Krótko

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: O potknięciach, porażkach i codziennym chaosie. Bez słodzenia, mydlenia i jedzenia z dzióbków. Krótko, czyli podcast mocno bezpośredni.
Data dodania: 2019-11-07 15:42:51
Data aktualizacji: 2021-03-08 18:40:06
Audycji w katalogu: 29
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 2 miesiące temu
Podsumowanie rozczarowań, czyli co poszło nie tak?
Pierwszy odcinek w nowym roku, czyli w dużym skrócie o tym, co nie pykło w poprzednim. Ale też o planach, których nie warto robić, Marcinie, co dostał oklep, śńieżkach i Śnieżce, wymarzonych sąsiadach, sylwestrze marzeń i deficycie terapeutów. Słuchajcie, a bedzie Wam dane!
pobierz 13.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Skład drewna i betonu, czyli kraj w remoncie
O drewnie, pustakach i nadmiernej ilości betonu. Kołkach, młotkach i przybijaniu gwoździa. Zapraszam na 28 odcinek, z którego dpwiesz się, co ma wspólnego Twój sąsiad z podstawowymi materiałami budowlanymi. Nie, nie będzie budująco ;) Słuchajcie,a będzie Wam dane!
pobierz 12.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Jazda na wstecznym
O jeździe na wstecznym, powrocie do średniowiecza, czarownicach, zajściach i zachodzeniu. Ale też o Janku, Jarku, Gandalfie, Kajce i innych nierealnych postaciach. Słuchajcie spóźnionego odcinka, w którym nadrabiam zaległości. Słuchajcie, a będzie Wam dane i ***** ***
pobierz 12.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Nieprzeciętnie cięty
O byciu ciętym nieprzeciętnie, rzucaniu mięsem, bucach, parkingowym i tym co doprowadza mnie do szaleństwa. A oprócz tego o powozie pełnym karłów, basenie poselskim, kaszojadach i niepokalanym zajęciu. Słuchajcie, a będzie Wam dane!
pobierz 13.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Pytania bez odpowiedzi
Jeśli coś jest popieprzone bardziej niż flaczki w budzie przy trasie A1 to, właśnie ten odcinek. O tym co się wydaje i tym czego nie ma, podchwytliwych pytaniach i opcjach wyboru. Norkach, lisach, wirówkach i pikantnych skrzydełkach. A do tego konkurs, w którym do zgarnięcia kody do aplikacji EmpikGo. Słuchajcie, a będzie Wam dane!
pobierz 14.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
To nie jest kraj dla trzeźwych ludzi
O alkoholu, abstynencji, biszkoptach i pogoni za psem. Mario Bros i odruchach Pawłowa u hipków przed sklepem. Zapraszam na 24 odcinek, w którym krótko o rzucaniu nałogów i wszystkim tym od czago boli głowa. Słuchajcie, a będzie Wam dane!
pobierz 13.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
To tylko słowa
O tych, co ranią uszy i tych, co klepią bez zrozumienia. Bólu dupy, wjazdach na chatę, Space Invaders i dzieciach z przypadku. Zapraszam na 23 odcinek, w którym ciętym językiem o języku i niezbyt dosłowanie o słowach. Słuchajcie, a będzie Wam dane!
pobierz 13.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Zbrojni bogobojni
O tych co pod niebiosa i tych, którym będzie odpuszczone. Obrażonych uczuciach, flagach, pomnikach, kremówkach, urwanym prąciu i boskiej interwencji. Zapraszam na 22 odcinek poświęcony tym co niosą światłość, a przynajmniej są o tym święcie przekonani. Słuchajcie, a będzie Wam dane! Amen
pobierz 12.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Marsz kasztanowych ludzików
O łaknieniu, goleniu, ciśnieniu i jedzeniu. Podmiocie, brzydocie i niepochamowanej ochocie. Zapraszam na 21 odcinek Krótko, w którym jak zwykle subiektywnie o wszystkim tym, co dotyczy przeciętnej parówy. Słuchajcie, a będzie Wam dane!
pobierz 12.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Debata końca świata
O tęczy co naród nam dręczy, karłach, plusach i Ursusach. Klasycznie też o Podlasiu, ziemniakach, burakach i wszystkim tym o czym powinniście usłyszeć, a czego nikt Wam wcześniej nie powiedział. Zapraszam na krótką debatę, w której udział wziąłem sam. Słuchajcie, a będzie Wam dane!
pobierz 11.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Gra w klasy społeczne
O kratkach, małpkach, żulach i żubrach. Pędzie, popędzie i ludzkim obłędzie. Zapraszam na 19 odcinek, z którego nie przyda Wam się przypuszczalnie nic. Instagram @krotkopodcast SŁUCHAJCIE, A BĘDZIE WAM DANE!
pobierz 13.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Przyjaźnie nieprzyjaźni
O przyjaźniach spranych jak koszulki z lumpeksu, wielkich słowach, hymnach i własnej koronacji. Zapraszam na pierwszy odcinek z serii rozczarowań, czyli 12 minut, po których zmniejszy mi się liczba "kumpli" na fejsbuniu. Playlista friendly piosenek: [link] SŁUCHAJCIE, A BĘDZIE WAM DANE m/
pobierz 9.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Cyfrowy Ekshibicjonizm
O sieci pełnej pocieszek i umysłach zakutych w łańcuszki. Wyblakłych kartkach, zatkanym nosie, tekstach bez treści i życzeniach bez polotu. 17 odcinek to bilet do wirtualnego cyrku, na krótkie przedstawienie o internetowym streaptisie. Zapraszam ;) Słuchajcie, a będzie Wam dane! #krotkopodcast #polskipodcast #podcastpl #komedia #standup
pobierz 9.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Akcja Dewastacja
O ludziach małych, nie tylko wzrostem, ruchomej wiązance, przaśnym wujku, braku fal, pogrzebie Trójki i wszystkim tym, co nie zgadza się w tym tygodniu z moim światopoglądem. Do tego playlista wypełniona po brzegi wszystkim tym, czym zaraziłem się słuchając Trójki. Słuchajcie, a będzie Wam dane ;) [link]
pobierz 10.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Mogłem być każdym, a zostałem mną
O opinii publicznej, asie wywiadu, Benym z Dżemu i ogrywaniu Niemca w Chińczyka. Zapraszam na odcinek o moich zawodowych wtopach, czyli szybki i wybiórczy przejazd przez CV człowieka niezdecydowanego :) Do tego oczywiście playlista pełna zarobionych piosenek [link] Słuchajcie, a będzie Wam dane ;)
pobierz 15.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Depresja level hard
O zakrętach, dołach i gonitwie myśli. Mimowolnych scenariuszach i niechcianych projekcjach. Zapraszam na krótką podróż ciasnym wagonikiem po sinusoidzie mojej depresji. A jeśli Ci mało, to odpal playlistę smutku. Piona m/ [link] #polskipodcast #krotkopodcast #podcast #polskiepodcasty
pobierz 11.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
¡No Pasarán! - Czas buntu
O nieplanowanym awansie społecznym, Dance co Niemca nie chciała, listach z Hogwartu, przygodach Rudobrodego, myślach nieuczesanych i potrzebie rebelii. A ponadto playlista pełna zbuntowanych piosenek. Krótko zapraszam ;) ZBUNTOWANE PIOSENKI [link] #krotkopodcast #polskipodcast #polskiepodcasty
pobierz 11.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Jak nie palnąć sobie w łeb i swojej partnerce też?
O kurczących się mieszkaniach, Damianie i Marioli, tarczy antydepresyjnej, vlogerach na tripie, terapii z Netflixa i pomyśle życia. Do tego playlista przetrwaniowa ze szlagierami na czas zagłady i ani trochę zarazków ;) Playlista Kwarantanna Mix = [link]
pobierz 13.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Test na obecność człowieczeństwa
O masowym rozwolnieniu, deficycie papierowych ręczników, współczesnym feudalizmie, Pani z hiszpańskiego, Odjazdach 97' i powrocie wiary. Amen!
pobierz 11.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Geriatrischen Terror
Ile glutenu potrzebuje emerytka w czasach zagłady? Czy renciści to terroryści? Dlaczego reaguję na klakson jak pies Pawłowa i z kim znam się tylko z widzenia? Do usłyszenia :)
pobierz 8.9 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek