Między Rondem a Palmą

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Twój As w świecie koszykówki.
Data dodania: 2019-11-07 14:32:06
Data aktualizacji: 2020-07-12 23:15:11
Audycji w katalogu: 74
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 2 dni temu
Między Rondem a Palmą: Typuje I rundę Gry Draftowej (i wyjaśnia kontrowersję)
Dziś w Palmie rozmawiamy o kontrowersjach związanych z naszym matchupem w Grze Draftowej – przy czym tłumaczenie, które usłyszysz w Palmie różni się nieco od ostatecznego, poniżej* – i sprawdzamy wszystkie pozostałe pary i wybieramy zwycięzców. Artykuł Między Rondem a Palmą: Typuje I rundę Gry Draftowej (i wyjaśnia kontrowersję) pochodzi z serwisu SzóstyGracz.pl .
pobierz 85.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 dni temu
Między Rondem a Palmą (885): Podsumowuje mini-okienko
Dziś w Palmie rozmawiamy o zamkniętym wczoraj okienku transakcyjnym i o tym kto zrezygnował z gry w Orlando. Sprawdzamy jaka dziś rocznica, ile wzrostu dokładnie ma Marcus Smart i czy zNYK jest poważniejszy od NBA. Artykuł Między Rondem a Palmą (885): Podsumowuje mini-okienko pochodzi z serwisu SzóstyGracz.pl .
pobierz 65.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 19 dni temu
Między Rondem a Palmą (884): Najniższe prymitywne instynkty
Dziś w Palmie rozmawiamy o decyzjach Trevora Arizy i Davisa Bertansa, babyltrabyl po polsku i o naszym wyborze w V rundzie Gry Draftowej, który właśnie ogłaszamy. Sprawdzamy co robi kapelan prezydenta gdy nie ma co robić, zNYKa opinię o Billu Simmonsie i moją o oleju palmowym. Artykuł Między Rondem a Palmą (884): Najniższe prymitywne instynkty pochodzi z serwisu SzóstyGracz.pl .
pobierz 82.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 23 dni temu
Między Rondem a Palmą (883): Babyltrabyl
Dziś w Palmie rozmawiamy o szczegółach i absurdach bąbla w Orlando i o tym czy sezon aby na pewno się rozpocznie. Sprawdzamy gdzie jest FUN w tym wszystkim. Artykuł Między Rondem a Palmą (883): Babyltrabyl pochodzi z serwisu SzóstyGracz.pl .
pobierz 70.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Między Rondem a Palmą (882): Czy Myszka Miki zrobi nam herbatę
Dziś w Palmie rozmawiamy o powrocie NBA, formacie wznowienia sezonu i o Tomie Thibodeau blisko New York Knicks. Sprawdzamy inżynierię nawrotki w Chabówce, nasz wybór w 4. rundzie Gry Draftowej #breaking i ulubione seriale zNYKa z jego ulubionym piłkarzem. Artykuł Między Rondem a Palmą (882): Czy Myszka Miki zrobi nam herbatę pochodzi z serwisu SzóstyGracz.pl .
pobierz 90.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Między Rondem a Palmą (881): Zdrowy zdrowego nie zarazi
Dziś w Palmie rozmawiamy o The Last Dance, o naszej Grze Draftowej i o tym w jaki sposób dokończyć sezon 2019/10. Artykuł Między Rondem a Palmą (881): Zdrowy zdrowego nie zarazi pochodzi z serwisu SzóstyGracz.pl .
pobierz 70.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Między Rondem a Palmą (880): Starsza Pani musi zniknąć
Dziś w Palmie rozmawiamy o Grze Draftowej, powrocie piłki nożnej i rankingu najlepszych graczy w historii. Sprawdzamy Jackie MacMullan, jak Ekstraklasa ogarnęła 65+ i ile Hapoelów jesteśmy w stanie wymienić. Artykuł Między Rondem a Palmą (880): Starsza Pani musi zniknąć pochodzi z serwisu SzóstyGracz.pl .
pobierz 53.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Między Rondem a Palmą (879): Jkm na murach
Dziś w Palmie rozmawiamy o 7 i 8 odcinku The Last Dance, restartowaniu machiny i o fenomenie #Hot16Challenge2. Sprawdzamy ojca Jordana, rapowe korzenie Prezydenta i rozwiązanie zagadki. Artykuł Między Rondem a Palmą (879): Jkm na murach pochodzi z serwisu SzóstyGracz.pl .
pobierz 88.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Miedzy Rondem a Palmą (878): The Last Dance
Dziś w Palmie rozmawiamy o 5 i 6 odcinku “The Last Dance”, nałogu Michaela i o latach 90-tych. Sprawdzamy z którym numerem draftu wybrany został Toni Kukoc, dlaczego Hiszpanie wracają szybciej niż NBA i czy można przedawkować chęć rywalizacji. Artykuł Miedzy Rondem a Palmą (878): The Last Dance pochodzi z serwisu SzóstyGracz.pl .
pobierz 85.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Między Rondem a Palmą (877): Chłopak na opak
Dziś w Palmie rozmawiamy o 3 i 4 odcinku “The Last Dance”, o Dennisie Rodmanie i o Triangle Offense. Sprawdzamy baśnie, rywalizacje na Wschodzie i jak trzymała nogi Madonna. Artykuł Między Rondem a Palmą (877): Chłopak na opak pochodzi z serwisu SzóstyGracz.pl .
pobierz 81.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Między Rondem a Palmą (876): Tu nie ma kwiatów
Dziś w Palmie rozmawiamy o najładniejszych dziewczynach z Draftu WNBA 2020 oraz o spożyciu alkoholu i pielęgnacji kwiatów. Sprawdzamy jak radzicie sobie w naszej Grze Draftowej, nasze fetysze i jak gorąca jest Kicia Laksa. Artykuł Między Rondem a Palmą (876): Tu nie ma kwiatów pochodzi z serwisu SzóstyGracz.pl .
pobierz 70.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Między Rondem a Palmą (875): Jerry Desery
Dziś w Palmie rozmawiamy o dwóch pierwszych odcinkach “The Last Dance”, konflikcie Jerry’ego Krause ze Scottie’em Pippenem i miejscu Michaela Jordana w tym wszystkim. Artykuł Między Rondem a Palmą (875): Jerry Desery pochodzi z serwisu SzóstyGracz.pl .
pobierz 62.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Między Rondem a Palmą (874): Mój idol Starks
Dziś w Palmie rozmawiamy o mało optymistycznych prognozach, frenetycznych przetasowaniach w Chicago i o Jordana filmach i finansach. Sprawdzamy jak handlować nieaktywnie i czy NBA bez kibiców ma sens. Artykuł Między Rondem a Palmą (874): Mój idol Starks pochodzi z serwisu SzóstyGracz.pl .
pobierz 65.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Między Rondem a Palmą (873): Stawy rybne
Dziś w Palmie rozmawiamy o fascynującym konkursie H-O-R-S-E, o Chicago wciąż bez Jucia i o jednym newsie z czasu świątecznego, który powinienem znać. Sprawdzamy kto poszedł za wysoko/nisko w Grze Draftowej, odpowiedź zNYKa na Flesz o Kareemie i co jest dziś wieczorem/jutro rano do podbicia na Reddicie. Artykuł Między Rondem a Palmą (873): Stawy rybne pochodzi z serwisu SzóstyGracz.pl .
pobierz 52.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Między Rondem a Palmą (872): Radzi Juciowi
Dziś w Palmie rozmawiamy o najbliższej przyszłości Rafała Jucia, o wiośnie i typujemy kto wygra konkurs H-O-R-S-E. Sprawdzamy który mąż przewraca oczami, czego życzymy na święta i czy jest coś, o czym powinienem wiedzieć. Artykuł Między Rondem a Palmą (872): Radzi Juciowi pochodzi z serwisu SzóstyGracz.pl .
pobierz 81.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Między Rondem a Palmą (871): Trójnóg Fangu
Dziś w Palmie rozmawiamy o glukometrze i NBA w bąblu, finansach ligi i przyszłości biznesu. Sprawdzamy plamki na mapie, które kwiaty lubi LeBron i drużynę New York Knicks 92/93. Artykuł Między Rondem a Palmą (871): Trójnóg Fangu pochodzi z serwisu SzóstyGracz.pl .
pobierz 93.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Między Rondem a Palmą (870): Całuje Maćka w rzyć
Dziś w Palmie rozmawiamy o depresji i świetle w tunelu, o idących zmianach w Chicago Bulls i o pierwszych wyborach w Grze Draftowej. Sprawdzamy sytuację Dennisa Smitha Juniora, tweet Kyle’a Guy’a i nadchodzące zwolnienia. Artykuł Między Rondem a Palmą (870): Całuje Maćka w rzyć pochodzi z serwisu SzóstyGracz.pl .
pobierz 73.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Między Rondem a Palmą (869): Wybiera z nr 3
Dziś w Palmie rozmawiamy o tym kogo wybierzemy z nr 3 draftu i co Golden State Warriors powinni zrobić w tym nierealnym drafcie. Sprawdzamy co w newsach, co robi pad na padzie i jak bardzo nie możemy się doczekać Last Dance. Artykuł Między Rondem a Palmą (869): Wybiera z nr 3 pochodzi z serwisu SzóstyGracz.pl .
pobierz 75.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Między Rondem a Palmą (868): Pieprz i Wanilia
Dziś w Palmie rozmawiamy o białej piątce świata, naszej Grze Draftowej i Finałach 86′ i 87′. Sprawdzamy co donoszą media w Malawi, masujemy zdrowie psychiczne Kim Jong Una i kim jest ten łysy. Artykuł Między Rondem a Palmą (868): Pieprz i Wanilia pochodzi z serwisu SzóstyGracz.pl .
pobierz 78.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Między Rondem a Palmą (867): Białe plamy
Dziś w Palmie rozmawiamy o decyzji Adama Silvera, krajach wolnych od Koronawirusa i polskich olimpijczykach. Sprawdzamy jeziora partnerskie Malawi, jakie masła zNYK w życiu widział i który z nas to jaglana, a który gryczan. Artykuł Między Rondem a Palmą (867): Białe plamy pochodzi z serwisu SzóstyGracz.pl .
pobierz 64.5 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek