Zarządzanie dietą

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast entuzjastycznego dietetyka o zarządzaniu żywieniem, dbaniu o sylwetkę i pogodzeniu codziennych obowiązków z troską o zdrowie.
Data dodania: 2019-08-17 15:55:44
Data aktualizacji: 2019-11-12 13:45:21
Audycji w katalogu: 8
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany ponad miesiąc temu
Czy jaja są zdrowe?
Epizod poświęcony jajom kurzym: czy powodują miażdżycę? Czy można je jeść bez limitu? Czy te ekologiczne są zdrowe? Zapraszam do wysłuchania tego odcinka!
pobierz 16.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
5/ Kawa okiem dietetyka
Czy kawa jest zdrowa? Czy warto pić kawę rozpuszczalną? Czy kawa wypłukuje magnez i odwadnia? Poznaj benefity i ryzyka związane ze spożyciem tego napoju- 20 minut rzetelnej wiedzy na temat kawy. Zapraszam!
pobierz 20.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
5/ Jak jeść to co lubimy i chudnąć?
Z tego podcastu dowiesz się, czy możliwe jest jedzenie pizzy i słodyczy na diecie. Poznasz również triki na samodzielne komponowanie jadłospisu redukcyjnego w kilku krokach.
pobierz 25.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
4/ Najważniejsza zasada każdej diety
Gdybym miała dać Ci tylko jedno zalecenie dietetyczne, to brzmiałoby ... Czyli podcast dotyczący zmniejszenia ryzyka chorób i zwiększania spożycia substancji, które ochronią nas przed wolnymi rodnikami.
pobierz 14.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
3/ Jak zmotywować się do ćwiczeń?
Poznaj sprawdzone sposoby na motywację do regularnej aktywności fizycznej. Popraw zdrowie, sylwetkę i kondycję wdrażając strategię kilku prostych kroków.
pobierz 12.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
2/ Organizacja żywienia - 4 kroki ku lepszemu planowaniu posiłków
Brak organizacji diety jest jednym z powodów, dla których porzucamy wcześniejsze postanowienia. Poznaj sposób dietetyka na planowanie i przygotowanie posiłków, pozwalające na oszczędność czasu, finansów i redukcję zbędnych kilogramów.
pobierz 19.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
1/Efekt latte w odchudzaniu
Efekt latte w odchudzaniu, czyli jak drobne przyjemności rujnują naszą dietę? Link do badania, o którym mówię w odcinku [link] *w materiale użyłam sformułowania 13 000 kalorii, chodziło oczywiście o 1 300
pobierz 7.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Poznajmy się!
Cześć! Jestem dietetykiem z pasją, który stara się godzić pracę na etacie z blogowaniem i miłością do zdrowego odżywiania. W tym odcinku dowiesz się czym się zajmuję na co dzień i po co założyłam ten kanał.
pobierz 4.0 MB odcinki RSS iTunes www
miodek