieszka Biskup ("Ostatnie wakacje w Zawadach") Antologię "W cieniu Bangor" kupicie: w sklepie Bonito.pl na stronie wydawcy w serwisie Allegro w różnych sklepach w ebookami
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #373 Wiadomości z Martwej Strefy #99: Lipiec 2020
Pobierz audycję w pliku mp3 W 373. odcinku podcastu Radio SK kontynuuję swoją serię, w której podsumowuję kolejne miesiące pod kątem wydarzeń związanych ze Stephenem Kingiem. Dziś przyglądam się newsom z lipca 2020 r. Audiobook "Historia Lisey" do kupienia w sklepie Audioteka.pl Audiobook "Desperacja" do kupienia już w sklepie Audioteka.pl Zwiastun książki "W cieniu Bangor" Nowa figurka z serialu "Creepshow" Spotkanie z twórcami serialu "NOS4A2" podczas SDCC
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #372 One X‑Cellent Scene: Heroes for Hope. X‑Men
Pobierz audycję w pliku mp3 Od kilku dni absurdalna liczba filmowo-komiksowych kanałów na Youtube połączyła się w jednym wielkim crossoverze – One X-Cellent Scene – zroganizowanym z okazji 20-lecia pierwszego filmu z uniwersum Mutantów. Czy Radio Stephen King może stać się częścią tego wydarzenia? Oczywiście, że tak. W dzisiejszej audycji usłyszycie o wyjatkowym komiksie – "Heroes for Hope. X-Men". Dlaczego został wydany? Jaki cel mu przyświecał? Ilu autorów przy nim pracowało? Co wspólnego ma z nim Stephen King? I wreszcie, czy jest to udany projekt i o co chodzi z tą jedną wyjątkową sceną? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w dzisiejszej, bonusowej audycji.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #371 Jazda na kuli
Pobierz audycję w pliku mp3 W 2005 roku, na 3. zjeździe fanów Kinga i horroru, poznali się Mando i Sick. Pierwszym filmem, jaki razem wtedy obejrzeli, była nowa produkcja Micka Garrisa – „Jazda na kuli”. Piętnaście lat później, podczas 30. zjazdu fanów Kinga i horroru, postanowili o nim porozmawiać i tym samym przełamali schemat omawiania kolejnych produkcji duetu Stephen King i Mick Garris z dwuletnimi przerwami. Zapraszamy na podcast nagrany w polowych warunkach, ale mimo to rzetelnie omawiający ekranizację opowiadania, którym 20 lat temu King próbował zmienić reguły wydawniczej gry. Czy tym razem powrót po latach do Garrisa był dla nas udany? Tego i wielu innych rzeczy dowiecie się z dzisiejszej audycji.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #370 Jak czytać cykl Mroczna Wieża?
Pobierz audycję w pliku mp3 Po 5 latach zakończyliśmy w końcu naszą podcastową podróż ku Mrocznej Wieży. Dzisiaj mamy dla Was audycję bonusową, nagraną na specjalne zamówienie. Mando odpowiada w niej na pytanie, jak czytać cykl „Mroczna Wieża”. Odpowiedź nie jest jednak prosta, dlatego audycja rozrosła się do tradycyjnie już sporych rozmiarów i składa się niejako z dwóch bloków. Najpierw dowiecie się m.in., w jakiej kolejności zabrać się za sam ośmioksiąg. Którą wersję pierwszego tomu wybrać? Jakie są zalety oraz wady jednego i drugiego wyboru? W którym momencie najlepiej przeczytać „Wiatr przez dziurkę od klucza”? Czy znajomość fabuły zawartej w komiksach jest niezbędna dla zrozumienia sagi? Drugi blok to przegląd tytułów powiązanych z cyklem. Mando komentuje poszczególne pozycje z oficjalnej listy tytułów połączonych z „Mroczną Wieżą”, odpowiadając na pytania: czy i w którym momencie warto je poznać. Cała audycja jest bezspoilerowa. Dajcie znać w komentarzach, czy zgadzacie się z opinią Mando.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #369 W cieniu Bangor, część 2
Pobierz audycję w pliku mp3 Na początku lipca premierę miała polska antologii inspirowana prozą Stephena Kinga - "W cieniu Bangor" - wydana przez Dom horroru. W 369. odcinku podcastu Radio SW w wirtualnym studiu usiedli Hubert "Mando" Spandowski i Michał "Jerry" Rakowicz, którzy kontynuują krótki cykl podcastów, w których omawiają kolejną partię opowiadań z tego zbioru. "W cieniu Bangor" to książka o pokaźnych gabarytach i równie dużej zawartości tekstów, dlatego postanowiliśmy podzielić nasze omówienie na części. Przed wami drugi zestaw opowiadań - 10 tekstów od 7 autorów i autorek. Tradycyjnie odpowiemy sobie na pytania: Ile Stephena Kinga znajdziemy wewnątrz książki? Czy czuć, że poszczególne opowiadania powstały z myślą o tym konkretnym zbiorze? Ale też, jak oceniamy kolejnych autorów i ich teksty autonomicznie, w oderwaniu od narzuconej koncepcji? Spis treści: 0:02:20 - Krzysztof Maciejewski ("Lecząc księżyc", "Strzępy skóry", "Dziewczynka ze szczelin") 0:18:20 - Flora Woźnica ("Widzieć więcej) 0:24:11 - Kornel Mikołajczyk ("Psy Rafała Kuzio") 0:29:41 - Agnieszka Osikowicz-Chwaja ("Cmentarz na wyspie") 0:33:38 - Przemysław Karbowski ("Dzień z życia rzemieślnika", "Śmierć wilkołaka") 0:45:14 - Barbara Mikulska ("Mój, tylko mój") 0:49:43 - Piotr Sawicki ("Karyna") Antologię "W cieniu Bangor" kupicie: w sklepie Bonito.pl na stronie wydawcy w serwisie Allegro
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #368 Mroczna Wieża VII: Mroczna Wieża
Pobierz audycję w pliku mp3 Prawie pięć lat zajęło nam dotarcie do szczytu Mrocznej Wieży. Długo, ale na szczęście nie aż tak długo jak Rolandowi. Ale najważniejsze, że oto jesteśmy. Nie będziemy ukrywać, że chyba całe nasza ka-tet, w osobach Huberta „Mando" Spandowskiego, Rafała „Randalla” Jasińskiego oraz Michała „Jerry'ego” Rakowicza, miało wiele obaw przy okazji powrotu na pole róż pod Wieżą. Szczególnie po dość rozczarowującej "Pieśni Susannah". Czy słusznie? O tym przekonacie się w dzisiejszym - w pełni spoilerowym - odcinku. Rozbieramy na części pierwsze finał sagi, dywagujemy na ile dobrze King poradził sobie z licznymi rozstaniami, z którymi przyszło się nam w tej książce mierzyć, dyskutujemy nad wątkiem Kinga-postaci w jego własnej książce i dzielimy się wrażeniami z wielkiego finału. Tymi sprzed lat i tymi obecnymi. Nie mówimy jeszcze do widzenia, mamy nadzieję, że za czas jakiś powrócimy z omówieniem "Wiatru przez dziurkę od klucza", ale póki co to tyle. Długich dni i przyjemnych nocy! Książkę "Mroczna Wieża VII: Mroczna Wieża", w bardzo dobrej interpretacji pana Mateusza Drozdy, kupicie oczywiście w sklepie Audioteka.pl
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #367 Wiadomości z Martwej Strefy #98: Czerwiec 2020
Pobierz audycję w pliku mp3 W 367. odcinku podcastu Radio SK kontynuuję swoją serię, w której podsumowuję kolejne miesiące pod kątem wydarzeń związanych ze Stephenem Kingiem. Dziś przyglądam się newsom z czerwca 2020 r. Okładka zbioru opowiadań Joego Hilla "Gaz do dechy" Okładki nowej serii wznowień książek Hilla: "NOS4A2" , "Strażak" , "Dziwna pogoda" Serialowa okładka ebooka "NOS4A2" Marvel LIVE - rozmowa z Joe Hillem Zdjęcie z planu filmu "Dzieci kukurydzy" Opera "Lśnienie"do odsłuchania za darmo do 5 lipca
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #366 Jesteśmy w tym wszyscy razem
Pobierz audycję w pliku mp3 Po 14 latach od polskiej premiery książki młodszego z synów Stephena Kinga, Owena, Mando zmierzył się w końcu z tym zbiorem opowiadań. W 366. odcinku podcastu Radio SK wysłuchacie opinii na temat zarówno poszczególnych tekstów z osobna, jak i całej publikacji. Czy była to przyjemna lektura? Czy Owen zaskoczył czymś Mando? Jak dziwny jest to zbiór i czy w pisarstwie syna znajdziemy jakiś cień ojca? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań usłyszycie w dzisiejszym podcaście
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #365 W cieniu Bangor, część 1
Pobierz audycję w pliku mp3 W pierwszym tygodniu czerwca wydawnictwo Dom horroru rozpoczęło przedsprzedaż polskiej antologii inspirowanej prozą Stephena Kinga - "W cieniu Bangor". W 365. odcinku podcastu Radio SW w wirtualnym studiu usiedli Hubert "Mando" Spandowski i Michał "Jerry" Rakowicz, którzy inaugurują dziś nowy krótki cykl podcastów. A biorąc pod uwagę fakt, że "W cieniu Bangor" to książka o pokaźnych gabarytach i równie dużej zawartości tekstów, postanowiliśmy podzielić nasze omówienie na części. Przed wami pierwsza partia opowiadań. Co sądzimy o antologiach z tego worka? Ile Stephena Kinga znajdziemy wewnątrz książki? Czy czuć, że poszczególne opowiadania powstały z myślą o tym konkretnym zbiorze? Jak oceniamy kolejnych autorów i ich teksty? I wreszcie czy Mando widzi różnicę między Judaszem a Piłatem oraz Ostatnią Wieczerzą i Jasełkami? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w dzisiejszej audycji. Spis treści: 0:09:26 - Juliusz Wojciechowicz (Wstęp, Nienawistna spluwa, Niedopałki) 0:23:43 - Anna Musiałowicz (Jak kamień w wodę, Wszystkie jego kobiety, Napisz o mnie) 0:33:14 - Marek Zychla (Jeanie Johnston) 0:40:13 - Sandra Gatt Osińska (Krzyś) Antologię "W cieniu Bangor" kupicie w przedsprzedaży: Na stronie wydawcy W serwisie Allegro
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #364 Wiadomości z Martwej Strefy #97: Maj 2020
Pobierz audycję w pliku mp3 W 364. odcinku podcastu Radio SK kontynuuję swoją serię, w której podsumowuję kolejne miesiące pod kątem wydarzeń związanych ze Stephenem Kingiem. Dziś przyglądam się newsom z maja 2020 r. Stephen King w programie "The Late Show with Stephen Colbert" Nowa wersja książki "Jak pisać. Pamiętnik rzemieślnika" wydana na 20-lecie Antologia inspirowana prozą Stephena Kinga - "W cieniu Bangor" Zdjęcia z nadchodzącego serialu "Bastion" Polski zwiastun serialu "Creepshow" Nowe figurki firmy Funko
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #363 Buick 8
Pobierz audycję w pliku mp3 W ramach odskoczni przed finałowym tomem "Mrocznej wieży", Mando i Jerry postanowili skorzystać z dobrodziejstw Audioteki i sięgnęli po jedną z mniej szanowanych powieści Kinga. "Buick 8" - bo o nim mowa - to historia, która spotkała się w momencie premiery z dość chłodnym przyjęciem. Ale czy słusznie? Panowie dyskutują z nieco odmiennych perspektyw - Mando powrócił do tej książki po latach, a Jerry zapoznał się z nią po raz pierwszy. Jak oceniają tę opowieść? Czy nielubiana przez nich narracja pierwszoosobowa pogrąża tę historię czy wprost przeciwnie - stanowi wartość dodaną? Czy to kolejna po "Chrisitne" i "Ciężarówkach" wariacja na temat morderczego samochodu, czy dostajemy jednak coś innego, nietypowego dla Kinga? I w końcu czy warto sięgnąć po ten tytuł? O tym wszystkim i wielu innych kwestiach posłuchacie w dzisiejszym odcinku.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
« podcast@radiosk.net »
RSK #362 Locke & Key, sezon 1
Pobierz audycję w pliku mp3 Ponad trzy miesiące od audycji przedstawiającej nasze pierwsze wrażenia z serialu „Locke & Key”, wracamy z pełnym omówieniem całego pierwszego sezonu. Z dzisiejszej audycji dowiecie się jak oceniamy zmiany w porównaniu z oryginałem, patrząc z punktu widzenia wielkich fanów komiksu Joego Hilla i Gabriela Rodrigueza. Czy jesteśmy zadowoleni z ogólnego klimatu? Jak oceniamy kreacje kolejnych postaci? Czy spodobały nam się nowe klucze? I wreszcie dlaczego Mando wymienił całą ekipę swoich rozmówców :-). W drugiej części podcastu (38:14) przechodzimy do nieco bardziej szczegółowej dyskusji rozmawiając o kilku rozwiązaniach fabularnych.
pobierz odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek