Najnowsze podkasty

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
opublikowany 21 godz. temu
S01E002 - "ZDROWIE - CZY WARTO O NIM MYŚLEĆ TYLKO OD CZASU DO CZASU?" - AUDIO ARTYKUŁ
Witaj w kolejnym odcinku mojego podcastu. Tym razem jest to audio artykuł. Artykuł ten w wersji pisanej znajdziesz w styczniowym (2020r.) magazynie popularno - naukowym MedLive. Zapraszam do odsłuchania. Masz pytania? Napisz do mnie: [email]
pobierz 35.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 21 godz. temu
E1T1 | #079 – Zamień brak na obfitość. Źródło Twojego bogactwa.
Nie wystarczy myśleć o milionie dolarów a ten nagle pojawi się pod naszym łóżkiem. Jest za to zupełnie inny zestaw narzędzi, które działają! Zobacz jakie :) Artykuł E1T1 | #079 – Zamień brak na obfitość. Źródło Twojego bogactwa. pochodzi z serwisu Each One Teach One .
pobierz 35.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 21 godz. temu
S01E000 - POZNAJMY SIĘ
Witam serdecznie w podcaście „okiem fizjoterapeuty” gdzie dowiesz się wielu faktów na temat ogólnie pojętego zdrowia. Ja nazywam się Tomasz Garbacewicz i jestem fizjoterapeutą pracującym na codzień w Szczecinie. W codziennej praktyce pomagam pacjentom z bardzo różnymi dolegliwościami ortopedycznymi, neurologicznymi oraz w programowaniu odpowiednich ćwiczeń rehabilitacyjnych oraz sportowych. Zawód fizjoterapeuty wybrałem jako kontynuację swojej kariery sportowej. Dzięki zainteresowaniom w dziedzinach dotyczących funkcjonowania naszego ciała łączę własne doświadczenia ruchowe z zawodem, który jest moją pasją i jednocześnie sposobem na życie. Jeśli trafiłeś na mój podcast to znaczy, że zdrowie nie jest Ci obojętne i być może szukasz rozwiązań dla jakiegoś problemu w Twoim ciele…a może jesteś fizjoterapeutą i cenisz sobie taki rodzaj zdobywania nowej, darmowej wiedzy? W kolejnych odcinkach serii „okiem fizjoterapeuty” postaram się poruszyć ciekawe tematy dotyczące samej fizjoterapii oraz innych zawodów, o których moim zdaniem nie można zapominać podczas diagnozowania wielu pacjentów. Wyszukaj interesujący Cię temat i zgłębiaj go dzięki moim nagraniom…Zapraszam serdecznie. Tomasz Garbacewicz.
pobierz 3.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 22 godz. temu
Psychologiczne Zalety Medytacji - Podcast Codzienny - Odcinek 211
Jakie są psychologiczne zalety medytacji? Czy warto zacząć? W dzisiejszym odcinku przedstawiam kilka naukowo udowodnionych zalet medytacji, które pozytywnie wpływają na nas.
pobierz 6.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 22 godz. temu
Niezatapialni – odcinek 264
Ten z tematami. Nie ma to jak usiąść we trójkę i pogadać o tematach, nie? Albo włączyć podcast i posłuchać o tematach. Och tematy. Mmm, najlepiej. Smaczne, soczyste tematy. W tym tygodniu rozmawiamy o naszych oczekiwaniach na rok 2020 oraz o solucjach. Czy ich używanie to oszustwo? Jakie są granice? Czy są granice? ODPOWIADAMY!
pobierz 109.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 23 godz. temu
Na głos: Płacenie tylko gotówką? W 2020 roku?
Ten wpis to małe podsumowania trzeciego z eksperymentów finansowych, jakie w ostatnim czasie postanowiłem na sobie przeprowadzić. Tym razem postanowiłem spróbować płacić tylko gotówką. Choć z drobnymi ustępstwami. Dałem sobie przyzwolenie na płacenie telefonem za parking i bilety komunikacji miejskiej, ew. bilety kolejowe i paliwo (czyli zrobiłem całkiem sporą lista wykluczeń…). Ograniczyłem ten eksperyment wyłącznie … Czytaj dalej „Na głos: Płacenie tylko gotówką? W 2020 roku?”
pobierz 12.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 23 godz. temu
Stuart Bingham wygrywa The Masters 2020
Bile potoczyły się dla Binghama!
pobierz 3.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 23 godz. temu
Dokładka #8 – Geralt z Wysokiego Zamku
W trakcie noworocznej przerwy nie mogliśmy spokojnie usiedzieć, więc nagraliśmy trochę materiału o serialu Wiedźmin, a przy okazji pogadaliśmy o Człowieku z Wysokiego Zamku oraz atomowym Księciu.
pobierz 67.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany wczoraj
« Borys Kozielski »
#120 - Mamy 2000 podkastów
pobierz 19.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany wczoraj
JUVENTUS UCIEKA INTEROWI. NAPOLI STACZA SIĘ DO SERIE B? CALCIO TRUCK #18
46 meczów, kalendarz wypakowany po brzegi, trzeszczące kości i łokcie na łuku brwiowym. Po raz pierwszy w tym sezonie lider tabeli Serie A ma aż 4 punkty przewagi. Juventus pokonał Parmę i wykorzystał wpadkę Interu. Wciąż znakomitą formę prezentuje Lazio. Biancocelesti wygrywając jedenasty mecz z rzędu udowadniają, że mogą liczyć się w walce o Scudetto. Na przeciwnym biegunie są piłkarze Napoli, którym bliżej jest do strefy spadkowej, niż do europejskich pucharów. Więcej, w kolejnym odcinku Calcio Trucka!
pobierz 145.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany wczoraj
Co ona gada #29 - Przestań wkurzać ludzi zdjęciami z wakacji
Kolejny odcinek omawiający stosunek kreacji do rzeczywistości. O tłumaczeniu się z chwil szczęścia i o tym, że sprzątanie i ukrywanie to dwie różne rzeczy. 
pobierz 52.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany wczoraj
#165 | Ogłaszam nową KSIĄŻKĘ, KURS i EVENT!
#165 | Ogłaszam nową KSIĄŻKĘ, KURS i EVENT! by Marcin Osman
pobierz 13.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany wczoraj
#43: Polityka transportowa: Paulina Matysiak
Zaczynam nowy cykl, w którym będę rozmawiał o kwestiach dotyczących transportu, mobilności i infrastruktury z politykami różnych ugrupowań politycznych. Pierwszą osobą którą poprosiłem o rozmowę jest posłanka Paulina Matysiak , przewodnicząca parlamentarnego zespołu ds. walki z wykluczeniem transportowym . Rozmowę zaczęliśmy od genezy tego zespołu i powodów jej zainteresowania tematyką transportu publicznego. Dyskutowaliśmy o problemach z wdrażaniem lex PKS i o roli lokalnych polityków w tej kwestii. Zapytałem ją również o jej dotychczasową aktywność parlamentarną i jej źródła.
pobierz 33.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany wczoraj
#12 Tech Writer się rekrutuje, czyli jak ważne są umiejętności techniczne
Czy ogłoszenie o pracę mówi Ci co będziesz robił jako Technical Writer? Jak pracodawca sprawdzi Twoje umiejętności? Co się liczy u Technical Writera? Rozmawiamy z Tomkiem Prusem o blaskach i cieniach rekrutowania Technical Writerów starając się odpowiedzieć na pytanie jak ważne w naszej profesji są umiejętności techniczne.
pobierz 62.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany wczoraj
#225 Ty decydujesz we wszystkim
Każdego dnia podejmujesz decyzje. Te bardziej znaczące i te, które właściwie trudno jeszcze nazwać podejmowaniem decyzji, bo to czy wstajesz z łózka czy nie, co jesz na śniadanie, to takiej nazwy się już temu nie nadaje. Tu jest link afiliacyjny, o którym Ci mówię w nagraniu :-) Na hasło Agnieszka otrzymasz 10% zniżki na kurs, na który możesz się zapisać tutaj: [link] Po więcej zapraszam Cię tutaj: [link] [link] [link] [link] [link]
pobierz 9.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany wczoraj
S03E03 [97]: Dead Night Cinema - Twardzi jak skała
Kto w latach 80. i 90. był twardy jak skała? Wiadomo - Arnold Schwarzenegger, Sylvester Stallone, Jean-Claude Van Damme oraz Chuck Norris i to właśnie oni będą bohaterami kolejnego odcinka Nightslime. To nie jest zaledwie nagły przypływ nostalgii, wybraliśmy taki temat, ponieważ pod hasłem "Twardzi jak skała" zorganizujemy w lutym w gdańskim Drizzly Grizzly cztery pokazy filmowe, gdzie pot, krew i testosteron stworzą wybuchową mieszankę. Z drugiej strony postaramy się udowodnić, że "Samotny wilk McQuade", "Commando", "Cobra" i "Podwójne uderzenie" to więcej niż prosta rozrywka dla mas.
pobierz 28.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany wczoraj
WNE 051: „Warto spróbować!” O edukacji domowej, finansowej i grach planszowych z Kasią i Wojtkiem Moroz
Kasia i Wojtek Moroz są rodzicami pięciorga dzieci. Wszystkie uczą się w trybie edukacji domowej. Kiedy się z nimi spotkaliśmy, oczekiwali narodzin najmłodszej. Teraz Kinga ma już kilka miesięcy, urodziła się z poważną wadą serca i zaraz po narodzinach musiała być operowana. Na szczęście operacja przebiegła pomyślnie i dziewczynka bardzo dobrze się rozwija. Zapytałam Kasię, […]
pobierz 46.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany wczoraj
68 – ten w którym opowiadamy o grach
W czasie świąt nadwyżki wolnego czasu spędzaliśmy tak aktywnie jak tylko byliśmy w stanie po nadmiernej konsumpcji pierogów, barszczyku i sałatki. Unieruchomieni nadmiarem spożytych dań zalegaliśmy na kanapie z padem w dłoni. O tym w co graliśmy opowiadamy w 68 odcinku podcastu “Pogaducha”. Tetris – Ludzie i gry  [link] Tacoma Poziom trudności jest szalenie niski. … Continue reading "68 – ten w którym opowiadamy o grach" Artykuł 68 – ten w którym opowiadamy o grach pochodzi z serwisu Pogaducha .
pobierz 60.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany wczoraj
#031 - Telefony z klapką wracają! To smartfony nowej generacji
Telefony z klapką były swego czasu hitem rynku. Wydaje się, że czasy te bezpowrotnie minęły, ale producenci smartfonów wracają do tej konstrukcji. Składane na różne sposoby smartfony z zaginanymi ekranami rozruszały branżę, ale zanim się upowszechnią minie trochę czasu. W dzisiejszym odcinku usłyszycie Alberta Lewandowskiego i Konrada Kozłowskiego.
pobierz 32.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany wczoraj
#PorannaMelisa 47: Cukier - kiedy podać go dziecku?
pobierz 36.9 MB odcinki RSS iTunes www
«
Nowsze
Starsze
»
miodek