Ubezpieczenia po ludzku

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Razem z agentami ubezpieczeniowymi odpowiadamy na wszystkie pytania związane z ubezpieczeniami.
Data dodania: 2020-01-28 14:49:54
Data aktualizacji: 2021-03-05 16:35:03
Audycji w katalogu: 77
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 4 miesiące temu
Ubezpieczenie na życie pod kredyt hipoteczny dla kierowcy zawodowego
Zobacz też: Co obejmuje ubezpieczenie na życie Ubezpieczenie na życie dla kierowcy zawodowego MK: Okej, powiedz: bo wspomniałeś przed chwilą o różnych zawodach. Jak się ma temat ubezpieczenia na życie dla kierowcy zawodowego przy kredycie hipotecznym? To jest jakaś grupa trudna, czy normalnie traktowana? Jak to czujesz? ŁJ: I tutaj widzisz, są towarzystwa dla których taka grupa jest grupą podwyższonego ryzyka. I są tam pytania w ankiecie medycznej: “Ile kilometrów porusza się dana osoba?”, “Jakim sprzętem jeździ?” – zdarzają się też takie pytania.  Więc, tutaj jakby już z takiego wywiadu, który sobie zrobimy z klientem jesteśmy w stanie mu dopasować. Natomiast, jakby jedno nie wyklucza drugiego. Jeżeli jest faktycznie ta podwyższona grupa ryzyka, no to towarzystwa ubezpieczeniowe zaopatrują nas w świetne tutaj portale. I każda jedna klasa ryzyka praktycznie ma już zaczytany stopień tego ryzyka w systemie, więc wybierając dany zawód zwykle jest jakaś – powiedzmy- zwyżka składki. Jeżeli to jest faktycznie zawód podwyższonego ryzyka. MK: Okej, czyli to co mówisz rozumiem tak: Nawet jeżeli ktoś jest w trudnej grupie zawodowej, to rolą agenta ubezpieczeniowego, doradcy ubezpieczeniowego, eksperta, jest zaproponowanie takiego produktu ubezpieczeniowego, który będzie po pierwsze zezwalał jakby na tą grupę zawodową a po drugie wliczał to ryzyko wyższe w odpowiedni sposób i jakby w efekcie końcowym dawał taką a nie inną składkę. ŁJ: Tak jest, jeszcze jedną rzecz do tego chciałbym dodać, że tak naprawdę dany zawód, który wykonujemy – my go oświadczamy na dzień spisania polisy, ponieważ nie wiemy czy za pięć lat będziemy dalej kierowcą zawodowym. Dlatego jeżeli faktycznie doszłoby wtedy  – nie wiem – do wypadku w jakimkolwiek innym zawodzie, gdybyśmy byli wtedy mechanikiem samochodowym – to tutaj towarzystwo ubezpieczeniowe i tak weźmie odpowiedzialność. MK: Okej, dobra – to teraz tak: my tutaj rozmawiamy o dosyć skomplikowanych, takich ekonomicznych, matematycznych tematach, o pieniądzach, o składkach i to jest tak naprawdę produkt, który jest tak naprawdę – no powiedzmy – jakoś tam policzony, no ale tak czy inaczej każdy klient to jest indywidualna historia, indywidualne obliczenia, indywidualna składka i tak dalej.
pobierz 2.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Polisa na życie od banku przy kredycie hipotecznym
Polisa na życie od banku przy kredycie hipotecznym MK: Okej, czyli mówisz że nie zawsze ta polisa na życie przy kredycie hipotecznym proponowana przez bank jest idealnym wyjściem? ŁJ: Dokładnie. Fajnie, że powiedziałeś że nie zawsze, bo ja też nie chciałbym tutaj generalizować, ponieważ też nie znam wszystkich ofert na rynku, jakie przedstawiają wszystkie banki. Ja jakby tutaj o wszystkim o czym mówię, to się odwołuję z własnego doświadczenia. MK: Oczywiście, i to jest super! To jest naszym celem dokładnie. ŁJ: Tak, i z tego co ja zauważyłem – bo też niechciałbym tutaj kogokolwiek obwiniać jakimkolwiek… MK: Zarzutami. ŁJ: Zarzutami, o super. Tak, brakowało mi tego słowa. MK: Nie no, jasne. To jest cel tej naszej dyskusji, tej naszej rozmowy. Bazujemy na twoich doświadczeniach i właśnie to jest naszym celem, żebyśmy mogli opowiedzieć tak od ludzkiej strony, na bazie tych historii które ty poznałeś i tych historii które ty przeżyłeś z tymi swoimi klientami. No bo co – pewnie to jest taka historia, że najczęściej trafia do ciebie klient, o którym wiesz że właśnie za chwilę będzie szukał kredytu hipotecznego, albo on już ma kredyt hipoteczny i właśnie składa wniosek, i właśnie szuka polisy na życie, tak się najczęściej dzieje? ŁJ: Właśnie powiem ci Marcin, jak się najczęściej dzieje. MK: Powiedz, jak się najczęściej dzieje? ŁJ: Najczęściej dzieje się tak, że klient już wziął, złożył wniosek, już praktycznie ma – że tak powiem – wszystko gotowe do odebrania, ale nagle dowiaduje się, że jest mu potrzebna polisa na życie, polisa ubezpieczeniowa.  No i wtedy oczywiście odpalają się procesy w głowie tego klienta, że “Okej, on tam zna kogoś” bo gdzieś tam mu się kiedyś pojawiłem w jakiejś reklamie na Facebooku czy na Instagramie.  Więc warto, warto na pewno iść w social media, no i tutaj już jest rozmowa. Oczywiście rozmowa się zaczyna od tego, że “Słuchaj Łukasz, no jak najtaniej, tak? Jak najtaniej.”  No i tutaj jest jakby ta rola, moja rola, czy rola innego pośrednika w tym aby też wytłumaczyć klientowi o co tak naprawdę chodzi, bo ja się nie dziwię tym osobom, że oni tak mówią.  Bo ja sam też nie chcę przepłacać za coś, czego nie znam, no bo jaki jest sens, tak? MK: No tak, to logiczne. Jeżeli nie znasz wartości produktu, usługi, no to nie chcesz więcej zapłacić – jasne. ŁJ: Dokładnie, i ja się staram Marcin dać właśnie tą wartość tej usługi i to co jakby za nią stoi. Dlaczego powinien skorzystać z takiego wariantu, a nie na przykład z innego.
pobierz 2.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Czy najtańsze ubezpieczenie na życie pod kredyt hipoteczny jest najlepsze
ŁJ: Na pewno, Marcin jest to jedna z ważniejszych rzeczy, bo nie oszukujmy się – jednak kredyt hipoteczny to nie są zakupy w spożywczaku, tylko to jest zobowiązanie finansowe, które będzie z nami niejednokrotnie przez połowę naszego życia.  Trzydzieści lat, tak to przeciętnie mniej więcej wygląda w Polsce, więc to jest naprawdę mówiąc kolokwialnie – kupa czasu. Niemniej jednak, nie jest to jedyne kryterium, jakie powinno być przy wyborze.  Łukasz Jaśkiewicz o ubezpieczeniach na życie pod kredyt hipoteczny: Nie zawsze najtańsze ubezpieczenie jest najlepsze, ale i na odwrót – najdroższe ubezpieczenie też nie zawsze będzie najlepsze.  Nie zawsze najtańsze ubezpieczenie jest najlepsze, ale i na odwrót – najdroższe ubezpieczenie też nie zawsze będzie najlepsze. Wydaje mi się, że warto tutaj rozważyć swoją sytuację, w jakiej obecnie jest dana osoba która takie zobowiązanie finansowe względem banku chce zaciągnąć.
pobierz 1.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Ubezpieczenie na życie przy kredycie hipotecznym: Rola doradcy kredytowego i doradcy ubezpieczeniowego
Rola doradcy kredytowego i doradcy ubezpieczeniowego przy wyborze ubezpieczenia I tutaj już jest rola – bardzo duża rola – doradcy kredytowego w banku, niemniej jednak moje zdanie jest takie, że jeżeli ktoś sprzedaje kredyty, to on robi to dobrze.  A żeby wybrać dobrą polisę ubezpieczeniową, warto mimo wszystko skonsultować się z osobą, która naprawdę przede wszystkim zajmuje się tym.  Ponieważ – tak jak wspomnieliśmy – to jest jednak szmat czasu, to jest jednak te trzydzieści lat. MK: Okej, to żebym ja dobrze zrozumiał. Sugerujesz, że tak samo jak staramy się znaleźć eksperta od kredytu hipotecznego, tak samo powinniśmy znaleźć eksperta od ubezpieczenia na życie pod kredyt hipoteczny?  ŁJ: Tak, to jest moje zdanie. Często jest to po prostu aspekt pomijany przez klientów. Z moich obserwacji wynika że po prostu my jako społeczeństwo jesteśmy bardzo nauczeni takiego systemu, że biorąc kredyt hipoteczny chcemy mieć coś tu i teraz.  Polisa ubezpieczeniowa nie jest takim dobrem namacalnym, które możemy wziąć i sobie postawić, spełniać te nasze marzenia. No bo nie oszukujmy się – dom, mieszkanie, czy inna nieruchomość to jest zwykle spełnienie naszych marzeń.
pobierz 1.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Ubezpieczenia floty pojazdów: jak wybrać doradcę ubezpieczeniowego
Agent ubezpieczeniowy specjalizujący się ubezpieczeniach floty pojazdów opowiada jak wybrać doradcę ubezpieczeniowego. Więcej informacji: Jak wybrać ubezpieczenie floty pojazdów
pobierz 6.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Ubezpieczenia floty samochodowej: opinie
W tym odcinku rozmawiam z agentem ubezpieczeniowym o opiniach ubezpieczeń floty samochodowej .
pobierz 2.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Kalkulator ubezpieczenia floty
Rozmawiamy o tym jak działa kalkulator ubezpieczeń floty .
pobierz 2.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Co brać pod uwagę kupując ubezpieczenia flotowe
W tym odcinku podcastu Ubezpieczenia po ludzku odpowiadamy na pytanie co brać pod uwagę kupując ubezpieczenia flotowe .
pobierz 2.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Od ilu pojazdów działa ubezpieczenie flotowe
pobierz 714.3 KB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Dlaczego warto kupować ubezpieczenie floty u agenta
Dowiedz się jaka jest rola agenta ubezpieczeniowego i dlaczego warto kupować ubezpieczenie floty u agenta .
pobierz 1.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Jakie firmy kupują ubezpieczenia komunikacyjne floty pojazdów
W tym odcinku podcastu Ubezpieczenia po ludzku, rozmawiam z agentem o tym jakie firmy kupują ubezpieczenia komunikacyjne floty pojazdów .
pobierz 751.9 KB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Co to jest ubezpieczenie floty pojazdów? (Opinia agenta ubezpieczeniowego, definicja)
W tym fragmencie podcastu Ubezpieczenia po ludzku, dowiesz się czym jest ubezpieczenie floty pojazdów.
pobierz 3.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Kto potrzebuje ubezpieczeń floty pojazdów
Z tego fragmentu odcinka podcastu dowiesz się kto potrzebuje ubezpieczeń floty pojazdów. 
