Między Rondem a Palmą

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Twój As w świecie koszykówki.
Data dodania: 2019-11-07 14:32:06
Data aktualizacji: 2020-03-30 08:10:08
Audycji w katalogu: 55
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 2 dni temu
Między Rondem a Palmą (867): Białe plamy
Dziś w Palmie rozmawiamy o decyzji Adama Silvera, krajach wolnych od Koronawirusa i polskich olimpijczykach. Sprawdzamy jeziora partnerskie Malawi, jakie masła zNYK w życiu widział i który z nas to jaglana, a który gryczan. Artykuł Między Rondem a Palmą (867): Białe plamy pochodzi z serwisu SzóstyGracz.pl .
pobierz 64.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 dni temu
Między Rondem a Palmą (866): Chętnie poreklamuje Azerbejdżan
Dziś w Palmie tak jak zwykle rozmawiamy o gestach, nadziei i reklamie. Sprawdzamy czy faktycznie Diego, czy Woj chodzi po ścianach i wspomnienia zNYKa z półfinałów Wschodu w 1983. Artykuł Między Rondem a Palmą (866): Chętnie poreklamuje Azerbejdżan pochodzi z serwisu SzóstyGracz.pl .
pobierz 66.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 dni temu
Między Rondem a Palmą (865): Akcja Hiatus
Dziś w Palmie rozmawiamy o różnicy między PLK a garncarstwem, o zetpecie przez modem i o czterech klubach, którym zNYK chciałby GM’ować. Sprawdzamy czy Włochy są done, czy Rockets są done, czy Biedroń jest done i na czym polegała akcja Hiacynt.   Artykuł Między Rondem a Palmą (865): Akcja Hiatus pochodzi z serwisu SzóstyGracz.pl .
pobierz 81.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 dni temu
Między Rondem a Palmą (864): Niedźwiedź nas goni
Dziś w Palmie rozmawiamy o tym co tam ciekawego na świecie, o NBA w czasach zarazy i o naszych pieniądzach. Sprawdzamy jak radzą sobie kobiety, czy mamy koronawirusa i czy Godzilla nadciągnie od Sławna. Artykuł Między Rondem a Palmą (864): Niedźwiedź nas goni pochodzi z serwisu SzóstyGracz.pl .
pobierz 73.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 16 dni temu
Między Rondem a Palmą (863): Netflix zostaje
Dziś w Palmie rozmawiamy o możliwości wznowienia sezonu, argumentach kończących i podchodzimy do Zombie Spurs z łopatą. Sprawdzamy nici łączące nas z normalnością, pary play-offowe i co słychać na dzikich ulicach świata. Artykuł Między Rondem a Palmą (863): Netflix zostaje pochodzi z serwisu SzóstyGracz.pl .
pobierz 91.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 18 dni temu
Między Rondem a Palmą (862): Wygląda solidnie od Rzymu w dół
Dziś w Pamie rozmawiamy o sporcie w czasach zarazy, o typach na przyszły sezon i o historiach tego sezonu, które się nie dzieją. Sprawdzamy poziomy paniki, temperaturę beefu na katedrze NBA i czy jesteśmy już przygotowani do naszego specjalnego odcinka o upadku Tesco. Artykuł Między Rondem a Palmą (862): Wygląda solidnie od Rzymu w dół pochodzi z serwisu SzóstyGracz.pl .
pobierz 53.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 19 dni temu
Między Rondem a Palmą (861): Brak danych
Dziś w Palmie rozmawiamy o coronavirus i meczach bez publiczności, o beautiful game King Jamesa i Lakers i o tym jaką naukę mają teraz wziąć Knicks po tym co wydarzyło się na Brooklynie. Artykuł Między Rondem a Palmą (861): Brak danych pochodzi z serwisu SzóstyGracz.pl .
pobierz 95.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 26 dni temu
Między Rondem a Palmą (860): Nie jesteśmy narodem wybranym
Dziś w Palmie rozmawiamy o początku marca w NBA, biografii Ray’a Allena, której patronujemy i o coronavirus. Sprawdzamy na czym polega kolejne zwycięstwo Jamesa Dolana, dlaczego nie jesteśmy narodem wybranym i kto naprawdę jest tygrysem. Artykuł Między Rondem a Palmą (860): Nie jesteśmy narodem wybranym pochodzi z serwisu SzóstyGracz.pl .
pobierz 79.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Między Rondem a Palmą (859): Ktoś zyskuje, ktoś traci
Dziś w Palmie rozmawiamy o wyścigu po MVP, przyszłości Ziona Williamsona i przyszłości Devina Bookera i Phoenix Suns. Sprawdzamy kościół Ty’a Jerome’a, co na głowie ma Theis i czy browar “Corona” straci na #coronavirus. Artykuł Między Rondem a Palmą (859): Ktoś zyskuje, ktoś traci pochodzi z serwisu SzóstyGracz.pl .
pobierz 102.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Między Rondem a Palmą (858): Fargo
Dziś w Palmie rozmawiamy o poniedziałku w NBA i zakopujemy Minnesotę Timberwolves. Sprawdzamy czy mamy już kandydatów na drużynę MRaPu 2020/21 i pierwsze podejrzenia o obecność Corona Virusa w Palmie. Artykuł Między Rondem a Palmą (858): Fargo pochodzi z serwisu SzóstyGracz.pl .
pobierz 82.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Między Rondem a Palmą (857): To dobry fit
Dziś w Palmie rozmawiamy o wydarzeniach weekendu, przyszłości Philadelphia 76ers i odpowiadamy na Wasze pytania. Sprawdzamy kto ma lepszych młodych graczy: Knicks czy Charlotte i co mówią na dzikich ulicach o Rysiu z Klanu. Artykuł Między Rondem a Palmą (857): To dobry fit pochodzi z serwisu SzóstyGracz.pl .
pobierz 77.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Między Rondem a Palmą (856): Ja bym się z koniem nie kopał
Dziś w Palmie rozmawiamy o tym co się wydarzyło, gdy nas nie było, o podpisaniach z rynku buyoutów i o potencjalnych podpisaniach z potencjalnego rynku buyoutów. Sprawdzamy ile żonglerek zrobił Marcin Gortat, co to jest erohuśtawka i w jaki sposób obce dzieci pomagają zNYKowi w werbalnych potyczkach z policją. Artykuł Między Rondem a Palmą (856): Ja bym się z koniem nie kopał pochodzi z serwisu SzóstyGracz.pl .
pobierz 88.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Między Rondem a Palmą (855): Trade Deadline 2020
Dziś w Palmie rozmawiamy o trade deadline, ale i o kontenderach i pretendentach, którzy nic w czwartek nie zrobili. Sprawdzamy co z tą ekscytacją, co z tymi łzami i, jak prosiliście, kolejne nazwiska ludzi ważnych wyglądających nieodpowiednio. Artykuł Między Rondem a Palmą (855): Trade Deadline 2020 pochodzi z serwisu SzóstyGracz.pl .
pobierz 64.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Między Rondem a Palmą (854): Lokaj w liberii
Dziś w Palmie analizujemy niedomkniętą wymianę Miami z Memphis, ruch 76ers po wingmanów Warriors i ekscytujący deal Atlanty z Sacramento. Sprawdzamy karierę ś.p. Kirka Douglasa i o co tak naprawdę chodzi w konflikcie między prezesem PZKosz a Waczyńskim Adamem.   Artykuł Między Rondem a Palmą (854): Lokaj w liberii pochodzi z serwisu SzóstyGracz.pl .
pobierz 65.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Między Rondem a Palmą (853): Blokbaster
Dziś w Palmie oczywiście analizujemy czterostronną wymianę pomiędzy Atlantą, Denver, Houston i Minnesotą. Sprawdzamy co może stać się dalej, gdzie jest PzKosz i na jakiej pozycji grał Eric Chenowith. Artykuł Między Rondem a Palmą (853): Blokbaster pochodzi z serwisu SzóstyGracz.pl .
pobierz 56.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Między Rondem a Palmą (852): Zegar tyka
Dziś w Palmie rozmawiamy o plotkach transferowych na dwa dni przed Trade Deadline, o tych raportowanych i o tych nie: Capela, Suns, Wizards, Portland, Clippers, Pelicans i więcej. Artykuł Między Rondem a Palmą (852): Zegar tyka pochodzi z serwisu SzóstyGracz.pl .
pobierz 46.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Między Rondem a Palmą (851): Siada anatomicznie
Dziś w Palmie. Rozmawiamy o tribjutach NBA dla Kobiego Bryanta, potrzebach kontenderów przed trade deadline i bierzemy strony w “kto jest lepszy” Clippers czy Lakers. Sprawdzamy który z nas ma ważkę, jak usiadła na Dorocińskim i co robił zNYK dziś rano na pustyni. Artykuł Między Rondem a Palmą (851): Siada anatomicznie pochodzi z serwisu SzóstyGracz.pl .
pobierz 93.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Między Rondem a Palmą (850): RIP Kobe
Dziś w Palmie. Dziś rozmawiamy o tragicznej śmierci Kobiego Bryanta, jego legendzie i reakcji świata na to szokujące wydarzenie. Sprawdzamy co innego w lidze, najseksowniejsze kontratypy w polskim prawie i czy mamy dziś jakieś żarty. Artykuł Między Rondem a Palmą (850): RIP Kobe pochodzi z serwisu SzóstyGracz.pl .
pobierz 81.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Między Rondem a Palmą (849): 18 Minut
Dziś w Palmie rozmawiamy o ekscytującym debiucie Ziona Williamsona, pomagamy Rosji zaanektować pewien kraj Unii Europejskiej i zakopujemy jeden klub NBA. Artykuł Między Rondem a Palmą (849): 18 Minut pochodzi z serwisu SzóstyGracz.pl .
pobierz 68.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Między Rondem a Palmą (848): Pink Wednesday
Dziś jesteśmy wszędzie. Rozmawiamy o tajemnicach HR’u Spurs, Dallas bez Dwighta Powella, Top-10 graczach 1990-2020 i debiucie Ziona Williamsona. Sprawdzamy czy Spurs daliby radę w koszulach ecru, czy Luka Doncić possie królewskiego cyca i co ma wspólnego Prezydent Brogdon z naszą byłą premier. Artykuł Między Rondem a Palmą (848): Pink Wednesday pochodzi z serwisu SzóstyGracz.pl .
pobierz 74.3 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek