Anna in London

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Kaszubka w Londynie, matka rudego Brytyjczyka. W desperackich próbach wyciagnięcia kija z tyłka i nadania sensu matczynej egzystencji "od drzemki do drzemki".
Data dodania: 2019-09-10 12:17:03
Data aktualizacji: 2021-01-20 19:35:02
Audycji w katalogu: 4
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany ponad rok temu
Ach, ten Londyn!
Dzisiaj w końcu trochę o mieście, które mam w nazwie podcastu. Co w nim można lubić, a co jest absolutnie niefajne. Oczywiście, z mojej perspektywy.  Ciekawa jestem jakimi uczuciami darzycie to miasto. Zapraszam na fanpage: [link]
pobierz 22.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
O przekazie Wszechświata
Dziś o tym jak kończą się historie, które nie są nam pisane, a także kilka opowieści z mojego życia. O tym czy mogłeś widzieć mnie w MTV i dlaczego nie zrobiłam kariery jako hokeijstka.  Nagranie jak zwykle, bez edycji. Zapraszam! Co Wam powiedział ostatnio Wszechświat? Podzielcie się komentarzem do odcinka w poście na mojej stronie na Fejsbuku : [link]
pobierz 17.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
W kontekście emigracji
Nie dowiesz się niczego nowego o Brexicie, ale posłuchasz o staniu w rozkroku na mapie świata, o tym dlaczego mąż mi włącza tvn 24 i co Chopin robił w Londynie na rok przed swoją śmiercią.
pobierz 20.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Podsumowania, plany i zmiany
Podsumowanie 33 roku mojej obecności na planecie Ziemia. O rozczarowaniu macierzyństwem, ustawianiu priorytetów i walce o własne zdrowie psychiczne.
pobierz 23.9 MB odcinki RSS iTunes www
miodek