Przygody przedsiębiorców

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Jeśli macie firmę lub dopiero zaczynacie swoją przygodę z biznesem, zapewne zgodzicie się z nami, że przedsiębiorcy są tymi, dzięki którym rozwija się gospodarka, a tym samym całe społeczeństwo. To właśnie oni w decydującym stopniu wpływają na to jak wygląda otaczający nas świat. O biznesie mówi się coraz więcej. Przede wszystkim dzięki internetowi. Dlatego też powstał ten podcast. Aby każdemu kto poszukuje wiedzy biznesowej, dać do niej jeszcze łatwiejszy dostęp za pomocą wywiadów z przedsiębiorcami o bardzo bogatej wiedzy i doświadczeniu.
Data dodania: 2019-08-17 20:00:41
Data aktualizacji: 2020-07-09 21:40:03
Audycji w katalogu: 152
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 19 godz. temu
Jak wykorzystać KRYZYS na swoją KORZYŚĆ? | Marek Piasek | Evenea
Gościem 89 odcinka jest Marek Piasek! Marek Piasek - Przedsiębiorca. Pasjonat marketingu i sprzedaży. Współzałożyciel marek: Wolves Summit, Wolves Gate, See Bloggers ✅ Strona Evenea: [link] ✅ Strona Wolves Summit: [link] ✅ Strona See Blogers: [link]
pobierz 130.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 dni temu
Jak budować OFERTY i mierzyć SPRZEDAŻ? | Szymon Negacz | SellWise
Odcinek czwarty serii skupiającej się na marketingu i sprzedaży. Gościem odcinków jest Szymon Negacz z SellWise! Konsultant rozwoju sprzedaży i marketingu B2B, informatyk i właściciel Sellwise.pl. Dotąd prowadził kilkudziesięcioosobowe działy sprzedaży, które docierały do ponad 50 krajów na całym świecie, łącznie generując ponad 700 milionów złotych sprzedaży. Dzisiaj, na co dzień, łączy wiedzę sprzedażową, marketingową i informatyczną, aby z pomocą swojego zespołu, budować spójne strategie rozwoju firm, działów sprzedaży i marketingu. Pasjonat agile i procesowego podejścia.
pobierz 123.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 dni temu
Michał Szafrański o REPUTACJI, TWORZENIU PRODUKTÓW i BEZPIECZEŃSTWIE FINANSOWYM
Gościem 88 odcinka jest Michał Szafrański! Michał Szafrański, autor bloga "Jak oszczędzać pieniądze" oraz książek o tematyce finansowej i biznesowej. UWAGA: Jeśli składając do końca lipca 2020 r. zamówienie na książkę "Finansowy ninja" (już 98.764 sprzedane egzemplarze!) wpiszesz kod rabatowy: PRZYGODY to otrzymasz e-book "Zaufanie, czyli waluta przyszłości" gratis (wartość 39,90 zł). #ZCWP otrzymał w konkursie Economicus 2019 nagrodę dla "Najlepszego poradnika biznesowego" polskiego autora. Warto!
pobierz 409.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 dni temu
Jak NOWOCZEŚNIE pozyskiwać KLIENTÓW w B2B? | Szymon Negacz | SellWise
Odcinek trzeci serii skupiającej się na marketingu i sprzedaży. Gościem odcinków jest Szymon Negacz z SellWise! Konsultant rozwoju sprzedaży i marketingu B2B, informatyk i właściciel Sellwise.pl. Dotąd prowadził kilkudziesięcioosobowe działy sprzedaży, które docierały do ponad 50 krajów na całym świecie, łącznie generując ponad 700 milionów złotych sprzedaży. Dzisiaj, na co dzień, łączy wiedzę sprzedażową, marketingową i informatyczną, aby z pomocą swojego zespołu, budować spójne strategie rozwoju firm, działów sprzedaży i marketingu. Pasjonat agile i procesowego podejścia.
pobierz 134.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 14 dni temu
Zaryzykował wszystkim co ma. Niezwykła determinacja i wiara. Czy mu się uda? | Robert Mirek
Gościem 87 odcinka jest Robert Mirek! Robert Mirek - od 2004 roku związany z branżą telekomunikacyjną. Współzałożyciel „Centrum Obsługi Biznesu” - agenta sieci Orange, jak również spółek powiązanych będących agentami innych Operatorów. Aktualnie prezes Heroo Mobile. Prywatnie miłośnik przyrody i pasjonat pieszych wędrówek po lesie.
pobierz 102.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 16 dni temu
Jak DOBRZE określić problem klienta zanim zaczniesz mu SPRZEDAWAĆ? | Szymon Negacz | SellWise
Odcinek drugi serii skupiającej się na marketingu i sprzedaży. Gościem odcinków jest Szymon Negacz z SellWise! Konsultant rozwoju sprzedaży i marketingu B2B, informatyk i właściciel Sellwise.pl. Dotąd prowadził kilkudziesięcioosobowe działy sprzedaży, które docierały do ponad 50 krajów na całym świecie, łącznie generując ponad 700 milionów złotych sprzedaży. Dzisiaj, na co dzień, łączy wiedzę sprzedażową, marketingową i informatyczną, aby z pomocą swojego zespołu, budować spójne strategie rozwoju firm, działów sprzedaży i marketingu. Pasjonat agile i procesowego podejścia.
pobierz 56.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 20 dni temu
Jak DOBIERAĆ LUDZI by rozwijać firmę jak najlepiej? | Mirek Burnejko | KONKURS iPad
Gościem 86 odcinka jest Mirek Burnejko! Mirek Burnejko - przedsiębiorca, podkaster, z zamiłowania podróżnik. Jest prezesem spółki Transparent World sp. z o.o., która buduje Akademia.pl. Podcast, który prowadzi nazywa się "Projektant życia". Swoją firmę prowadzi na zasadzie pracy asynchronicznej.
pobierz 56.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 22 dni temu
Jak tworzyć efektywne procesy w Twojej firmie? | Szymon Negacz | SellWise
Część pierwsza najnowszej serii eksperckiej! Gościem serii eksperckiej dotyczącej marketingu i sprzedaży jest Szymon Negacz! Konsultant rozwoju sprzedaży i marketingu B2B, informatyk i właściciel Sellwise.pl. Dotąd prowadził kilkudziesięcioosobowe działy sprzedaży, które docierały do ponad 50 krajów na całym świecie, łącznie generując ponad 700 milionów złotych sprzedaży. Dzisiaj, na co dzień, łączy wiedzę sprzedażową, marketingową i informatyczną, aby z pomocą swojego zespołu, budować spójne strategie rozwoju firm, działów sprzedaży i marketingu. Pasjonat agile i procesowego podejścia.
pobierz 63.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 22 dni temu
Jest inwestorem w 27 PROJEKTACH! | Maciej Filipkowski | Konkurs
Gościem 85 odcinka jest Maciej Filipkowski Dzisiejszy gość może pochwalić się 20-letnim doświadczeniem w branży IT, elektroniki konsumenckiej i rozrywki. Pomysłodawca i prowadzący projekt pn. Zaprojektuj swoje życie, w którym chce inspirować do życia na własnych zasadach.
pobierz 46.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
6 sposobów na ułatwienie sprzedaży | Dariusz Puzyrkiewicz | KONKURS
Gościem 84 odcinka jest Dariusz Puzyrkiewicz Dariusz Puzyrkiewicz - copywriter i autor kilku książek. Swoją pracą pomaga innym przyciągać klientów.
pobierz 64.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Czy do DUŻEJ marki potrzeba WIELKIEJ firmy? | Alina Sztoch | KONKURS
Gościem 83 odcinka jest Alina Sztoch! Alina Sztoch - Head of marketing i co-founder w Kubota. W dzisiejszym odcinku Alina opowie jak doszło do reaktywacji marki oraz skąd powstał pomysł, aby tego dokonać. Dodatkowo przybliży historię działania w firmy w czasie epidemii oraz przedstawi od kulis pracę w Kubota. Na odpowiedzi konkursowe czekamy do 11.06.2020r. w komentarzach pod odcinkiem na Youtube'ie.
pobierz 52.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
LinkedIn prostym sposobem na ROZWÓJ FIRMY! | Karol Sadaj | KONKURS
Część druga wywiadu z Karolem Sadaj! Zapraszamy do wysłuchania!
pobierz 37.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Rozwinął firmę przy ZEROWYM budżecie! | Karol Sadaj
Gościem 82 odcinka jest Karol Sadaj! Zapraszamy do wysłuchania :)
pobierz 67.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Siedem dróg do MILIONÓW I SZCZĘŚCIA! | Kuba Midel | KONKURS
Gościem 81 odcinka jest Kuba Midel! Kuba Midel - przedsiębiorca, inwestor, rentier. Jest właścicielem kilkudziesięciu lokali użytkowych, kilkunastu mieszkań i gruntów. Uważni widzowie naszego Programu zapewne dobrze wiedzą, że Kuba już niejednokrotnie gościł na naszym Kanale :) Dzisiaj Kuba spróbuje odkryć siedem dróg do milionów i szczęścia oraz przedstawi swoje sposoby na prowadzenie biznesu. Dodatkowo przybliży historię powstania swojej książki oraz opowie jakie ma marzenia i cele. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Kubą!
pobierz 69.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
polecamy fajną książkę i rozmawiamy o szesnastkach
Dzisiejszy temat bardzo niebiznesowy ale za to polecamy bardzo dobrą biznesową książkę. Udanego tygodnia życzymy wszystkim :)
pobierz 50.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Jakie cechy sportowca pomagają w biznesie? | Emil Sajfutdinow | KONKURS
Gościem 81 odcinka jest Emil Sajfutdinow! Emil Sajfutdinow - znany polskiej publiczności żużlowiec rosyjskiego pochodzenia. Aktualnie zasila szeregi Unii Leszno oraz Turbiny Balakovo. Jest również zawodnikiem startującym w Speedway Grand Prix. Emil to sportowiec, który na swój sukces pracował już od najmłodszych lat. Trudy w osiąganiu zamierzonych celów nauczyły go pokory oraz wytrwałości. Ma na swoim koncie wiele nagród i osiągnięć. Najważniejsze z nich to m.in. dwukrotne zdobycie tytułu Mistrza Europy. Oprócz sportu zajmuje się również biznesem - inwestuje w nieruchomości. Marzy o tym, aby przed domem zbudować tor do jazdy crossem :) Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Emilem!
pobierz 47.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Na co uważać zatrudniając IMIGRANTÓW? | Łukasz Końpa
Gościem 80 odcinka jest Łukasz Końpa! Dzisiejszy gość to prezes zarządu w firmie KONO! Firma, która została stworzona przez Łukasza zajmuje się zatrudnianiem pracowników z Ukrainy. Od pięciu lat prężnie działają na rynku pośrednictwa pracy. Marka zbudowana przez Łukasza charakteryzuje się nieustanną pracą nad polepszaniem jakości usług, które oferują. Podczas wywiadu, Łukasz postara się odczarować kilka mitów związanych z zatrudnianiem pracowników ze wschodu oraz przywoła najtrudniejsze sytuacje, które ich dotychczas spotkały. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Łukaszem!
pobierz 49.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
czy mariiijahuaaana powinna być legalna? | PP Tydzień odc. 12
PP Tydzień odcinek 12! Tym razem oprócz omówienia bieżących spraw oraz nadchodzących planów, skupimy się na temacie legalizacji marihuany. Zapraszamy do wysłuchania!
pobierz 65.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Co byśmy zmienili w kraju, gdybyśmy mogli? | PP Tydzień odc. 10
Witamy w kolejnym tygodniu! Choć normalnie na naszym kanale jest biznes, to dzisiaj dyskutujemy o małżonce biznesu, jaką jest polityka. A w zasadzie to rozmawiamy o tym, co według nas powinno zostać poprawione. Wiemy, że polityka dzieli ludzi, dlatego zalecamy oglądanie materiału z odpowiednim dystansem i chętnie się dowiemy, co Wy byście zmienili, gdybyście mieli taką możliwość :)
pobierz 76.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
1,3 biliona DOLARÓW. Czy decyzje Tima Cook-a są słuszne? | PP Tydzień odc. 8
Kolejny odcinek PP Tygodnia! Tym razem słów kilka o przyszłości Apple. Zapraszamy do wysłuchania materiału :)
pobierz 66.7 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek