Co Ona Gada

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Cześć! Mam na imię Joanna i nagrywam na spontanie. Bez agendy, cięć, dubli i poprawek oraz bez zapędów moralizatorsko-edukatorskich (chyba). Za to z wieloma błędami, na które dla dobra eksperymentu postanowiłam sobie pozwalać. Jestem... i tu powinno nastąpić wyliczenie tego, kim jestem z zawodu i jak określa mnie moja pasja. Wiem, ale nie powiem. Bo nie muszę, a najbardziej na świecie lubię nie musieć.
Data dodania: 2020-01-12 18:14:38
Data aktualizacji: 2021-01-17 03:35:07
Audycji w katalogu: 45
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 25 dni temu
Co ona gada #47 - Ach nie, to jednak tylko życie
Długo musiałam czekać, żeby nagrać cokolwiek. Może to będzie jakiś przełom, którego potrzebuję, a może to tylko chwilowa zwyżka formy, której też zresztą potrzebuję!
pobierz 47.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Co ona gada #46 - Dobrze, gdy jest dobrze
Nie nagrywałam ponad dwa miesiące! MNÓSTWO SIĘ DZIAŁO. I JEST DOBRZE, NAWET BARDZO.
pobierz 42.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Co ona gada #45 - Bez smyczy a też dobrze
No co, taki blożek tylko chyba.
pobierz 36.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Co ona gada #44 - Najśmieszniejsze zwierzęta Brodwina
Wczoraj nie zdążyłam, więc dziś opowiadam Wam o swojej menażerii. Smok jest ludziem, dlatego o nim nie opowiadam, ale o innych tak. Moje zwierzęta są słodkie, zatem słuchajcie!
pobierz 88.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Co ona gada #43 - Stare-nowe dobre rzeczy
O dobrociach, z których nie wszystkie zmieściły się w tym jednym odcinku.
pobierz 91.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Co ona gada #42 - Bez instaświata
O tym, że bez instaświata jest zaskakująco dobrze, bez planu treningowego też i że pomimo swoich prawie 30 (och!) lat, wciąż intensywnie siebie poznaję.
pobierz 50.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Co ona gada #41 - Wielka Księga Przypałów
O spotkaniu z Tindera, na którym trylion rzeczy mogło pójść nie tak, a poszła tylko jedna oraz o innych niecodziennych przypałach mojego życia.
pobierz 46.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Co ona gada #40 - Gdzie są moje dwa miesiące 2020?
Dzisiaj gadam o mojej jednoosobowej korporacji, Smosiu chowającym się w krzakach, szukaniu całego w dziurze, potworach, sporcie w wersji rekreacyjnej i zakwasach w żebrach. 
pobierz 61.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Co ona gada #39 - Czemu ona nie gada?
Co ona, że tak nie gada?
pobierz 34.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Co ona gada #38 - Twardy reset systemu
Dzisiaj pamiętniczek o tym, jakie twarde resety tu u mnie następują. Nic wesołego raczej.  Piosenka "Księżna" do posłuchania tutaj: [link]
pobierz 71.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Co ona gada #37 - ZNOWU Z TYM KAMILEM o triathlonach i duathlonach
Jako zadowoleni zawodnicy Endure Team wystawiamy laurkę Tomkowi Spaleniakowi :) Rozmawiamy o przejściu z roweru na bieg, o zakładkach duathlonowych i trenowaniu triathlonu jako jednej, spójnej dyscypliny. Co-hostem, gościem, montażystą i właścicielem studia tego odcinka jest - ponownie - Kamil Andrusz, z którego bezglutenowego weganizmu wciąż korzystam.
pobierz 40.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Co ona gada #36 - O Project Managemencie z Kamilem Andruszem
Mam okazję przepytać doświadczonego Project Managera o szczegóły związane z jego pracą. Rozmawiamy o kwestiach bardziej technicznych i o kompetencjach miękkich, które jak ustaliliśmy, są kluczowe w tej robocie. Może nie wiecie, ale też jestem Project Managerem. W każdym razie teoretycznie. 
pobierz 103.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Co ona gada #35 - Śródstopie or not to śródstopie - rozmowa z Kamilem Andruszem
Dzisiaj odcinek biegowy, a konkretnie: techniczny. Kamil jest zdeklarowanym zwolennikiem biegania na śródstopiu. Przepytuję go o to, jakie są zalety takiej techniki biegania, czy każdy może się na nią przestawić - i jak to zrobić - oraz czy bieganie z pięty zawsze jest złe? Poruszamy też parę innych kwestii związanych z poprawnym bieganiem, ale to już mi się mniej podoba, bo jestem antyprzykładem tegoż :) Zapraszam też do wysłuchania podcastu Kamila - "Będzie kryzys" - ze szczególnym uwzględnieniem najnowszego, 10. odcinka, w którym rozmawiamy o zarządzaniu kryzysami w triathlonie :)
pobierz 43.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Co ona gada #34 - Kto zgasił światło
Dzień dobry, dzień dobry, proszę Państwa. Dzisiaj wyłącznie pamiętniczek. O (nie)trenowaniu, (nie)zdrowiu, bonusowych dniach/tygodniach (?) wygranych dla starego psa, cierpliwości której mi brakuje, pokorze której się uczę i przedsięwzięciach, na które jakoś się w międzyczasie wywlokłam. 
pobierz 54.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Co ona gada #33 - Lalala, "Sharp edges have consequences...
...guess that I had to find out for myself / Sharp edges have consequences / now every scar is a story I can tell". Tak śpiewał Linkin Park i tak mogę zaśpiewać ja, ale nie dzisiaj. To chyba najbardziej funeralny odcinek ever, więc jeśli macie takiego pechusia, że przejmujecie nastroje innych, to nie polecam słuchać ani w zbyt dobrym, ani zbyt złym humorze. Mówię dzisiaj o głupim chorowaniu (na serio głupim), niedocenianiu swoich osiągnięć, umieraniu (też) i życiu (a co). Miłego dnia! ;)
pobierz 53.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Co ona gada #32 - Wyłażę z jaskini platońskiej
To jest dla mnie dość hardkorowy odcinek, mimo że nadal nie powiedziałam wszystkiego, co planowałam powiedzieć. To znaczy, że jeszcze nie do końca z tej jaskini wylazłam. Opowiadam Wam o tym, jak bardzo oczekiwania mogą rozminąć się z rzeczywistością, o tym że w głębi duszy jestem drama queen i o tym, że w sumie to nadal nie wiem czego chcę w życiu, ale już doskonale wiem, czego nie chcę. 
pobierz 57.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Co ona gada #31 - Gdy wszystko się zdarzy co stać się nie może
Opowiadam Wam o rzeczach, które się nie zdarzają, ale jednak się dzieją, bo to wszystko jest dziwne. 
pobierz 46.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Co ona gada #30 - Odwaga przybija pionę z przerażeniem
"Sometimes the fear won't go away so you'll have to do it scared". Odwaga jest bardzo często mylona z niebaniem się czegoś. Ludzi przyzwoitych i asertywnych nazywamy "odważnymi". Może jednak nie warto tym tytułem tak szastać, póki ktoś nie uratuje małego kotka z pożaru?
pobierz 72.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Co ona gada #29 - Przestań wkurzać ludzi zdjęciami z wakacji
Kolejny odcinek omawiający stosunek kreacji do rzeczywistości. O tłumaczeniu się z chwil szczęścia i o tym, że sprzątanie i ukrywanie to dwie różne rzeczy. 
pobierz 52.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Co ona gada #28 - Dawaj wymierną wartość albo milcz
Taka myśl pojawiła mi się ostatnio w głowie. Słucham ostatnio bardzo dużo mądrych audycji. Jednocześnie świadomie unikam harmonogramów, planów, scenariuszy i profesjonalnego montażu, bo nagrywanie tego podcastu to dla mnie jedna z niewielu chwil "w internetach", kiedy mogę zrobić coś, co nie wiąże się z żadnymi wielkimi oczekiwaniami. A zatem jest to taka pogadanka o wartościach. Bo jedną rykoszetem odkryłam :) 
pobierz 48.4 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek