Zarządzanie dietą

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast entuzjastycznego dietetyka o zarządzaniu żywieniem, dbaniu o sylwetkę i pogodzeniu codziennych obowiązków z troską o zdrowie.
Data dodania: 2019-08-17 15:55:44
Data aktualizacji: 2020-01-28 08:25:09
Audycji w katalogu: 10
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany ponad miesiąc temu
9/ Czy można jeść słodycze na diecie?
Czy uzależnienie od cukru to fakt, czy mit? Czy można jeść słodycze będąc na diecie? Czy słodycze fit oraz tzw. zdrowe słodycze to lepszy wybór i jak przygotować zdrowsze wersje wypieków? Zapraszam do wysłuchania odcinka!
pobierz 21.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
8/ Herbata pod lupą
Jesień sprzyja piciu herbaty- z odcinka dowiesz się, czy napój ten jest zdrowy, która herbata będzie najlepsza oraz jakie korzyści i zagrożenia niesie za sobą jej regularne spożywanie.
pobierz 14.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Czy jaja są zdrowe?
Epizod poświęcony jajom kurzym: czy powodują miażdżycę? Czy można je jeść bez limitu? Czy te ekologiczne są zdrowe? Zapraszam do wysłuchania tego odcinka!
pobierz 16.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
5/ Kawa okiem dietetyka
Czy kawa jest zdrowa? Czy warto pić kawę rozpuszczalną? Czy kawa wypłukuje magnez i odwadnia? Poznaj benefity i ryzyka związane ze spożyciem tego napoju- 20 minut rzetelnej wiedzy na temat kawy. Zapraszam!
pobierz 20.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
5/ Jak jeść to co lubimy i chudnąć?
Z tego podcastu dowiesz się, czy możliwe jest jedzenie pizzy i słodyczy na diecie. Poznasz również triki na samodzielne komponowanie jadłospisu redukcyjnego w kilku krokach.
pobierz 25.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
4/ Najważniejsza zasada każdej diety
Gdybym miała dać Ci tylko jedno zalecenie dietetyczne, to brzmiałoby ... Czyli podcast dotyczący zmniejszenia ryzyka chorób i zwiększania spożycia substancji, które ochronią nas przed wolnymi rodnikami.
pobierz 14.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
3/ Jak zmotywować się do ćwiczeń?
Poznaj sprawdzone sposoby na motywację do regularnej aktywności fizycznej. Popraw zdrowie, sylwetkę i kondycję wdrażając strategię kilku prostych kroków.
pobierz 12.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
2/ Organizacja żywienia - 4 kroki ku lepszemu planowaniu posiłków
Brak organizacji diety jest jednym z powodów, dla których porzucamy wcześniejsze postanowienia. Poznaj sposób dietetyka na planowanie i przygotowanie posiłków, pozwalające na oszczędność czasu, finansów i redukcję zbędnych kilogramów.
pobierz 19.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
1/Efekt latte w odchudzaniu
Efekt latte w odchudzaniu, czyli jak drobne przyjemności rujnują naszą dietę? Link do badania, o którym mówię w odcinku [link] *w materiale użyłam sformułowania 13 000 kalorii, chodziło oczywiście o 1 300
pobierz 7.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Poznajmy się!
Cześć! Jestem dietetykiem z pasją, który stara się godzić pracę na etacie z blogowaniem i miłością do zdrowego odżywiania. W tym odcinku dowiesz się czym się zajmuję na co dzień i po co założyłam ten kanał.
pobierz 4.0 MB odcinki RSS iTunes www
miodek