Znajomi ze słyszenia

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast (z gośćmi!) o Lechii Gdańsk i Arce Gdynia. Tymek Kobiela i Paweł Kątnik zapraszają gościa z jednego z klubów, a w drugiej części dyskutują na temat drugiego klubu.
Data dodania: 2019-09-21 11:01:12
Data aktualizacji: 2020-09-20 05:05:03
Audycji w katalogu: 15
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 7 miesięcy temu
Znajomi Ze Słyszenia #15 Rafał Kobryń
Po swoim debiucie powiedział, że grał głównie dla mamy. To dzięki niej gra w piłkę, zawdzięcza jej bardzo wiele. Ma nadzieję niedługo podpisać nowy kontrakt i wynagrodzić mamie to, ile poświęciła dla jego rozwoju, kiedy sama wychowywała go i brata. Rafał Kobryń to prawdziwy wychowanek Lechii. W klubie jest od szóstego roku życia, ale miał trudne momenty. Dopiero ostatnio stał się ważną postacią drużyny. Posłuchajcie jego historii.
pobierz odcinki RSS iTunes
opublikowany 7 miesięcy temu
Znajomi Ze Słyszenia #14 Michał Kopczyński
Czternasty odcinek podcastu z piłkarzami Arki i Lechii. Tym razem rozmawiamy z Michałem Kopczyńskim, który jest świeżo po debiucie w żółto-niebieskich barwach. O żonie, która gra w rugby, o tym, jak odnajduje się w szatni piłkarz zupełnie niestereotypowy, o pobycie w Nowej Zelandii, o Czerczesowie, Bale'u, Ronaldo, Nikoliciu, Prijoviciu, o Suwałkach, zachodach słońca i innych sprawach. Zapraszamy!
pobierz odcinki RSS iTunes
opublikowany 9 miesięcy temu
Znajomi Ze Słyszenia #13 Tymek Kobiela, Paweł Kątnik
Gdzie największe dziury i problemy ma Lechia, a jakie są jej najmocniejsze strony? Kto z biało-zielonych rozczarował, a kto pozytywnie zaskoczył? I analogicznie - co wzmocnić musi Arka, a czym może się pochwalić? Po kim spodziewaliśmy się więcej, a kto z nawiązką spełnił oczekiwania? Podsumowujemy nieco ponad połowę sezonu w wykonaniu trójmiejskich klubów. Zapro!
pobierz odcinki RSS iTunes
opublikowany 9 miesięcy temu
Znajomi Ze Słyszenia #12 Wojciech Pertkiewicz
Czy gdyby nie przepis o młodzieżowcu, którykolwiek młodzieżowiec grałby w Arce? Jakie były najdroższe transfery do i z klubu? Co i dlaczego zepsuł Zbigniew Smółka? Czy jeszcze kiedyś poprowadzi klub ekstraklasy albo wróci do Arki? Zapraszamy na długą rozmowę z byłym prezesem Arki, Wojciechem Pertkiewiczem.
pobierz odcinki RSS iTunes
opublikowany 10 miesięcy temu
Znajomi Ze Słyszenia #11 Jakub Arak, Krzysztof Brede
Jakub Arak, czyli kompletny futbolowy "freak" był gościem kolejnego odcinka podcastu. Z pamięci recytuje wyniki mistrzostw Europy 2016, statystyki Lewandowskiego, do którego kiedyś go porównywano i deklaruje - od piłki nie odpoczywa nigdy. W drugiej części naszym gościem był były piłkarz Lechii, potem trener grup młodzieżowych i asystent głównego - Krzysztof Brede. Jak wyglądała sytuacja w Chojniczance? Jak w Podbeskidziu radzi sobie Mateusz Sopoćko, a jak Karol Danielak? Jak wspomina czasy grania w piłkę i imprezowania w drużynie Lechii? Odpowiedział na te, ale też wiele innych pytań.
pobierz odcinki RSS iTunes
opublikowany 10 miesięcy temu
Znajomi Ze Słyszenia #10 Patryk Lipski, Roman Kołtoń
Dwie gwiazdy z okazji dziesiątego odcinka odwiedziły Znajomych. Najpierw duży talent, który ostatnio ma spore problemy, czyli Patryk Lipski z Lechii Gdańsk. Potem medialna bestia, człowiek głoszący prawdę, czyli Roman Kołtoń. W obu przypadkach była to OGROMNA przyjemność.
pobierz odcinki RSS iTunes
opublikowany 11 miesięcy temu
Znajomi Ze Słyszenia #9 Marcus Da Silva
Marcus da Silva w dziewiątym odcinku Znajomych ze słyszenia mówi bez ogródek: Smółka? Nie znam gościa. To nie jest dobry człowiek. Okłamał mnie i zepsuł atmosferę w szatni. O Smółce, ale też o Brazylii, marzeniach, idolach i rodzinie opowiedział nam piłkarz Arki.
pobierz odcinki RSS iTunes
opublikowany 11 miesięcy temu
Znajomi Ze Słyszenia #8 Artur Sobiech
Był bohaterem ogromnego jak na polskie warunki transferu, wyjeżdżał z łatką sporego talentu i długo utrzymywał się na porządnym poziomie w Niemczech. Jaka była stara szatnia Ruchu Chorzów? Jak wyglądały negocjacje z Józefem Wojciechowskim i czy to w ogóle były negocjacje? Czy rywalizujący napastnicy mogą się przyjaźnić? Jak szatnia Hannoveru 96 zareagowała po tragediach, które dotknęły klubu? Między innymi na te pytania odpowiedział Znajomym ze słyszenia Artur Sobiech.
pobierz odcinki RSS iTunes
opublikowany 11 miesięcy temu
Znajomi Ze Słyszenia #7 Michał Nalepa (Arka Gdynia)
Michał Nalepa, czyli jedna z ikon obecnej Arki Gdynia opowiada o: - relacjach z kibicami, - reakcjach na hejt i wyzwiska, - piciu piwa, - relacjach z dużo starszym rodzeństwem, - pomyśle na wychowanie syna, - tym, jak on i jego dziewczyna reagują, gdy piszą do niego inne kobiety, - wielu, wielu innych sprawach. Zapraszamy, Tymek Kobiela i Paweł Kątnik.
pobierz odcinki RSS iTunes
opublikowany 11 miesięcy temu
Znajomi Ze Słyszenia #6 Tomasz Osowski
Tomasz Osowski, to człowiek-pasja. Jedno pytanie o mecze - czy to dawne, czy najświeższe - i zapalają mu się oczy, dyskusja się rozgrzewa, a czas płynie błyskawicznie. Porozmawialiśmy o derbach - historiach, bohaterach nieoczywistych, relacjach kibicowskich, braku "jaj" u osób zarządzających i tak dalej, i tak dalej. Zapraszamy!
pobierz odcinki RSS iTunes
opublikowany 11 miesięcy temu
Znajomi Ze Słyszenia #5 - Dawid Biernacik, Marcin Gałek
Jeden unika jeżdżenia do Gdańska, drugi w Gdyni bywa, a relację z kibicami rywala traktuje w formie pewnej zabawy. Obu łączy jedno – ogromna pasja do swojego klubu. Dla Dawida Biernacika jest nim Arka Gdynia, dla Marcina Gałka – Lechia Gdańsk. Przed derbami Trójmiasta Znajomi ze słyszenia porozmawiali z jednymi z najbardziej rozpoznawalnych postaci po obu stronach piłkarskiej barykady.
pobierz odcinki RSS iTunes
opublikowany 12 miesięcy temu
Znajomi Ze Słyszenia #4 Daniel Łukasik
Daniel Łukasik był gościem czwartego odcinka Znajomych ze słyszenia. Mówił o tym, gdzie czas spędzają piłkarze Lechii, jak wspomina podróże do Burkina Faso, dlaczego Michał Mak mył zęby klejem do protez i czy ma przygodę czy karierę piłkarską. W drugiej części oczywiście porozmawialiśmy o Arce Gdynia, ale wróciliśmy też do tematów Lechii.
pobierz odcinki RSS iTunes
opublikowany 12 miesięcy temu
Znajomi Ze Słyszenia #3 Adam Marciniak
Tym razem gościem Znajomych ze słyszenia był Adam Marciniak. Opowiedział o swoich początkach w ŁKS-ie, w którym spotkał Tomasza Hajtę, o Igorze Sypniewskim, o Cyprze, o tym, jak zapomniał zabrać dzieci, ale pojechał do przedszkola je zawieźć, o relacjach ze Zbigniewem Smółką, o planach na przyszłość i imprezie po wygraniu Pucharu Polski. Druga część (od 1:03:50) - tradycyjnie - dla drugiej strony Trójmiasta. Dyskutujemy o problemach Lechii (albo raczej ich braku) przed meczem z Legią Warszawa.
pobierz odcinki RSS iTunes
opublikowany 12 miesięcy temu
Znajomi Ze Słyszenia #2
Zapraszamy na drugi odcinek Znajomych ze słyszenia. Michał Nalepa z Lechii opowiada o Wiśle Kraków, pobycie na Węgrzech, Franciszku Smudzie, walce o udowodnienie swojej wartości, kiwaniu 2,5 letniego dziecka i wielu, wielu innych rzeczach. A później nasza dyskusja o Arce i jej problemach. Słaby mecz Jana (nie Janka!) Łosia, brak pomysłów i rozwiązań, kolejna porażka, ale są też plusy. O nich w drugiej części podcastu od 21:50.
pobierz odcinki RSS iTunes
opublikowany 12 miesięcy temu
Znajomi ze słyszenia #1
Premierowy odcinek podcastu, na który mamy tylko kawałki pomysłów i trochę chęci, żeby go robić. Ruszyliśmy mocno, od rozmowy ze Sławkiem Peszką i dyskusji na bieżące tematy w Arce Gdynia. Te dwa kluby - Arka i Lechia Gdańsk zawsze będą naszymi tematami i im będziemy poświęcać uwagę. Zobaczymy, co się z tego wszystkiego urodzi. Tymek Kobiela i Paweł Kątnik
pobierz odcinki RSS iTunes
miodek