Growth Hacking po Polsku

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Growth Hacking Po Polsku to podcast w którym poznasz skuteczne i nietypowe metody rozwoju swojej sprzedaży i marketingu on-line. Zobacz jak growth hacking może wspomóc biznes każdej wielkości.
Data dodania: 2019-08-17 16:06:37
Data aktualizacji: 2020-10-30 01:10:07
Audycji w katalogu: 35
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany wczoraj
GHPP 35: Jak utrzymać klienta na dłużej? 7 strategii na poprawę retencji w biznesie.
Utrzymanie klienta jest znacząco prostsze i tańsze niż pozyskiwanie nowych klientów. Wciąż jednak większość firm skupia swoją uwagę wyłącznie na sprzedaży, zapominając o klientach, którzy już im zaufali. Jak budować stabilny i przewidywalny biznes pracując często przez lata z naszymi klientami? W tym odcinku zdradzam 7 strategii, które pomogą Ci utrzymać raz pozyskanego klienta w Twoim biznesie. Linki: Growthletter - cotygodniowa, bezpłatna porcja strategii i narzędzi growth hackingowych - [link] Moja e-książka - 22 kreatywne strategie sprzedaży on-line - [link]
pobierz 45.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 29 dni temu
GHPP 34: Moje 4 porady na lepiej konwertujące kreacje w reklamie na Facebooku
W dzisiejszym odcinku mam dla Was kilka prostych porad i wskazówek, w jaki sposób poprawić swoje kreacje w reklamie na Facebooku, by te konwertowały lepiej. Wszystkie notatki i dodatkowe narzędzia do tego odcinka znajdziesz na [link] Zamów także moją e-książkę w przedsprzedaży - [link]
pobierz 31.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
GHPP 33: 5 Przykładów automatyzacji sprzedaży on-line (gość Michał Korba)
W 33 odcinku wraz z moim gościem (Michał Korba z User.com) przedstawiamy 5 prostych sposobów na automatyzację marketingu i sprzedaży on-line. Odcinek jest zapisem naszej rozmowy, która odbyła się live. Wersję wideo wraz z Q&A znajdziesz w grupie na Facebooku: [link] Książkę w przedsprzedaży kupisz tutaj: [link]
pobierz 66.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
GHPP 32: Przykłady interaktywnych treści, które podniosą Twoją konwersję + PREMIERA KSIĄŻKI
Zamów e-książkę tutaj: [link] W tym odcinku poznasz 7 przykładów na interaktywny content, który pomoże Ci w sprzedaży on-line. W odcinku między innymi o kalkulatorach, quizach czy interaktywnych e-bookach.
pobierz 42.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
GHPP 31: Targetowanie reklam na Facebooku: 7 skutecznych grup odbiorców
Poznaj 7 grup odbiorców, które możesz targetować w reklamach Facebook Ads cieszących się (z mojego doświadczenia) najwyższymi zwrotami z inwestycji. Dołącz także do grupy na Facebooku, by poznać temat skutecznego targetowania reklam FB od strony technicznej: [link]
pobierz 51.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
GHPP 30: Przykłady growth hackingu do zastosowania w (prawie) każdym biznesie
Dołącz do Growthlettera i co środę odbieraj bezpłatne strategie growth hackingowe: [link] W tym odcinku poznasz kilka konkretnych rozwiązań i strategii, które wdrożysz zarówno w dużym jak i tym najmniejszym biznesie.
pobierz 61.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
GHPP 29: Czym jest call to action i jak wykorzystać je w biznesie?
Dołącz do GROWTHLETTERA i rozwijaj swój biznes regularnie [link] - co środę otrzymasz bezpłatne porady i narzędzia, które zapewnią wzrost w Twojej firmie. Call to action, wezwanie do działania, CTA. To frazy, które w marketingu słyszysz na każdym kroku. W najnowszym odcinku podcastu dowiesz się, czym tak naprawdę call to action jest i jak wykorzystać je w swoim biznesie.
pobierz 43.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
GHPP 28: Jak działa algorytm reklam na Facebooku i jak wykorzystać go do rozwoju kampanii FB Ads?
Dołącz do Growthlettera - [link] by co środę odbierać bezpłatne strategie growth hackingowe i polecane narzędzia, które pozwolą rozwinąć Twój biznes. Jeśli chcesz tworzyć dobre, skuteczne kampanie reklamowe na Facebooku, potrzebujesz elementarnej wiedzy o tym, w jaki sposób Facebook decyduje, które z reklam są dobre, które wyświetla częściej i czym jest system aukcyjny w FB Ads. W dzisiejszym odcinku porozmawiamy o tym, jak działa algorytm reklamowy na Facebooku i jak wykorzystać tę wiedzę, by skuteczniej skalować swoje kampanie reklamowe w tym serwisie. Zasubskrybuj ten podcast w swojej ulubionej platformie by nie przegapić kolejnych odcinków. Polecane odcinki uzupełniające temat algorytmów Facebooka: - Odcinek 16: Jak zwiększyć zasięgi organiczne Twoich postów na LinkedIn - Odcinek 26: cross-selling i up-selling co to jest i jak wykorzystać do zwiększenia sprzedaży?
pobierz 37.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
GHPP 27: Sposoby na poprawę konwersji sprzedażowej on-line.
Jak zmieniać odbiorców w klientów? Jak z tego samego ruchu sprzedawać więcej? W 27 odcinku podcastu Growth Hacking Po Polsku opowiadam o 8 sposobach na optymalizację konwersji sprzedażowej na stronie WWW (i w wielu innych miejscach w naszym lejku sprzedaży). Dołącz także do Growthlettera by w każdą środę w samo południe otrzymać bezpłatne porady z zakresu marketingu on-line: [link]
pobierz 46.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
GHPP 26: cross-selling i up-selling co to jest i jak wykorzystać do zwiększenia sprzedaży?
Jedną z najkrótszych dróg do zwiększenia sprzedaży bez zwiększania bazy klientów w biznesie jest cross-selling i up-selling. Są to rozwiązania, które pozwalają przez "dosprzedaż" zwiększać wartość klienta w czasie. Sprawdź, czym jest cross-selling i up-selling i jak zastosować je w biznesie, nawet takim całkiem offline. ;) Umów konsultację i zbudujmy Twoją ofertę cross i up-sellingową: [link] ;)
pobierz 44.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
GHPP 25: Jak wykorzystać wideo w Twoim biznesie - 8 sposobów
Chcesz więcej bezpłatnej wiedzy? Dołącz do GRWOTHLETTERA i co środę odbieraj bezpłatną wiedzę i informacje o narzędziach wprost na Twój e-mail. Zapisz się tutaj: [link] W 25 odcinku podcastu Growth Hacking Po Polsku opowiadam, w jaki sposób wykorzystać format wideo do promocji swojego biznesu. Poznasz 8 praktycznych wskazówek, które pozwolą Ci rozwijać sprzedaż on-line z wykorzystaniem tego formatu. Co więcej, wcale nie musisz stawać przed kamerą czy tworzyć profesjonalnych materiałów!
pobierz 50.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
GHPP 24: Jak promować się w PPC z niskim budżetem?
Odbierz co tydzień BEZPŁATNE porady i narzędzia wprost na Twój e-mail - [link] Jak promować się z niskim budżetem w kanałach takich jak Facebook czy Google Ads? Jaki jest minimalny sensowny budżet na promocję w płatnych kanałach? Na te pytania odpowiadam w 24 odcinku podcastu Growth Hacking Po Polsku.
pobierz 42.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
GHPP 23: LTV i ROI - niezbędne składniki skalowalnego growth hackingu
[link] - Dołącz do GROWTHLETTERA, by co środę otrzymać bezpłatne porady growth hackingowe! Jeśli myślisz o strategii Growth Hackingu dla Twojej firmy, która będzie skalowalna, musisz mierzyć. Jeszcze lepiej jeśli mierzysz odpowiednie wskaźniki. ;) Dziś porozmawiamy o dwóch podstawowych wskaźnikach: LTV i ROI, bez których nie da się prowadzić skutecznych i skalowalnych działań z zakresu sprzedaży i marketingu on-line.
pobierz 43.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
GHPP 22: Jak wydłużyć czas spędzany przez użytkownika na stronie (i dlaczego to ważne)
Co tydzień bezpłatna dawka Growth Hacking wprost na Twój e-mail. Dołącz do Growthlettera - [link] Dlaczego czas spędzany przez użytkownika na Twojej stronie jest istotny? Z dwóch powodów. Po pierwsze im więcej uwagi klienta zyskasz, tym bliżej sprzedaży jesteś. Po drugie jednak więcej czasu to również więcej punktów w oczach algorytmu Google. W tym odcinku poznasz kilka prostych sposobów na wydłużenie czasu spędzanego przez użytkownika na Twojej stronie WWW.
pobierz 34.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
GHPP 21: 6 sposobów na więcej klientów bez większego ruchu - czyli optymalizacja CTR
pobierz 23.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
GHPP 20: Jak pozycjonować i promować firmową stronę przez guest posting?
Jak zbudować strategię gościnnych wpisów, które są świetnym sposobem na poprawę swoich pozycji w wyszukiwarce oraz pozyskanie nowych odbiorców dla Twojego biznesu nawet wtedy gdy Twój budżet marketingowy jest równy ZERO. ;)
pobierz 20.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
GHPP 19: Jak targetować użytkowników LinkedIn w reklamach Facebook Ads
Czy możliwe jest targetowanie użytkowników LinkedIn na Facebooku? W teorii nie, w praktyce tak. W tym odcinku przedstawiam proces, który pozwoli Ci to zrobić! Dołącz do Growthlettera i co środę odbieraj bezpłatne porady i narzędzia, które pomogą Ci rozwinąć Twój biznes - [link]
pobierz 18.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
GHPP 18: Strategia Content Marketingu
Jak zacząć budować swoją strategię content marketingu. Kilka zasad których warto się trzymać budując strategię opartą o treści, która przekłada się realnie na efekty biznesowe.
pobierz 17.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
GHPP 17: 6 trendów w marketingu on-line na rok 2020
Jak będzie wyglądał marketing i sprzedaż w 2020 roku? Tego jeszcze nie wiem, ale mam kilka typów i widzę kilka istotnych trendów do których dostosowuję moją strategię growth hackingu. Jeśli chcesz je poznać to zapraszam Cię do odsłuchu 17 odcinka podcastu Growth Hacking Po Polsku!
pobierz 20.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
GHPP 16: Jak zwiększyć zasięgi organiczne Twoich postów na LinkedIn
Działasz na LinkedIn? Ten odcinek to zatem Twój "must listen". ;) W 16 odcinku podcastu Growth Hacking Po Polsku opowiadam bowiem o 10 sposobach zwiększania zasięgów organicznych swoich postów w tym kanale.
pobierz 23.4 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek