Czytajta

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Klub książki prowadzony przez dwie przyjaciółki - Alicję i Klaudię. Co dwa miesiące rozmawiamy nad dwoma kubkami herbaty o książce, którą tym razem (z różnych powodów) wybrałyśmy.
Data dodania: 2019-08-17 20:47:59
Data aktualizacji: 2020-05-03 10:15:02
Audycji w katalogu: 15
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany ponad rok temu
#15 Wyznaję - Jaume Cabré
Piętnasty odcinek podcastu podsumowującego Klub Książkowy Czytajta - w tym  odcinku 'Wyznaję' i Jaume Cabré. Czytajta to klub książki prowadzony przez dwie przyjaciółki - Alicję i Klaudię. Co dwa miesiące  rozmawiamy nad dwoma kubkami herbaty o książce, którą tym razem (z różnych powodów) wybrałyśmy. Ty też możesz czytać z nami, wystarczy, że  zajrzysz na nasze konto na Instagramie - @czytajta. Miłego dnia, Alicja i  Klaudia.
pobierz 13.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
#14 Radio silence - Alice Oseman
Czternasty odcinek podcastu podsumowującego Klub Książkowy Czytajta - w tym  odcinku 'Radio silence' i Alice Oseman. Czytajta to klub książki prowadzony przez dwie przyjaciółki - Alicję i Klaudię. Co dwa miesiące  rozmawiamy nad dwoma kubkami herbaty o książce, którą tym razem (z różnych powodów) wybrałyśmy. Ty też możesz czytać z nami, wystarczy, że  zajrzysz na nasze konto na Instagramie - @czytajta. Miłego dnia, Alicja i  Klaudia.
pobierz 32.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
#13 Ciemno, prawie noc - Joanna Bator
Trzynasty odcinek podcastu podsumowującego Klub Książkowy Czytajta - w tym odcinku 'Ciemno, prawie noc' i Joanna Bator. Czytajta to klub książki prowadzony przez dwie przyjaciółki - Alicję i Klaudię. Co dwa miesiące rozmawiamy nad dwoma kubkami herbaty o książce, którą tym razem (z różnych powodów) wybrałyśmy. Ty też możesz czytać z nami, wystarczy, że zajrzysz na nasze konto na Instagramie - @czytajta. Miłego dnia, Alicja i Klaudia.
pobierz 17.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
#12 Do latarni morskiej - Virginia Woolf
Dwunasty odcinek podcastu podsumowującego Klub Książkowy Czytajta - w tym odcinku 'Do latarni morskiej' i Virginia Woolf. Czytajta to klub książki prowadzony przez dwie przyjaciółki - Alicję i Klaudię. Co dwa miesiące rozmawiamy nad dwoma kubkami herbaty o książce, którą tym razem (z różnych powodów) wybrałyśmy. Ty też możesz czytać z nami, wystarczy, że zajrzysz na nasze konto na Instagramie - @czytajta. Miłego dnia, Alicja i Klaudia.
pobierz 30.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
#11 Portret artysty w wieku młodzieńczym - James Joyce
Jedenasty odcinek podcastu podsumowującego Klub Książkowy Czytajta - w tym odcinku 'Portret artysty w wieku młodzieńczym' i James Joyce. Czytajta to klub książki prowadzony przez dwie przyjaciółki - Alicję i Klaudię. Co dwa miesiące rozmawiamy nad dwoma kubkami herbaty o książce, którą tym razem (z różnych powodów) wybrałyśmy. Ty też możesz czytać z nami, wystarczy, że zajrzysz na nasze konto na Instagramie - @czytajta. Miłego dnia, Alicja i Klaudia.
pobierz 18.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
#10 Nie opuszczaj mnie - Kazuo Ishiguro
Dziesiąty odcinek podcastu podsumowującego Klub Książkowy Czytajta - w tym odcinku 'Nie opuszczaj mnie' i Kazuo Ishiguro. Czytajta to klub książki prowadzony przez dwie przyjaciółki - Alicję i Klaudię. Co dwa miesiące rozmawiamy nad dwoma kubkami herbaty o książce, którą tym razem (z różnych powodów) wybrałyśmy. Ty też możesz czytać z nami, wystarczy, że zajrzysz na nasze konto na Instagramie - @czytajta. Miłego dnia, Alicja i Klaudia.
pobierz 51.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
#9 Siddhartha - Hermann Hesse
Dziewiąty odcinek podcastu podsumowującego Klub Książkowy Czytajta - w tym odcinku 'Siddhartha' i (ponownie) Hermann Hesse. Czytajta to klub książki prowadzony przez dwie przyjaciółki - Alicję i Klaudię. Co dwa miesiące rozmawiamy nad dwoma kubkami herbaty o książce, którą tym razem (z różnych powodów) wybrałyśmy. Ty też możesz czytać z nami, wystarczy, że zajrzysz na nasze konto na Instagramie - @czytajta. Miłego dnia, Alicja i Klaudia.
pobierz 12.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
#8 The foxhole court - Nora Sakavic
Ósmy odcinek podcastu podsumowującego Klub Książkowy Czytajta - w tym odcinku 'The foxhole court' i Nora Sakavic. Czytajta to klub książki prowadzony przez dwie przyjaciółki - Alicję i Klaudię. Co dwa miesiące rozmawiamy nad dwoma kubkami herbaty o książce, którą tym razem (z różnych powodów) wybrałyśmy. Ty też możesz czytać z nami, wystarczy, że zajrzysz na nasze konto na Instagramie - @czytajta. Miłego dnia, Alicja i Klaudia.
pobierz 15.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
#7 Lolita - Vladimir Nabokov
Siódmy odcinek podcastu podsumowującego Klub Książkowy Czytajta - w tym odcinku 'Lolita' i Vladimir Nabokov. Czytajta to klub książki prowadzony przez dwie przyjaciółki - Alicję i Klaudię. Co dwa miesiące rozmawiamy nad dwoma kubkami herbaty o książce, którą tym razem (z różnych powodów) wybrałyśmy. Ty też możesz czytać z nami, wystarczy, że zajrzysz na nasze konto na Instagramie - @czytajta. Miłego dnia, Alicja i Klaudia.
pobierz 16.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
#6 Norwegian Wood - Haruki Murakami
Szósty odcinek podcastu podsumowującego Klub Książkowy Czytajta - w tym odcinku "Norwegian Wood" i Haruki Murakami. Czytajta to klub książki prowadzony przez dwie przyjaciółki - Alicję i Klaudię. Co dwa miesiące rozmawiamy nad dwoma kubkami herbaty o książce, którą tym razem (z różnych powodów) wybrałyśmy. Ty też możesz czytać z nami, wystarczy, że zajrzysz na nasze konto na Instagramie - @czytajta. Miłego dnia, Alicja i Klaudia.
pobierz 26.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
#5 Ziemia, planeta ludzi - Antoine de Saint-Exupéry
Piąty odcinek podcastu podsumowującego Klub Książkowy Czytajta - w tym odcinku "Ziemia, planeta ludzi" i Antoine de Saint-Exupéry. Czytajta to klub książki prowadzony przez dwie przyjaciółki - Alicję i Klaudię. Co dwa miesiące rozmawiamy nad dwoma kubkami herbaty o książce, którą tym razem (z różnych powodów) wybrałyśmy. Ty też możesz czytać z nami, wystarczy, że zajrzysz na nasze konto na Instagramie - @czytajta. Miłego dnia, Alicja i Klaudia.
pobierz 15.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
#4 Demian - Hermann Hesse
Czwarty odcinek podcastu podsumowującego Klub Książkowy Czytajta - w tym odcinku 'Demian' i Hermann Hesse. Czytajta to klub książki prowadzony przez dwie przyjaciółki - Alicję i Klaudię. Co dwa miesiące rozmawiamy nad dwoma kubkami herbaty o książce, którą tym razem (z różnych powodów) wybrałyśmy. Ty też możesz czytać z nami, wystarczy, że zajrzysz na nasze konto na Instagramie - @czytajta. Miłego dnia, Alicja i Klaudia.
pobierz 28.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
#3 Marina - Carlos Ruiz Zafón
Trzeci odcinek podcastu podsumowującego Klub Książkowy Czytajta - w tym odcinku 'Marina' i Carlos Ruiz Zafón. Czytajta to klub książki prowadzony przez dwie przyjaciółki - Alicję i Klaudię. Co dwa miesiące rozmawiamy nad dwoma kubkami herbaty o książce, którą tym razem (z różnych powodów) wybrałyśmy. Ty też możesz czytać z nami, wystarczy, że zajrzysz na nasze konto na Instagramie - @czytajta. Miłego dnia, Alicja i Klaudia.
pobierz 18.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
#2 Król kruków - Maggie Stiefvater
Drugi odcinek podcastu podsumowującego Klub Książkowy Czytajta - w tym odcinku 'Król Kruków' i Maggie Stiefvater. Czytajta to klub książki prowadzony przez dwie przyjaciółki - Alicję i Klaudię. Co dwa miesiące rozmawiamy nad dwoma kubkami herbaty o książce, którą tym razem (z różnych powodów) wybrałyśmy. Ty też możesz czytać z nami, wystarczy, że zajrzysz na nasze konto na Instagramie - @czytajta. Miłego dnia, Alicja i Klaudia.
pobierz 25.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
#1 Moja walka - Karl Ove Knausgård
 Pierwszy odcinek podcastu podsumowującego Klub Książkowy Czytajta - w tym odcinku 'Moja walka' i Karl Ove Knausgård. Czytajta to klub książki prowadzony przez dwie przyjaciółki - Alicję i Klaudię. Co dwa miesiące rozmawiamy nad dwoma kubkami herbaty o książce, którą tym razem (z różnych powodów) wybrałyśmy. Ty też możesz czytać z nami, wystarczy, że zajrzysz na nasze konto na Instagramie - @czytajta. Miłego dnia, Alicja i Klaudia.
pobierz 25.4 MB odcinki RSS iTunes www
miodek