pobierz 1.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Ubezpieczenie floty pojazdów
pobierz 20.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Kalkulator IKZE PZU (Kalkulator Indywidualnego Konta Zabezpieczenia Emerytalnego)
Omawiamy jak działa kalkulator IKZE PZU (Kalkulator Indywidualnego Konta Zabezpieczenia Emerytalnego w PZU). Więcej informacji: [link]
pobierz 2.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
IKZE - Kalkulator NN Investment Partners (estymacja emerytury, kalkulator ulgi podatkowej)
Omawiamy jak działa kalkulator IKZE w NN Investment Partners (estymacja emerytura, kalkulator ulgi podatkowej). Więcej informacji: [link]
pobierz 6.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Ubezpieczenie na życie pod kredyt hipoteczny bez ankiety medycznej
Dowiedz się więcej: Ubezpieczenie na życie pod kredyt hipoteczny bez ankiety medycznej Ubezpieczenie na życie pod kredyt hipoteczny bez ankiety medycznej MK: Tak, dokładnie. O to chodzi. Dobra, no to słuchaj: myślę, że wiele osób też się zastanawia, po prostu z jakiejś tam, takiej niewiedzy. Ubezpieczenie na życie bez względu na stan zdrowia Rozmawialiśmy na początku nad takim tematem, jak ubezpieczenie na życie bez ankiety medycznej, bez względu na stan zdrowia. Czy w ogóle takie tematy przy ubezpieczeniu na życie, przy kredycie hipotecznym też jakoś są brane pod uwagę, czy to w ogóle nie jest ważne? ŁJ: To znaczy, widzisz – poruszyłeś kolejną, jakby bardzo istotną kwestię, naprawdę jesteś dobrze przygotowany! MK: Wiesz co, staram się po prostu myśleć tak: o co mogliby pytać ci ludzie, którzy w ogóle mają te ścieżkę przed sobą – to tylko tyle. ŁJ: Okej, czyli powiem ci tak: jeśli chodzi o tą ankietę medyczną to jest coś, czego klienci za bardzo nie chcą, nie lubią – bo tak jak wspomniałem – jeżeli wniosek już leży na stole w banku do podpisania, i czekamy tylko na tą polisę, no to ten proces się będzie wydłużał. Natomiast – tak jak wracam do tego, co powiedziałem wcześniej – to ubezpieczenie będzie towarzyszyło nam przez tak długi okres czasu, przez jaki będziemy spłacali naszą nieruchomość, czy kredyt hipoteczny. Więc gdybyśmy wzięli pod uwagę te trzydzieści lat, to warto jednak wziąć scenariusz że pomimo tego, że decydując się na kredyt hipoteczny w wieku – powiedzmy – trzydziestu lat, my będziemy go spłacali i finalnie spłacimy go – załóżmy – w wieku sześćdziesięciu lat. MK: Aha, czyli chcesz powiedzieć, że jeżeli ja się teraz czuję jak młody bóg w wieku lat trzydziestu (to już nie jest mój rok – żeby było jasne), to muszę biorąc kredyt hipoteczny i polisę na życie pod kredyt hipoteczny, muszę tak troszkę wybiec myślami w przyszłość: jak się będę czuł i w jakiej będę formie za trzydzieści lat? ŁJ: To znaczy, wiesz Marcin – ty tak naprawdę nic nie musisz. MK: Okej. ŁJ: Ja uważam, że warto mimo wszystko rozważyć sobie pewne scenariusze i nie ściągać na siebie tutaj tych wszystkich możliwych czarnych scenariuszy, że coś naprawdę tragicznego się wydarzy. Niemniej jednak, naprawdę – polisa na życie jest taką najtańszą formą przerzucenia odpowiedzialności na towarzystwo ubezpieczeniowe, że sytuacji kiedy wydarzy się cokolwiek, no bo – kiedy jest ta polisa potrzebna? Nie wtedy, jak jest wszystko pięknie, czujesz się jak młody bóg, tylko wtedy właśnie, kiedy zaczynają się problemy.
pobierz 2.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Co obejmuje ubezpieczenie na życie
Dowiedz się więcej: Co obejmuje ubezpieczenie na życie MK: Czyli co, mówisz co obejmuje ubezpieczenie na życie tak? Opisujesz takiemu klientowi co się stanie, jeżeli się stanie scenariusz X albo Y, tak? ŁJ: Dokładnie, między innymi mówimy o scenariuszach, ale częściej mówię o tym, kiedy takie ubezpieczenie nie zadziała. Bo to jest ważna rzecz… MK: Kiedy nie zadziała, tak?  ŁJ: Dokładnie, bo o tym często też agenci nie wspominają, a to jest dla klienta bardzo ważna rzecz. Choćby z tego względu, że klienci mają swoje doświadczenia. Niejednokrotnie spotkałem się z tymi negatywnymi doświadczeniami, które są względem towarzystw ubezpieczeniowych. Dlatego ja staram się powiedzieć na początku: kiedy to ubezpieczenie nie zadziała, czyli kiedy on nie może liczyć na jakąkolwiek pomoc towarzystwa ubezpieczeniowego. MK: Okej, okej. Ale co, potem się klienci czują bardziej wyedukowani, rezygnują, czy są bardziej świadomi, rozumiem? ŁJ: Wiesz co, przynajmniej w tych moich przypadkach nie, bo też nie wiem jak to jest faktycznie wszędzie. W moich przypadkach jest tak, że mówiąc klientowi to kiedy ubezpieczenie nie zadziała, wydaje mi się że on po prostu zaczyna mnie darzyć większym zaufaniem. MK: Nie ściemniasz. ŁJ: Tak. Nie jestem kolejnym agentem, który mówi mu że „to jest świetny produkt, jest okej, dopasowany do jego potrzeb, że to idealnie gdyby z niego skorzystał” – no nie tędy droga wydaje mi się. MK: Dobra, czyli rozumiem że nasi słuchacze powinni wyciągnąć taką lekcję, że szukając ubezpieczenia na życie pod kredyt hipoteczny, powinni na pewno pytać: co jest wyjęte z tej polisy, przy jakich scenariuszach polisa nie zadziała? ŁJ: Tak, tak zwane wyłączenie odpowiedzialności. MK: Wyłączenie odpowiedzialności, okej. Widać, że rozmawiam z ekspertem a ja tutaj jakby tylko nagrywam i się uczę. ŁJ: Ale mówimy językiem polskim…
pobierz 1.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Czy ubezpieczenie na życie przy kredycie hipotecznym jest obowiązkowe (Opinia agenta ubezpieczeniowego)
Czy ubezpieczenie na życie przy kredycie hipotecznym jest obowiązkowe Dowiedz się więcej: Czy ubezpieczenie na życie przy kredycie hipotecznym jest obowiązkowe I teraz powiedz: czy ubezpieczenie na życie przy kredycie hipotecznym jest obowiązkowe? Zacznijmy może od tej strony. ŁJ: Okej, fajne pytanie. Dzięki że akurat na sam początek ono poszło. MK: Tak, bo to jest pewnie pytanie, które sobie wiele osób zadaje w chwili, kiedy zaczyna rozkminiać, kalkulować, liczyć sobie kredyt hipoteczny. ŁJ: Tak, kolejną rzecz – widzisz muszę cię pochwalić – na samym początku powiedziałeś bardzo fajną, ponieważ ludzie sobie kalkulują i rzeczywiście tak jest i tak powinno być. Ale wróćmy do początku – ubezpieczenie do kredytu, mówimy o ubezpieczeniu na życie jak rozumiem, nie jest ubezpieczeniem obowiązkowym. Żaden bank nie może nam narzucić obowiązku wykupienia takiej polisy, niemniej jednak jest to najprostsza forma zabezpieczenia – w zasadzie swojego – interesu. Bank w ten sposób zabezpiecza swój interes przede wszystkim, w sytuacji gdyby zabrakło tego kredytobiorcy. Więc teoretycznie  w skrócie można powiedzieć, że nie jest obowiązkowe… MK: Ale wtedy jak jest nieobowiązkowe no to co, pewnie koszty kredytu rosną, tak? ŁJ: No właśnie, i to jest jakby taki haczyk, ponieważ tutaj banki już bardzo mocno zacieśniły swoją współpracę z towarzystwami ubezpieczeniowymi, przez co nie tyle narzucają co proponują bardzo wiele rozwiązań ubezpieczeniowych do kredytu hipotecznego, właśnie podpierając się między innymi tym że klienci będą mieli finalnie lepsze warunku tego kredytu. Dowiedz się więcej: Ubezpieczenie na życie przy kredycie hipotecznym (Opinie eksperta o rankingach, porównaniach, ile kosztuje, co obejmuje, jak wybrać) Co to jest IKZE
pobierz 2.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Ubezpieczenie na życie pod kredyt hipoteczny od banku (Opinie agenta ubezpieczeniowego)
Dowiedz się więcej: Ubezpieczenie na życie pod kredyt hipoteczny od banku (Opinie agenta ubezpieczeniowego) Ubezpieczenie na życie pod kredyt hipoteczny od banku I po prostu te umowy ubezpieczenia – nawet dodawane do kredytu hipotecznego – zwykle są po prostu traktowane po macoszemu, bądź też zupełnie pomijane, nie analizowane, nie czytane zupełnie tylko po prostu bezmyślnie niejednokrotnie podpisywane. MK: No dobra Łukasz, ale to teraz wiesz, ktoś może nam zarzucić (mówię to w dobrej wierze), że trochę teraz tak ugruntowujesz swoją pozycję i potrzebę doradcy ubezpieczeniowego mówiąc coś takiego. I teraz spróbujmy teraz wyjaśnić tę potrzebę doradcy ubezpieczeniowego, istnienia doradcy ubezpieczeniowego. Mówiąc trochę o tym, na czym polega ta twoja praca, czyli jak ty jako doradca ubezpieczeniowy możesz pomóc klientowi, który właśnie staje przed zadaniem wybrania ubezpieczenia na życie pod kredyt hipoteczny. To w takim razie na czym polega ta twoja praca i jak ty to wyzwanie rozładowujesz. ŁJ: No przede wszystkim, Marcin jak zauważyłeś na samym początku – też jestem obecny w mediach społecznościowych. Moja praca polega faktycznie w zdecydowanej większości na edukacji klienta. Ja staram się wyedukować tego klienta, żeby on podjął finalnie świadomą decyzję. Nie mówię tutaj tylko i wyłącznie w kontekście ubezpieczeń pod kredyt hipoteczny, natomiast każdego produktu ubezpieczeniowego, jakie posiadam w swoim portfolio. Natomiast odwołując się do tego pytania, w czym ja pomagam? No to przede wszystkim jest ta edukacja, to jest jakby pierwsza rzecz. Drugą rzeczą, która od razu mi się też nasunęła po twoim pytaniu – może nie odpowiem dosadnie i wprost – natomiast zauważyłem taką tendencję wśród osób które zaciągają kredyty hipoteczne, później biorą ubezpieczenia właśnie w banku bezpośrednio. Broń boże nie chciałbym, żeby właśnie to było w taki sposób odebrane w jaki wspomniałeś wcześniej, że ktoś tam coś zarzuci, natomiast banki często oferują produkty ubezpieczeniowe, które przede wszystkim nie pokrywają w 100% zobowiązania finansowego klienta. Bank zabezpiecza na samym początku swój interes i czasami są takie sytuacje, gdzie bank wymaga ubezpieczenia tylko 20% wartości kredytu, więc sam możesz sobie teraz odpowiedzieć na pytanie: co się zadzieje z tym klientem, bądź inaczej: z rodziną tego klienta? No bo to ona jednak zostanie w sytuacji gdyby doszło do tego najgorszego, to ona wtedy zostanie z tym problemem. Bank weźmie te 20% plus sprzeda nieruchomość i jakby po problemie, bo może to zrobić obniżając wartość nieruchomości o 20%, żeby szybciej sprzedać. Polisa na życie od banku przy kredycie hipotecznym MK: Okej, czyli mówisz że nie zawsze ta polisa na życie przy kredycie hipotecznym proponowana przez bank jest idealnym wyjściem? ŁJ: Dokładnie. Fajnie, że powiedziałeś że nie zawsze, bo ja też nie chciałbym tutaj generalizować, ponieważ też nie znam wszystkich ofert na rynku, jakie przedstawiają wszystkie banki. Ja jakby tutaj o wszystkim o czym mówię, to się odwołuję z własnego doświadczenia. MK: Oczywiście, i to jest super! To jest naszym celem dokładnie. ŁJ: Tak, i z tego co ja zauważyłem – bo też niechciałbym tutaj kogokolwiek obwiniać jakimkolwiek… MK: Zarzutami. ŁJ: Zarzutami, o super. Tak, brakowało mi tego słowa. MK: Nie no, jasne. To jest cel tej naszej dyskusji, tej naszej rozmowy. Bazujemy na twoich doświadczeniach i właśnie to jest naszym celem, żebyśmy mogli opowiedzieć tak od ludzkiej strony, na bazie tych historii które ty poznałeś i tych historii które ty przeżyłeś z tymi swoimi klientami. No bo co – pewnie to jest taka historia, że najczęściej trafia do ciebie klient, o którym wiesz że właśnie za chwilę będzie szukał kredytu hipotecznego,
pobierz 4.5 MB odcinki RSS iTunes www
«
Nowsze
Starsze
»
miodek