Lavocado Podcast

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Gry & gaming: trendy, nisze i legendy.
Data dodania: 2019-11-12 21:15:00
Data aktualizacji: 2020-11-27 04:15:04
Audycji w katalogu: 34
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 5 dni temu
Lavocado Podcast 16 - Cyberpunk
Lavocado Podcast – Cyberpunk – S01EP16 Odcinek, w którym rozmawiamy o cyberpunku. Mroczna przyszłość czeka na nas w grach, książkach i filmach. Uwaga! Podcast dla graczy zaangażowanych. Autorzy: Arkadiusz „Cascad” Ogończyk i Marcin „Sakora” Tomkowiak.
pobierz 103.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 19 dni temu
Lavocado Nocą 18 - Płynna kontuzja
Lavocado Nocą #18 Podcast o grach z sercem. W tym odcinku rozmawiamy sekretach PSX i PS2, PS5 i Xbox Series X, Raspberry Pi 400, anime, grze Hades i Tengami, serialu La Revolution, komiksie Chłopaki z XX wieku. Autorzy: Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk.
pobierz 110.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Lavocado Nocą 017 - Rajdowa cobra
Lavocado Nocą #17 Podcast o grach z sercem. W tym odcinku rozmawiamy o Konami na GOGu, oszustwach w świecie UFO Catcherow, kupowaniu peceta, Art of Rally i Kobra Kai. Autorzy: Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk.
pobierz 72.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Lavocado Nocą 16 - Miny w abonamencie
Lavocado Nocą #16 Podcast o grach z sercem. W tym odcinku rozmawiamy o Microsofcie kupującym Bethesdę i o podcastach. Bo podcasty były dla nas ważne na długo przed tym jak w Polsce pojawiło się Spotify, a YouTube stał się dobrym miejscem dla gadających głów. Autorzy: Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk.
pobierz 68.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Lavocado Nocą 15 - Innowacyjne kotlety
Lavocado Nocą #15 Podcast o grach z sercem. W tym odcinku omawiamy informacje dotyczące startu PlayStation 5 i Xboksa Series X. Ceny gier, sprzętu i pokazane gry znalazły się w centrum rozmowy. Autorzy: Tomek Pieniak, Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk.
pobierz 96.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Lavocado Nocą 014 - Kowboje automatów
Lavocado Nocą #14 Podcast o grach z sercem. W tym odcinku omawiamy plotki o nowym Switchu, Katamari Damacy Reroll, letnie wspomnienia, rekordowy salon Arcade Taito, nawet Warhammer 40000: Space Marine się załapał. Jest też dużo wspomnień i Sayonara Umihara Kawase. Autorzy: Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk.
pobierz 83.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Lavocado Nocą 013 - Epicki Takeshi
Lavocado Nocą #13 Podcast o grach z sercem. W tym odcinku omawiamy starcie Epica, Apple i Google, pokaz Black Myth: Wu Kong, serial Giri/Haji, książkę Dzieci Szóstego Słońca i multiplayerowy hit Fall Guys. Autorzy: Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk.
pobierz 76.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Lavocado Podcast - 015 - Poszukiwacze przygód i Awanturnicy - S01E15
Lavocado Podcast – Poszukiwacze przygód i awanturnicy – S01EP15 Odcinek, w którym rozmawiamy o bohaterach, którzy szukają guza i przygody, o poszukiwaczach skarbów, odkrywcach i wędrowcach. W grach, książkach i filmach. Uwaga! Podcast dla graczy zaangażowanych. Autorzy: Arkadiusz „Cascad” Ogończyk i Marcin „Sakora” Tomkowiak.
pobierz 81.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Lavocado Nocą 12 - Klockiem i Ojojem
Lavocado Nocą #12 Podcast o grach z sercem. W tym odcinku omawiamy prezentację Xbox Games Showcase, na której Microsoft zaprezentował naprawdę dużo gier, które nie wyglądają ani trochę jak tytuły nowej generacji. I co z tym fantem zrobić? Autorzy: Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk.
pobierz 104.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Lavocado Nocą 011 - Miliardami i Kajmanem
Lavocado Nocą #11 Podcast o grach z sercem. W tym odcinku omawiamy rozwój cyfrowej dystrybucji gier i jak wpływa na branżę rozdawanie dużych tytułów za darmo. Będzie też kilka słów o fajnych dziełach kultury, na które trudno samemu wpaść. I o The Last of Us Part II. Autorzy: Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk.
pobierz 80.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Lavocado Nocą #10
Lavocado Nocą #10 Podcast o grach z sercem. W tym odcinku omawiamy nasze Analogowe Wakacje, czyli wracamy pamięcią do lat 90-tych, żeby powspominać trochę ciepła z przeszłości. Oczywiście poprzez pryzmat gier, ale i nie tylko. Autorzy: Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk.
pobierz 77.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Lavocado Podcast - 014 - Motyw Rycerza w grach S01EP14
Lavocado Podcast – Motyw rycerza w grach – S01EP14 Odcinek,w którym rozmawiamy o tym jak motyw rycerza wybrzmiewa w grach. Uwaga! Podcast dla graczy zaangażowanych. Autorzy: Arkadiusz „Cascad” Ogończyk i Marcin „Sakora” Tomkowiak.
pobierz 80.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Lavocado Nocą 9 - Pączkiem i kasztanem
Lavocado Nocą 9 Podcast o grach z sercem. W tym odcinku omawiamy prezentację PlayStation 5, wspominamy też o komiksie Ostatni skok w historii USA, o filmie Lato 84 i grze Maneater. Autorzy: Grzegorz "Prez" Wojewoda, Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk.
pobierz 111.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Lavocado Nocą 8
Lavocado Nocą 8 Podcast o grach z sercem. Przede wszystkim o tym, że warto być dobrym i wytrzymać to całe zło dookoła, o 198X, Gears Tactics, Mirai, Greenbook i Tiger Kingu. Autorzy: Tomek Pieniak, Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk.
pobierz 113.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Lavocado Nocą 7
Lavocado Nocą 7 Podcast o grach z sercem. Przede wszystkim o newsach na Polygonie i filmach Ghibli, Yomawari, Katamari Damacy Reroll, komiksach (Morze po kolana), filmach (Na noże i anime After the Rain) i książce-wywiadzie z Marlonem Brando. Autorzy: Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk.
pobierz 76.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Lavocado Podcast - 013 - Gry których fenomen trudno zrozumieć - S01EP13
Lavocado Podcast – Gry, których fenomen trudno zrozumieć – S01EP13 Odcinek,w którym rozmawiamy o grach, których fenomen trudno zrozumieć. Uwaga! Podcast dla graczy zaangażowanych. Autorzy: Arkadiusz „Cascad” Ogończyk i Marcin „Sakora” Tomkowiak.
pobierz 81.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Lavocado Nocą 6
Lavocado Nocą 6 Podcast o grach z sercem. Przede wszystkim o prezentacji gier na Xboksa Series X, Assassin’s Creed Valhalla, komiksach, filmach i tym w co ostatnio graliśmy. Autorzy: Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk.
pobierz 77.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Lavocado Podcast - 012 - Arcade Daje Radę - S01EP12
Lavocado Podcast – Arcade daje radę - S01EP12 Odcinek w którym przypominamy historię automatów i klimat jaki prezentują sobą tytuły Arcade. Uwaga! Podcast dla graczy zaangażowanych. Autorzy: Arkadiusz „Cascad” Ogończyk i Marcin „Sakora” Tomkowiak.
pobierz 80.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Lavocado Nocą 5
Lavocado Nocą 5 Podcast o grach z sercem. O dostępności PlayStation 5, logo Xboksa Series X, Yakuzie 0, Yoku’s Island Express, Final Fantasy VII: Remake, książkach (Metoda Czarnej Skrzynki), komiksach (Blacksad, Dobranoc Punpunie) i filmach (Ponyo, Boże Ciało). Autorzy: Tomek Pieniak, Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk
pobierz 89.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Lavocado Podcast - 011 - Wolni & Cierpliwi - S01E11
Lavocado Podcast – Wolni & Cierpliwi– S01EP11 Odcinek w którym omawiamy slow gaming i patient gaming. Uwaga! Podcast dla graczy zaangażowanych. Autorzy: Maciej „Razer” Ciepliśnki, Arkadiusz „Cascad” Ogończyk i Marcin „Sakora” Tomkowiak
pobierz 58.4 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek