Premedytacje

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast o mediach, reklamie, marketingu i sprzedazy. Andrzej Chojnowski i Przemek Jurgiel-Zyla dyskutuja sami lub z goscmi o tym co slychac w mediach tradycyjnych i internetowych.
Data dodania: 2019-11-07 15:47:01
Data aktualizacji: 2019-11-15 12:30:05
Audycji w katalogu: 3
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 7 dni temu
PP003 - premedytacje o tym, że każda firma to dzisiaj firma mediowa (i co z tego wynika)
Czy w ogóle istnieją jeszcze mass media? Jak zmienił się obieg informacji? Jaki wpływ na zmiany na rynku miał rozwój platform social media? I co wspólnego z tym mają producenci śrubek - oraz biegi maratońskie? Przemek i Andrzej dyskutują o tym, dlaczego każda firma to dzisiaj firma mediowa, ale nie byli by sobą, gdyby w podcaście nie odpłynęli też w stronę topowych seriali.
pobierz 83.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 13 dni temu
PP002 - premedytacje o paywallach
Premedytacje o paywallach, czyli odcinek drugi, a w nim Andrzej i Przemek dyskutują na temat sposobów finansowania się wydawców, głównie z perspektywy "chowania" treści za paywallem. Jaki ma to wpływ na czytelników? Czy są inne sposoby dobrej i etycznej monetyzacji? Tym razem o lego nic nie ma, za to jest House of Cards i influencerzy.
pobierz 86.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 16 dni temu
PP001 - premedytacje o podcastach
Premedytacje o podcastach, czyli pierwszy odcinek, a w nim Andrzej i Przemek rozkminiaja jak wyglada w Polsce rynek podcastowy, co rosnie, jakie sa nadzieje i dlaczego dopiero teraz rozmawiaja o ostatnim odcinku Gry o Tron.
pobierz 80.4 MB odcinki RSS iTunes www
miodek