Black Hat Ultra

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Jest to podcast, w którym będę się spotykał z ludźmi związanymi z aktywnościami sportowymi typu ultra. Interesują mnie wszelkie aktywności gdzie wymagany jest specjalistyczny trening, odpowiednia regeneracja i dieta oraz niezłomny hart ducha. Podczas tych rozmów dowiem się co tych niesamowitych sportowców motywuje oraz jak znajdują czas i energię na treningi. Chciałbym również stworzyć w głowie słuchacza jak najpełniejszy obraz moich gości sięgając do ich osobistych przeżyć podczas wyzwań, których się podejmują.
Data dodania: 2019-11-07 15:40:14
Data aktualizacji: 2020-01-21 04:15:02
Audycji w katalogu: 38
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 4 dni temu
#36 Bartosz Florczak - sztuka odżywiania
Bartosz Florczak jest młodym i szalenie ambitnym dietetykiem. Na swojej drodze zawodowej musiał pokonać wiele przeciwności losu, ale spotkał też wielu mądrych ludzi, którzy pomogli mu się rozwijać. Współpracował już z kilkoma osobami z czołówki biegów górskich i jak zapewne pamiętacie, Szymon Makuch w podcaście BHU również wspominał o współpracy z Bartkiem. Rozmawiamy o kwestiach związanych z odżywianiem ogólnie, po czym zawężamy nasze rozważania do biegów ultra. Poruszamy kwestie związane z dietą wszystkożerną ale również wegańską i ketogeniczną. Nie wchodzimy w żaden z tych tematów zbyt głęboko, ale dosyć dobrze określamy sposób myślenia jaki powinien nam towarzyszyć przy wyborze stylu odżywania. Po konkrety zapraszam do młodego, gniewniego i zdolnego Bartka Florczaka. Zdjęcie: Inthesky Agency
pobierz 74.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 dni temu
#35 Patryk Aid - Twoje pierwsze ultra
Patryk biega już od czwartej klasy szkoły podstawowej. Od tamtej pory zbierał doświadczenie biegowe na różnych dystansach, a od sześciu lat biega również ultra po górach. Przez całe swoje biegowe życie miał do czynienia z różnymi technikami treningu co daje mu solidne podstawy do tego aby trenować innych. Ponieważ oprócz biegania kocha podróże, to łączy te dwie pasje i organizuje wyjazdy biegowe pod szyldem ObozyGórskie.pl Rozmawiamy o tym jak przygotować się do pierwszego górskiego ultra. Omawiamy strategie treningu, odżywiania i nawadniania podczas biegu. Te czysto merytoryczne kwestie, jak zwykle w BHU, przemieszane są z ultra opowieściami i wspomnieniami. Jest to odcinek zdecydowanie dla początkujących, ale może wyjadacze też coś dla siebie znajdą? Poza tym, Patryka naprawdę się dobrze słucha! Zdjęcie: Nemanja Todorovic Stiplija
pobierz 71.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 17 dni temu
#34 Kamila Kielar - storytelling level hard
Kamila przemierza świat rowerem, kajakiem lub po prostu z buta. Pomimo, że nie czuje się sportowcem to pokonuje ogromne dystanse w ciężkich warunkach i do tego często zimą, którą uwielbia. To co, moim zdaniem, wyróżnia ją na tle innych podróżników to umiejętności związane z pozyskiwaniem oraz przekazywaniem dalej niesamowitych historii. Jej podróże zawsze mają pewne założenia merytoryczne, nie są wyczynem samym w sobie. Usłyszycie więc historię o niedźwiedziach i łososiach z Kolumbii Brytyjskiej, traperach z Jukonu, znikających morzach i emocjonalnym trekingu wzdłuż Pacific Crest Trail. Jeżeli podoba Wam się ten podcast zachęcam do wsparcia go na [link] .
pobierz 105.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 25 dni temu
#33 Piotr Hercog - Ultrabiografia
O Piotrze opowiedzieć w godzinę, dwie czy nawet trzy po prostu się nie da. Piotr wspólnie z Jackiem Antczakiem wydał właśnie pięćset stronicową książkę pod tytułem “Ultrabiografia”. Jest to pozycja, którą polecam z czystym sumieniem, a w moim rankingu najbardziej inspirujących ultra opowieści stoi obok książek Scotta Jurka czy Dołęgowskich. W tym podcaście nie było moim celem przedstawianie największych przygód ani zwycięstw Piotra. Chciałem natomiast abyście usłyszeli co mojego gościa zbudowało jako człowieka i sportowca, dlatego w pierwszej części skupiamy się na dzieciństwie i młodości. Potem Piotr opowiada o rodzinie, pracy i o tym jakim jest szefem w zespołach, które tworzy, a na końcu mówimy o bieżących wyzwaniach Piotra, które prowadzą go w najwyższe szczyty świata. Dodatkowo rozmowę wzbogacam cytatami z książki i bardzo dziękuję wydawnictwu SQN za taką możliwość.
pobierz 77.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
#02 BHU LIVE: BADWATER 2019 - Patrycja Bereznowska i Krystian Ogły.
Usłyszycie zapis spotkania, które odbyło się 29 listopada w @Karczmie Koszwice. @Patrycja i @Krystian będą mówić o tym jak pokonali jeden z najtrudniejszych ultramaratonów na świecie - @ [114706760567:274:Badwater]. Patrycja Bereznowska - zdobyła 1 miejsce wśród kobiet (2 open) i ustanowiła kobiecy rekord trasy (24:13:24). Krystian Ogły - uzyskał najlepszy czas męski wśród Polaków, którzy kiedykolwiek dobiegli do mety tego biegu (33:56:25). Dowiecie się bardzo wiele szczegółów zarówno z przygotowań jak i z samego biegu. Z jednej strony materiał ten jest niezwykle cenny dla amatorów, którzy uwielbiają słuchać ultra historii, ale z drugiej strony jest niezłą ściągą dla osób, które chcą się tam kiedyś wybrać i zmierzyć z tym wyzwaniem. Znajdziecie tutaj wiele podpowiedzi dotyczących tego jak poradzić sobie z logistyką tego biegu, jak się przygotować ubraniowo, jedzeniowo i mentalnie oraz jak nakłonić rodzinę, żeby po pierwsze Was tam puścili, po drugie żeby zostali Waszym supportem. Patrycja, Krystian i zgromadzona publiczność świetnie się zgrali, czego efektem jest ta opowieść, w której usłyszycie o podrabianiu podpisów, ponaddźwiękowych samolotach, bólu, halucynacjach oraz o tym, że może jednak warto przed startem wziąć szybki ślub w Las Vegas.
pobierz 105.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
#32 Darek Marek - dwa imiona
Darek Marek Dwa Imiona. Według ludzkiego, cywilizacyjnego czasu ma 34 lata natomiast w swoim życiu parał się znacznie większą liczbą zawodów. Dobrze pojmuje energię i czas-którego-nie-ma, w związku z tym jest nieuchwytny. Szybko znika gdy próbujesz go złapać w górskich lasach. Według ludzkiej, cywilizacyjnej klasyfikacji kozic górskich (ITRA) Darek ma 803 punkty. Rozmawiamy o wszystkim, tylko nie o sporcie. - Darku, zobacz jakie to ciekawe - powiedział Kamil. - Co takiego, Kamilu? - odparł Darek - Słuchacze zaraz usłyszą tu i teraz, zapis naszego tu-i-teraz z przeszłości. Przeszłość na chwilę zaistnieje. Co myślisz? - Ta przeszłość, powiedział Darek, zaistnieje w teraz, więc się unifikuje. Pamiętaj, że są tylko dwa dni w roku, w których nic nie możesz zrobić - wczoraj i jutro.
pobierz 69.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#31 Katarzyna Solińska - proste życie, ultra radość
Kasia, po latach spędzonych na bieżni, zakochała się w górach i w nich została. Swój pierwszy, górski półmaraton odbywający się na Babiej Górze - wygrała. Trzy ZUK’i - wygrała, Garń Tatr - wygrała, a w parze z Natalią Tomasiak wygrała również kultowe skyruningowe zawody Monterosa Sky Marathon. Kasia prywatnie jest absolutnie uroczą osobą, gdy biega doskonale panuje nad swoimi emocjami, a gdy stoi na podium jej uśmiech mówi jak doskonale bawiła się na trasie. Kasia twierdzi, że nie lubi rywalizować. Czy tak jest naprawdę? Posłuchajcie
pobierz 82.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#30 Jan Krzeptowski-Sabała - Leave No Trace/Zero Waste
Zapraszam na spotkanie z: ❗️Janem Krzeptowskim-Sabałą❗️ Janka usłyszałem pierwszy raz na odprawie przed tegorocznym Biegiem Ultra Granią Tatr i od razu wiedziałem, że porusza tematy, które chciałbym kiedyś przedstawić w tym podcaście. Janek jest Kierownikiem Zespołu Aktywnej Edukacji w Tatrzańskim Parku Narodowym. Mówimy o zasadach etycznych, które pomagają zmniejszyć wpływ człowieka na środowisko naturalne, oraz o tym jak żyjąc zgodnie z tymi zasadami na co dzień, między innymi minimalizując generowanie śmieci, wpływamy pozytywnie na nasze zdrowie. Przed państwem Leave No Trace i Zero Waste - zgrana para, którą każdy biegacz kochający ścieżki w lasach i górach powinien zaprosić do swojego życia. Przed Wami Jan Krzeptowski-Sabała. Zapraszam. Dystrybucja Podcastu:
pobierz 73.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#29 Andrzej Piotrowski - mistrz Polski w biegu 24h
Zapraszam na spotkanie z: ❗️Andrzejem Piotrowskim❗️ Andrzej biega zaledwie od 3 lat ,ale już bardzo mocno namieszał na polskiej scenie ultra. Po roku biegania, w lipcu 2017 roku, podczas Gali Biegów Ultra zajął drugie miejsce w biegu 6-ścio godzinnym. Potem lista jego sukcesów rosła i zajmował pierwsze miejsca na 100km, i w biegach dwunasto- oraz dwudziestoczterogodzinnych. Miesiąc temu na Mistrzostwach Świata w Albi pobił rekord Polski w biegu dwudziestoczterogodzinnym pokonując dystans dwustusześdziesięciusiedmiu kilometrów i dziewięćsetsześćdziesięciuczterech metrów. Uff zmęczyłem się. Przed Państwem jedyny w swoim rodzaju Biegający w bojówkach Święty Mikołaj ze Słonecznego Patrolu. Andrzej “Meloniq” Piotrowski. Zapraszam Dystrybucja Podcastu:
pobierz 44.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#28 Roman Ficek - 2300km przez Karpaty
Roman był już gościem podcastu BHU już w czerwcu. Wtedy to poznaliśmy Romana, jego historię i osobowość. Tym razem spotkałem się z nim aby usłyszeć o tym co przeżył na trasie biegu przez Karpaty, od Orsovy w Rumunii po Bratysławę na Słowacji. Ten bieg był dla niego spełnieniem marzenia, do którego przygotowywał się mniej lub bardziej świadomie od sześciu lat. Razem ze swoim supportem: siostrą i jej chłopakiem oraz ekipą filmową Montis Studio przemierzyli tę trasę w rekordowym czasie 39 dni i 11 godzin. Roman przebiegł przez Karpaty 2300 km pokonując 110 tys. m przewyższeń, czyli średnio ok 60 stromych km dziennie. Zapraszam Was serdecznie na relację z tego biegu. Usłyszycie o zmaganiach Romana z psami pasterskimi, odciskami, niedźwiedziami i Gerlachem. Dowiecie się, która część tej trasy jest najpiękniejsza i dlaczego są to Polskie Tatry oraz o tym jak to jest ciężko po długich wakacjach wrócić do normalnego życia. Siedzimy z Romanem w Skawicy, w pokoju, który właśnie świeżo wysprzątał. Zuch chłopak. Posłuchajcie
pobierz 73.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#27 Szymon Makuch
Szymon Makuch po wielu latach doświadczeń z pracą w korporacjach postanowił żyć bardziej w zgodzie ze sobą i zajął się organizowaniem i realizacją długodystansowych, solowych wypraw biegowych. Za sobą ma już 600 kilometrowy bieg przez Islandię a przed sobą dwa razy dłuższy przez Pamir Highway, ekskluzywną autostradę biegnącą m.in. przez Tadżykistan i Kirgistan. Szymon, podobnie jak Darek Strychalski, którego gościłem niedawno w podcaście lubi gdy jego bieganie nie jest tylko, jak on to nazywa “pompowaniem własnego ego” ale również może służyć jako dźwignia do zebrania pieniędzy na szczytny cel. Siedzimy z Szymonem w jego krakowskim mieszkaniu przy bardzo spokojnej ulicy, popijamy izraelską kawę i trochę sobie gadamy. Posłuchajcie Podczas biegu przez Islandię Szymona wspierali: Consultronix [link] Art Capital S.A. [link] Zakład Farmaceutyczny Amara [link] TORQ Polska [link] Krzysiek Pomaga Pomagać [link] UNLIMITED Sport & Lifestyle [link] Sport Konsulting [link] FitFood Poland [link] Hoka Runners Poland [link] Salomon salomon [link] nastopy.pl ANNY usługi reklamowe [link] Radio Kraków Magazyn Dzikie Życie Interia Sport runandtravel.pl napieraj.pl Sklepy Górskie Skalnik Szczególne podziękowania dla: Marcin Górka, Kacper Warykiewicz, Roman Graczyk, Oksana Shmygol, Krzysztof Smolarski, Magdalena Bogucka, Elżbieta Woch Stopa
pobierz 60.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#26 Rafał Kot
Rafał Kot zachwycił wszystkich w tym roku swoją wygraną i ustanowieniem rekordu trasy podczas Biegu Siedmiu Szczytów. 240km trasę przebiegającą przez wzniesienia Kotliny Kłodzkiej Rafał pokonał w obłędnym czasie 27h 51m i 49sek, czyli o dwie i pół godziny szybciej niż przed rokiem gdy też zajął pierwsze miejsce. Niebywałe są również treningi Rafała. Rafał pokonuje biegowo ok. 800km miesięcznie, podobny dystans przebywa na rowerze, do tego dorzuca kilka dni trekingu, gdy jest w górach i sporo siłowni. Rafał dzieli się swoimi treningami na facebookowym profilu “Góral z Mazur”. No właśnie, bo #przekot pochodzi z Mazur a walczy w górach jak rasowy góral. Obserwując jego dokonania rosły mi w głowie pytania: jak on to robi, jak godzi życie ze sportem, jak trenuje na płaskim a potem wymiata w górach, po co to wszystko? Na szczęście znalazłem odpowiedzi na swoje pytania. Posłuchajcie.
pobierz 56.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
#25 Dariusz Strychalski
Darek jest niesamowitym człowiekiem, nieustępliwym biegaczem, prawdziwym ultrasem. Biega już prawie 20 lat. Zastanawiałem się jak poprowadzić tę rozmowę aby nie wspominać o niepełnosprawności Darka, no bo jak tu mówić o niepełnosprawności u kogoś kto biega maraton w 3 godziny siedem minut i podejmuje się najtrudniejszych wyzwań na świecie? Jednak jego niepełnosprawność jest faktem i gdybym zrealizował ten pomysł obraz Darka byłby niepełny i nieprawdziwy. Wypadek, który przytrafił się Darkowi w wieku 8 lat ukształtował go jako człowieka, którym jest dzisiaj ze wszystkimi jego problemami ale również z mentalną siłą pomagającą mu pokonywać obłędne wyzwania, które sobie stawia. Z Darkiem spotkałem się w niezbyt sprzyjającym dla niego momencie gdyż jest obecnie kontuzjowany. Darek podczas swojego ostatniego, dużego charytatywnego projektu, którego celem było pokonanie dziewięćset pięćdziesięcio siedmio kilometrowej trasy i uzbieranie funduszy dla chorej Lenki, na około 100km przed metą upadł i złamał obojczyk. W tych właśnie okolicznościach siedzimy w Łapach w pokoju brata Darka i rozmawiamy. Spokojnie, cicho, refleksyjnie. Miłego słuchania.
pobierz 42.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
#24 Artur Kujawiński
Artur biega od zawsze, jego placem zabaw jest pięcio kilometrowa pętla wokół jeziora maltańskiego w Poznaniu. Usłyszałem o nim w zeszłym roku gdy ukończył jeden z najtrudniejszych ultramaratonów na świecie - Badwater, dwustusiedemnasto kilometrowy bieg w Dolinie Śmierci, najgorętszym miejscu na Ziemi. Artur opowiada w podcaście o tym jak wyglądała jego biegowa droga, o swoich spełnionych i nie spełnionych marzeniach oraz o doświadczeniach, które zebrał podczas swoich niesamowitych wyzwań. Opowiadamy dużo o Badwater, gdyż kolejna edycja rusza już 16 lipca o godzinie 9:00 czasu polskiego. Na starcie w tym roku pojawi się trójka reprezentantów z Polski: Patrycja Bereznowska, Damian Kaczmarek i Krystian Ogły. Myślę, że historia Artura podgrzeje nam w żyłach krew dzięki czemu kibicowanie tej niezwykłej trójce będzie jeszcze przyjemniejsze. Przed Wami człowiek z niezwykłą pasją i pozytywnym nastawieniem do świata i ludzi, który spełnia marzenie za marzeniem. Posłuchajmy jak on to robi. Przed Wami Artur Kujawiński.
pobierz 94.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
#23 Roman Ficek
Roman zawitał w mojej świadomości gdy wbiegł w sierpniu zeszłego roku na wszystkie tatrzańskie dwutysięczniki. Okazało się, że wcześniej w 82h zdobył Koronę Gór Polski zimą. Jakoś tak z automatu myślałem o nim jako o człowieku z wieloletnią pasją do górskich wyryp, że te tłuste projekty były poprzedzone latami realizowania tych mniejszych. Nic bardziej mylnego. Romek od początku swojej, jak się okazuje młodej górskiej pasji wiedział, że chce robić rzeczy duże i nietuzinkowe, a najchętniej takie, których nikt wcześniej nie robił. Prawdopodobnie dlatego 24 lipca stanie na starcie trasy wiodącej przez całe Karpaty. Od Rumunii poprzez Ukrainę i Polskę do Słowacji. Chce tego dokonać w 28 dni z założeniem, że jak największą część trasy porusza się graniami łącznie jakieś 2400km. Roman biega po górach od sześciu lat i obecnie jest w świetnej formie startowej. Wygrał w tym roku bieg 6xBabia i Rzeźnika Ultra to dobry prognostyk przed Łukiem Karpat chociaż w tego typu wyzwaniach ważniejsza jest szybka regeneracja, odporność na kontuzje i dobry support. Mam nadzieję, że ten podcast pozwoli Wam lepiej poznać Romana i jego motywacje. Dla mnie to niezwykły gość, od którego bije czysta pasja i autentyczność. Zapraszam Was serdecznie do odsłuchania rozmowy z Romanem Fickiem.
pobierz 69.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
#22 Jakub Snochowski
Od czasu do czasu lubię Wam przybliżyć biegaczy mieszkających i startujących głównie poza Polską. Zawsze to trochę inne doświadczenia i inna perspektywa. Tak jest w przypadku Kuby Snochowskiego, który mieszka i trenuje w Wielkiej Brytanii i osiąga świetne rezultaty. Dowiedziałem się o nim jak wygrał Pomstę Janosika rok temu, po krótkim researchu okazało się, że wg ITRA Jakub jest 4 zawodnikiem z Polski w biegach kategorii L czyli o długości od 115 do 154km. Przed nim są tacy zawodnicy jak Marcin Świerc, Bartosz Gorczyca i Kamil Leśniak. Ładnie, prawda? Kuba mówi o tym co go wypędziło z Katowic, czemu opuścił Londyn i czemu chciałby wracać do Polski. Z rozmowy dowiemy się również jak się zostaje członkiem biegowego teamu La Sportivy o specyfice Fell Running i o duszy zaszytej w wegańskich produktach Moutain Fuel.
pobierz 65.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
#21 Patrycja Bereznowska
Patrycja jest ultramaratonką, obecną rekordzistką świata w biegu 24 i 48 godzinnym. Zanim jednak zaczęła biegać sama, biegała z końmi zakochując się w długich dystansach. Posłuchajmy pięknej opowieści o tym jak świat koni i biegania przeplata się w jej życiu, o tym jak przez lata budował się mental obecnej mistrzyni i o jej najnowszym wyzwaniu jakim będzie próba pokonania jednego z najtrudniejszych ultramaratonów na świecie - Badwater.
pobierz 90.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
#20 Krzysztof Dołęgowski
Opowiedzieć w godzinę o Krzyśku jest niemożliwe. Jego wkład w życie ludzi związanych z bieganiem w Polsce jest ogromne, często niewidoczne. Krzysiek na swoim koncie ma wyczyny sportowe przełamujące bariery, pisanie, dużo pisania, organizowanie zawodów, sprzedaż sprzętu, wspieranie zawodników - jest tego mnóstwo! Jest również współautorem książki "Szczęśliwi biegają ultra", która wspaniale opowiada o pasji do życia poza schematami. W odcinku usłyszycie o tym jak rozwijało się życie Krzyśka wokół sportu, o procesie jaki mu towarzyszy przy wymyślaniu nowych wyzwań i o dojrzewaniu jako sportowiec i jako człowiek. Znajdzie tutaj wiele odwołań do różnych biegów, ludzi i książek dlatego w opisie odcinka umieściłem linki do miejsc gdzie możecie dowiedzieć się więcej o poruszanych tematach. Biegi: 6xBabia [link] Charlie Ramsay Round [link] Els 2900 [link] Glen Coe Skyline [link] Ludzie: Jared Campbell @derajslc [link] Magdalena Ostrowska [link] Książki: Krzysztof Dołęgowski, Magdalena Ostrowska "Szczęśliwi biegają ultra" [link] Daniel Kahneman "Pułapki myślenia. O myśleniu szybkim i wolnym" [link] Daniel Gilbert "Stumbling on happiness" [link] Wybrane artykuły o Krzyśku: [link] [link] [link] [link] [link]
pobierz 69.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
#19 Michał Rajca
Michał przebojem wdarł się do świata triathlonu ekstremalnego wygrywając i bijąc rekord trasy podczas Swissman Extereme Thriathlon. Wygrał również połówkę Ironmana 70.3 na Słowenii oraz wystartował w MŚ na Hawajach. Ma naturalny dar do sportów wytrzymałościowych, kocha góry i lubi w nich startować na zawodach. W tym całym sportowym szaleństwie Michał jednak łapie bardzo zdrowy życiowy balans: nie stawia ambicji sportowych ponad wszystko, dba o najbliższych i o pracę. Takie podejście jest doskonałą inspiracją dla wielu amatorów. Rozmowę nagrałem 9 marca tuż po dosyć specyficznej edycji Zimowego Maratonu Karkonoskiego, opowiadamy trochę o tym niezwykłym wydarzeniu, o sportowej drodze Michała i o jego podejściu do życia. Mam nadzieję, że dzięki temu nagraniu poznacie Michała trochę z innej strony. Zapraszam
pobierz 43.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
#18 Paweł Żuk
Paweł jest znany z tego, że lubi w bieganiu przesuwać granice, skupia się na dystansie. Kilka tygodni temu wygrał w Atenach bieg na 1000 mil. Zajęło mu to 14 dni 20h 02 min i 26 sek. Podczas tego biegu pobił trzy rekordy polski: na 1000 mil, na 1000km i w biegu 10-dobowym. Paweł ma za sobą lata długich treningów, starty w maratonach, biegach 24 i 48-godzinnych. Czasem pobiegnie również regeneracyjną piątkę, np. podczas stołecznego Parkrun. Spotkałem się z Pawłem właśnie po jednym z takich biegów w piękne sobotnie przedpołudnie. Usłyszycie o tym jak ważna w bieganiu Pawła jest strategia i support oraz skupienie na celu i jak bieganie ekstremalnych odległości daje mu zdrowy dystans do treningu, relacji z ludźmi, pracy i generalnie wszystkiego co go w życiu spotyka. Serdecznie zapraszam na rozmowę z Pawłem Żukiem Dystrybucja Podcastu:
pobierz 75.2 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek