Growth Hacking po Polsku

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Growth Hacking Po Polsku to podcast w którym poznasz skuteczne i nietypowe metody rozwoju swojej sprzedaży i marketingu on-line. Zobacz jak growth hacking może wspomóc biznes każdej wielkości.
Data dodania: 2019-08-17 16:06:37
Data aktualizacji: 2020-03-29 10:45:07
Audycji w katalogu: 22
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 2 dni temu
GHPP 22: Jak wydłużyć czas spędzany przez użytkownika na stronie (i dlaczego to ważne)
Co tydzień bezpłatna dawka Growth Hacking wprost na Twój e-mail. Dołącz do Growthlettera - [link] Dlaczego czas spędzany przez użytkownika na Twojej stronie jest istotny? Z dwóch powodów. Po pierwsze im więcej uwagi klienta zyskasz, tym bliżej sprzedaży jesteś. Po drugie jednak więcej czasu to również więcej punktów w oczach algorytmu Google. W tym odcinku poznasz kilka prostych sposobów na wydłużenie czasu spędzanego przez użytkownika na Twojej stronie WWW.
pobierz 34.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 17 dni temu
GHPP 21: 6 sposobów na więcej klientów bez większego ruchu - czyli optymalizacja CTR
pobierz 23.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
GHPP 20: Jak pozycjonować i promować firmową stronę przez guest posting?
Jak zbudować strategię gościnnych wpisów, które są świetnym sposobem na poprawę swoich pozycji w wyszukiwarce oraz pozyskanie nowych odbiorców dla Twojego biznesu nawet wtedy gdy Twój budżet marketingowy jest równy ZERO. ;)
pobierz 20.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
GHPP 19: Jak targetować użytkowników LinkedIn w reklamach Facebook Ads
Czy możliwe jest targetowanie użytkowników LinkedIn na Facebooku? W teorii nie, w praktyce tak. W tym odcinku przedstawiam proces, który pozwoli Ci to zrobić! Dołącz do Growthlettera i co środę odbieraj bezpłatne porady i narzędzia, które pomogą Ci rozwinąć Twój biznes - [link]
pobierz 18.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
GHPP 18: Strategia Content Marketingu
Jak zacząć budować swoją strategię content marketingu. Kilka zasad których warto się trzymać budując strategię opartą o treści, która przekłada się realnie na efekty biznesowe.
pobierz 17.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
GHPP 17: 6 trendów w marketingu on-line na rok 2020
Jak będzie wyglądał marketing i sprzedaż w 2020 roku? Tego jeszcze nie wiem, ale mam kilka typów i widzę kilka istotnych trendów do których dostosowuję moją strategię growth hackingu. Jeśli chcesz je poznać to zapraszam Cię do odsłuchu 17 odcinka podcastu Growth Hacking Po Polsku!
pobierz 20.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
GHPP 16: Jak zwiększyć zasięgi organiczne Twoich postów na LinkedIn
Działasz na LinkedIn? Ten odcinek to zatem Twój "must listen". ;) W 16 odcinku podcastu Growth Hacking Po Polsku opowiadam bowiem o 10 sposobach zwiększania zasięgów organicznych swoich postów w tym kanale.
pobierz 23.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
GHPP 15: 9 kroków do wyższych pozycji w Google
Jak pozycjonować swoją stronę WWW bez wiedzy technicznej i magicznych sztuczek SEO? W tym odcinku opowiem Ci o 9 krokach, które pozwolą Ci pozycjonować Twoją stronę samodzielnie!
pobierz 31.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
GHPP 14: Instagram Stories - jak wycisnąć więcej efektów biznesowych i dotrzeć do nowych odbiorców
Jak wykorzystać format Instagram Stories w swoim biznesie? W tym odcinku zaprezentuję Ci kilka moich przemyśleń i strategii Instagram Stories, które wykorzystuję do pozyskiwania nowych odbiorców.
pobierz 31.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
GHPP 13: Funnel Hacking - co to jest i jak może pomóc w Twoim biznesie?
Funnel Hacking to coś co pomoże Ci rozwijać sprzedaż i poprawiać skuteczność Twoich lejków i procesów sprzedaży on-line bez dużych inwestycji finansowych i czasowych na własne testy A/B
pobierz 29.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
GHPP 12: 12 Narzędzi Marketingowych z Których Korzystam Codziennie
W tym odcinku opowiadam o 12 narzędziach bez których nie wyobrażam sobie moich codziennych działań marketingowych. Dołącz do newslettera na MateuszWycislik.pl by otrzymywać 1 dodatkowe narzędzie oraz 1 taktykę growth hackingową w każdą środę całkowicie bezpłatnie wprost na Twojego maila! ;)
pobierz 35.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
GHPP 11: Jak Stworzyć Skuteczny Lead Magnet + 12 Przykładów
Czym jest LEAD MAGNET, jak stworzyć go skutecznie by przyciągać leady do Twojej firmy oraz 12 przykładów i formatów lead magnetów, które możesz wykorzystać w Twoim biznesie do przyciągnięcia klientów. To wszystko w 11 odcinku podcastu Growth Hacking Po Polsku.
pobierz 27.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
GHPP 10: Czego możesz nauczyć się ze strategii growth hackingu PayPal i AirBNB?
Jak to się stało, że PayPal i AirBNB stały się gigantami w swoich segmentach? Jak niewielkie projekty urosły do wielomiliardowych firm? Za wszystkim stał świetny produkt i równie dobra strategia growth hackingu. W tym odcinku poznasz marketingowe tricki zastosowane przez te dwie firmy oraz lekcje, które z tych historii zapamiętać i wdrożyć w swoim biznesie. :)
pobierz 26.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
GHPP 9: 6 Dobrych Kanałów Marketingowych w Których Nie Ma Twojej Konkurencji
Nie ma nic złego w popularnych kanałach marketingowych. Swoją popularność zawdzięczają bowiem zazwyczaj skuteczności. Jednak istnieją równie skuteczne kanały promocji małego i dużego biznesu on-line bez walki na śmierć i życie z konkurencją. W tym odcinku poznasz 6 z nich!
pobierz 32.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
GHPP 8: Jak zwiększyć skuteczność sprzedażową - 3 istotne elementy
Dziś o 3 czynnikach, które wpłynęły na moją skuteczność sprzedażową w ostatnich latach. Wszystkie z nich to proste metody, które możesz wdrożyć we własnym biznesie od zaraz!
pobierz 49.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
GHPP 7: Relevance Score - Czyli Jak Obniżyć Koszt Reklam FB 31x
W dzisiejszym odcinku dowiesz się: - Czym jest ad relevance score w reklamach płatnych na Facebooku i Instagramie - Jak wynik jakości wpływa na koszty reklamy na Facebooku - Jak podwyższyć swój relevance score w reklamach. Wszystkie odcinki podcastu znajdziesz na mojej stronie: [link]
pobierz 25.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
GHPP 6: 8 Kroków do skutecznej strategii remarketingowej
W 6 odcinku podcastu Growth Hacking Po Polsku pokaże Ci 8 kroków do zbudowania skutecznej strategii remarketingowej. Zobacz czym jest remarketing, jak wykorzystać go we własnej firmie a następnie naucz się jak stworzyć plan, który pomoże osiągać Ci największe zyski z działań remarketingowych.
pobierz 41.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
GHPP 5: Ile kosztuje reklama PPC na LinkedIn i czy Twój biznes jej potrzebuje?
Ile kosztuje reklama w serwisie LinkedIn? Czym jest InMail? Czyli jakie formaty reklamowe są dostępne w największej biznesowej sieci społecznościowej? Jakie firmy powinny korzystać z reklam na LinkedIn? Oraz jak obniżyć koszt reklamy PPC na LI? Odpowiedzi na te pytania poznasz w 5 odcinku podcastu Growth Hacking Po Polsku. Powiem Ci dlaczego LinkedIn to świetna alternatywa dla wielu biznesów. Wiele osób twierdzi, że reklama na LinkedIn jest droga, to jednak tylko częściowo prawda. Ostateczny koszt konwersji z reklam LinkedIn może być znacznie niższy niż z podobnych kampanii przeprowadzanych np. w Facebook Ads. Jak to zrobić? Warunków jest kilka i wszystkie poznasz podczas 30 minut odcinka tego podcastu. :)
pobierz 31.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
GHPP 4: Jak generować leady sprzedażowe w Messengerze
W najnowszym odcinku podcastu Growth Hacking Po Polsku opowiadam jak wykorzystać Messengera do generowania leadów (czyli kontaktów) sprzedażowych. Przygotowałem dla Was także bonus - bezpłatny kurs wideo jak krok po kroku skonfigurować swoją pierwszą kampanię generującą leady w Messengerze na Facebooku oraz jak optymalizować koszty pozyskania klienta. Jak zdobyć kurs bezpłatnie? O tym przeczytasz tutaj: [link]
pobierz 22.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
GHPP 03: Jak czas odpowiedzi na leada może podwoić Twoją konwersję.
Czas odpowiedzi może drastycznie zwiększyć lub zmniejszyć Twoje szanse na sprzedaż. Jak wykorzystać lead response time do podwojenia swojej konwersji?
pobierz 27.8 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek