Pan od Stresu

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Pan od stresu to miejsce gdzie chciałbym razem z Wami poszukać najskuteczniejszych metod radzenia sobie ze stresem, zarówno tych klasycznych jak i obecnie "na topie", zarówno tych oczywistych i trywialnych (ale przez większość bagatelizowanych) jak i tych bardziej specjalistycznych. Czym jest stres? Jak sobie z nim radzić? Gdzie szukać pomocy? Jakie może mieć konsekwencje przedłużająca się frustracja? Poszukajmy odpowiedzi.
Data dodania: 2020-01-26 13:38:28
Data aktualizacji: 2020-02-20 14:15:04
Audycji w katalogu: 7
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 6 dni temu
Odcinek 07 - Czemu tak trudno utrzymać związek?
Kontynuujemy temat związków, Dlaczego trudno nam utrzymać związek? I czemu tak szybko się poddajemy i przestajemy walczyć o siebie wzajemnie? Zapraszam do wspólnej refleksji :)
pobierz 19.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 13 dni temu
Odcinek 06 - Dlaczego boimy się wchodzić w związki?
Co sprawia, że tak trudno nam się zaangażować w związek? Czemu ciągle szukamy, a coraz rzadziej znajdujemy odpowiednią dla nas drugą osobę? Poszukajmy razem odpowiedzi :) p.s. Przepraszam was za stukot w drugiej połowie odcinka, niestety było już za późno na ponowne nagranie :(
pobierz 23.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 20 dni temu
Odcinek 05 - Dlaczego relacje społeczne nas stresują?
Dlaczego relacje nas stresują? Co się dzieje, że czasem ciężko nam rozmawiać w spokoju nawet z najbliższymi? Co zrobić, żeby nie dać wejść sobie na głowę? Poszukajmy dzisiaj odpowiedzi na te i kilka innych pytań.
pobierz 26.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 27 dni temu
Odcinek 04 - Dlaczego Blue Monday jest szkodliwy?
Porozmawiamy dzisiaj o tym czym jest Blue Monday oraz dlaczego nie powinno się tego typu dni nagłaśniać, a także jak radzić sobie z frustracją związaną z postanowieniami noworocznymi :)
pobierz 20.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Odcinek 03 - Jak wyćwiczyć prawidłowy oddech?
Jaki związek ma oddech z naszymi emocjami? W jaki sposób wyćwiczyć prawidłowy, spokojny, relaksujący oddech? Na te pytania staram się dzisiaj odpowiedzieć prezentując wam konkretne ćwiczenia oddechowe, które mogą być bardzo pomocne w nauce :)
pobierz 11.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Odcinek 02 - Czy wiesz jak oddychasz?
Dzisiaj porozmawiamy o oddechu, przyjrzymy się temu jak oddychamy oraz jak oddychać powinniśmy. Zapraszam :)
pobierz 10.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Odcinek 01 - Czyli czym będziemy się wspólnie zajmować?
Witam was wszystkich serdecznie i zapraszam na wysłuchanie pierwszego wprowadzająco-powitalnego odcinka nowego podcastu całkowicie poświęconemu zagadnieniu stresu. Wykład dr Kelly Mcgonigal: [link]
pobierz 9.4 MB odcinki RSS iTunes www
miodek