Znajomi ze słyszenia

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast (z gośćmi!) o Lechii Gdańsk i Arce Gdynia. Tymek Kobiela i Paweł Kątnik zapraszają gościa z jednego z klubów, a w drugiej części dyskutują na temat drugiego klubu.
Data dodania: 2019-09-21 11:01:12
Data aktualizacji: 2019-10-20 10:15:05
Audycji w katalogu: 6
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany wczoraj
Znajomi Ze Słyszenia #6 Tomasz Osowski
Tomasz Osowski, to człowiek-pasja. Jedno pytanie o mecze - czy to dawne, czy najświeższe - i zapalają mu się oczy, dyskusja się rozgrzewa, a czas płynie błyskawicznie. Porozmawialiśmy o derbach - historiach, bohaterach nieoczywistych, relacjach kibicowskich, braku "jaj" u osób zarządzających i tak dalej, i tak dalej. Zapraszamy!
pobierz odcinki RSS iTunes
opublikowany 5 dni temu
Znajomi Ze Słyszenia #5 - Dawid Biernacik, Marcin Gałek
Jeden unika jeżdżenia do Gdańska, drugi w Gdyni bywa, a relację z kibicami rywala traktuje w formie pewnej zabawy. Obu łączy jedno – ogromna pasja do swojego klubu. Dla Dawida Biernacika jest nim Arka Gdynia, dla Marcina Gałka – Lechia Gdańsk. Przed derbami Trójmiasta Znajomi ze słyszenia porozmawiali z jednymi z najbardziej rozpoznawalnych postaci po obu stronach piłkarskiej barykady.
pobierz odcinki RSS iTunes
opublikowany 16 dni temu
Znajomi Ze Słyszenia #4 Daniel Łukasik
Daniel Łukasik był gościem czwartego odcinka Znajomych ze słyszenia. Mówił o tym, gdzie czas spędzają piłkarze Lechii, jak wspomina podróże do Burkina Faso, dlaczego Michał Mak mył zęby klejem do protez i czy ma przygodę czy karierę piłkarską. W drugiej części oczywiście porozmawialiśmy o Arce Gdynia, ale wróciliśmy też do tematów Lechii.
pobierz odcinki RSS iTunes
opublikowany 22 dni temu
Znajomi Ze Słyszenia #3 Adam Marciniak
Tym razem gościem Znajomych ze słyszenia był Adam Marciniak. Opowiedział o swoich początkach w ŁKS-ie, w którym spotkał Tomasza Hajtę, o Igorze Sypniewskim, o Cyprze, o tym, jak zapomniał zabrać dzieci, ale pojechał do przedszkola je zawieźć, o relacjach ze Zbigniewem Smółką, o planach na przyszłość i imprezie po wygraniu Pucharu Polski. Druga część (od 1:03:50) - tradycyjnie - dla drugiej strony Trójmiasta. Dyskutujemy o problemach Lechii (albo raczej ich braku) przed meczem z Legią Warszawa.
pobierz odcinki RSS iTunes
opublikowany 29 dni temu
Znajomi Ze Słyszenia #2
Zapraszamy na drugi odcinek Znajomych ze słyszenia. Michał Nalepa z Lechii opowiada o Wiśle Kraków, pobycie na Węgrzech, Franciszku Smudzie, walce o udowodnienie swojej wartości, kiwaniu 2,5 letniego dziecka i wielu, wielu innych rzeczach. A później nasza dyskusja o Arce i jej problemach. Słaby mecz Jana (nie Janka!) Łosia, brak pomysłów i rozwiązań, kolejna porażka, ale są też plusy. O nich w drugiej części podcastu od 21:50.
pobierz odcinki RSS iTunes
opublikowany ponad miesiąc temu
Znajomi ze słyszenia #1
Premierowy odcinek podcastu, na który mamy tylko kawałki pomysłów i trochę chęci, żeby go robić. Ruszyliśmy mocno, od rozmowy ze Sławkiem Peszką i dyskusji na bieżące tematy w Arce Gdynia. Te dwa kluby - Arka i Lechia Gdańsk zawsze będą naszymi tematami i im będziemy poświęcać uwagę. Zobaczymy, co się z tego wszystkiego urodzi. Tymek Kobiela i Paweł Kątnik
pobierz odcinki RSS iTunes
miodek