Projekt Wilczy bilet

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podróżnicze opowieści o emocjach, przeżyciach i doświadczeniach w drodze. Rozmowy psychologa z podróżnikami i sportowcami.
Data dodania: 2019-09-09 17:52:49
Data aktualizacji: 2019-09-19 07:25:05
Audycji w katalogu: 9
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 16 dni temu
Lotniska i samoloty - jak nie być Ikarem?
O tym jak prawie nie doleciałam do domu na wigilię. O podstawach latania, czyli między innymi jak (nie)zostać oznaczonym jako zagrożenie terrorystyczne? Gdzie jest najlepsze lotnisko na świecie i jak pojechać na darmową wycieczkę po Istanbule? Wasze pomysły na temat klaskania możecie wysyłać TU: [link]
pobierz 20.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Przygody i opowieści Couchsurfingowe
W tej części opowiadam historie jakie przydarzyły się mi podczas podróżowania z użyciem platformy jaką jest Couchsurfing. Będą też historie innych podróżników i inne wynikające z tego sytuacje - czasem zabawne, czasem niekoniecznie.
pobierz 52.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Couchsurfing, czyli o co w tym wszystkim chodzi i na co to komu potrzebne?
Couchsurfing to platforma, ale również aplikacja na telefon, która polega na darmowym korzystaniu z gościnności innych ludzi i nocowaniu w ich prywatnych mieszkaniach. Cała inicjatywa polega na ułatwianiu podróżnikom znajdowania zakwaterowania, jak również tym którzy nie mogą aktualnie podróżować kontaktu z ludźmi z innych kultur. Dzisiaj opowiem też o sposobie na stworzenie swojego profilu, niepisanych zasadach panujących w społeczności i bezpieczeństwie.
pobierz 52.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Spontaniczne podróżowanie i jak nie planować wyjazdu?
O tym jak dotarłam do momentu planowania podróży, jak nie planować i czemu może wyniknąć z tego więcej zabawy. Czemu zadania to tylko mury z cegieł ? W czym podróżowanie ogranicza?
pobierz 29.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Pierwsza (nie)poważna podróż - wspomnienia z Islandii
Islandia kraj lodu i ognia, wulkany, lodowce, wodospady i owce. 10 dni spania w samochodzie w otoczeniu zdziczałych koni, żywienia się tuńczykiem z puszki i mycia wodą z gorących źródeł, czyli wspomnienia z mojej pierwszej poważnej budżetowej podróży.
pobierz 51.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Skąd brać pieniądze na podróżowanie? Transparentnie o moich podróżniczych finansach i sposoby na finansowanie podróży.
Czy żeby podróżować trzeba być bogatym? Czy da się zarabiać podczas podróżowania? Czy trzeba pracować zdalnie żeby mieć przychód podczas podróży? Jak oszczędzać i żyć normalnie podczas oglądania świata? Na te i inne pytania odpowiadam szczerze i podpowiadam w jaki sposób można finansować swoje marzenia.
pobierz 46.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Jak to, sama się nie boisz? Wszystko co chcesz wiedzieć o odwadze w drodze.
Jak to sama się nie boisz? Opowieść o tym jak zyskałam odwagę żeby nie mieć domu ani planu i na co składa się dojrzewanie do poczucia komfortu w takiej sytuacji.
pobierz 42.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Jak przez sztuki walki trafić na Arktykę? Rozmowa z Bartkiem Jurczykiem - Hornet Expeditions
Rozmowa z Bartkiem Jurczykiem z Hornet Expeditions. O przeszłości pełnej miłości do sportu. Spaniu samemu w lesie. Wyprawie na Arktykę. Jednej parze skarpetek przez 2 tygodnie. Spełnianiu swoich marzeń.
pobierz 86.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Audycja Afera
Krótka audycja z autorką podcastu i porojektu Wilczy Bilet. By przedstawić, krótko kto wam będzie dostarczał treści. Odpowiedż na pytanie czemu podróżuje, gdzie, jak to się zaczęło i dlaczego sama :)
pobierz 49.2 MB odcinki RSS iTunes www
miodek