Co jemy?

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast, w którym rozmawiamy o jedzeniu i... jemy. Dla wszystkich, którzy lubią gotować i szukają inspiracji.
Data dodania: 2019-09-10 21:10:00
Data aktualizacji: 2019-09-19 01:00:04
Audycji w katalogu: 4
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany wczoraj
Co jemy? #4 Gnocchi / Pieczone ziemniaki
Czwarty odcinek naszego foodcastu wjechał, jak dzik w żołędzie. A w nim: ➡️Kuba zdradza swój patent na gnocchi ➡️Karol podnieca się pieczonymi ziemniakami ➡️Kuba analizuje swoją porażkę w pieczeniu bezy ➡️Karol po raz kolejny rozpływa się nad jedzeniem w Warsie i Sawie ➡️Zamawiamy burgery z Soul Food i Pogromców Meatów
pobierz 35.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 dni temu
Co jemy? #3 Pesto / Chilli Sin Carne
To już trzeci odcinek naszego podcastu, w którym: ▶️ Kuba zdradza przepis na pesto od Massimo Bottury ▶️ Karol zachwala chilli sin carne od Jadłonomi ▶️ Rozpływamy się nad Express PIzzą ▶️ Wspominamy wyprawę na Rysiny i do Brawo Bis ▶️ Zamawiamy piekielne curry od Mandali i wieprzowinę z sezamem od Pekin Ekspress Innymi słowy - dzieje się.
pobierz 70.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 15 dni temu
Co jemy? #2 Pizza / Boczniaki
Drugi odcinek podcastu, w którym opowiadamy o swoich przygodach kulinarnych. Kuba zdradza swój sekretny przepis na pizzę. Karol snuje wywód na temat boczniaków i knajp, z których w ubiegłym tygodniu zamawiał żarcie. Co jeszcze? No jak to co? Jemy. Pierożki z „Pełną Parą” i burrito z „Gringo Baru”. Zastanawiamy się też, czy jesteśmy już gastroinfluencerami.
pobierz 74.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 22 dni temu
Co jemy? #1 Leczo / Sos pomidorowy
„Co jemy?” to podcast, w którym… jemy. No i gadamy o jedzeniu. W pierwszym odcinku rozmawiamy o szybkich posiłkach do pracy. Pojawia się patent na leczo autorstwa Kuby i szybki sos pomidorowy w wykonaniu Karola. Przy okazji zamawiamy żarcie. W naszym ulubionym segmencie „Uber Eats”, zamawiamy wariację na temat pizzy z „Pinsy” i berliński kebab z „Kury Warzyw”.
pobierz 28.3 MB odcinki RSS iTunes www
miodek